• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
dobré ránko, polanko!
jak poppyška, cupitá?
27. čer 2008 v 07:51  • Odpověz
autor
Hezké dopoledne :slight_smile:
Bojí se, když si to uvědomí, tak nechce, ale když jsem ji nechala, tak v nestřeženým okamžiku si "došla" ke stolu, aby si mohla ukořistit něco k jídlu :slight_smile: :grinning:
27. čer 2008 v 08:38  • Odpověz
dobré ráno,jídlo je dobrá motivace :grinning: ,tak to cvalíka bohužel nenadchne :grinning: ta si spíš dojde pro něco zakázanýho ,foták na stole,ovladač,brýle... :grinning: kéž by se tak drala o jídlo :unamused: za jednu ručičku už chodí pěkně i chce,podává si ručičku,tak jsem zvědavá ,kdy se rozeběhne,včera chodila po Berasu,podél těch sklápěcích židlí po straně sem a tama akademie ji moc nebrala
27. čer 2008 v 08:54  • Odpověz
ted tady vyházela Honzíkovi v pokoji šuplíky v komodě :angry: tak jdu uklízet,nejhorší,když jí řekknu,že ne ,tak ona dělá a říká ne a krámuje dál ,tak jsem jí plácla přes ruku a to je hrozná legrace :frowning2: jdu na ní :confused:
27. čer 2008 v 08:57  • Odpověz
autor
Já když řeknu ne ne ne, tak to po mě taky opakuje a má z toho prču, když ji řeknu ty ty ty, tak zvedne prst a taky opakuje. Zjistila, že se dají škubat kytky, tak ji v předstihu musím říkat, že se dělá kyti áj, tak to už chápe :sweat_smile:
Zase slyším "mamo mňam mňam" - tak jdem dát něco na zub :grinning:
27. čer 2008 v 09:26  • Odpověz
Ahoj Polanko!
Koukám že řešíte ťapkání, tak já se pochlubím, B. za ručičku už nee, vytrhuje mi svoji ruku z mojí ruky a bouchá se do bříška jako že sama a chodí si tu sama. Ruce dopředu, nohy zeširoka rozkročmo, a chodí si tu po bytě jako by se nechumelilo. Vůbec se nebojí, tak teda často padá... Docela jsem koukala když jsem loupala u linky bramobory, B. si hrála na druhý straně kuchyně na zemi, otočím se a ona si to mašíruje ke mě, úsměv na tváři. :fearful: . Nebo ji postavím za odrážedlo který si před sebou strká, ona udělá dva kroky s tím, pak se otočí a jde si na druhou stranu...

A "ne" říká jen když už nechce jíst, když jí něco zakazuju tak to jako nechápe co ne znamená... A když ji plesknu přes ručičku protože šťourá počítač tak začne tleskat rukama, jako že sranda-jak to pleskne, tak si myslí že děláme paci paci... :sweat_smile: Tak nevím jakou zakazovací metodu mám používat???????

Poppy, koukala jsem na ten gril který máme a je takovej divnej,tak jestli se vám vejde do auta až pojedete, vezměte si raději svůj. :wink:

Dádinko, korunky dorazily, děkuji!
27. čer 2008 v 09:47  • Odpověz
autor
jj, vezmem :wink:
27. čer 2008 v 10:13  • Odpověz
tak ona slovu ne rozumí,sama dělá ne a říká ,když sahá na něco co nesmí,ale ted se tomu začala smát,když hubujeme,my zatím teda samy netapkáme jen tak 2-3 kroky od něčeho k něčemu,jinak chodíl podél všeho a leze,stojí sama bez držení pořídí sedět i na bobku aniž by spadla,docela už má stabilitu,tak myslím ,že to stím tapkáním bude co nevidět,ale ono jim nic neuteče,ještě se nachoděj :wink: kytí netrhá,zatím ,dělá ne a leze pryč,zatím to funguje,to Míša škubala kytky statečně :grinning: ted zrovna diskutuje s tatínkem jestli ještě jednu lžičku jogurtu :grinning: jdu dodělat oběd pá
27. čer 2008 v 10:46  • Odpověz
Bubli penízky jsem posílala ve čtvrtek ráno z komerčky,tak bys už je měla pomalu taky mít :wink:
27. čer 2008 v 10:48  • Odpověz
Cvaldi,jo, díky. Zatím tam nejsou, ale to ony dneska přijdou když to je z KB do KB.
Bublinka okolo nábytku nechodí. Nenaučila se to...
27. čer 2008 ve 12:55  • Odpověz
Tak dítě už spinká, uuuuuuuuufffffffffffffffff. Je z ní pěkná komediantka, fakt mě dokáže rozesmát. Ale když usne, tak to je klííííííííííííídek!!!!
27. čer 2008 v 19:07  • Odpověz
V. taky vytahuje všechno ze šuplat, shazuje ze stolu ovladače, musela jsem všechno dát do těžké krabice, nemá cenu to tu ani uklízet, protože za 10 minut je to všechno znova venku, přijde mi, že tady snad už nikdy nebude pořádek :grinning: :grinning: :grinning:

V. už taky konečně spí, je to fakt klid. Jdu se osprchovat a připravit si věci do fitka :slight_smile:

Přemýšlím zda kupovat to odrážedlo, když máme všude koberce a sem tam kus plovoučky, jestli jí to na tom koberci půjde :sweat_smile:
27. čer 2008 ve 20:02  • Odpověz
autor
Ajoj,
N. už taky spinká, dnes to bylo mega rychlý usnutí. Byli jsme na roční prohlídce a nečekaně dostala 4.dávku Hexy, tak ji to nějak zmohlo. Je i trochu teplounká, ale neměřila jsem, zatím to nechám, uvidíme později:slight_smile:

A váha 9240g a 75cm :sweat_smile: Opět se smrskla cestou k dr. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Doma má 82cm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: A fontanelu máme zcela uzavřenou. Zůstal ji lebeční šev, ale to prý vůbec neva :dizzy_face: Dr. byla překvapená, že N. sama jí, snídá..., že se sama napije a ví, co s jídlem na talířku. Za pigáro dostala obrázek na ktrerým byla kravička a N. začala BÚ a dr. jen koukala...prej to neumí ani 18ti měsíční děti... :sweat_smile: :confused: Pak jí říkám N. je naše šikula, dokonce nám zpívá a N. si začala klepat na hrudníček a spustila svoji písničku...Tak to dr. se sestrou fakt koukaly. Samo, že jsem měla strašnou radost, že z ní měly taky radost, jak je šikovná. No, tak jsem se pochlubila a jdu se najíst. Musím ještě sebrat prádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a roztřídit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale ještě nakouknu, to je jasanka :dizzy_face:
27. čer 2008 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj poppinky!Tak to vám gratuluju! N.je opravdu šikovná holčička!A jak jste se jinak měli!Já jsem vás zahlídla jak jste šli kolem řeky!Byla jsem u tchána zalejt kytky!Jo a Ivanky ještě nespí :frowning2: :frowning2:
27. čer 2008 ve 20:28  • Odpověz
Poppy, no že to potěší když ti někdo chválí dítko? Já se s B. taky hrozně ráda chlubím. :grinning: . Každopádně Poppynka je fakt šikulka s tím jídlem. hodím do alba foto jak B sama dnes večeřela. Mlíko si taky vypije sama, čaj si přes den taky v pohodě naklání z flašky, ale s tím jídlem zlobí. Polovinu toho nahází na zem, polovinu rozmatlá v ručičkách... :angry: A to mi fakt vadí.
Jakto že Ivanka ještě nespí??? V takovou pokročilou hodinu :confused: :wink:
27. čer 2008 ve 20:41  • Odpověz
už zabrala :slight_smile: Ale nějak se jí nechtělo :dizzy_face:
27. čer 2008 ve 20:54  • Odpověz
autor
Jsem psala a psala a ono mi to spadlo...se na to můžu vy..at :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak znova :grinning:

Chcete vidět Poppyšku jak jedla nejedla borůvkovou bublaninu? Je to teda na silnou bránici :grinning:
27. čer 2008 ve 20:54  • Odpověz
autor
No, Ivi, jsem ti chtěla napsat, ať Ivance domluvíš, že jako by spinkat už měla, no tak byla rychlejší :grinning:

Jdu na ty fotky, mmt :sweat_smile:
27. čer 2008 ve 20:55  • Odpověz
Chválím malou poppynku, zpívá? Šikulka!! Jinak zdravím Polanky a užijte si v pondělí oslavičku a hlavně : Milá malá poppynko šikovná, přejeme ti celá naše rodina, vše nej, hodné rodiče, což máš, zdravíčko a žádný trápení!!!
27. čer 2008 ve 20:57  • Odpověz
Když usne tak pozdě tak snad bude spinkat až do rána :wink: Na fotky se už těším :slight_smile:
27. čer 2008 ve 20:57  • Odpověz
Jé já jsem zapomněla dát sem ty fotky . Už jdu na to
27. čer 2008 ve 21:02  • Odpověz
poppi jak v tu neděli?
27. čer 2008 ve 21:02  • Odpověz
autor
Stahujuuuuuuuuuuuuuuu :grinning:

Jo, zpívá, ale jako asi tří tóny ááaaáá :grinning: chápete to, že jo :sweat_smile:

Děkujeme Máchalum a budem na ně myslet :grinning:
27. čer 2008 ve 21:03  • Odpověz
autor
No Iv, to je problém, já musím v neděli k ségře. A co zítra? Co máte v plánu?
27. čer 2008 ve 21:04  • Odpověz
Taky na vás budem myslet :slight_smile: Jinak tony chápu, Andulka dělá lalalala a učím jí tralala , ale to jí nejde teda :grinning: A trsá, fakt trsá komediantka :grinning:
27. čer 2008 ve 21:06  • Odpověz
A čekám na ty fotky jo? :grinning:
27. čer 2008 ve 21:07  • Odpověz
autor
staženooooo :grinning:

jdu na to, mmt už podruhéééé :cry: :grinning:
27. čer 2008 ve 21:12  • Odpověz
Teda bublinka je machr, to nesvedem toto :grinning: takovej bordelismus při jídle :grinning: holt dáma, chce sama stolovat :grinning:
27. čer 2008 ve 21:12  • Odpověz
máš je tam, Dorotko!!!!
. B. taky trsá, natřásá se jak kašpar, kroutí zadkem a kymácí hlavou. To je fakt sranda. Jé, tak uděláme dětskou diskošku v pondělí! Poppynka bude zpívat a ostatní trsat!
27. čer 2008 ve 21:13  • Odpověz
I tatínkové budou trsat? :grinning: Tak to bych cestou zpět nakoukla, ale nevím v kolik pojedem :confounded:
27. čer 2008 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.