• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Mer, bazénpárty - kdykoliv, my můžem celkem pořád, auto si zařídím, když potřebuji, takže my se přizpůsobíme a můžem dorazit, stačí termín. :wink:
24. čer 2008 v 08:24  • Odpověz
Hezké ráno přeju.

Mně je celkem fuk kdy oslavičky jsou, s datumem se dovedu takřka vždy přispůsobit, ale prostě tyhle pozdní odpoledne jsou už pro nás nemožný. Je mi jedno zda je to v Polance či u Bublinky, auto na to potřebuju tak nebo tak a k dispozici ho mám, ale 15h a pozdějc už pro nás není. Malá chodí na 18 do vany a občas si to vykňučí i dřív a já jsem celkem i ráda že je vždy už v posteli a mám čas i pro sebe. Takže se na nás nezlobte, my se přidáme zase příště.
24. čer 2008 v 08:24  • Odpověz
mne je taky fuk, kdy se sejdete. Ja to proste nezvladam. Dojedeme mozna v puli cervence. Tak si mejdany pekne uzijte. Dnes v noci se nam konecne vraci tatinek domu. Adi uz se po nem shani. Ja delam s tresnema a jsem prekvapena, jak mooooc barvi a jak vsechno barvi :sweat_smile: A se omlouvam za hrubky, kdyz jsem si precetla, co pisu...se cervenam az az no tam :astonished: Taaaaak ze peknej den a uzijte si ho na plno!!!
24. čer 2008 v 08:31  • Odpověz
autor
Já se nezlobím, není proč, chápu, že máte režim a že ve tři je na vás pozdě, když chodíte na šestou do vany. My taky neplánujem nocovat, ale tak do sedmi se určo zdržíme :slight_smile:
24. čer 2008 v 08:36  • Odpověz
autor
Seymi, chápu vy to máte přeci jen trochu z ruky :grinning:
24. čer 2008 v 08:42  • Odpověz
jsem ráda, že jsme byli pochopeni :dizzy_face:

Jinak ani nevím jestli jsem se chlubila že nám lezou spodní obě jedničky :slight_smile: takže první zoubky na světě.

Mer. no my se s malou taky klidně přidáme :wink: sic už máme u baráku taky bazén, ale dostanu se tam tak večer když dám malou spát, protože přes den jsme buď pryč a nebo taky bych si sama netroufla lízt dovnitř. Přeci jen po žebříku bych to s ní asi nesvedla tam ani zpět. Ještě bych jí chudinku utopila.
24. čer 2008 v 08:46  • Odpověz
Ahoj cholký!
teda, vám se u nás nelíbilo či co? Naše luxusní vila vás neoslovila? ??? :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: To tu budem pařit sami?
24. čer 2008 v 08:48  • Odpověz
Bubbli máte to tam pěkný,o to nejde,ale když nemáš auto,tak je všechno komplikovaný a jet tam s někým jiným je sice fajn,ale co když bude malá protivnit a já s ní budu muset dom,to bych pak musela toho kdo mě tam vezl otravovat a to by se nikomu asi nelíbilo.Tím to nechci přivolat,ale autí taky zatím na 60% nemáme..takže to budu vědět tak o víkendu nejdřív.
24. čer 2008 v 09:07  • Odpověz
tak bohužel,pro nás i dopoledne mimo polanku,pokud nejsme pojízdý je problém,H.jede pro instalatéra,veze ho na chalupu,což je na Červené Hoře asi 12 km,takže ,aby se vracel do Polanky,odvezl nás na druhou stranu k Bublince,pak zas pro nás jel,pro instalatéra na chalupu,protože do 18 ,kdy bychom museli odjet to on asi nebude mít hotové,tak to po něm opravdu nemužu chtíta na termín kdy bude mít čas čekáme už 2 měsíce.a stím ,že to tu vázne,v tomhle počasí,když to jde ,tak je asi každý někde na zahradě na koupálku a tak ,my ted přes léto budeme na chalupě skoro pořád,jen co nám namontují linku. :wink:
24. čer 2008 v 09:13  • Odpověz
holky, kdo chcete, tak dnes ve 13.00 u nás, plavky s sebou :slight_smile:
24. čer 2008 v 10:25  • Odpověz
bublinko, mě se u vás líbilo a tu zahradu vám moc moc závidím. Hned bych ji brala.

Dnes se nám konečně vrátila z reklamace čistička k bazénu, běžela jen jednu noc a mohli jsme ji poslat :angry: a ještě ke všemu, nám díky ní odtekla voda ze čtvrtky bazénu. Tak snad už bude líp.

Odpoledne jedu do lékárny a jestli nebudou mít Imazol bez předpisu, budu muset k doktorce. Volala jsem jí dnes kvůli těm opruzeninám co se nám udělaly :frowning2: tak snad nám to konečně pomůže.
24. čer 2008 v 10:25  • Odpověz
Tak to jsem ráda že se vám u nás líbilo. :wink:
Tak mi Mer teda přijdem, my jsme holt vtěrky :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2008 v 10:27  • Odpověz
Di,imazol je bez předpisu :wink:
24. čer 2008 v 10:30  • Odpověz
taky ho kupuju asi 90,-,nebo 100,-
24. čer 2008 v 10:31  • Odpověz
Mer přišli bychom to už bude vyspalá,ale nemáme se jak dopravit
24. čer 2008 v 10:33  • Odpověz
já posílám penízky zítra,jdu platit tábory ,cvalíkovi klouzačku určo ještě nějaké platby tam mám ,tak to pošlu najednou.
24. čer 2008 v 10:35  • Odpověz
tak přijeďte busem nebo vlakem :grinning:
24. čer 2008 v 10:40  • Odpověz
A co Frog, nesvezete se spolu?
24. čer 2008 v 10:40  • Odpověz
Mer. tak dneska nedorazíme, to už je moc na rychlo, ale příště bychom určitě rádi. Jinak už jsem koupila malé ty vodolepky a parchantovi kocourovi se taky moc libí, už tu jednu nadirkoval hajzlík.

Tak jsem na ten imazol teda zvědavá, má tu pipku furt rudou a občas jakoby i pupínky se tam udělaj :frowning2:
24. čer 2008 v 10:45  • Odpověz
frog,jsou myslím taky nepojízdný,to by musel mít R. dovču
24. čer 2008 v 10:57  • Odpověz
Di malý se to taky dělá jak já baštím ovoce :unamused:
24. čer 2008 v 10:58  • Odpověz
taky z tepla :frowning2:
24. čer 2008 v 10:58  • Odpověz
Mer,busem ,či vlakem to je na dlouho a my máme večer ještě oslavičku,kluci mají svátek,ale právě až po tréninku,takže do té doby mám vyjímečně čásek :grinning: já opravdu stím časem zápasím ,abych stíhala všechno a nikdo neměl pocit ,že ho zanedbávám ,on si muže někdo myslet ,že starší ,jsou už velké a nepotřebujou mě a ,že mám tudíž furu času,ale opak je pravdou,někdy i vyčítají,že na ně nemám moc času a to mě moc mrzí a přemýšlím pak jak jim too vynahradit,ale chápu,že tohle kdo ještě nezažil nepochopí a myslí si uplně něco jiného :unamused:
24. čer 2008 v 11:06  • Odpověz
tak třeba za pár let to i vy budete vidět jinak,myslím ,že určitě,tak si to užijte a já pádím žehlit ,dokud chrupe :wink:
24. čer 2008 v 11:09  • Odpověz
že by teda z jahod?? No ale první muselo být z těch ubrousků a asi je to jedno s druhým :frowning2:
24. čer 2008 v 11:14  • Odpověz
Cvali, mě je to jasný, že to máš hektický, tři děti.....to si neumím ani představit :grinning:
24. čer 2008 v 11:57  • Odpověz
jj Di my to měli teda z jahod :unamused:
24. čer 2008 v 11:58  • Odpověz
Mer oni pak vyčítají,že se věnujem malý a mě to pak hrozně mrzí,ale sama víš co je ted práce z prckem a k tomu vaření ,praní a ted ještě chalupa,tam práce víc než doma ,asi mě brzou odvezou do blázince.Takže každý večer dělám plán na druhý den ,co budeme dělat,jak mají školu aktivity,kdY budou doma no.....
24. čer 2008 ve 12:02  • Odpověz
autor
Ok, já to řešit nebudu, jen jsem chtěla vědět kolik nás bude, jak jistě chápete, tak jsem chtěla něco koupit. Zabývat se tím už nemíním, pže mě to fakt neba, počítám s Bubblinkama, Mereredithkovejma a s námi :sweat_smile: Ono se zas o nic nejedná, tak už to neokecávejte, mě kdyby se nechtělo, tak to řeknu na rovinu, že nejedu. Jen mi je trapný si brát od vás dárek, na kterej přispíváte a abyste se nezúčastnily :confounded:
24. čer 2008 ve 12:03  • Odpověz
autor
Jo a ještě se Sršničkama holkama, sorry :sweat_smile:

a jak jsem psala, někoho můžem vzít i autem a není problém přijít, nebo napsat mi - hele N. nemám se jak dostat, šlo by se pro nás otočit? To beru, nabízet to dvakrát nebudu, už jsem to tu psala jednou :pensive: :sweat_smile:
24. čer 2008 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.