• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
30.6 mužeme,právě proto,že nás je tolik je těžké to zkloubit v tom nic nenormálního nevidím a prázdniny je taky vždy časově problém,ale to je normál ne a není třeba hrotit situaci.
10. čer 2008 ve 12:02  • Odpověz
autor
Já to nehrotím, ale jsem nasraná, že když se to nehodí jednomu a zbytku jo, tak se hned hledá nový termín pro všechny. Jo, je nás tu dost, tak se prostě budem muset trochu přizpůsobit.
10. čer 2008 ve 12:11  • Odpověz
tak jak se vyjádří Dorot,tak to snad na nějakej termín klapne,mě to je jedno jestli 5.7,nebo 30.6,ale chápu Dorot,když předělávají byt,že to má těžký a taky daleko,já se musím taky přizpusobit rodině,ale tak já myslím ,že se ten termín nakonec najde,je fakt ,že na TEN SRPEN TO JE ASI NESMYSL ,TOLIK OSLAV NE?
10. čer 2008 ve 12:17  • Odpověz
autor
Ano, to chápu, jde o to se přizpůsobit, my to berem, že předělávají a právě proto je to celkem dopředu nahlášený, aby si holky, udělaly oddych a vyrazily se pobavit. Ty máš rodinu a to je si myslím ještě náročnější, takže díky za tvoji učast. A zas aby se to slavilo najednou, tak to i holky Sršničkovi mohly počkat na léto a mohly jsme slavit všichni. No, na příští rok budem chytřejší :grinning:
10. čer 2008 ve 12:21  • Odpověz
Já souhlasím s Poppynkou, 30.6. ve tři budou prostě Poppynky slavit narozky a kdo chce, přijde, ne? Nebudem tu z toho dělat kovbojku!!!! A budeme teda u nás? Já jsem pro, holky si můžou protáhnout kostičky po trávě :slight_smile:, opečem buřtíky atak. A chlapi ať přijedou ti co můžou ať ten můj na nás není sám :slight_smile:
Poppy, běž do města koupit si ten dárek, já se pro něj zítra u tebe stavím.
10. čer 2008 ve 12:33  • Odpověz
dobré poledne, polanko! Jdu mrknout, co nám uteklo a pak míříme ven spinkat :slight_smile:
10. čer 2008 ve 12:34  • Odpověz
autor
Jasný šéfe :grinning:
10. čer 2008 ve 12:37  • Odpověz
juj, to je věcí - no, my to klidně oslavíme znovu :grinning: není problém :wink:
no, myslím, že když poppy a dorotka budou slavit spolu v červci nebo na konci června, srpnovky dohromady a září spolu, že to není zas tak hrozný, 3 oslavy za čtvrt roku, na víkendech teda netrvám, ani na chlapech :confused:, je to jak píše cvalda a frogík, víkendy o prázdninách jsou taky plný, my taky jezdíme k babi, takže to většinou padnou dva víkendy, ale to přizpůsobujeme plánu :wink:
10. čer 2008 ve 12:44  • Odpověz
poppy, já myslela, že už dárek máte? :confused:
10. čer 2008 ve 12:44  • Odpověz
JÁ MYSLELA TAKY,ŽE SIS KOUPILA DÁREK,TEDA MALÝ :grinning:
10. čer 2008 ve 12:46  • Odpověz
autor
No, když já jsem hrozná, nakonec jsem zas přišla na něco lepčejšího :dizzy_face:
10. čer 2008 ve 12:50  • Odpověz
souhlasím se srsničkou,tak ještě ,aby se tu ukázala Dorot a promluvila a je to,no vida,že to jde :grinning: muj chlap neví ,protože se muže coko-li vyvrbit v práci,ale pokud to pujde,tak se na chvíli ukáže,ale tak duležitá je přítomnost oslavenkyn a kámošek,maminky a tatíčkové jsou jen technické zázemí :grinning:
10. čer 2008 ve 12:50  • Odpověz
no to já jsem vás mystifikovala, Poppy mi volala, že tam tu panenku mají tak jestli si ji má koupit, tak jsem to odsouhlasila no a večer mi psala že si ji nakonec nekoupila. Takže to je moje chyba. :confounded: :sweat_smile:
10. čer 2008 ve 12:51  • Odpověz
bubbli neva :wink:
a co je to to nejlepčejší na světě, poppy?
10. čer 2008 ve 12:53  • Odpověz
To bude asi překvápko, tak se necháme překvapit a padáme konečně ven!
Zatím ahojky!
10. čer 2008 ve 12:54  • Odpověz
no tak aspon pro někoho to bude překvápko když Poppy si to vybírá sama :slight_smile:
10. čer 2008 ve 13:02  • Odpověz
no a my taky razíme ven. Je tam pěkný teploučkato.
Zítra jedem s B. "na dovču" k našim, mamka má dovolenou tak ji tam asi budeme do soboty oblažovat. :wink: Půjdeme do ZOO, do divadla, na jahody (na samosběr :stuck_out_tongue_closed_eyes: - udělám si do mrazáku nějaký dřeně a tak). Tak už se těšíme.
10. čer 2008 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj Polanko, tak , jelikož 28-29.6 jsme pryč a vrátíme se buď 29 večer, nebo 30 tak bohužel se nedostavíme, což nás mrzí. Další víkend oslava naší prdelíny, prostě červen, ani červenec ne :frowning2: My se budem muset přidat toho 8.8, což je pátek, tak to nevím na 100 pro, prostě auto nemám a odvízt nás bohužel asi nikdo nebude moct, táta by končil v 16h a to bychom dorazili dlouho, prostě to nebudem hrotit :wink:
10. čer 2008 ve 14:51  • Odpověz
tak hurá, máme termíny, tak já si píšu 30.6. v 15.00 a 8.8. 15.00 souhlas ? :grinning: :grinning: :grinning:

My děláme každý rok do mrazáku dřeň, ale jezdíme pro to do Polska, tam to mají už natrhaný a levnější než samosběr :grinning: :grinning: :grinning: A dřeň je vždycky tak do 2 měsíců pryč :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2008 v 15:12  • Odpověz
tak jahůdky jsme dostali včera od babičky - nejlepší varianta :wink: bio a zadarmo :grinning:
10. čer 2008 v 16:40  • Odpověz
autor
Nevím jestli je to nejlepčejší na světě, ale je to lepší než panenka:slight_smile: :slight_smile: A nechte se překvapit:slight_smile: A netlačte na mě, nebo vám to prásknu:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Taky máme jahůdky, pár v mrazáku a dnes jsem si přinesla 2kg z města i s košíčkem za 80,- a protože košíček vrátím a ještě tu mám jeden, tak dostanu 20,- zpátky:slight_smile:
10. čer 2008 v 16:56  • Odpověz
My uvažujeme, že do Polska vyrazíme v So, potřebujem tu trojkolku a jahody, i když u nás jsou teda za 33,-kg , tak uvidíme, jestli vůbec někam pojedem :wink:
10. čer 2008 v 17:18  • Odpověz
Ahoj holky. Vite nektera jak maji otevreno v te kiceu Kaufu? I v sobotu? A nedeli? ja vubec nevim. A myslite, ze by tam meli modrobily pruhovany trika?
10. čer 2008 v 18:20  • Odpověz
autor
Jej, ahoj Seymi, já zapoměla vyřídit ty tisíceré pozdravy...se stydím... :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning:

Jo mají otevřeno i v sobotu i v neděli, tuším že do osmi do večera a od rána asi od devíti. A mají tam toho spousty, modrobílý trika by tam mohly mít, to jo :dizzy_face:
10. čer 2008 v 18:28  • Odpověz
B. spinká, uf, je to s ní teď očistec, chce celý dny jen chodit chodit chodit. Nic doma nestíhám, jak se postavím k vaření tak se mi věší na nohy a strašně se vzteká že si jí nevšímám! No tak vařím každý den za urputného řevu :unamused: . A když ji chytím za ruce tak je vytrhává, že jako umí sama, tak jsem připravená kolem ní zachytit ty její pády. :wink: No celý den shrbená, to je teda něco. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sršni, no jo, bio jahůdky od babičky bych taky brala :slight_smile: :wink: . A zadara o to víc!

Seymi, ty máš teda specifický přání - modrobílý pruhovaný triko! :dizzy_face:
10. čer 2008 v 19:34  • Odpověz
autor
Bubbly, tak pak jedině řemínky, jako na psíka. Viděla jsem to ve městě, ale já bych to svýmu dítěti nikdy nedala. Ačkoliv mít třeba dvojčata, tak neváhám :grinning:
10. čer 2008 v 19:36  • Odpověz
Já ty řemínky doma mám, ale právě mě to taky přijde jako že vodím psa. A zkoušela jsem jí je nasadit, vůbec nevím jak to patří, a jak jsem jí je dala já, tak jí to docela škrtilo do krku, tak to bylo asi blbě. :sweat_smile:
10. čer 2008 v 19:38  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: No tak to je mazec, do krku? to bys poznala, jestli ji to neškrtí moc, ale to by taky mohlo být pozdě :pensive: :sweat_smile:
10. čer 2008 v 19:43  • Odpověz
jo, tak diky. pujdu tam kouknout. Mamka se s kamoskou rozhodla na stary kolene sjizdet reku. Tak jim chceme z brachama dat tricka do lode a na zada by jim nakreslila znak ZACATECNIK .Jen proste modrobily pruhy tezko shanim. Tak snad se mi postesti.
Ja bych reminek Adi nedala. Taky me to prijde jako na psa. I kdyz to je asi bezpecnejsi, ale to dite se pak spoleha, ze ho neco vzdy zastavi, si myslim. Nejak se prece musi naucit davat pozor. Ja zrovna dnes potkala ve meste pani s dvojcatkama, ale kluci byli hodny a nikam nezdrhali pekne tapali a ani ne za ruku a ani nebyli na "voditku", tak me to pripadalo divny, ze v tom byli navleceny.
Hmmm a jahody bych nekde taky rada sehnala. Jen nevim jak je dostanu domu. Ale siklo by se mi.
10. čer 2008 ve 21:37  • Odpověz
Já tam byla minulý týden a modrobílý proužky tam nikde neměli,ale třeba tedka už maj..ale viděla jsem proužkatý věci,ale nevím jestli to nebylo černobílý ve městě tam v tom rohové ochodu u přžechodu jak je Teta..
11. čer 2008 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.