• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Kdo ví co maj u poppynků staženo, fotky nikde, máma nikde,.... :grinning:
27. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz
no jo, to jsou Poppynkovi toto... :unamused: :rolling_eyes:
27. čer 2008 ve 21:16  • Odpověz
Tý brďooooo!! Poppynka nemá plíny? Na tý sedačce? To je machr :wink: Jinak krásnej bazén, nevím teda čí je, ale krásnej :wink:
27. čer 2008 ve 21:17  • Odpověz
Malé Poppynce rostou nějak záhadně rychle vlásky. B. je pořád skinheaďačka - jak toooooooo??????????
27. čer 2008 ve 21:18  • Odpověz
Loučím se čus bus autobus, pořádně to oslavte, má bejt pařák, tak trsejte, koupejte se a slavte !!!!
27. čer 2008 ve 21:19  • Odpověz
Bazen je náš, můžete se stavit smočit :grinning: . ďurku jsem dnes zalepila :pensive: :dizzy_face:
27. čer 2008 ve 21:19  • Odpověz
Tak čus Dorot. A 8.8. už se z tý oslavy nevycukneš, jasan???
27. čer 2008 ve 21:20  • Odpověz
poppi zítra jedu k sestřence na narozky má 30!Jedu jen s Ivískem Tom maká :frowning2: Tak to necháme na jindy :wink:
27. čer 2008 ve 21:23  • Odpověz
autor
Dorot, ty nás opouštíš? No, Máchalovic rodinko, vy si to užijte na K...., jsem šmírák a vím co máte v plánu, njn, co kdyby po vás vyhlásili pátrání, co? Hele, fakt si to užijte, jedte opatrně a A. dejte hubanka, ať se vám cestou neupeče :grinning:
27. čer 2008 ve 21:23  • Odpověz
autor
Iv, ty si to taky užij, jsem na to zapoměla, hlavně, že jsi to říkala, njn, já hlava děravá :sweat_smile:

Kukejte na fotku DJ Poppy, to je jako fakt masakrový, to musíme vzít sebou, slabší povahy prominou :sweat_smile:
27. čer 2008 ve 21:25  • Odpověz
Moooooooooooooooooooooooooooooc hezký!
27. čer 2008 ve 21:26  • Odpověz
V. je taky pořád skinhead a rostou jí vlasy snad jen vzadu.
B. šikula při hamání, to bych se ještě V. neodvážila dát jíst samotný, to by byl bordel :grinning: :grinning:
27. čer 2008 ve 21:26  • Odpověz
autor
Teda Bubbly, tak to nemá chybu, jsem se fakt musela zasmát, to byla na vanu, co? A chodící to je super, už se na to taky těším :grinning:
Každopádně začátky samostatného jezení jsou naprosto ukázkové :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2008 ve 21:29  • Odpověz
prosím popp pak mně musíš vysvětlit jak se dávají fotky do alba abych se taky mohla ukázat a pochlubit naším cvrčkem!Já jsem na tyhle věci trochu levá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. čer 2008 ve 21:31  • Odpověz
autor
Iv, je to jednoduchý, nahoře v pravo máš ikonu fotoalba, tam vybereš moje alba a založíš nové, dáš název, aby tě to pustilo a je to. Jen je blbý to, že je to omezený na velikost fotky. Ale neboj, zvládneš to :wink:
27. čer 2008 ve 21:38  • Odpověz
Tak jsem se stihla vykoupat a dát si pletovou masku tak doufám,že příjde Tom z práce a bude se zase strašně smát a vykřikovat přepadli nás kanibalové :grinning: Tak já se jdu mrknout na ty fotky
27. čer 2008 ve 21:47  • Odpověz
No ten DJ panel přivezte taky, at jim k tomu tanci Poppy i zahraje. Jé, to bude masakr!
Já se holky loučím, včera jsem muži strašně vynadala že máme společný večer a on je u PC a dnes tu sedím já, hanbím se a odcházím.
Tak dobrou všem!!!!
27. čer 2008 ve 21:48  • Odpověz
autor
Styď se :pensive: Ty ty ty :angry: A pozdravuj :wink:

Brou brou :grinning:

Iv, jsem ti chtěla napsat, ať se mi ukážeš a vykoukneš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, Mer, bordel v bytě - šťastné dítě :grinning: :grinning: :grinning: Tak hurá a zítra dej V. lžičku :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2008 ve 21:58  • Odpověz
autor
jo a dotaz na Sršničku:

jak se staráte o zoubky? Mě dr. dnes doporučila, že nemám dávat fluor ani balenou vodu, ale že mám normálně najet na dětskou zubní pastu, nej Elmex dětský, dát jen trošinku a prej je to dostatečný i na druhý zoubky. Co dáváte vy?
27. čer 2008 ve 22:18  • Odpověz
mi ještě nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2008 ve 22:42  • Odpověz
Polanko dobrou!!!
27. čer 2008 ve 23:14  • Odpověz
Dobré ráno Polanko!Přeji všem krásný den!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2008 v 07:27  • Odpověz
dobré ráno! :dizzy_face:
28. čer 2008 v 07:55  • Odpověz
autor
Aj my se přidáváme s přáním hezkého dne :dizzy_face:

Zuby jsme vyčistily a kupodivu ani neprotestovala na pastu, hned si to stčila do pusinky a že sama, no prostě holka šikulka :grinning:

Bubbly, to že nemá B. vlásky teď, se může otočit a určo nás doženete větším páčem, než má N. pže N. nemá mít po kom super čuper háro. No vlastně po H. ale zatím to tak fakt nevypadá :unamused:
28. čer 2008 v 08:37  • Odpověz
autor
Jé holky Ivanky mají album, to je fešanda. A jak krásně drží hlavičku :confused: :dizzy_face:
28. čer 2008 v 08:43  • Odpověz
cistime zuby detskou pastou aqua fresh s obrazkem kocicky a medvidka.Adi uz si zvlada sama namacet kartacek a jako plive do umyvadla. Cistime rano a vecer. Teda Adi to cisteni bere po svem. Tak ze spis kartacek kouse a sem tam se snazi o drhnuti zubu. Ale je to prca ji pozorovat, jak vsechno po me opakuje. Videla me jak piju z vodovodu-vyplachuju pusu- a ted se o to snazi taky :sweat_smile:
Jsme tu opusteny a samotinky. Tatka nam odjel na panskou vodu. Kazdej rok se jako oni chlapi sejdou na vode. Organizuje to jeden a je to tajnej vylet, tak nikdo nevi, kam jeli. A aby zarucili plne chlapskej vikend, maji i zakaz mobilu a jakehokoliv kontaktu se svymi drahymi polovickami. Za kazde poruseni si davaji tresty :confused: treba specialni alkoholickej mix na EX a pod. :sweat_smile: Chlapi no. Snad se mi vrati v poradku
Tak peknej den. Dnes jdu odpolko s Adi na loutkovy divadlo, jsem zvedava, jak ji to bude bavit :slight_smile:
28. čer 2008 v 08:44  • Odpověz
Ahojky cholky..to zas máme venku krásně a my jedeme zas opékat..Anička mě včra pomáhala s úklidem a strhla mi ubrus kde jsem měla uvařenej půllitrák černýho sypanýho čaje..to byla kalamita a jak jsem tedka hormonálně rozhozená,tak jsem se normálka rozbrečela jak malá holka..
Hele mám dotaz.Ančí si začala strkat ručičky až do krku a dáví se,ale dělá to pořád,dokonce i po jídle a neodradí jí ani to,že se pozvrací..dělá to taky některé z vás malá?Jinak Ivanky moc hezká a kdy uvidíme maminku :wink: ?
28. čer 2008 v 09:46  • Odpověz
Frog, B. nic takovýho nedělá. Ale nedělej si z toho hlavu, oni vymýšlejí pořád nějaký blbiny. :sweat_smile:

B. předvedla svůj první záchvat vzteku. Byli jsme u švagrový, klouzala se na klouzačce a když jsem chtěla jít domů, vzala jsem ji za ruku že jdem, tak ona vykřikla "NE" a sedla si na zem a začala křičet-jako mačkat brečení. No tak to mě dostala, teda. Tak jsem jí hodně důrazně vysvětlila že teda JO a šlo se. Ale tak malá a tak vzteklá!!! :fearful: :frowning2: :confounded:
28. čer 2008 ve 13:13  • Odpověz
ahojky při sobotě,tak Bubli vztekací scény nám taky začali ,jak jí třeba vezmu pryč od počítače ,protože největší zábava je vyjíždět s cédem :grinning: ,tak se začne hrozně vztekat,nebo jak zavřu dveře na terasu,když potřebuju něco udělat doma a nemužu tam sní být,to je cirkus sedí na zemi nohy našponovaný ,ruce před sebou v pěst a řve a ani slza :grinning: ,tak jdu od ní pryč a ona za chvíli přestane,ale je to jen takový období a nemá se na to reagovat a nebo jenom odpoutat pozornost,děti si tím taky prošly,Míša víc Honzík,jinak Frogísku,cvalík to taky s těma ručkama nedělá.Hezký zbytek víkendu :slight_smile:
28. čer 2008 v 18:15  • Odpověz
autor
Poppyška taky nic takovýho nedělá. Ale prý děti dělají ledascos, na diskuzi batolat píšou mamky, že jedno "mimi" si sahá na prsa a druhý do vlásků :sweat_smile:
28. čer 2008 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.