• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
FROGÍSKU,DNES RAZÍ S MALOU VEN MÍŠA ,ČEKÁM PPL,OBJEDNALI JSME ODRÁŽEDLO,VKLÁDAČKU OD FISCHER PRICE :wink:
12. čer 2008 ve 13:25  • Odpověz
Právě jsem se vrátila z prochajdy,Anča je pěkně protivná,asi jí rostou další zuby nebo co..jo a jinak jsem viděla ty proužkaty trika,jsou modro bílý,maj ještě L a stojej 390,-..jo a zjistila jsem že pleny clever jsou to samé co pleny z Penáče,teda aspoň ta vel. 3
12. čer 2008 v 16:42  • Odpověz
autor
Ne, nechci ubrousky z DM :wink: Poslední dva balíky byly docela vyschlý a už máme nakoupeny do zásoby jinéééé :dizzy_face:

Já teda plínky z DM taky nee, jediný levný co jsou, mě sedly z Lidlu, jinak nedám dopustit na Huggiesky Premium, ty prostě u nás vedou. A teď jsem ještě koupila v Kaufu v akci Pampersky, tak jsem zvědavá, jestli ji nebudou vadit :sweat_smile:
12. čer 2008 v 16:58  • Odpověz
tak koukám , že jsem se raděj měla nejprve zeptat, já taky nedám dopustit na Huggies Premium a ubrousky Pampers, Nivea a Huggies a jiný už nekoupím, fuj
12. čer 2008 v 17:43  • Odpověz
No to máš pravdu,že jsou vyschlý,ale takový byly vždycky..tentokrát mě,ale zklamaly i ty huggies pure ubrousky-nějak se trhaj drolej-Ančí má vždycky celou pipi od chloupků :frowning2:
12. čer 2008 v 18:07  • Odpověz
ahojky, frog by měla dostat nějakou zvláštní cenu za výzkum výrobků a cen pro děti :wink: fakt šikulka :dizzy_face:

Poppy - najít dobrý recept na mandlovku - to mě trápí celou dobu, co dělám dortíky. Ale dnes jsem zkoušela ten nejoblíbenější z mimáče - nejdřív teda rozpaky, ale teď ho asi budu pasovat na nejlepší.

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=18616

já do toho dala Sladěnku, ale už jsem dnes koupila i ten kukuřičný - pšeničný sirup neměli.
12. čer 2008 v 19:12  • Odpověz
ahojky,tak odrážedlo i vkládačka dorazili a jsem nadšená i cenou,přijel brzy,tak jsme pak ještě razili na chalupu :wink:
12. čer 2008 v 19:21  • Odpověz
nevím, třeba si to ty kluci vymysleli.

V. je taky teď strašně opruzená a taky používám ty ubrousky z DM, tak nevím, jestli z toho, dnes jsem tam byla nakoupit mlíka a kaše, mají na všechno jídlo pro děti slevu 15%. A na té Bebě to je docela znát, když stojí 359 kč.
12. čer 2008 v 19:21  • Odpověz
Mě se líbí tenhle dort, ten asi nechám udělat V. k narozkám, ale ještě nevím :grinning:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=20089
12. čer 2008 v 19:28  • Odpověz
Mer, dort je hezouckej. Uz se tesim, az zase nejakou zpitvorninu vyrobim, ale tobe to pujde urco pekne od ruky :wink:
12. čer 2008 ve 20:04  • Odpověz
Seymi, já ho teda rozhodně dělat nebudu, v životě bych takový dort neudělala, nechám si udělat u kamarádky :grinning:
12. čer 2008 ve 20:11  • Odpověz
Bubbly, ty budeš na dovču nějak zavářet Bubblynce jídlo? Já přemýšlím, jestli jí mám dávat skleničky, ale celý týden to je docela blbý :sweat_smile:
12. čer 2008 ve 20:12  • Odpověz
tak to bude dokonalej urco a kdyz tak, je to na koho svist :sweat_smile: u me si obdnej tak na 10ty narozeniny, to uz budu neco umet :sunglasses:
12. čer 2008 ve 20:13  • Odpověz
snad :unamused:
12. čer 2008 ve 20:13  • Odpověz
sršni jak to myslíš :slight_smile: ??
12. čer 2008 ve 21:29  • Odpověz
Cvali, jaký jste koupili odrážedlo a vkládačku? Hoď odkaz. To odrážedlo je pro děti který už chodí?
12. čer 2008 ve 21:49  • Odpověz
frogísku - myslím to v dobrým, že jsi hodná, že nám říkáš, co kde mají a za kolik a tak. A teď jdu spinkat.
Dobrou!
13. čer 2008 v 00:42  • Odpověz
autor
Ahojky všem,
Sršni, já jsem si ten recept taky našla, ale chtěla jsem něco vyzkoušenýho. Nakonec jsem se do něj pustila taky, dřív než jsi sem dala odkaz :sweat_smile: Jen jsem sirup nahradila medem. Hmota dobrá, dobře tvárná, ale jen chvilku, po dvou hodinách jsem se k ní vrátila a myslela jsem, že s tím rozbiju okno. Takže znova, namočit a makat. Teď už je ok, chtělo to více vody.
13. čer 2008 v 09:45  • Odpověz
Achojky..jejej tak to jsem ráda že jsem hodná,to už jsem dlouho neslyšela..dneska musím ven a vůbec se mi tam nechce :frowning2:
13. čer 2008 v 10:17  • Odpověz
Tak dekuju vsem za tipy. Jak na pliny,tak trika. Uz jsem poridila. Trika z vyprodeje za 69,- bilosv.modry. sice jsem chtela tm.modrou, ale i toto bude myslim dobre. Pliny mi zakoupi bratr a bude to. Cestou domu se stavim ve Dvore v Tescu, jestli neaji akci na jejich pleny a kdyz tak pokoupim vetsi mnozstvi. I kdyz uz bych rada jela bez ple. Ale paradoxne, uceni na nocni ma silenou spotrebu plin. A nebo kalhotek :sweat_smile: No budeme muset pilneji trenovat. Tak si dnesek uzijte i kdyz je teda skarede. :unamused:
13. čer 2008 v 11:47  • Odpověz
Tesco má taky akci na pleny,ale jen hypermarkety a obchodní domy do 17.6. 2+1 za 538,- :wink:
13. čer 2008 ve 12:19  • Odpověz
juchuchu, to teda doufam, ze jeste budou nejake mit, diky za info!
13. čer 2008 ve 12:35  • Odpověz
ahojky všem,Mer,odkaz na odrážedlo hodím i na vkládačku odpo,mám dnes honičku,tak se tu opatrujte :wink:
13. čer 2008 ve 12:39  • Odpověz
jj, Cvali v pohodě, já jen chtěla nějaký tip na dárek V. k prvním narozeninám :wink:
13. čer 2008 v 15:31  • Odpověz
?ahojky, tak jak to poppy dopadlo? U mne dobrý, dnes jsem dělala druhý pokus, s kukuřičným sirupem :slight_smile: a je to OK. Co budete mít za dortíka? A kdy slavíte? Zítra, nebo přesně v neděli? A co dárečky :slight_smile: ?
13. čer 2008 v 17:03  • Odpověz
ahojky, tak jak to poppy dopadlo? U mne dobrý, dnes jsem dělala druhý pokus, s kukuřičným sirupem :slight_smile: a je to OK. Co budete mít za dortíka? A kdy slavíte? Zítra, nebo přesně v neděli? A co dárečky :slight_smile: ?
13. čer 2008 v 17:04  • Odpověz
autor
Mám hotovo, uf..., s marcipánem se pracovalo moc hezky, až jsem to nečekala, jen se obávám a přemýšlím, kde ho mám nechat, aby se mi to nerozteklo. Slavíme to zítra, budem grillovat, mlsat a slavit a slavit. Není mě zas moc dobře, asi se mi vrací moje zdravotní problémy, takže jsem uplně hotová. Jedu si pro Poppyšku, mamka hlídá, abych to mohla dodělat. Dorty máme dva :sweat_smile:
13. čer 2008 v 17:15  • Odpověz
Ahojky holky,tak dneska je den D..pátek třináctýho,co chci.nejdřív nám ráno Anča spadla z postele,přímo na hlavou do zdi a pak mi venku na veřejnejch záchodcích ukradla ňaká černá svině mobil...fakt s nima do plynu!!!! :angry: :angry: :angry: A jak jste se měly vy? :slight_smile:
13. čer 2008 v 18:17  • Odpověz
frogísku,dala sis toho panáka?Jo,psal mi Robert,tak jsem mu odepsala,proč jsem mu volala :grinning: Už jseš trošku vychladlá,nebo ještě řádíš?Já bych teda řádila taky :angry:
13. čer 2008 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.