• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Všechny zdravím.

My také moc děkujeme za pozvání, moc se nám to líbilo, Dádinka menší byla tuhoš jen jsem vyjela od parkoviště a spala až domu. Ale jakmile vypnu motor u auta je vzhůru. Noc byla zase na prd a tak při 3 vzbuzení ve 3 ráno putovala do obýváku do postýlky a já si až do 7 pospala. Od víkendu mám šílenej spánkovej deficit a ta potvůrka ne a ne mě nechat vyspat.
1. črc 2008 v 09:58  • Odpověz
Sršni,
tak na to koukni na netu, to jde, nebo ne?
Tak já dovařila, douklidila, malá usíná a já sebou jdu fláknout ven :grinning:
1. črc 2008 v 10:06  • Odpověz
Jinak dneska mi přišel balíček od Sunaru, nevím kdy, mi od nich přišel dopis a tam byla soutěž a že když se zapojíš, dostaneš krabici jablíčkovýho pití zdarma a ještě se dal vyhrát zájezd, tak dnes přišla krabice, tak jsem moc ráda, zase zhruba 80,- ušetřenejch :dizzy_face:

Bublinko, manža byl unešenej z bazénku co máte, kolik stál a kde jste ho koupili???
1. črc 2008 v 10:10  • Odpověz
tak to by mi taky mělo přijít, taky jsem to posílala.
Daadi, ten bazén jsem viděla na mmb :wink:
1. črc 2008 v 10:12  • Odpověz
tak já zkusím juknout na MMB a uvidíme :wink: jinak jsem posílala tenkrát i tu Hami soutěž a dodnes mi bryndák nepřišel :angry:
1. črc 2008 v 10:30  • Odpověz
jj, už jsem ten bazének našla, na MMB stojí 449,-
1. črc 2008 v 10:45  • Odpověz
Dádinko, bazéín dostala B. od Ježíška - švagrový, je z Tesca a vůbec nevím az kolilk.
1. črc 2008 v 10:57  • Odpověz
Bubbli, děkuji za pochvalu, to byly kytičky s naší domácí jahodovou marmeládou - letošní :grinning:
mer, jsem to hledala a nic :frowning2:
1. črc 2008 ve 12:59  • Odpověz
ahoj - zdravím všechny - můžu se občas k vám přidat?? :slight_smile:
myslím, že spadám do vašeho regióóónu :sunglasses:
1. črc 2008 ve 21:09  • Odpověz
Ahojky janino :wink: a kde v Polance bydlíš?
1. črc 2008 ve 21:15  • Odpověz
ahojky holky,tak vám musím vylíčit moji dnešní infarktovou situaci,v 118.30 jsme dorazili s chalupy,vybaluju,děti chystají na koupačku,tatí véču a prcek šmejdí po bytě,jdu se podívat ,kde je nezvyklé ticho a ona u mladýho na válendě a nikde nikdo,tak jsem je hned seřvala jak je to možný ,že je na posteli sama a oni ,že ji tam vubec nedávali,ona tam vylezla sama,dali jsme ji dolu,fik koleno nahoru ,pak celá noha švih a je nahoře a hrozně se tomu tlemí.No takže ,když budu do¨ma sama musím mít zavřeno do pokojíku,nebo cvalíka na řetěz,Míša byla drak ,ale na postel vylezla v 15 měsících :grinning:
1. črc 2008 ve 21:25  • Odpověz
18.30 :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2008 ve 21:25  • Odpověz
no tak ,to byl krom instalace bazénu,další adrenalinovej zážitek dnešního dne :grinning: Doufám,že váš den byl poklidnější :grinning:
1. črc 2008 ve 21:28  • Odpověz
Ahojky leni.Jo tak to by me asi taky svihlo..Anča umí zatím jen z postele padat :wink: ..Zítra jdeme na kontrolu k dr.,tak jsme zvedava co nam rekne na tu vyrazku,ma to cim dal horší a rozlezlejší :frowning2: ,je mi jí líto,jak se furt drbe..
1. črc 2008 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj Jani !
To je super že jsi si udělala čas!Tak jsem stihla ještě umýt půlku oken.Až pojedeš v pátek do tý Ikei tak poppi by něco potřebovala!
1. črc 2008 ve 22:13  • Odpověz
Teda Cvali, to je síla, malá je drak.
Vítme novou duši :grinning:
1. črc 2008 ve 22:38  • Odpověz
autor
Ahoj Jani, vitej :dizzy_face:
1. črc 2008 ve 23:00  • Odpověz
Poppi to bylo zase hezké odpoledne co! :slight_smile:
1. črc 2008 ve 23:05  • Odpověz
autor
Iv, bylo, hlavne veca byla mnamozni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pivinko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a taky pozdrav s postakem :sweat_smile: :grinning:

Poppyska usnula hned jak jsme dorazily z nocniho mejdanu :grinning:

Dobrou noc preji vsem, H. mi tu prepnul klavesnici, tak me to neba, tak pa pa a uz jdu takz do hajan :pensive: :slight_smile:
1. črc 2008 ve 23:36  • Odpověz
Dobré sluníčkové ráno!
Vítám novou duši! :wink: A konečně chlapečka!!!!!
Cvaldi, tak to je teda nářez, to by mě taky asi mrsklo, myslím že u Cvaldíka by pomohl fakt už jedině ten řetěz.... :unamused:
2. črc 2008 v 07:45  • Odpověz
Poradíte mi co švagrový k narozkám? Nějakej nápad, ale ne za moc peněz... Fakt mě už nic nenapadá....
2. črc 2008 v 07:51  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
no, kde bydlím, raději líčit nebudu :sunglasses: ale je to asi 6 km od centra Polanky :grinning: :grinning:
ahoj ivanky, to jste borci, že jste se pustily do oken - jo a my dneska vstávali zase ve 2 :confounded:

jo a poppy, co potřebuješ, pokud se mi to bude vejít do mého malinkatého :grinning: vozu, tak ráda zajistím :slight_smile:
2. črc 2008 v 08:25  • Odpověz
autor
Hezké ranko, no spíš dopoledne:slight_smile:

Jani, potřebuju jen válečky na čištění 2ks prosím :pensive: Kujuju, ale jestli se to nebude vejít do tvého pidi autí, tak to pochopím :grinning: :grinning: :grinning:

Cvali, no já to nevidím jinak, než koupit stan co má POppynka a zavřít ji tam, ale zas si myslím, že už tě nemůže ničím překvapit, pže si to snad už vybrala :sweat_smile:

Bubbly, budu přemýšlet (já?!) :grinning: :grinning: :grinning: o dárečku :grinning: :grinning: :grinning: samo, že pro tvou šagrovou :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2008 v 08:56  • Odpověz
ahojky,tak holky já to u té naší dračice fakt vidím na řetěz,stan teda taky není k zahození,ale předpokládám ,že by po cvalíkovým náletu nevydržel :grinning: jedeme na chalupu ,takl se tu mějte hezký teplý den :wink: jo a vítám novou duši a chlapečka,to bude rvačka :grinning: POPY,myslíš ,že už si to vybrala,já myslím,že to nejlepší nás ještě čeká :grinning: :confused: pááááááááá
2. črc 2008 v 09:05  • Odpověz
jo Bublinky a nesmějte se jo,vás to totiž čeká co nejdřív páč B.je TAKY MYSLÍM DOBREJ ADEPT :grinning: :grinning: :grinning: jsou to prostěženský,sničím se nemažou a na ostatní to taky čeká :grinning:
2. črc 2008 v 09:07  • Odpověz
jaký válečky?

napísej mi název, dík
2. črc 2008 v 09:13  • Odpověz
autor
Jani, rolovací válečky s lepící páskou na oděv:slight_smile: Když nekoupíš neva :wink: :grinning:
2. črc 2008 ve 12:04  • Odpověz
2 ks - koupím - proč bych nekoupila :wink:

a doručím nejspíše v úterý příští týden - to bychom měli mít rande s ivčama v okolí :grinning: , že ivušky - doufám, že to platí - jsem vám písala mejla, že to úterý mám celý volný :wink: :slight_smile:
2. črc 2008 ve 13:08  • Odpověz
Jasný že to platí když se nic nepřihodí!Poppy by mohla s námi ne?Kdyby tady chtěla :dizzy_face:
2. črc 2008 ve 14:23  • Odpověz
no jansně, že mohla - to je jasný :sunglasses:
2. črc 2008 ve 14:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.