• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Jo už jsem vychladla,ale stejně černý nesnáším :angry:
13. čer 2008 v 18:46  • Odpověz
teda frogi, tomu říkám pátek 13. :frowning2:
13. čer 2008 ve 22:56  • Odpověz
poppy, tak se pochlubte oběma! :wink:
13. čer 2008 ve 22:56  • Odpověz
autor
Sršni, to snad raději ani ne, nechci se ztrapnit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2008 v 07:54  • Odpověz
No to teda byl..dneska cestujeme na týden k našim,tak nevím jak se sem dostanu,ale občas vás přijdu zkontrolovat,abyste si nemysleli že mě tady budete pomlouvat :grinning: ..tak pa a popřejte mi šťastnou cestu,jedeme až do Poděbrad..
14. čer 2008 v 10:34  • Odpověz
Ahoj, my jsme se od babí vrátily včera večer, bylo to fajné, jen počasí nic moc. Byly jsme v ZOO a B. byla nadšená ze zvířat, opravdu to už sledovala a například z lemurů byla úplně unešená. No a pak ještě z houpaček :grinning:

Frog, šťastnou cestu :wink:
14. čer 2008 v 10:46  • Odpověz
autor
Frog, šťastnou cestu :wink:

My dnes slavíme, tak nám přejte ok počasí :wink:
Tak jsem měla včera taky 13. hrůza - večer nechtěla Poppyška chrupat, tak jsem si šla lehnout s ní, protože jsem byla taky ko, pže se mi vrací stavy jako před těhu a ještě s horšími bolestmi, tak jsem bez protestu šla taky. V deset mě přepadla žízeň a protože se Leuška ráda druží s námi, tak byla u mě v posteli, jak jsem se ji lekla, tak jsem ji vyhodla, prostě jsem do ní strčila, ta se nas..la a oklepala se tak, že vzbudila Poppyšku. Ta začala řvát, co se děje, já na Leunu, co dělá, že je debilka. a šla jsem do lednice, no a šok, celá moje práce na dortu sjela a roztekla se, takže mě bylo do breku... No, tak to byl můj pátek 13.
14. čer 2008 v 10:53  • Odpověz
Jé, Poppy, takže to teda byl den, co?! A stihla jsi výtvory aspoň vyfotit? A přeji vám hezké počasí na oslavy!!!! A co že se ti vrátila ta nemoc???? :confounded: :fearful: :frowning2:
14. čer 2008 v 10:56  • Odpověz
autor
Bubbly, stihla, ale jen na telefon, posílala jsem to jako MMS mamce a ségře, aby se měly na co těšit :sweat_smile: :grinning:

No, protože už moc nekojím, tak se mi odplavily zázračný hormony a dostávám se pomalu do normal. fáze, takže proto ta nemoc. Je mi ještě hůř, než mi bylo před těhu :confounded:
14. čer 2008 v 11:08  • Odpověz
autor
V úterý jdu k dr. na konzultaci a nechám si udělat krevní testy, opět mě čeká lítání po doktorech, ach jo, já nechci... :cry: Hlavně se bojím, abych nemusela absolvovat opět vyšetření střev, jak tlustýho tak tenkýho, to fakt už nechci :pensive:
14. čer 2008 v 11:09  • Odpověz
Tak to mě Poppy mrzí. :frowning2:
14. čer 2008 v 11:30  • Odpověz
Poppy, mě se taky vrátily stavy jako před těhu, ale asi tak milionkrát horší, ale to jsou asi jiný než máš ty. Je to hrozný, nikomu to nepřeju, nemůžu normálně fungovat :frowning2: Taky lítám po doktorech, ale to stejně nemá cenu :sweat_smile:
14. čer 2008 v 18:59  • Odpověz
Holky nemáte někdo tip jak na skvrny od banánu???? B. má zničených spoustu věcí a nevím čím to vyprat.... :frowning2:
14. čer 2008 ve 21:03  • Odpověz
já mám doma sprej na skvrny od Eurony, pustí s ním skoro všechno.
Bubbly, budeš si skleničky na dovolenou zavářet nebo budeš dávat skleničky kupovaný?
14. čer 2008 ve 22:04  • Odpověz
Mer, a kde se dá takovej sprej koupit?
No na dovolený bych dávala ráda B. skleničky kupovaný, ale ona je vůbec nechce. Takže se snažím ji na to zvykat, ale ve finále to dopadne vždycky tak, že vyhodím skoro celou skelničku a ještě musím něo rychle vařit... V pondělí jsem zkusila zavařit jídlo do skleničky, zítra (jako po týdnu :wink: ) to chci otevřít jestli se to nezkazilo a jestli to bude jíst.
14. čer 2008 ve 22:28  • Odpověz
Bubbly, sprej se dá koupit u mě :grinning: :grinning: :grinning: Stojí asi 140 kč. Ale jsou s tím fakt spokojený.

No mě ty skleničky jí, ale je mě to takový blbý jí celý týden krmit kupovaným skleničkama :sweat_smile: Ale my tam budeme mít normálně kuchyň, tak jí třeba i něco ukuchtím, když se mi bude chtít :slight_smile:
14. čer 2008 ve 23:07  • Odpověz
ahojky, tak jsme snad první gratulanci - poppynce přejem vše nej nej nej k prvním důležitým narozeninkám, hodně zdravíčka, lásky, spokojenosti, úsměvu a hlavně hodný rodiče! :dizzy_face: Doufám, že jste si včerejší oslavu hezky užili!
15. čer 2008 v 00:19  • Odpověz
Já se taky přidávám ke gratulacím :

Poppynko, přeju ti moc moc zdravíčka, štěstíčka, chápavý rodiče a spousty dárků! Přání posílá i B. (teď mě kvůli tomu vzbudila :slight_smile: ), MM a Rody. :dizzy_face:
15. čer 2008 v 01:46  • Odpověz
Dobré ráno! :slight_smile:
15. čer 2008 v 07:59  • Odpověz
My také přejeme Poppynce moc zdraví, štěstí, spokojenosti, lásky... :slight_smile:
15. čer 2008 v 08:43  • Odpověz
V.se teď rozhodla, že bude prostě vstávat v 5.00, spí teda celou noc už od 19.00,ale je to šok :sweat_smile:
15. čer 2008 v 08:43  • Odpověz
autor
Holky, Poppynka děkuje za přáníčka a všem posílá velikánskou pusinku :dizzy_face:
15. čer 2008 v 08:54  • Odpověz
Děkujeme za pusinku od oslavenkyně!!! ještě tak kousek dortíku kdyby byl... :slight_smile:

Holky, přemýšlím co B. k narozkám - co myslíte třeba něco takového? Není to zbytečně drahé???

http://hracky-modely.sbazar.cz/herni-centrum-1-klouzacka-houpacka-prolezacka-v-jednom-hlavice-o1579239.html

http://hracky-modely.sbazar.cz/detsky-domecek-na-zahradu-po-cele-cr-rasosky-o1582470.html
15. čer 2008 v 09:26  • Odpověz
Bubbly, Poppyška včera dostala plastovou houpačku pro děti do tří let, segra říkala, že stála cca 4stovky, je to český výrobek a musím konstatovat, že z ničeho neměla tak velkou radost jako z ní. Museli jsme ji houpat v obýváku, každej za jedno lano a na zahradě jsme ji umístili na sušák na prádlo (takovej jako máte vy). Nekecám a nepřeháním, když napíšu, že v ní vydržela 2hodiny a dokonce ani nechtěla jíst! když jsme grilovali. Měla rozhled a čím víc se houpala a točila do kola, tak bylo radosti. Upřímě jsem to ani nečekala, takovou radost. Až bude mít MM volno, tak ji navrtá do stropu do pokojíčku. Dala by se umístit i na hrazdu mezi futra, ale protože máme úzký, tak nám to nejde:(

Je to krásný, domečky, prolézačky, ale ještě je malinká a na klouzačku zatím nevyleze:( Ale do budoucna je to zas super investice:slight_smile:
15. čer 2008 v 09:54  • Odpověz
autor
O? :sweat_smile:
15. čer 2008 v 09:56  • Odpověz
15. čer 2008 v 09:57  • Odpověz
Jo, houpačky B. taky miluje, ale myslím že ji dostane od babičky. No a pokud ne, tak ji koupíme my.
15. čer 2008 v 10:00  • Odpověz
autor
No a pak byla radost z xylofon, rolničky na držadle a klapačky (nevzpomenu na název:( ), sada dřevěných kostek, míčky, tatra na písek s balonky, knížky, plechová pokladnička s penězi, labyrint, dřevěná housenka na provázku atd., ani nevěděla co dřív, pže toho bylo dost. No, nejvíc ji udělala radost mašle na kostkách :sweat_smile: když si to postupně rozbalovala. Každopádně největší upspěch měla houpačka:slight_smile:
15. čer 2008 v 10:05  • Odpověz
Dobré ráno POlanko, Milá malá Poppynko, přejeme ti za celou naši family, hodně, štěstí, zdravíčka, hodné rodiče(což máš :wink: a hlavně Leuška ať nezlobí a mamince přejeme hodně sil a nemoc ať uteče :wink:
15. čer 2008 v 10:30  • Odpověz
ahojky, protože budeme pryč, dnes si dovolujeme pogratulovat i poppyšce veliké, té přejem hlavně hodně zdravíčka!
15. čer 2008 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.