• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
to se divim, ze nekdo vlastni stejnou silutku, jako ja??? to asi neni moc nadsenej :sweat_smile:
19. čer 2008 ve 12:53  • Odpověz
autor
Ber ale v potaz, že jsem neměla čočky a tím pádem na dálku moc nevidím :grinning: :grinning: :grinning: No, ale mě se to tak zdálo :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2008 ve 13:02  • Odpověz
Bubbly, to jsi mě nahlodala s těma oknama, už se k tomu chystám asi 2 měsíce, máma je má dole umytý a mě se do toho moc nechce, ale budu muset :confounded:
Dneska nejdem ani ven, se nám nějak nechce, ale byly jsme na zahradě na houpačce a večer možná pojedeme na kolo, provětrat malou :grinning:
19. čer 2008 ve 14:31  • Odpověz
jinak u sebe pak nechci záclony ani vidět, jsou to lapače prachu, jen možná v ložinici, jsem pro roletky :grinning:
19. čer 2008 ve 14:34  • Odpověz
Tak ze Poppy, to klidne mohl bejt i uplnejinej kocarek, co? :grinning: No nic, nebudu te prudit. Pozdravuj Poppynku. ja za chvili jdu kouknout do skrine a snad neco najdu, protoze mame sraz s architektem, tak at se nezdesi.A kde jsou Srsani? Jsem je tu dlouho nazahlidla? Porad jsou nemocni?
19. čer 2008 ve 14:35  • Odpověz
no tak koukám, že bude asi pršet, takže to nechám na jindy :grinning: :grinning: :grinning: Nejhoší jsou ty střešní okna, umýt je z venku.
Někdy mám taky pocit, že jsem ten den jen tak promrhala, jako třeba dneska :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2008 ve 14:48  • Odpověz
autor
Já se pyšním umytými okny třetí den :slight_smile: A to jsem jen chtěla přeleštit okno u Poppyšky v pokojíku a nakonec jsem si dala 15tabulí :grinning: :grinning: :grinning: Mám z toho taky dobrý pocit. Jé holky, jak já bych chtěla promrhat den, odpočnout si a nic nedělat, já chcíííí, prosíííím. Nemuset ven se psem, s Poppyškou, nevařit, neuklízet, nestarat se...ach jo...aspoň jeden den :sweat_smile:
Mer, my máme momentálně záclony pouze v ložnici :grinning: Dala jsem tam záclonu z obýváku a teď nemám co dát do obýv., takže nemáme nic. Do kuchyně neplánujem nikdy záclony a do pokojíku časem. Máme jen žaluzie, stále stažené :dizzy_face: a v pokojíku u Poppyšky jen do půlky oken vytažené, taky to vypadá hezky :dizzy_face:
19. čer 2008 v 17:40  • Odpověz
autor
Hezky a světle :grinning:
19. čer 2008 v 17:41  • Odpověz
autor
Myslíte že jsem blázen, když strkám tekutý prášek na praní do lednice???? :sweat_smile: :grinning:
19. čer 2008 v 17:42  • Odpověz
:grinning: Poppy nejsi, já minule vysypala granule pro psa do koše na odpadky, pracně jsem je lovila :grinning: Panu Meredithovi k svátku vše nej!!!!!!!!!!!!! :wink:
19. čer 2008 v 18:23  • Odpověz
Nejsi Poppy, jsi úplně v pohodě :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2008 v 18:23  • Odpověz
jj, vše nej panu Meredithovi :wink:
19. čer 2008 v 18:25  • Odpověz
:grinning: Pan Meredith je druhej Leo co znám, dnes jsem koukla ráno a co nevidím-svátek :grinning: My jsme byli celý den venku, dělají vám drahunky prťavý to, že chtěj být pořád venku?To je nespravedlivý, já chci být občas doma, nohy na hoře a nic nedělat :grinning: Ne ne ne kecám, teď mám docela veget babičky se střídaj a hlídaj, co to jde, akorát musí spát venku v postýlkách(ne tý svojí má záchvaty smíchu a nechce spát)
19. čer 2008 v 18:28  • Odpověz
Záclony, budou možná v ložnici a v pokojíčku, to ještě uvidíme, ale fakt je to lapač prachu :frowning2:
19. čer 2008 v 18:34  • Odpověz
No tak nic, tady nikdo nekecá, běda vám :angry: :grinning:
19. čer 2008 v 18:34  • Odpověz
autor
Se starám o dítě, tak nemůžu kecat :grinning: Né, koupaly jsme, hamaly, no a daly jeden pokus o spaní. Nic, spát prostě nebude, už ji delší dobu stačí spát jen dopoledne a šmitec, mámo starej se a bav mě :grinning: :grinning: :grinning: :confounded: Doufám, že tu nebude čarovat do devíti, mám hlad a chci se najíst, před poppynkou prostě nemůžu, páč chce taky a o to co si chci dát, se dělit fakt nebudu.

Dnes jsem se potkala s kámoškou, tak nabídla Poppyně křupku, takovou jinou, s tím, že její holčičce chutnají víc, tak že P. ochutná, no samo, že chutnaly! A že je jde koupit, tak že půjdu s ní a koupím je taky, pže jsem viděla spokojenou P. jak máchá rukama, že chce ještě. A v krámě mi to nedá, čumím jak magor na složení a tam sůl, tak říkám, (že jsem nedržela hubu!) se nedivím, že jim to tak chutná, když tam je sůl. A ta kamarádka povídá, no a co, já malý dávám všechno, jí semnou to co já a tak nebudu řešit nějakou sůl. A mě to zas nedalo a (zas jsem měla být ticho) že je to špatný na ledviny a ona mi na to povídá, že ona jedla svíčkovou od šesti měsíců a je zdravá a já zas na to, že neví o tom jestli je zdravá a ona zas nějakej kec, no tak jsem si říkala, že jsem asi špatná máma, když Poppynce nesolím, no jo no :rolling_eyes: JO a holčička je nastejno stará s P.

Solíte?
19. čer 2008 v 19:13  • Odpověz
autor
Jo a samo, že se taky přidáváme ke gratulaci k svátku panu Mer. :grinning:
19. čer 2008 v 19:14  • Odpověz
pan Meredith děkuje :grinning:
My přijeli z kola, pak byli v hospodě a jsem tak ovíněná, že musel koupat a krmit manžel.
Já nesolím, ale máme doma taky ty křupky se solí a občas jí nějakou dám a střídám je s těma bez soli.
Včera mi dr. říkala, že tak za měsíc už můžu dát i upečený piškot (jako buchtu) a teď už i pribináčky, hlavně ne prý kakaový. V. mi teď vytrapuje večer, nechce skoro vůbec jíst, kaši, zeleninu, nic, vezme si jen trochu a už prostě nechce. :unamused:
19. čer 2008 v 19:50  • Odpověz
Mer, ty se máš, to mě se nestane, že by mě někdo zastoupil :sweat_smile: MM je skoro pořád v práci a když je doma, tak je rád, že si odpočne, takže mám smolíka. Ale zas pomůže o co požádám, to jo :dizzy_face:
19. čer 2008 ve 20:05  • Odpověz
autor
Mer, že nemá zač :wink:
19. čer 2008 ve 20:06  • Odpověz
Jo, tak to mě se taky nestane aby šel koupat a uspávat muž a já s nožkama nahoře- ovíněná- sledovala dění :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak já samo B. nesolím.
19. čer 2008 ve 20:29  • Odpověz
autor
Hurá, už jsme tři, kdo nesolí :grinning:
19. čer 2008 ve 20:34  • Odpověz
MM koupe skoro pořád, je taky unavenej z práce, ale zas ji skoro vůbec nevidí, tak si ji chce užít :grinning:
19. čer 2008 ve 20:44  • Odpověz
B. myla dneska s tatínkem auto... No nechtějte vědět jak vypadala.... :confounded: :grinning:
19. čer 2008 ve 21:08  • Odpověz
chceme, máš foto?
19. čer 2008 ve 21:13  • Odpověz
nemám foto, musela jsem ji dostat do normálního stavu. byla mokrá, umazaná tím černým smírem, no děs... :confounded:
19. čer 2008 ve 21:15  • Odpověz
Nikde nikdo ????? :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2008 v 15:55  • Odpověz
autor
Ani vidu ani slechu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2008 v 19:09  • Odpověz
Ahoj Polanko, takže do Kajteku nejezděte, maj tam H a to velký,naštvaná jsem ještě tak snad nebyla, naše úlovky? 1 tepláky a ubrousky na perdel :angry: Na tržnici docela dobrý, cesta zpět přes Kudowu, tam už mě tuplem nikdo nedostane, samej tmavší pleti,.vnucujou všechno, kde jsou polští obchodníci, no? :confounded: Ale v Klodsku jsem si nakoupila, táta též i Andulka má kromě tepláků ohoz :grinning:
20. čer 2008 ve 20:24  • Odpověz
Dobré ráno! Teda Máchalovi budou zase vyfešákovaný, hm hm hm :wink:
21. čer 2008 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.