• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Jo a ještě chápu Cvaldovi, děti jsou děti a dětmi zůstanou, takže tu péči potřebovat budou i ve 20ti, já si to představit dokážu, mám ségru...
24. čer 2008 ve 12:37  • Odpověz
Honzíkům přejeme vše nej, taky mám jednoho za bratra :slight_smile: . Cvaldi, máš asi pravdu že nikdo z nás si zatím neumí představit jaký to je mít TŘI děti kterým se musíš věnovat, a který každý potřebuje to svoje. Obdivuju moji mamku že nás taky zvládla tři :slight_smile:

Já budu mít 30.6. doma i muže který rád poslouží jako taxikář, může klidně pro někoho zajet a pak odvézt, no problema. To jen kdyby někdo chtěl. :wink:
24. čer 2008 ve 12:38  • Odpověz
A jdu sbalit saky paky a mažem se cákat k Meredithovým.
24. čer 2008 ve 12:39  • Odpověz
ahojky Polanko, hezké odpoledne :slight_smile:
jo jo, s námi počítejte, snad nějak dorazíme. Akorát se teda nezdržíme do noc :slight_smile: bubbli, penízky Ti dám v pondělí, stačí?
24. čer 2008 ve 14:30  • Odpověz
Ahoj Polanko!! Jen jsem chtěla napsat, že toho 30. nedorazíme zůstáváme přes víkend na těch narozkách a vracíme se v pondělí odpoledne. Je nám to líto, ale určitě se sejdem na dalších a všechny :wink: Mějte se krásně a já zas nakouknu pááá
24. čer 2008 v 18:07  • Odpověz
tak my to dnes ještě probrali se Srsničkovejma a pokud nás vezmou ,tak se zučastníme aspon na chvíli ne moc dlouho ,chodíme spát se slípkama,teda cvalík :grinning: já bych měla auto dopo,ale pak už tatí a elektrikář,Srsničkovi pojedou prý domu brzo ,tak by to snad šlo,uvidíme snad by to tak šlo,mají velký auto ,tak nás snad poberou i z kočárem :grinning:
24. čer 2008 v 19:37  • Odpověz
autor
My taky nocovat nebudem :wink:
24. čer 2008 v 19:51  • Odpověz
Jé to je dobře holky že přijedete :slight_smile: :wink:
24. čer 2008 v 19:53  • Odpověz
instalatér,elektrikáři makali doted :grinning: bože už ,abysme tu chalupu měli hotovou :grinning: uvidíme tedy,jestli to teda bude reálné dorazíme :slight_smile: musím uvolnit místo vyšším zájmum icq atd :grinning:
24. čer 2008 ve 20:07  • Odpověz
Ahojda!To zase byl dneska pařák co!Ale mi jsme ho stávili s poppy takže super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2008 ve 20:40  • Odpověz
Koukám,že dneska už všechny odpočíváte tak já jdu taky!Dobrou noc a zítra hezký den!!!
24. čer 2008 ve 22:38  • Odpověz
ahojky, no, všichni neodpočívají, že :grinning: takže Dobré ránko, Polanko :grinning:
jak hlásila cvaldinka, potkaly jsme se ve města, náš taťulda se pokusí na pondělí zajistit do práce odvoz, tak snad bude autí a cvaldinky určitě rády vezmeme, velký je dost, snad se tam vejdou i naše Quinny :grinning:
25. čer 2008 v 00:01  • Odpověz
autor
Achojda Sršni :grinning:
Jak je při půlnoci? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2008 v 00:05  • Odpověz
Dnes dobrý, všechno, co jsem potřebovala si myslím, že je hotový, tak snad půjdu dřív spát. Co máte na dnešek v plánu?
25. čer 2008 v 00:08  • Odpověz
autor
Já už se chystám půl hodiny do sprchy. Uchrápla jsem si s Poppyškou, když jsem ji dávala chrupat. Takže až se vyspím, tak první co bude, zavolám dr. a snad vyrazíme do poradny na roční prohlídku, nějak si mi zdá, že se sestra upsala v termínu návštěvy. Odpol. máme čas a nic v plánu do 16:30, pže pak už příjde MM z práce a příjdou známý na pidi oslavu :slight_smile:
Co vy? Psala ti Olinka?
25. čer 2008 v 00:12  • Odpověz
my máme čas jen dopolko, psala, abysme podnikly společnou procházku. Co třeba na půl jedenáctou u zámku, nedopadlo by Ti to? Na chvilku... než se vrhneme na oběd :wink:
25. čer 2008 v 00:15  • Odpověz
no nic, snad mrknu ráno :wink: zatím dobrou!
25. čer 2008 v 00:18  • Odpověz
autor
písnu sms :wink:
25. čer 2008 v 00:24  • Odpověz
teda holky, jak můžete takhle ponocovat? Já bych byla ráno úplně mrtvá, ale to jsem i tak... :grinning:
25. čer 2008 v 07:19  • Odpověz
To víš Mer, do jedný ráno se to tady vykecává a v půl devátý mají ještě půlnoc :grinning: . To my co chodíme spát zavčasu - já včera např v 21.15, tak ráno o šesté, za kuropění, už běháme a vaříme a uklízíme a tak :wink:
25. čer 2008 v 08:13  • Odpověz
já šla spát v 23.00, koukala jsem na svoji oblíbeno Tróju
25. čer 2008 v 08:26  • Odpověz
No jo, ale vstala jsi včas, že? Podívej Poppy a Sršňa, ty ještě spí... Jinak Troja je fajn, ale co je nejlepší film jakej jsem viděla za poslední dobu - 300: bitva u Thermopyl.
25. čer 2008 v 08:38  • Odpověz
dobré ránko, no my spinkáme do osmi, to si myslím že není tak hrozný, a nevydrbáváme tady každý den, takže taky třeba spíme od 20:30 do 8:30 :wink:
25. čer 2008 v 08:52  • Odpověz
Hezký den Polanko!
25. čer 2008 v 09:10  • Odpověz
No dobře Sršničko, tak do osmi to není tak hrozný :wink: :grinning:

Vyčistila jsem bazének a přifoukla,ale je zase splasklý takže má někde dírku. ach jo, to jsme si ho teda moc neužili. Musím vypátrat kde je děravej a spravit to...
25. čer 2008 v 10:18  • Odpověz
no, vstávali jsme v 6.00. Jdu otrhat rybíz, udělám koláč :grinning:
25. čer 2008 v 10:48  • Odpověz
ahojky ,my vstávali v 7 a po 9 už jsme byli s Froginkama venku a na 11 jak začal pařák zase doma a už zařezáváme,venku bylo ráno příjemně a bylo venku plno mamin,ono je to dopo ted v těch vedrech asi i lepší.
25. čer 2008 v 11:52  • Odpověz
my ještě nemáme na chalupě zralej rybíz,ale už červená,tak se taky těším na koláč :slight_smile:
25. čer 2008 v 11:54  • Odpověz
já teda obdivuju to vaše ponocování :confused:
25. čer 2008 v 11:55  • Odpověz
musím pod ten cvalíkuv bazén na chalupě něco dát ,aby nebyl hned děravej,někdy to trošku praskne ve sváru a to je blbý,jsem zvědavá jak nám dlouho vydrží :wink:
25. čer 2008 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.