• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Naše heslo zní utahat, utahat :grinning: Právě jsem natočila dobrý video, tak až bude manža o víkendu doma, dáme echo a vložím :wink: Loučím se jdem o půl koupat tak dobrou s kobrou :wink:
6. únor 2008 v 18:19  • Odpověz
no, tu malou skleničku, velké ještě nekupuju. Včera jsem si nakoupila do zásoby asi 20 skleniček, ale začnu i vařit, ale až dýl.
Ukulele, V. už má bříško docela dobré,ale teď má velkou rýmu a kašel, pořád odsávám, někdy si myslím, že jí snad vysávám mozek,co tam toho má. Nevím, jestli to je dobře, vysávat takhle často, písni mi do IP kdo jsi, já už v tom mám fakt hokej.
6. únor 2008 v 19:36  • Odpověz
autor
Hallo, bude dnes mejdan??? :grinning:
6. únor 2008 v 19:44  • Odpověz
Tak Bublík už spí a já mám odšlapáno...
Zítra jdeme k doktroce na půlroční, tak jsem zvědavá kolik přibrala po tý kaši . Připadá mi že se jí udělala docela výrazná druhá brada... :confounded:
6. únor 2008 v 19:44  • Odpověz
autor
Taky jsem včera podlehla a Poppynku posadila na digi váhu, když jsme šly z koupelny, tak i s osuškou vážila 7,7kg :dizzy_face:
6. únor 2008 v 19:47  • Odpověz
autor
Jo a samozřejmě že už taky chrupe :slight_smile: Princezna moje Poppynkovatá :dizzy_face:

Jo a v pondělí někdo hupsnul pod vlak na přejezdu, brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2008 v 19:48  • Odpověz
Tak to máš potvrzený s tím skokanem? TO je hustý, k tomu bych fakt neměla odvahu... Počkat si an vlak a hupsnout pod něj!
6. únor 2008 v 19:53  • Odpověz
autor
No teta mi to říkala, že od nich od baráku v pondělí o půl šestý večer vyjeli hasiči a přestali houkat u přejezdu. Uzavřeli oba, i u Hyper., takže když jel sestřenky přítel nakoupit, aniž by něco tušil, tak to musel objet přes Polanku. No, skokan asi chtěl být vidět. Nevím kdo to mohl být???
6. únor 2008 ve 20:02  • Odpověz
Je to smutný když je někdo tak nešťastnej že se sám připraví o život... :cry: Přitom všechno jde řešit i jinak...
6. únor 2008 ve 20:12  • Odpověz
autor
tak a pryč se smutnými tématy:slight_smile:

Kdypak se rozhodneš dát Bublince masíčko??? :confused:
6. únor 2008 ve 20:13  • Odpověz
no nevím, zatím neplánuju... Až dostane chuť. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vybrala jsem si plavky na plavčo s Bublíkem.: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9998320&tab=3
Co vy na to? TO budu kost, že? :grinning:
6. únor 2008 ve 20:15  • Odpověz
autor
Whow, to téda :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2008 ve 20:18  • Odpověz
autor
No, vidíš, na telku mě neba, tak se jdu juknout a něco si koupit, jestli uvidím něco, co bude stát za to :pensive:
6. únor 2008 ve 20:19  • Odpověz
hm :pensive: , no jo, ať se za mě Bublík nestydí. :wink:
6. únor 2008 ve 20:20  • Odpověz
mě na telku taky neba, čekám dnes jen na Vlastní oči...
Minulý týden jsem si tam koupila svetr, vestu, dvě mikiny na doma, bundu na jaro, takovou košili s kr.ruk. a to je asi vše. Ale použítý plavky si kupovat nebudu. Koukala jsem jen jaký všelijaký jsou...
6. únor 2008 ve 20:23  • Odpověz
autor
Tý jo, tolik toho??? Já na sebe tam ještě nic nekoupila, bojim se, aby mi to pak bylo. To jsi šikula :wink: A jakou vestu, na ven péřovku???
6. únor 2008 ve 20:25  • Odpověz
No jo, takovou silnější na ven. Já jsem si všechno dooobře poměřila, paní jsem naotravovala, ale všechno mi je. Minule jsem si koupila dvě mikiny a byly mi malý protože jsem si je nepoměřila, tak jsem je dala ségře a ta z nich měla radost. No já se s B.do obchodů moc nedostanu, a co mám doma mi většinou jaksi není, tak jsem musela utrácet... Ale všechno to byly docela dobrý koupě...
6. únor 2008 ve 20:31  • Odpověz
autor
Tak to smekám :pensive: Já se tohodle docela děsím, to fakt raději zajdu s Poppynou do obchodu a musím teda ještě s někým protože jsem nerozhodná a musím se xkrát přesvědčit, že to je dobrý kup, že mi to aspoň trochu sedne a jestli to budu moct nosit i s jinými věcmi. No zatím jsem teda od porodu moc nenakupovala. Ale asi budu muset začít, už se začínám smiřovat s kily navíc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2008 ve 20:41  • Odpověz
autor
Jdu do vany a pak se natáhnu k telce, tak páááááá :dizzy_face:
6. únor 2008 ve 20:50  • Odpověz
papa tety, tak jsem si dala půlhodinovou horkou vanu..ale miiimo nic.asi se mu tam libilo..já si říkala,jak bude blbnout jakože protestovat a ono nic. :unamused:
jinak teda smekám bubbl, takových věciček..to je priima. já nakupovala spíš jen na míímo,ale taky jsem ulovila hezký kousky. a taky se mi povedlo i dvě věci prodat :slight_smile: to je sranda,když se pak při aukci ty lidi o to perou a je to moje věc..myslím jako z pohledu prodávajícího..jako kupující jsem se prala několikrát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No s tím nakupováním věcí - nerada si něco někde zkouším a taky sebou musím někoho mít, aby mi řekl jak v tom vypadám...
Bublina nějak špatně spí, pořád se budí, to je děs. Nechápu proč nemůže usnout a spát aspoň 4hodiny v kuse. Pár dní teď spala asi do desíti - tzn bez půlhodinových probuzení, ale už je to tu zase... Ach jo.
autor
Tak já se rozloučím a než odejdu, tak to tu rozjedete. Tak já teda ještě chvilku budu s vám, ale jen do celý hod. pak fakt půjdu, chci si dát taky vanu... :dizzy_face:
6. únor 2008 ve 20:53  • Odpověz
Tak dobrou Poppy!
Sarah, B.se vana taky vždycky líbila, a v porodnici se díky teplý vaně konečně rozhoupala že teda jako vyskočí ven! :wink:
Já jsem na aukci na MMB neměla nikdy moc čas-jako sledovat to a pak se s někým přetahovat, takže jsem z aukce nekoupila nic. ALe chystám se prohrabat skříň a ty pěkný nenošený věci prodat, co s tím doma když mi to je malý, že...
6. únor 2008 ve 20:54  • Odpověz
autor
Já to furt suším jako že zhubnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kalhoty ve velikosti 34... a teď pokukuju po 40 :stuck_out_tongue_closed_eyes: To mám co dělat, co???
6. únor 2008 ve 20:59  • Odpověz
autor
Já aukci nechápu :pensive:
6. únor 2008 ve 21:01  • Odpověz
teda Bubly, to jsou téda plavky, já bych v nich vypadala dooost směšně.
V. včera taky se za noc probudila 2x, už v jednu a pak v pět a pak už neusnula, taky to bylo nedávno lepší, tak nevím, co to.
Já jsem si taky říkala, že prodám ty krásný věci co mi nejsou,ale pořád si nějak říkám, že do toho zhubnu, mám třeba krásný kožený bundy, který mi teď vůbec nejsou a to je mí fakt líto, to střelit hoodně pod cenu. :cry:
6. únor 2008 ve 21:01  • Odpověz
ježíš, kdybych já měla velikost 40, tak bych byla jak laň. Tu jsem měla naposledy snad v prváku. :grinning:
6. únor 2008 ve 21:03  • Odpověz
jj Poppy, vel. 36, toho mám nejvíc a nejhezčích kousků. Já doufám že dohubnu aspoň do tý 38!
6. únor 2008 ve 21:08  • Odpověz
autor
Meredith, ty kecko :grinning: Ty jsi vysoká, v tom máš obr výhodu :pensive:
6. únor 2008 ve 21:09  • Odpověz
Meredith, myslím že mě by z těch otvorů v těch plavkách taky nevykukovalo hezky opálené ploché bříško! :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2008 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.