• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
V. má taky plastovou houpačku a je z ní unešená.
Ty domečky a prolejzačky jsou krásný, ale je to fakt drahý, ale zase si to děti určitě v tom užijou. Já taky vůbec nevím co V. k narozeninám, ale určitě to bude něco levnějšího :grinning: Teda od nás určitě, dostala toho už hodně k svátku....tak snad něco od babí :grinning:
15. čer 2008 ve 12:08  • Odpověz
Sršni, já jsem to popletla a gratulovala jsem velké Poppy už včera :sweat_smile: Věděla jsem že to má kolem narozenin malé Poppy ale nevěděla jsem na kterou stranu :grinning:

Mer, to právě babička chce abychom si řekli něco co bychom pro B. chtěli, že se složí i ségra a brácha, tak kolem těch 4.000,- , ale já fakt nevím co... Od nás dostane beruška kopec lásky a milion hubiček :grinning: a možná nějakou malou hračku :sweat_smile: :dizzy_face:
15. čer 2008 ve 14:02  • Odpověz
Ahojky,zdravíme od babi a dědy.Taťka nám za chvili odjíždí zpět dom a my tady zůstaneme sami.Jsem zvědavá jak to bude,páč máme naprosto odličný názory a navíc tady není miktovlnka a já musím všechno ohřívat na elektr. sporáku a to děsnbě trvá..Anča je od včera ňáká protiva,furt kńourá,nechce moc jíst ani pít.
Jinak poppynce malé vše nej nej a velké taky :wink: ..tak zatím papappa
15. čer 2008 v 15:04  • Odpověz
Gratulace obrovska, pro Poppusku od Seymiku k jejimu zivotnimu jubileu!!! A jeste hoooodne takovych jubileiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

Jinak teda dnes cely den je Adi bez plin a jen v kalhotkach c teplacich. tocim uz asi osmero obleceni. Nemam vic, proste pocurany uschne a jede se dalsi kolo :sweat_smile: Vecer vyperu a zitra zase! Chjo. Kdyz ja nevim, jak to chodi. No, tak to zkousime vseclijak. nekdy se hezky vycura na nocniku a tri hodky je sucho a pohoda a nekdy cura po 5ti minutach gejzir az do bot :confused: Uvidime, jak to pujde dal.
Tak peknou nedeli!
15. čer 2008 v 18:29  • Odpověz
autor
Děkujeme, děkujeme, děkujeme :dizzy_face: Obě :sweat_smile: :grinning:

Seymi, vydrž, vydrž, vydrž :wink: Ono to Adušce dojde, že nemůže nosit plíny do puberty :grinning:
15. čer 2008 v 18:52  • Odpověz
autor
Hezké ranko :dizzy_face:
16. čer 2008 v 06:35  • Odpověz
Hezké :slight_smile: , my jsme vzhůru zase od 5.30 :sweat_smile: Hrůza. A razíme do Polanky do fitcentra :grinning:
16. čer 2008 v 06:55  • Odpověz
Dobré ráno, my jsme vzhůru už od pěti :confounded: :rolling_eyes: Ale ráno na mě čekala v mobilu sms že se známým narodila dvojčátka, Lukášek a Lucinka. No tak jsem úplně dojatá, v týdnu se na ně pojedeme podívat. :wink:
A do polanky razíme taky, ale na nákup... No mer, ty jdeš do sebe :grinning: !
16. čer 2008 v 07:04  • Odpověz
dobré ránko,tak my už jsme skoro fit,jen ještě ta rýmka se trochu drží,Popynce přejeme dodatečně vše nej k prvním velkým narozkám :grinning: Tak doufám,že nás vstávání v pět nečeká,zatím nejdřív po šesté,ale jinak skoro denně do sedmi :wink: chodí ,ale večer spát mezi osmou a pul devátou,dřív nechce usnout potvurka :unamused: Seymi,vydrž,my se starší chodili pořád ven s náhradním oblečením,ale v prosinci ji byl rok a na konci léta jsme byli bez plín,doufám ,že se cvalíkem to taky pujde rychle :grinning:
16. čer 2008 v 08:22  • Odpověz
Jinak cvalík nadšenej z odrážedla,dosáhne na zem,tak to zkouší se odstrkovat,ale spíš zatím slejzá a nalejzá a chodí sním,takže už nemám po kuchyni rozstrkané židle :grinning: Frog,užívejte u babí,doufám,že jsi mávala v CHlumci :grinning:
16. čer 2008 v 08:27  • Odpověz
Ahojte holky :dizzy_face:

Poppynkom opožděně taky jen a jen to nejlepší. To to letí, ještě Tě mám v živé paměti s pupískem jako balónek :wink: a už tomu byl rok, jj ...

Jinak dneska Dianka spinkala zase v obýváku, v noci zase řádila jak černá ruka a tak jsem jí přešoupla za dveře :sweat_smile: ale ona zase pak za chvilinku usne a je klid, ale takhle bysme se fakt nevyspali nikdo. Včera tu byla tchýňka s tcháňoušem :sweat_smile: no ale abych pravdu řekla, poslední dobou mi ona vůbec nevadí, ale on :angry: věčně rejpe a je furt chytrej a vzala si od nás ty ubrousky z DM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak jsem moc ráda že jsem se jich zbavila a už je nechci ani vidět.
16. čer 2008 v 08:38  • Odpověz
mýmu známýmu se taky včera narodia dvojčata :grinning:

No, Bubbly, nevím jak to zvládnu, ale pohlídají ti tam děti a budu mít asi individ.přístup, já potřebuju hlavně posílit záda, protože už nevím co s nima, mám to věčně zablokovaný a pak teprve hubnutí, ale když mi řekli 3x týdně spinning, tak jsem se musela smát :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2008 v 10:04  • Odpověz
Tak jsem byla nakupovat v Lidlu, mají tam Floriany za 4,50! A při nákupu nad 500,- vám dají venku zadara pití (0,5l limču v lahvi), a hamburgera nebo párek v rohliku nebo opečenou klobásku! Takže dneska se to fakt VYPLATÍ :grinning: :grinning: :grinning:
no Mer, ale pokud půjdeš 3x týdně na spinning tak budeš jako laňka! A budu tě opravdu moc obdivovat!!! No ale pokud tam mají hlídání, tak proč ne. No a s těmi zády to chápu, ono to posílení občas fakt pomůže. :wink:
16. čer 2008 ve 14:04  • Odpověz
jj Mer spinning je fakt makačka,chvíli jsem na něj chodila s kámoškou,ale pokud zvolíš pro začátek volnější tempo,což jde nastavit ,tak se do toho dostaneš v pohodě,dá se to :wink:
16. čer 2008 ve 20:07  • Odpověz
autor
Mer, tak já ti závidím tu pevnou vůli, kterou do toho hodláš dát. Já ji nemám a moje předsevzetí končí u páté hodiny :sweat_smile: Takže sportu zdar - nazdar :grinning:
16. čer 2008 ve 20:23  • Odpověz
autor
Bubbly, koukala jsem dnes co to tam je za stan a odkud si děti nosí balonky, bylo jich plný město :sweat_smile: Super nákup, to teda jo!

My byli opět v HK ve FN :pensive: :frowning2: pak jsem byla já u Kestři a zítra jdu k p. revmatologovi :pensive: Samej doktor... :pensive: :rolling_eyes:
16. čer 2008 ve 20:26  • Odpověz
No, já byla na spinningu 2x a myslela jsem, že chcípnu, všichni šli ze sedla jen já ne a pak jsem nemohla sejít skoro schody :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Takže proto budu mít indiv.přístup, budu chodit asi ráno a půjdu si na spinning třeba jen na 20 min.
No, Poppy, já teď jen tak kecám a machruju, já právě, že nemám absolutně žádnou vůli, přesně jako ty, všechno vzdám, po několika lekcích, mě prostě sport nějak moc nebere, teda ttřeba jet na kolo nebo brusle nebo tenis, ale jen tak občas, jinak nee :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2008 ve 20:52  • Odpověz
Dobrý večer! :wink:
16. čer 2008 ve 21:22  • Odpověz
Jdu spát, jsem dnes nějaká unavená. Tak dobrou holčiny!
16. čer 2008 ve 21:33  • Odpověz
Holky, vy to tady nějak flákáte!!! Přejeme krásný úterý :grinning:
17. čer 2008 ve 13:53  • Odpověz
Dobré odpoledne Polanko !!! Flákaj, bo tu nejsem já :grinning:
17. čer 2008 v 18:04  • Odpověz
jj Dorot,to je pravda,chybíš tu,ještě jste v azylu,nebo už doma?Hezký fotky :grinning: Jinak cvalík taky dnes jak prasátko,kaučovala dnes s tátou kluky a vytřela jim celou halu :grinning: přes sedačky měli schnout vyprané dresy,tak jim to tam trošku přerovnala :grinning: no horší je ,když uklízí doma :grinning: a takový hodný miminečko to bylo :slight_smile: :dizzy_face:
17. čer 2008 v 19:16  • Odpověz
Dobré ráno!
Tak my hlásíme PRVNÍ JEDNOTRYSKOVKU!!!!!!!!!!!!!!!!!Kdyby se pes něčeho nepolekal tak by se snad nevzbudila vůbec!!! Takže hurá hurá hurá!!!
18. čer 2008 v 07:31  • Odpověz
Bubbly, gratuluju a do kolika spí? Mě teda V. dnes spala od 20.00 - 7.30 s tím, že jsem ve 2.00 dala jen dudák, ale minulé noci vstávačka v 5.00 :unamused: , hrůza, to na mě není, i když jsem tak taky vstávala do práce, ale už jsem si nějak odvykla.

Chtěla jsem se zeptat, kdy jste začaly dávat mrňatům botičky? Mě se všude staví a klouže se jí to na plovoučce a dlažbě, tak dávám ty protiskluzové ponožky, ale moc to nepomáhá. Ještě nechodí, ale furt někde stojí. :grinning:

Dnes jdeme na 10-ti měsíční prohlídku, tak jsem zvědavá kolik měří a váží. Jinak je teď strašně osypaná na pipce :grinning: , nevím čím to je, má to chudinka fakt hrozný, může to být po jogurtu???
18. čer 2008 v 08:26  • Odpověz
mer, spala od sedmi do šesti.
18. čer 2008 v 08:42  • Odpověz
No a barčkorky dávám B. od té doby co se staví a chce chodit aby se jí to neklouzalo a aby měla pevný kotníček. Ale dávala jsem jí i předtím takový bačkory aby měla nohy v teple. :wink: A první botičky na ven s pevnou podrážkou jsem jí koupila asi před měsícem.
18. čer 2008 v 08:46  • Odpověz
autor
Hezké ranko, my dáváme taky botičky, od tý doby, kdy začala chodit kolem nábytku. Na doma ji teď co je teplo dávám jen protiskluzový ponožky, nebo je bosky.
18. čer 2008 v 08:53  • Odpověz
a tak na doma stačí jen bačkůrky? Mám je koupit v lékarně? Nebo kde? Jo a jaký číslo? Já vůbec nevím jak se to počítá, má nohu asi 11 cm :unamused:
18. čer 2008 v 09:42  • Odpověz
autor
lepší je zkusit a koukat na to, aby měla zpevněný kotníček. Já kupovala první boty u T., značka Pregres.
18. čer 2008 v 10:06  • Odpověz
Zdravím :dizzy_face:

Tak my už botičky taky máme, ale ještě se nestavíme a nechodíme. Bylo mi už divný jí vézt v kočáře bez bot, připadlo mi, aby jí nebyla zima. Všude se mi teda staví když jí chci posadit, tak najust má napnutý nohy :grinning: ale jinak pořád nic. my jsme boty kupovali v Polance ve zdravotních potřebách a stály jen 418,- takže spokojenost.

Jinak máme taky pipku osypanou jako blázen, no udělalo se jí to po těch ubrouskách z DM a nechce to ničím dolu, ani Bepanthen a ani zásyp, nic nepomáhá :fearful: :cry:
18. čer 2008 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.