• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
No Bubbly, sice jsem tu už neměla být podle plánu, ale tohle bych fakt chtěla vidět :grinning: :grinning: :grinning: No myslím si a určo budete souhlasit, že by sekly Dorotěmachalce :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2008 ve 21:14  • Odpověz
no vy máte starosti..tyhle velikosti 34, 36..to je na malý děti ne?
6. únor 2008 ve 21:16  • Odpověz
No jo, Dorotka neodpovídá běžnému typu matky po porodu... Jak jen to ta ženská dělá? A neprozradí to, nechá nás se tu trápit jak to všechno zhubnout a přitom má určitě nějkaý fígle... Ach jo...
6. únor 2008 ve 21:19  • Odpověz
autor
Sarah, já ji ale chci zpátky... a dítě nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. únor 2008 ve 21:19  • Odpověz
autor
Né, tak těch 38 ať nežeru :grinning:
6. únor 2008 ve 21:20  • Odpověz
no jo, vysoká, ale tlustá, já nikdy nebyla hubená, ale úplně by mi stačila ta postava, co jsem měla před porodem.
No fakt. velikost 34,36, to jsem měla asi v šestýt třídě,ne? :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2008 ve 21:20  • Odpověz
Já jdu taky asi k telce, začíná na mě mrkat lednice, tak ať mě dnes nedostihne ta sv..ě. Včera jsem ještě nakonec snědla BEBE Brumíka kterýho jsem tu měla pro ségřinýho Matese.
Takže páček zítra!
6. únor 2008 ve 21:22  • Odpověz
autor
Bubbly, dobrou a tu svi.i, zmlať, teď musíš mít svaly po tom treninku :grinning:
6. únor 2008 ve 21:23  • Odpověz
jinak aukce je priima.akorát si musíš zaplatit členství na MMB,pak můžeš teprve začít s aukcí. vložíš fotečku, popíšeš zboží, hodíš vyvolávací cenu a min.výši příhozu a pc ti automaticky stanoví konec aukce..teď si nejsem jistá,jak je to dlouho..možná týden.a pak čekáš,kdo si toho všimne a jen pozoruješ,jak ti roste cena..pokud o to daný zboží je zájem.a když aukce skončí, kontaktuješ výherce, dáš mu číslo účtu a až se ti peníze připíší na účet, pošleš balíček :wink:
6. únor 2008 ve 21:24  • Odpověz
autor
No tak já jdu taky, jo??? už jsem měla být 20min naložená v lázni :sweat_smile:
6. únor 2008 ve 21:24  • Odpověz
poppy,kdopak povídal,že tu bude do celý? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2008 ve 21:26  • Odpověz
autor
Sarah, takhle to zní jednoduše, ale stejně to nechápu, cht+la bych něco, ale nevím jak dál. Jednou jsem přihodila a pak nic zz toho. Takže na to hážu bobek :grinning:
6. únor 2008 ve 21:26  • Odpověz
autor
hm :pensive:

:grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2008 ve 21:27  • Odpověz
autor
JO a švagrová poořád nic, 2. měla termín, je po třech Hemiltnech a od včera otevřená na 5cm. A je doma a nic... :confused:
6. únor 2008 ve 21:28  • Odpověz
když chceš nakupovat, dáš si aukci mezi sledované a pak ji prostě sleduješ. když vidíš,že zbývá do konce pár minut,už na ni zůstaneš a když ti o to jde..prostě přihazuješ. akorát tam je takovej supr fígl,že když přihodíš v poslední minutě,čas se prodlouží o další dvě minuty. pak může cena šplhat a šplhat.
6. únor 2008 ve 21:29  • Odpověz
autor
Prostě nic. Takže se tam třeba Sarah potkáte??? :grinning: Kdyby jsi se teda ovšem rozhodla jet dříve. Myslím, že do 19. to nevydrží :grinning:
6. únor 2008 ve 21:29  • Odpověz
autor
Aha, tak já to někdy zkusím na nějaký levný kravině, co si kdyžtak jen tak koupim a uvidím. Levný proto, kdyby mi ujížděla ruka a pak abych nekoupila za celej rodičák :grinning:
6. únor 2008 ve 21:31  • Odpověz
tyyyjo..tak to se asi princezna parádí na cestě,neee? teď jsem dostala vynadáno za tu vanu..prý jestli chci porodit :rolling_eyes: že prý kamarádka si dala horkou vanu a druhý den v noci jela..no tak uvidíme :frowning2:
6. únor 2008 ve 21:31  • Odpověz
autor
NO tak to nám pak dej vědět, kdyby jsi jela, jo??? Písneš mi, viď??? :sunglasses:
Nevím, jestli to bude princezna, páč začali mlžit, že by to mohl být kluk. A já si taky myslím, že to bude kluk, protože to švagrový strašně sluší. A moc nepřibrala. Ale to může klamat. Uvidíme.
No, teď už ti nic nehrozí. Kdyby jsi přeci jen vyrazila, tak držíme pěstíky :dizzy_face:
6. únor 2008 ve 21:36  • Odpověz
autor
Já chodila asi tři dny po schodech, několikrát denně a pak jsem jela. Ale mě dělal dr. Hemiltna ve středu a v pátek jsme vyrazili na víkend do porodnice. Jéééé, to bylo super, jak jsem byla taková paf, že už jako..., že to nejde vrátit zpátky a že už prostě musím a že budu mít brzy u sebe prďolu :dizzy_face:
6. únor 2008 ve 21:38  • Odpověz
autor
No tak já už fakt jako jdu, tak pa pa a dobrou všem :pensive:
6. únor 2008 ve 21:38  • Odpověz
dobrou noc..zase jsem se zakecala na skypu :sunglasses:
6. únor 2008 ve 21:57  • Odpověz
Tý jo boží plavky :confused: No akorát teda bych se nechtěla vidět opálená jak blbec, to radši klasický plavky :wink: Jako co, já vel. 34 neměla snad nikdy :grinning: Joo a břicho mám taky po Andule, takže bacha jo :grinning: Jinak krásné ránko :wink:
7. únor 2008 v 07:06  • Odpověz
Dobré ráno!
Verunce všechno nej nej nej k svátečku! Kdepak holky jste? Už jste se tu dlouho neukázaly?
7. únor 2008 v 07:34  • Odpověz
Verunka má sváteček? :confused: OOO tak všechno nej:hearts::hearts: Jooo a kdopak má dneska narozeninky noooo? Andulka čeká :grinning:
7. únor 2008 v 07:38  • Odpověz
Jinak přejetej vlakem u Kaufu byl Polák ožratý a na dvě půlky rozdělen :confused: Zbytek nevím , řekla jsem panu Máchalovi a DOST :grinning:
7. únor 2008 v 07:39  • Odpověz
autor
Hezké ranko,
tak protože je 7. tak svoje pidi midi narozeninky poloviční slaví Andulka a tak ji přejeme všechičko nej a posíláme hubanka :dizzy_face:
A že je únor, tak sváteček slaví Verunka - Verunko i tobě všechno nej, hodné rodiče, klidné spaní a taky posíláme pusinku :dizzy_face:
7. únor 2008 v 07:45  • Odpověz
No jo, však Andulce taky gratulka s sedmiměsíčninám! :wink: :dizzy_face:
A s tím Polákem - fuuuuj!
7. únor 2008 v 07:45  • Odpověz
autor
Tý jo, já jsem total mimo, já bych vás holky udělala o měsíc mladší, hluboce se omlouvám :pensive: :grinning:
7. únor 2008 v 07:46  • Odpověz
autor
Jsem asi tři minuty vzhůru a takovej kopanec po ránu :sweat_smile:
7. únor 2008 v 07:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.