• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
hezké dopoledne všem,Mer ,my se osypali po ovoci,na pipině,protože ubrousky používáme pořád stejné johnson,nebo pampers,doma chodí v protiskluzovkách,jinak venku v kožených kotníčkových ,ještě stou slabší podrážkou,aby měla cit v nožičkách,koupené u T.v obchodě za 360,-,ted jí scháním sandálky :wink:
18. čer 2008 v 10:58  • Odpověz
Holky, jak to děláte, že vám děti spí celou noc??? to neznám :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. čer 2008 ve 13:59  • Odpověz
autor
Lennis, to bude asi tím čerstvým Polanským ovzduším :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2008 ve 14:18  • Odpověz
Pregresy mame taky a Adi je v nich uplne spokojena. jsou kozene i ze vnitr, kotnickove a uvazuju, ze ji stejny koupim i na dalsi sezonu. Pokud jeste bude jeji velikost, myslim, ze je delaji do 28 :sweat_smile:
jinak porad kalhotkujeme. Je to o neco lepsi a dokonce je sucho i pres odpoledni spani. Sem tam je louzicka do gati, ale pevne verim, ze bude jen a jen lepe.
Tak peknej den. Pockam chvilku, jestli nebude kakanec a razime na vylet. Plne vybaveny. Hory nahradniho obleceni a nocnik :grinning:
18. čer 2008 ve 14:20  • Odpověz
a jaké číslo bot jste daly poprvé? Já dnes zkoušela v lékarně 16, ale jsou tak tvrdý, že ani nepoznám jestli jí jsou velký nebo malý.
18. čer 2008 v 16:10  • Odpověz
autor
Já kupovala 18. Vzala jsem si od T. dvě velikosti a doma v klidu zkusila. Teď má sandálky (od Bati) a ty jsme koupili 19.
18. čer 2008 v 18:36  • Odpověz
ahojda maminy, zdravíme vás s malou po delší době. přečetla jsem si vás kousek zpátky,ale to,co jsem prošvihla ani dočíst nestíhám, to už půjdu do hajan :confounded: My teda pipinku osypanou nemáme..ta byla jako jediná oki. Jinak jsme se prali s puntíky skoro tři týdny. Až kožní dr v Hronově koukla na malou a řekla, že to má z lovely. Supr. Tak jsem všechno prádlo vyprala v lanze a do dvou dnů byla bez puntíku. V pondělí jsme byli s tatínkem na výletě a já měla takovou radost,že je doma,že jsme si dali pizzu..no a co máme dneska? no přece miminko trošku osypaný..ale nejsou to červený puntíky jako před tím,ale taková krupička. Taky jsme byli dneska na 3,5 m.prohlídce, vážíme 6680 g a neměřili jsme,protože jsme píchali hexa a prevenar a tak jsem byla ráda,když se uklidnila..tak jsme ji nenatahovali. To byl řev..to jsem ještě neslyšela.Brečela jsem málem taky,jak mi jí bylo líto.Odpoledne jsme si daly obě dvacet..teda hodinku a půl spánku.. a teď už chrupká půl hodinky taky. Jinak jsme v pohodě a všechny vás moc zdravíme a přejeme hodně sil v boji s pupínky. :wink:
18. čer 2008 v 19:24  • Odpověz
tak nám jsou 18 obrovský, ale zas nechci kupovat nějaký malý, aby jí to chvíli vydrželo
18. čer 2008 v 19:48  • Odpověz
Jé Lennis, já na tu jednotryskovku čekala deset měsíců! :wink:
18. čer 2008 ve 20:17  • Odpověz
My dnes byly na 10 -ti měsíční prohlídce a máme 8 460 g a 70 cm. :grinning:
18. čer 2008 ve 21:01  • Odpověz
autor
Hezké ranko, no tady se to teda fláká o 106 :unamused: Aspoň není co dočítat :slight_smile:

Mer, přesně takový míry měla Poppyška v 10ti měs. taky, jen asi o dva cm byla delší :grinning:
19. čer 2008 v 08:18  • Odpověz
\\\\\\sm.KXAYÁJAS - dobré ráno od B. a ode mě!
19. čer 2008 v 08:21  • Odpověz
Tak ja teda mam doma obrika a prvni boticky na doma jsme koupili u Bati a to c.19. Ty jsou ji ted uz akorat. Na ven ma Pregresy c.22 a sandalky c.21, pak holinky c.23. Proste jedeme ve velkym :sweat_smile:

A vcera byla Adi poprve u zubare a jupiiiiiiiii, zadnej kaz :grinning: ani neotevrela pusu :grinning: se stydela. A dostala malou zirafku a byla happy. A obrovska novina!!!!!!!!! Vcera Adi koukla na moji fotku a rika: MÁMA......ty vado poprve rekla mama. Jinak mi rika PAPI. Ale primo na me nikdy nevola, jen na tatinka. Tak jsme se z toho vcera dojali. chjo. Ja ji mituluju :slight_smile:
19. čer 2008 v 09:20  • Odpověz
Jé Seymi, tak to je milé, že tě poznala na fotce.
B. říká taky pořád táta, ale když brečí a chce pochovat tak to říká mámíííí a bulí u toho, tak to to pak umí. Ale jen tak aby řekla máma, to ani náhodou.
No Aduš je statečná, že u zubaře nevyváděla, kolik už má zoubků? Já nevím kdy mám jít s B. já k zubaři???

Holky, B. mi něco zmáčkla na klávesnici a píšou se mi úplně pidi písmenka , nevíte jak to dát zpět? nemůžu ty blechy skoro ani přečíst!!!!

No a včera jsem umyla všechna okna a vyprala všechny závěsy a záclony a večer jsem je pověsila zpátky, tak to tu tak hezky vonělo a já měla dobrý pocit z nepromrhaného dne!
19. čer 2008 v 09:43  • Odpověz
ja si rekla, ze s ni pujdu na roce. Stejne ani neotevrela pusu. Ale doktor rikal, ze je to normalni, ze ty deti si jen zvykaji, ze je i jiny doktor nez detsky. Dal mi par rad k cisteni zoubku. Adi se koukla jak prohlidnul zuby me a sli jsme. A zubu ma myslim 11. Ten dvanacty uz zlobi mesim a mam pocit, ze ho predbehnou dalsi jine zuby. No uvidime. Jo a taky Adi pozna pismenko A a kdyz ho vidi tak rekne A a taky kdyz ji reknu at ukaze A, tak uzkaze A :grinning: Ona to bere jako ze proste pes je pes tak A je A
Mizim, at neco udela, kdyz hlida babi.hezkej den
19. čer 2008 v 10:15  • Odpověz
Dobré dopoledne Polanko, zdravíme všechny!!!!
19. čer 2008 v 10:37  • Odpověz
hezké dopoledne,tak my dnes vzhuru v noci ve 3 :confused: asi další zuby,jinak spí normál až do 6 nakojíme a chrupe do sedmi,nechce moc kousat chřupky,je vidět ,že jí to bolí,tak doufám ,že vylezou bez problému :unamused: dnes nic neděláme i vařeno máme od včera,páč mačkáme tátovi prstíčky,dělá státnice :slight_smile:
19. čer 2008 v 11:01  • Odpověz
Tak my noci dobrý, akorát když ve dne dělá blázniviny, pak se jí zdaj krávoviny a ječí ze spaní, konečně jsme se dostali do normálu, posunulka si večerku od 21h a vstává v 7.30 joj to jsme odpočatý :grinning: I když kecám, běháme za ruce, tak mě bolej nohy , ruce záda, však to znáte :wink:
19. čer 2008 v 11:05  • Odpověz
tak jsem konečně vybrala a objednali jsme kuchynskou linku na chalupu,ale když mi řekli ,že tto muže trvat i měsíc,tak jsem byla vytočená,no snad to bude dřív :dizzy_face: jinak budem zas letos vařit spartansky jako minulej rok :grinning: malá zařezává,jdu vyndat prádlo z pračky :wink:
19. čer 2008 v 11:05  • Odpověz
jj,my taky pořád sprintujeme,taky ještě za ruce,ikdyž už se začíná pouštět a dva -tři kroky udělá,když potřebuje,ale lezení je lezení,to ji baví nejvíc.Taky jsme si posunuli večerkumezi osmou pul devátou :wink:
19. čer 2008 v 11:07  • Odpověz
autor
Seymi, tak to jste měli včera doják, co? Že tě poznala :slight_smile:
Mě dojímá to, že každý ráno když vstane, tak si sedne a říká MAMA MŇAM MŇAM - to jako mami budem snídat :grinning: a dává nám oběma s H. pusinky na střídačku.
Když ji v pátek hlídala mamka moje, tak seděli v pokojíčku v křesle a naproti má mamina police, kde má naše fotky v rámečkách, mě, ségru, Poppyšku, naše svatební, no prostě jich tam má několik. No a jak seděli a povídali si, tak se Poppyška koukala směrem na fotky a ukazováčkem ukazovala na naší svatební a povídá TÁTA :grinning: Tak to mamku taky dojalo, že ho pozná na fotce. A pozná i sebe, to říká MIMI a ukazuje na sebe, dlaní si ťuká o hrudníček :sweat_smile:
A já byla včera večer pařit, sešly jsme se kamarády a dali véču, tak to bylo moc príííma, jsem se tak dlouho nenasmála jako včera, myslím, že lidi okolo nás měli docela šok, jak jsme byli hlučný a to jsme byli ve čtyřech :sweat_smile:

Seymi, že není možný, že jsem tě dnes viděla s Aduš? Jste doma už? Jsem chtěla křičet a mávat z auta, ale pak jsem si řekla, že radši nee, neboť jak blbě vidím, tak bych taky mohla být za exota :sweat_smile:
19. čer 2008 v 11:08  • Odpověz
Dnes se manžel vrátil z práce a byl taky v kuchyních pro výpočet kuchyně, no navymýšlela jsem si toho dost a teď budeme ubírat nejsem blázen :grinning: Jo pouští se taky, ale bojí se tak jak spadne nadává ježiši, jako fakt, už nás to slyšelo dost :grinning:
19. čer 2008 v 11:09  • Odpověz
ted ji docela hodně baví chodit za odrážedlem,to jí zabaví na dlouhou dobu a já i něco udělám,protože jinak to je maraton :grinning:
19. čer 2008 v 11:12  • Odpověz
autor
Dorot - ježíš :grinning: :grinning: :grinning:

Poppynka se nepouští, když ji náhodou pustím, tak stojí jak zařezaná a dostane hysterickej záchvat :sweat_smile: Bojí se :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jinak projde celej byt po obvodu, došla by i k sousedům, stačí ji se držet zdi.
19. čer 2008 v 11:13  • Odpověz
Poppy, ale nejsme fanatici, myslím víru, ale já to říkám docela často :grinning: Andulka taky ukazuje na tátu a všem pánům říká táta :angry: :grinning: Zítra jedeme do Polandu a cestou zpět přes Polanku, tak kdyby jste nás viděli klidně mávejte, jsme to my :grinning:
19. čer 2008 v 11:15  • Odpověz
cvalík ječí na psa běž a kravinky co ji učí brácha to je nejlepší,musím bráchovi vytříbit slovník než začne malá pořádně mluvit :grinning: taky ADUŠ leze vid?Oni se pak do té chuze moc nehrnou,nemají potřebu,no my máme kuchyn jen na chalupu ,nic extra,s deskou na míru atypickou to vyjde asi na 14 a je jen 2,60m
19. čer 2008 v 11:16  • Odpověz
No my máme kuchyň malou, ale na metry na míru nakonec vyšli skříňky 4,8m takže docela dost a chtěla jsem hodně úložných prostorů a vychytávek a hlavně jsou drahý ty drátěný programy no :confounded: Ona by chtěla chodit, ale bojí se :grinning: Musím končit, páááá kočky možná večer kouknu. :wink:
19. čer 2008 v 11:18  • Odpověz
jo taky chodí podél zdí a líže je :grinning: včera našla malou dirku a udělala zní mega,tak budem sádrovat :grinning: do sádráče jí to jde pěkně doubat ,potvora malá :slight_smile:
19. čer 2008 v 11:18  • Odpověz
Poppy.....to musela bejt FATAMORGAAAANA....dej si neco na hlavu.Jsme doma :grinning:
19. čer 2008 ve 12:21  • Odpověz
autor
Seymi, jsem si to říkala, že radši budu držet hubu, kdyby náhodou :grinning: No, ale věř, že jsem viděla paní - stejná silueta, stejný vlasy, stejnej kočárek :grinning: No, ale mohlo mě trknout dřív - neměla batoooh :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2008 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.