• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
tak my máme nový botičky, velikost 18, jsou jí teda větší, ale prý to tak má být.
Holky, dáváte ty samý botičky na doma i na ven, nebo jste koupily dvoje?
21. čer 2008 v 10:37  • Odpověz
já mám na doma bačkůrky, na ven botičky a sandálky. :wink: Bačkorky 18, botičky 17 (ty už jí ale jsou tak tak) a sandálky 19 protože menší jsem nesehnala.
holky, máme doma krásný třešně, jen nevím co s nima aby to nedalo práci. Co třeba vypeckovat a zamrazit? nedělala jste to některá???
21. čer 2008 v 11:22  • Odpověz
no to vypeckování ti dá strašnou práci. Udělej bublaninu, ta je hned, ale já nemám ráda, když tam jsou pecky :grinning: :grinning: nebo zavařit, ale s třešněma je fakt práce. Já už jsem dala asi dvě Vanilce a moc jí chutnají.
A ty bačkorky, ty jsou pevný? Přijde mi, že bačkory jsou takový hadrový, nepevný, teda troje botičky, to je peněz, ach jo a je to jen někde na tři měsíce :unamused:
21. čer 2008 ve 12:06  • Odpověz
Achojky cholkýýý.Tak jsem zase tady.Doufám že jsem vám chyběla :wink: ..U našich dobrý,ale malá chytla hnedka druhej den úplně šílenou rýmu,normálka jí to teklo proudem z nosu,samo že si to rozmazávala po obličejíku,takže se jí to dostalo do očíček,tudíž máme ještě zánet očí,do toho jí asi rašej jedničky nahoře,páč řvala jeden večer jak protržená dvě hodiny vkuse až jsem měla strach..Další den se k tomu přidala teplota,tekutá čirá rýma se změnila na hnusnou zelenou,musela jsem odsávat,to bylo řevu..a dneska se přidal ještě kašel,takže parádní týden..já taky nejsem ještě uplně fit,ale snad už se blýská na lepší časy :slight_smile: ..a tady celkem nic novýho koukám..tak já jdu hajat.páček..
21. čer 2008 ve 22:48  • Odpověz
autor
Dobré ranko,
teda Frog, vy jste si to vybraly, ať je malá brzy fit a zuby venku :wink:

Já mám nejradši z třešní bublaninu, třenou, ale i litou. V pátek jsem jednu večer upekla a včera zas, jen s tím rozdílem, že jsem si jen tak vypeckovala na jeden plech, aby to mohla i Poppyška. Už je po snídani a samo že chutnalo, všechno snězeno :grinning:
22. čer 2008 v 07:55  • Odpověz
tak moji berušku kosnul v bazénku čmelák, řev jak tur, má to napuchlý, dala jsem sprej první pomoci s aloe od LR a fenistil, tak snad z toho nic nebude nebo myslíte, že bych měla s tím jet? :sweat_smile:
22. čer 2008 ve 13:52  • Odpověz
tak to je síla Mer..tak si pro klïd v duši cinkni na pohotovost a poraď se..
22. čer 2008 v 15:15  • Odpověz
ahojky,Mer pokud ti nezačne nějak hodně opuchat ,ale puchne to jen v místě píchnutí ,tak to chlad a maž ,to nic nebude,my dnes relaxujeme doma včera jsme makali celý den na chalupě,koupili jsme cvalíkovi plastovou houpačku ,tu pro nejmenší a kbelíček lopatičku atd,takovou sadu ,má tam i vodní mlýnek ,pak do bazénku,páč včera ani predvčírem to na koupačku nebylo,tak si to zkoušela točit jen tak a hrozně si stím vyhrála,ten vodní mlýnek mají na plaváku a hrozně se jí líbil,koupila jsem to i houpačku v té hračkárně u kalíšku,dnes se cákala ve vaničce na terase doma,ale už se těším až jí napustíme bazén na chalupě,ještě ji chceme koupit tu plastovou skluzavku,navplaváku se jí to líbí,měli ji taky v té hračkárně ,ale už se nám nevešla do auta,vezli jsme plno věcí,nevím jestli nejsou levnější,ale v Polsku,jen zas ty vtaláty no,tady to maj od český firmy a bez ftalátu :unamused:
22. čer 2008 v 16:23  • Odpověz
ftaláty :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2008 v 16:24  • Odpověz
tak už to splasklo, tak snad to bude dobrý, ale je taková divná, pořád si mne očička, asi tím vedrem.
Holky, já když jí dám ty botičky, tak jí v tom nejde moc lozit a vadí jí to a hlavně jsou už docela odřený z toho lezení, což mě štve, protože jsou fakt pěkný. Tak to budu muset koupit asi jeste jedny na doma, co?
22. čer 2008 v 18:02  • Odpověz
Mer,my máme boty už odřený i z chození po venku,na doma mám normální bačku rky z obuvi za 160,-plátěný,ted jdu koupit po neděli koupit sandálky,snad už budou mít číslo i v těch co se nám líbily.
22. čer 2008 ve 20:16  • Odpověz
ale bačkůrky nemají pevnou patičku nebo jo?

Tak V. něco kouslo i na hlavě, tak jí jdu zkontrolovat, zda jí něco není.

Zítra ráno jdu do poprvé do fitka, tak mi držte pěstě aby mě to zas neomrzelo :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2008 ve 20:19  • Odpověz
jo a ze začátku ,když začala lozit doma jsem jí dávala taky bačkurky,ale pořád si je sundavala a nechtěla vnich lézt,pak si zvykla a v pohodě,smekaly se jí po korku nožky,tak jsem jí na ty bačkorky musela naučit,jde to docela i s protiskluzovkama,ted si ráno chce už bačkorky nandávat sama,dnes v tom vedru chodila po korku bosky i po dlažbě,ale bylo fakt dusno a nožky studený neměla,tak se jen smála jak jí to mlaskalo :grinning: Botky máme ty od T.ty nebyly tak drahý,tak asi pořídím i jedny na ven,ono to odřený pak fakt vypadá hrozně :unamused:
22. čer 2008 ve 20:23  • Odpověz
jo mají ,mají certifikát se žirafou,ty jsou kvalitní a už léta prověřený
22. čer 2008 ve 20:24  • Odpověz
ve stivalu,nebo nahoře v prioru je mají a tam myslím o něco lacinější,já je kupovala ve stivalu,ale někdo říkal,že v tom prioru jsou lacinější
22. čer 2008 ve 20:26  • Odpověz
taky mám botky od T., stály cca 360 kč, přesně nevím, tak já taky asi koupím bačkůrky, na ven ještě nepotřebujeme, ještě nechodí, jen se všude staví, ale nechci aby je zničila. Jinak když je vedro, tak je doma taky bosa :slight_smile:
22. čer 2008 ve 20:28  • Odpověz
ta naše dračice má zase novej šlinc na čele už se pouští a chce chodit sama ,ale nožky ještě na 100 procent neposlouchají :grinning: tak hezkou teplou noc všem :slight_smile:
22. čer 2008 ve 20:29  • Odpověz
no ona chodí na chalupě venku za ruce a leze po trávě,takže boty dostávají zabrat ted drandí i z kočárkem,to jí hrozně baví,tak dobrou pádím
22. čer 2008 ve 20:31  • Odpověz
V. je taky všude odřená, na trávu se bojí, když jí tam položím, tak si sedne, nechce po ní lozit.

Má strašně osypanou pipku :grinning: , nevím čím to, dala jsem jí vanilkový pribiňák, ale poprvé hrášek, tak nevím jestli to je z toho, plíny máme pořád stejný i ubrousky, nechce to vůbec zmizet. :unamused:
22. čer 2008 ve 20:41  • Odpověz
teda tady je poslední dobou mrtvo :sweat_smile:

Holky, jaký je rozdíl mezi hráškem a zeleným hráškem? Četla jsem, že zelený hrášek nezpůsobuje alergii a hrášek ano :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2008 ve 22:38  • Odpověz
Dobré ráno! Na víkend jsme u našich, Mates slavil druhé narozeniny, takže jsme byly na mejdanu :slight_smile:, bylo to fajn. :dizzy_face: .
23. čer 2008 v 09:07  • Odpověz
autor
Nazdárek kašpárek :slight_smile:

No tady to žije, haló, kde jste a s vámi ten humor, co? Kde jsou ty časy, kdy nám Máchalka zakazovala večer krdat, že nestíhala dočítat?! No, nějak to tu vázne, takže asi potřebujem nahodit novej motor, co? Nebo někomu ulítli včely a ostatní drží basu??? :grinning:

A počítáte vůbec s tím, že přesně za týden se sejdem a budem slavit Poppyšky narozeniny?
23. čer 2008 v 10:49  • Odpověz
Zdarek, me humor nepresel, jen nemam cas ho sem vsechen vypisovat :grinning:
Mer, tak super, ze jste prezili prvni pigaro. Adi uz taky ma pichanec od vcely za sebou a mela jsem strach aby nebyla alergik, ale dobry, tak uz vime, ze se nemusime priste az tak desit. Rev to byl ale silenej. Jo a s botickama nam rikali, ze je mam davat az kdyz bude vic stat nez lozit. Trenujou si tim, ze jsou na boso rovnovahu a maji vetsi cit v nozickach a taky je tam kupa bodu, ktere je dobre chuzi masirovat. Tak i ted necham Adis behat po trave bosky.Obcas-hlavne kdyz uz ma vsecky botky procurany :sweat_smile:
Tak letim. Zrovna si snazi obliknout moje kalhoty :grinning: Kdyz ji s nima vidim, tak mam jeste vetsi mindrak. Je proti nim tak mrnava :sweat_smile:
23. čer 2008 v 10:57  • Odpověz
Ukecaly jste mě na tu třešňovou bublaninu a udělám ještě marmeládu, miluju ji - když v ní jsou celý třešně - mňam mňam mňam. takže jsem teď vypeckovala dvě kila třešní, to je asi půl miliardy kuliček, tak jdu vyrábět :wink: .

Seymi, já tě chápu, já B. tu hlaďoučkou kůžičku na stehýnkách a bříšku taky trošku závidím!!! :confounded: :zipper_mouth: a pak mám mindrák z těch svých nevzhledných kousků těla... :sweat_smile:

Poppy, já s narozkama teeda počítám! :wink: :grinning:
23. čer 2008 v 11:16  • Odpověz
Ahojky..jj je to tady nějaký mrtvý.To pondělí ještě dám včas vědět,máme trochu problémek s autí a atd...
23. čer 2008 v 11:16  • Odpověz
Nebude pršet?????????????? Vyprala jsem si dvě veliký igelitky oblečků pro B. který jsem dostala a pověsila ven a ono se to tam čmouří!!!! Ach jo, doufám že to nebudu muset převěšovat dovnitř :rolling_eyes: :angry:
23. čer 2008 ve 12:24  • Odpověz
autor
Nebude pršet, pže jdu taky pověsit prádlo.

Tak jsme doobědovaly, uvařila jsem Poppynce koprovou omáčku, takovou ošizenou, ale zas trochu ochucenou, abych se najedla taky, když už jsme v tom batolecím věku:slight_smile: Měla celkem uspěch, než přišla na to, že ji stačí ocumlat bramboru od omáčky a nabídnout ji Lee, která ji tu bramboru vzala z ručky a ještě ji celou olízala a tak jsme dneska takhle obědvaly. Snědla trochu, ale měla radost, že Lea jí taky. A co Lea nevzala z ruky, tak si narvala zpátky do pusy. Vidět to zapřísáhlej nepejskař, tak asi zešediví :grinning: :grinning: :grinning: No a vajíčko ji nechutnalo vůbec, dala jsem ji teda jen žloutek a bílek snědla já, ale nešmakoval;/

Frog, dej vědět určo. Nebo by ses svezla najednou s Cvaldovými, nebo s námi, H. jede teda taky, ale pokud nebudem v autě dýchat, tak se vejdem:slight_smile: 3dospělí, 2autosedačky, 1pes, 2kočárky, dort, něco na oheň a pití:slight_smile:
23. čer 2008 ve 12:39  • Odpověz
ahojky, nedočítám, nemám čas :wink: jen Vás jdu pozdravit a nabídnou kuponky do DM - většinou plínky nebo mlíka, platnost do konce června, tak než to vyhodím, snad to někdo využijete.

písněte mi to IPečka, ju?
23. čer 2008 ve 12:58  • Odpověz
tak tady teda prší :rolling_eyes: :angry:
23. čer 2008 ve 14:07  • Odpověz
tady 5kapek a prd, koupame se v bazenku a jak se blizi tech pet kapek, tak na pul hodky zalezeme domu tak ze klidek, pohoda. Tak at vam to schne, ja uz mam i vyzehleno!!!!
23. čer 2008 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.