• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
V. si zase pořád sahá na ucho, začala to dělat při kojení když usínala a teď to dělá v postýlce když usíná sama nebo když začne být ospalá :grinning:
28. čer 2008 ve 21:30  • Odpověz
Ivanka si pořát rve trička :slight_smile: !Doufám že jste měly hezký den!?Přeji všem dobrou noc!
28. čer 2008 ve 21:52  • Odpověz
autor
Hezké ranko:slight_smile:

u nás se ještě chrupe, jen já nemůžu :confounded:
29. čer 2008 v 07:39  • Odpověz
autor
Seymi, tak to je docela mazec, že nevíš, kde manža je a co vyvádí, jestli se zrovna nepokoušel dát o sobě vědět a teď ho "trápí". Ačkoliv, zas můžeš být v klidu, že se navzájem dostatečně hlídají :grinning:

Jo a k těm zoubkům, tak jsme včera ráno čistili elmexem dětským a v pohodě, vůbec ji to nevadilo a sama mi rvala kartáček, že jako sama, jenže jako Aduš, tak ho taky kouše, sem tam si nechá přejet po těch svejch 6ti perličkách. Tak to je naše čištění. No a při té příležitosti jsem ji teda včera koupila kvalitnější kartáček, než ten co byl v učíčí sadě. Tenhle je tvarovanej, štětiny taky, líp se ji drží a prej i rukojeť je chutnější :sweat_smile:
29. čer 2008 v 08:05  • Odpověz
Poppy, nic si z toho nedelej, ze kartacek kouse. Adi mi uz odrovnala dva kartacky. Tak ze ja jako takovy ty lepsi budu kupovat, az si bude zuby cistit a ne kousat kartacek. Cistime zuby od Vanoc a ma uz druhej kartacek a ten uz chci vyhodit. Ale oni se to nauci cistit. Ted je dulezity vytvorit jim navyk a to jim nevadi a opakuji to po nas. Myslim, ze jeste budou casy, kdy je budem do koupelny honit nasilim :sweat_smile:
Vcera jsem s Adi vyjela na divadlo. Pohadka o vodnicich. Bylo to jeko dost kontaktni pro deti a ja jsem byla znesena, jak ti maly prckove spontane reagovali. V jednu chvili jsem mela co delat, abych udrzela Adi, protoze chtela pomahat pani vodnikove michat kouzelnej lektvar :grinning: A pak kdyz zakletej vodnik chtel vypit otraveny caj, tak najednou ty deti v hledisti zacali na nej volat at to nepije, ze je to otraveny a tak. Bylo to hrozne hezky. Zpivali pisnicky a tak nejak samozrejme byli detri vtahnuty do deje. Nejdriv jsem se bala jak to Adi vydrzi, prece jen je jeste na dlouhy koncentrovany pozorovani mala, ale mooooc se ji to libilo. Jen teda pred tim divadlem bylo pro deti udelany hriste a par her. Adi chtela samo taky hazet tenisaky do saskovi pusy a jak je mala tak sla az uplne k nemu a najednou na ni silene rval, tak desetiletej, kluk, at vypadne a tak hnusne. No ona si ho nevsimala, nevi, co jako? Ale me to dost zdrchalo. Pak kolem ni porad behal jeste jeden kluk, asi 5let, a furt s ni hrozne trasl a utekl, pak zase pribehl a zase. Ada mela co delat aby to ustala. Kdyz uz jsem ho chtela rovnat, prisla jeho maminka a vysvetlila mu to. Ale jinak celkovej dojem skvelej. Snad i Adi je na tom stejne :slight_smile:

Tak hezkej den!
29. čer 2008 v 08:35  • Odpověz
ahojky,takže jen na skok běžím říct a zároven se omluvit,že nedorazíme na oslavičku,prostě nestíháme,jsme ve skluzu a než nám dovezou linku musím být vše hotové,takže bohužel ,dnes makačka od rána a ted jsme asi před hodinkou dorazili,takže si to užijte,já budu zítra dopo pobíhat po městě a shánět a zamlouvat svítidla, lišty,kliky a kličky do oken :frowning2: .......dnes jsem se snažila před malováním vše oblepit ,abych měla co nejméně umývání :grinning: ale to bych té pásky musela mít hafo,takže Honza maluje a já hned umývám,nebo bych pak na tom nechala ruce.Hezký večer
29. čer 2008 v 18:40  • Odpověz
Ahoj!
Jé Seymi a kde jste na takovým divadle byli? Já se strašně těším až budeme moct taky chodit, já vím že jako dítě jsem to milovala - když nás taťka vzal do divadla na pohádku! Pamatuju si o perníkovce, rozdávali pak perníčky který fakt odloupli ze střechy chaloupky! To bylo žůžo!

Cvaldi, to je škoda, těšila jsem se na Cvaldinku, už jsem vás hrozně dlouho neviděla, a vy děláte takový pokroky, to mě fakt mrzí!
29. čer 2008 v 19:19  • Odpověz
tak Bubli,Míša je zlatíčko a pojede zítra s tatí na chalupu a umyje to za mě po tom malování ,aby to nezaschlo a to ostatní uděláme ve středu,to má už H.dovču,tak počkám co mi písne Srsnička,jak se :wink: domluvíme
29. čer 2008 v 19:45  • Odpověz
tak jsem to hezky vymyslela,že?Pravda je taková ,že ted momentálně ,nevím jak si uspořádat čas ,abych to všechno stíhala :frowning2: potřebovala bych delší dny :grinning:
29. čer 2008 v 19:48  • Odpověz
jj, taky mi někdy přijde, že bychom potřebovali více dnů v týdnu.
Tak já se zítra těším, vypadá to na pěkné počásko :slight_smile:
29. čer 2008 v 19:50  • Odpověz
Ahojda!Chtela jsem se zeptat mám dilema chceme dát Ivče náušničky a nevím zda píchnout či nastřelit jak jste to řešily vy a u koho jste byli?Díky
29. čer 2008 v 19:57  • Odpověz
my byli nastřelit v Hk a jsme tady myslím tři na koníkovi :wink: žádné hnisání ,krev ,bez problému :slight_smile:
29. čer 2008 ve 20:13  • Odpověz
Ivanko, my byli v Polance na náměstí na chíře, spousta krve a breku, už bych jí to propíchnout asi nenechávala. Nechala bych nastřelit. Hojení ale bylo bezproblémové.
Cvaldi, moc pěkně jsi to vymyslela.
Počasí bude snad pěkné, Jen budeme muset asi posouvat sezení po stínu, protože altán máme rozlámanej, dřevěnej ještě nikdo nevyrobil tak nám bude stínit strom. :grinning:
29. čer 2008 ve 21:20  • Odpověz
my byly u naší dr., propíchnout a naprostě děsný :sweat_smile:
Tak jsem se snažila na MMB na aukci vyhrát to odrážedlo co má Cvalda, ale když se to vyšplhalo přes 700 kč, tak jsem se na to vybodla, to připočítám ještě poštovný a jsem skoro na ceně za nový :unamused:
29. čer 2008 ve 21:21  • Odpověz
Ivanky my tam byly taky,paráda :wink:
Bubbli tak my bychom měly s Ančí taky přijet..pojedu zas po dlouhé době sama v tom největším provozu,tak snad to bude o.k..Myslete na mě :slight_smile: ..
jj bubli to je v pohodě,my to taky tak na chalupě máme :grinning:
Frog, to určitě zvládneš.
Mám přijít pěšmo nebo autem? Bude něco k pití pro nekojící? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2008 ve 21:22  • Odpověz
Mer, přijď rozhodně pěšky, mám tu červené, bílé, a šampíčko. A budu ráda když si se mnou někdo nějakou tu skleničku dá. :wink:
Frog, budu na tebe myslet, ale to určo zvládneš. :wink:
29. čer 2008 ve 21:26  • Odpověz
Mer ,my máme ještě takový na ven asi za 400,- to je taky fajn,taky za ním chodí,ale nejde jí to moc z něj vystupovat ,má opěrátko a nepořídí přehodit nohu,někdy se jí podaří sesunout na zem,to jako slezla ,hrozně se tomu řehní :grinning: ted už vozí i kočárek,krom dětskýho i svuj,dnes to na chalupě zkoušela i z kopečka,to jsem zaní rychle vystartovala,máme starší GRACO a MÁ TAKOVEJ PULTÍK TAK SE HO DRŽÍ A JEDE :grinning: .už jsem musím pustit dětičky ,pá dobrou všem
29. čer 2008 ve 21:27  • Odpověz
Holky, tak zítra můžete přijet už klidně dřív, třeba mezi jednou druhou. at nemusíte spěchat domů koupat a ukládat děti ke spaní a tak. :wink: :dizzy_face:
29. čer 2008 ve 21:39  • Odpověz
ok, já se budu snažit přijít co nejdříve :wink:
29. čer 2008 ve 21:41  • Odpověz
Cvali, vy máte tohle?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13473878&tab=0
Já se chci zeptat, jestli to malé nevadí, když se to rozevře při chození. Mě přijde, že nemůžou přistoupit jako úplně k tomu chodítku, jestli mě rozumíš... :sweat_smile:
29. čer 2008 ve 21:52  • Odpověz
autor
Frog, taky na tebe budu moc moc myslet, neboj, to zvládneš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Už teď mačkám pěsti :grinning:

Jsem ráda že dorazíte :pensive:
30. čer 2008 v 00:38  • Odpověz
dobré ráno,tak počásko zatím nic moc a prý 25 a déšt,tak kdyby bylo 25 a nepršelo ,tak by to bylo ok.Mer,je tam dost místa a chodí se jí stím dobře.
30. čer 2008 v 06:50  • Odpověz
všichni ještě chrupou,u nás se nechrupe od 7.15,jenom já vstávala s tatí 6.00 :confused: včera jsem nemohla usnout a ráno po páte jsem už byla vzhuru a čekala až bude H. vstávat :unamused:
30. čer 2008 v 07:34  • Odpověz
já jsem nikam nejela, protože mě bolí záda jak pes, teď jedu nakoupit :grinning:
30. čer 2008 v 08:10  • Odpověz
Zdravím :dizzy_face: no u nás už se taky chvíli nechrupe, ale až teď jsem se dostala k PC a to jsem ještě v noční košili :sweat_smile: Jinak předpokládám, že mi včera psal někdo odsud SMSku, že se mejdánek posouvá na 13-14h. Nechápu proč nemám to čísílko v mobilu, kdopak to byl??
30. čer 2008 v 08:14  • Odpověz
ahojky, my taky dorazíme - s cvaldíkovic :dizzy_face: akorát to od jedný se mi moc nehodí, to chodí malá spinkat :sweat_smile: tak uvidíme, jak to bude dnes. V nejhorším vezmeme velkej kočár a budeme jezdit po VP :grinning:
cvaldi, poslala bych mi číslo telefonu do IP? Díky :slight_smile:
30. čer 2008 v 08:47  • Odpověz
Dobré ráno! Jé, Dádinko, to je moje nové číslo, já jsem se zapomněla podepsat. Tak promiň. :sweat_smile:
30. čer 2008 v 08:50  • Odpověz
my se přispusobíme sršničkám :slight_smile:
30. čer 2008 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.