• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Seymi, bylo to kousnutí od čmeláka, takže pigáro od vosy ještě za sebou nemáme :grinning:

Já teda taky počítám s narozkama Nelly :grinning:

Holky, řekněte mi co mám donést nebu upéct, jinak tam budou chlapi od všech? MM přijde až tak v šest, má to vůbec ještě cenu? Jo a je to teda v 15.00? Snad vyjde počásko.

Tak já jsem z toho fitka totálně k.o., paní se mi věnovala celou hodinu, v sobotu jdu zas :unamused:
23. čer 2008 v 15:52  • Odpověz
tyyyjo, Meredith, ty jdes do sebe. Se stydim jeste vic. Chjo. Mela bych tez zapracovat. Ale to chce bez kecu se do toho pustit, ze jo. Tak uz mlcim a a a :confounded:
A Vanik uz vi, ze hmyz kouse. Adi od te doby rika pich a to na veschno, co lita a je to podobny vcele. Ted teda uz podle slov, jakymy to nazveme doplini ke vcele pich a k mouse bzzzz :grinning:
23. čer 2008 v 16:14  • Odpověz
Dobré odpoledne, celý den se mácháme, no holt Máchalovi :grinning: Všem krásný zbytek dne!!
23. čer 2008 v 17:20  • Odpověz
B. se taky máchala a to ani není Máchalová. :grinning: Deštík se přehnal, byl hned pryč, ale prádlo jsem samozřžejmě stihla sebrat a dát rychle dovntř. ach jo, kdybych to nechala tak to krásně doschne. :frowning2:

Mer, díky za korunky, dorazily. :wink:
23. čer 2008 v 18:08  • Odpověz
Bubbly, taky díky, za zařízení :slight_smile:
23. čer 2008 ve 20:19  • Odpověz
autor
Ahojky,
my dnes taky strááášně zmokly :grinning: Né, nechaly jsme se orosit letním deštíkem a vůbec nám to neva, naopak jsme se pobavili nad tím, jak hned lidi vytahovali deštníky, aby byli v suchu. Chytlo nás to ve městě.
My se cachtaly včera na koupálku, bylo to bezva, fakt, i já jsem teda byla nadšená, sice mrtě poláků a vstupný nehorázný (60,- za dospělýho a 40,- za děti od 1.roku) ale fakt to bylo bezva, Poppyška nadšená z brouzdálka, dokonce byla i ve velkým, ale tam voda teda byla opravdu studená... :sweat_smile:

Jsem ráda, že s oslavičkou počítáte, díky :dizzy_face: :grinning:

Jo a dnes jsem pozvala do Polanský diskuze dvě dušičky, tak doufám, že se ukážou a vám to neva, že nás bude o malinko více :grinning: Tak holky šup šup :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
23. čer 2008 ve 20:52  • Odpověz
Jé, na nový dušičky se moc těším!
23. čer 2008 ve 20:57  • Odpověz
autor
Bubbly, co balon, líbil se Matýskovi? A byl to ten velkej, nebo malej?
23. čer 2008 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj holky!Tak jsem tady nová dušička :slight_smile:
23. čer 2008 ve 21:16  • Odpověz
autor
Ahoj Ivi, vítej mezi námi :dizzy_face:
23. čer 2008 ve 21:18  • Odpověz
O děkuji :slight_smile: Jsem ráda že tu můžu být s váma :slight_smile:
23. čer 2008 ve 21:22  • Odpověz
autor
:dizzy_face:
23. čer 2008 ve 21:27  • Odpověz
autor
Ivi, ukáže se Janina? :sweat_smile: A jak teda zítra, jste nějak domluvený, aspoň předběžně?
23. čer 2008 ve 21:31  • Odpověz
Až půjde od doktorky tak mně dá vědět!Já si myslím,že se domluvíme jak se to bude hodit tobě ty to máš stím jídlem složitější!Janina má jídlo pořád u sebe a já Ivance udělám mlíko!A počkáme až se Nelinka vyspinká :wink:
23. čer 2008 ve 21:41  • Odpověz
Ahojky Iv,vítám tě :slight_smile: .
teda dneska byl ale pařák,já musela na kožní,ale jinak bych ven nevylezla..fakt hnus fialovej.Tedka bych měla žehlit,ale jdu spát.Jsem z Anči pěkně unavená.Celé dny probrečí,takže nic neudělám jem jsem furt u ní.Dokonce kňourá i v kočáře,což normálka nedělá.. :frowning2:
23. čer 2008 ve 22:21  • Odpověz
tak já zatím stíhám všechno Ivanka je malinká a je zatím strašně hodná :slight_smile: ale z toho vedra taky není dvakrát odvazaná! :frowning2:
23. čer 2008 ve 22:26  • Odpověz
Ahojky, jen v rychlosti najukávám a odhlašuju nás z oslavičky, moc se omlouváme, ale v tuto hodinu to pro nás nemá už smysl někam jezdit. My se přidáme zase jindy až to bude v dopoledních hodinách, to oželíme spaní, ale večer už jí fakt neukecám.
23. čer 2008 ve 22:27  • Odpověz
autor
Frog, už má nárok na zoubky :slight_smile: A taky je fakt vedro na ty naše prťouse, tak se jim nesmíme divit :sweat_smile: A žehlit jsem chtěla taky, pže se mi to kupí a kupí a mě se tááák nechce :confounded:
23. čer 2008 ve 22:28  • Odpověz
autor
Daadi :frowning2:
23. čer 2008 ve 22:29  • Odpověz
autor
Já už to natahuju, včera i dnes jsme dorazily domů kolem osmý, sice klimbala už v kočárku, ale byla plná humoru, ještě stihla pobavit sousedku na lavičce a pak jsme šly dom. Co jsem ji začala jen sprchovat, tak vždycky nastartuje druhou metu a vydržela by déle :grinning:
23. čer 2008 ve 22:30  • Odpověz
ahojky, taky vítám novou dušičku,
my to máme zatím taky nahnutý, manžel 100 % nejde, musí být v práci a tím pádem nebudeme mít ani auto, takže se buď nějak dopravíme, nebo ne :unamused:

A jinak - Dobré ránko, Polanko :grinning:
24. čer 2008 v 00:57  • Odpověz
poppy, kdy budou fotečky z domácí oslavy? Těším se na dortíka :wink:
24. čer 2008 v 00:59  • Odpověz
dobré ránko,tak ta naše dračice spala včera přes den jen pul hodinky,ale večer usnula v 18.30 a spala do 6.30 :wink: ,a sandálky jsme nakonec sehnaly v lékárně -SANTE jsou boží a cvalík si je nechtěl sundat ani doma ,tak jsme museli omýt podrážky :grinning: tak my už víme ,že nebudeme mít 30.6 auto,domlouvali jsme se s Frogískem ,ale ty taky nevědí jak s dopravou a do jejich feldy bychom asi nedali určitě dva kočárky.Srsničko,ty nechodíš spát?Ty máš holka výdrž :grinning:
24. čer 2008 v 07:09  • Odpověz
jo sandálky máme 20,ty sante mají nějaký jiný číslování,proti těm pegres,má tam jen kousíček místa :confused:
24. čer 2008 v 07:10  • Odpověz
jinak jak říkí Dianka pokud by se oslava oslava přesunula na dopo. a do Náchoda ,tak to bychom mohli,chodíme už spinkat jen jednou denně,takže to není problém
24. čer 2008 v 07:14  • Odpověz
autor
Dobré ranko,
holky, ten termín víte min. 3 týdny dopředu a už jsme domluvený s Bubbly, takže je mi líto, ale nic přesouvat nebudem, není kde to udělat a myslela jsem, že to bylo dostatečně dlouho nahlášený. Pokud někdo nedorazí, je mi to moc líto, ale nám se to dopoledne už vůbec nehodí, tak už i proto :pensive:
24. čer 2008 v 07:25  • Odpověz
autor
Fotky z oslavičky asi ani nebudu dávat, mám jich málo, pže se nám vybily baterky ve foťáku a tak nejvíc fotek má švára s budoucím švárou, ale bohužel jsme se ještě neviděli, tak je zatím nemáme.
24. čer 2008 v 08:11  • Odpověz
Dobré ránko,
vítáme Ivanky,
konečně se to tu trochu rozkecalo.
Holky, tak se pro vás někdo otočí do Náchoda, ne? Já teda jdu a moc se těším, zkuste si to nějak zařídit. A jinak další oslava je 8.8. !!!!
24. čer 2008 v 08:15  • Odpověz
Kdy zase u nás uděláme bazénovou párty? :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2008 v 08:16  • Odpověz
autor
Sice rozkecalo, ale nějak to zas bude váznout, cítím to v kostech :grinning:
24. čer 2008 v 08:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.