• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
bubli, to nevadí :wink: tak my se asi stavíme :wink: máme něco přivézt s sebou???
30. čer 2008 v 09:04  • Odpověz
Frogísku v kolik vyrazíte vy?My se ještě domluvíme s holkama srsničkovic ,podle jejich spinkání,my spíme dopo.
30. čer 2008 v 09:05  • Odpověz
Tak přijeďte Dádinky, to je dobře. :wink:
Sršni, pokud V. odmítá spinkat v kočárku tak máme i postýlku :slight_smile:.
30. čer 2008 v 09:15  • Odpověz
My taky spíme dopo, už malá hajá. Jinak jak to je, máme něco přivézt a popř. co??
30. čer 2008 v 09:39  • Odpověz
Jeee, vy si srazikujete! My dnes odpolko jdeme natrhat tresne na buchty. Vcera to neslo neb Adi opet lezla po zebriku do vyse. Potvurka, uci se rychle.
A to divadlo bylo u nas v NP. Ale v Polance urco taky neco takoveho bude.
Ted je tatik s Adi venku na zahrade a nejak se mu nedari odhadnout jeji gestikulace a uz se mu podruhy pocurala do gati. Pritom uz si nekdy i sama rekne! Tak jednou za x dni :sweat_smile: Ale dilci uspech to je!

Tak si to dnes pekne uzijte. :sunglasses:
30. čer 2008 v 10:25  • Odpověz
Ahojky.Cvali já nevím,ale asi tak kolem 15.00,musím počkat až tady doopravěj ten plyn,páč prej když se nedostanou do jednoho byxtu tak budou ostatní do dalšího dne bez plynu :unamused: ..uvidím,třeba skončej dřív.Tak písni do IP až budeš vědět přibližnej čas odjezdu a já ti řeknu jak jsme na tom a jestli se někde scukneme ju..
30. čer 2008 v 10:33  • Odpověz
Mě V. usnula až teď, takže taky pak bude muset jít ještě jednou, ale v kočáře neusne, tak nevím jak to uděláme, když tak ji šoupnu k Bublbynkám do postele :grinning: :grinning: :grinning:
Bubbly, jestli máš nové číslo, pošli mi ho, prosím.
30. čer 2008 v 10:50  • Odpověz
teď tady čtu, že východ Čech mají zasáhnout přívalové deště, tak doufám, že se nám to vyhne :grinning:
30. čer 2008 v 10:52  • Odpověz
holky co dáte dětem na sebe já tepláčky a tričko,protože bude vymetat,no a nějakou mikču,doufám ,že se počásko moc nezkazí :unamused:
30. čer 2008 v 11:00  • Odpověz
Já nevim co jí dám,páč je tam docela dusno..a včera jsem se dočetla,že když je venku 30,tak v kočáře může být až 50 st...ještě uvidím před odjezdem.A doufám že se nám ty deště vyhnou,snad najdu páčku na stěrače :wink:
30. čer 2008 v 11:02  • Odpověz
Tak my dorazíme tak mezi tou 13 - 14 nevím to přesně, až se malá nahamá a taky já :dizzy_face: no a pak nějak vyrazíme, momentálně ještě dadá. Na sebe jí dám něco dle aktuálního počasí než budeme vyjíždět, mikinu budeme mít sebou, ale jistě ne v tom dusnu na sobě :wink: Bude na zemi nějaká deka pro nechodící??? Nebo mám něco vzít z domu???
30. čer 2008 v 11:17  • Odpověz
jj,my taky samo mikču sebou :grinning: ,ale tepláčky vezmu určo,protože ona leze fakt všude :grinning:
30. čer 2008 v 11:21  • Odpověz
Ahoj Polanko!Dnešní oslava byla super!Jsme rádi že jsme se jí mohli zůčastnit!Rádi jsme Vás poznali!! :slight_smile:
30. čer 2008 ve 20:34  • Odpověz
autor
Ahojky všem,

moc moc děkujeme, že jsme se mohly sejít, Bubblinkám fakt veliký dík :pensive: :dizzy_face:

Díky vám všem za dárečky a za stan, který už je sestaven v pokojíku, vystlaný dekou a naplněn balonky, fakt díky :dizzy_face:

Díky všem za donesené dobroty, pití atd. :dizzy_face:

Díky že se mohli zúčastnit i Ivanky a že se jim to líbilo, že Ivanka byla hodňoučká :dizzy_face: Knížka je už v kurzu a je fakt bavící :dizzy_face:

Prostě díky díky díky.
30. čer 2008 ve 20:37  • Odpověz
My taky moc děkujeme, líbilo se nám to.
Jsme nějaký zmožený :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, kdo máte ten veselý kopeček, víte, že hraje a bliká ten zajíc navrchu? My o tom nějak nevěděli, přišli jsme teda na to, že tam jsou baterky, ale nemohli za boha přijít na to jak se to pouští a L. do toho dneska kopnul a začlo to hrát a blikat, ale vůbec nevíme jak se to pouští :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2008 ve 20:43  • Odpověz
autor
já to vím, my už neblikáme :sweat_smile: :rolling_eyes:
30. čer 2008 ve 20:45  • Odpověz
Achojky cholky..bylo to prííííma :slight_smile: ,jen jsem zapomněla dát bubblince penízky :frowning2: ,hlavně že jsem o tom mluvila.Ančí už zařezává,ale byla to makačka,hodinu tady řádila a pak usnula..
30. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz
Ještě jednou gratulujeme poppynce a zdravíme celou Polanku, počásko vyšlo krásně :wink: Jinak máme kopeček a taky víme, kde se spíná zajíc, takže hledejte, indicie je mrkev :wink:
30. čer 2008 ve 21:25  • Odpověz
Dobré ráno Polanko!To bude zase teplíčko :slight_smile: :frowning2:
1. črc 2008 v 07:13  • Odpověz
Dobré ráno!

Jo, oslava byla super, jen jsem vám nějak zapomněla dát podepsat přání a předat oslavenkyni. Tak to napravíme na příště :sweat_smile: . Jsem hlava děravá.

Mer, my jsme byli taky oba úplně zmožený, o B. ani nemluvím, tak chrněla půl hodiny po tom co jste odjeli. Dala jsem jí rychle večeři, umyla zadek ruce a ksichtík a šupajdila do hajan. Uspával P. tak usnul taky, musela jsem ho v půl devátý budit že jede do práce.

Venku to vypadá dnes kráásně!
1. črc 2008 v 07:24  • Odpověz
Dobré ránko.
Tak naše beruška se dnes probudila už ve čtyři ráno a chtěla mlíčko, pak zas usnula, ale doufám, že si tohle nebude opakovat :grinning:

Odpoledne jedu k Dr. Kestř. na kontrolu a přemýšlím jakou antik. když už nekojím. Myslíte, že můžu dál brát Cerazzette? Já to ještě nedostala, takže to by mě vyhovovalo :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2008 v 07:37  • Odpověz
Dobré ránko Polanko,
my moc děkujeme za pozvání na oslavu a velký dík patří i Bubblinkom :wink:
Naty, dík za to víčko :wink:
Mer, prosím Tě, o čem byly včera Zoufalky? Samozřejmě že jsem usnula s naší princeznou a manžel mi to zapomněl nahrát, :angry: vzbudila jsem se ve třičtvrtě na deset, tak mám druhou část od reklamy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2008 v 08:07  • Odpověz
Sršni, musím ti za mého muže pochválit ty kytičky co jsi pekla, on se před vámi držel, ale jen jste odjeli tak se do nich pustil a strašně mu chutnali. Všechny zbodl. :wink:
1. črc 2008 v 08:23  • Odpověz
ahojky dobré ránko,my též děkujeme za pozvání,Bubli nenechali jsme u vás klobouček?Kšiltovku máme u Frogísku :grinning: a myslím,že postrádáme ještě víčko od aventu,ale to ještě mrknu do kočárku jestli tam není :grinning:
1. črc 2008 v 08:24  • Odpověz
Cvalík usnul v autě až v Polance,vyndala jsem jí se sedačkou donesla nahoru,probrala se tak jsem jí jen přebalila převlíkla otřela ,napila se a byla tuhá,spala do 7.30,s přestávkou v 5.30 na ham :wink: moc se nám u vás Bublinky líbilo :slight_smile:
1. črc 2008 v 08:28  • Odpověz
víčko bude mít taky frog našla jsem ho válet na zemi u auta tak si hi frog vzala že stejně už má vaší čepičku! :slight_smile:
1. črc 2008 v 08:29  • Odpověz
jj tak díky ,vypadlo mě asi z boudy kočárku,už jsme jeden avent ztratili celej :grinning: díky
1. črc 2008 v 08:34  • Odpověz
sláva,klobouk máme ,byl v kočárku :wink: frogísku víčko a kšiltovku,my dáš příležitostně mám ještě to náhradní víčko :wink: tak hezký den všem.
1. črc 2008 v 09:15  • Odpověz
my-mi :confused: :sweat_smile:
1. črc 2008 v 09:42  • Odpověz
autor
Hezké dopoledne, jsem ráda, že se vám to líbilo :dizzy_face:
1. črc 2008 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.