• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
jo a vy jste jako ivanky doma??

my jsme chtěli jít ven, ale je tam tak hnusně, že to nechám až tak za hoďku dvě, snad bude o něco líp.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teď na chvíli usnul, tak doufám, že tu chvíli vydrží.., od 9 ráno byl vzhůru a děsně čilej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. črc 2008 ve 14:34  • Odpověz
Ahoj Polanko zdravíme všechny po parném dni.koupali jsme se od rána a spala teda nádherně 2h ráno a dvě po O, asi utahaná z vody :wink: Vítám nové maminky, to je fajn, že se rozrůstáme :wink:
2. črc 2008 v 18:04  • Odpověz
taky jsme se koupaly celý den, ale je fakt hrozný vedro, mohlo by být o trochu menší vedro :grinning:
2. črc 2008 v 18:58  • Odpověz
autor
Ahojky Polanko, taky zdravíme:slight_smile:

My jsme se taky koupaly na koupálku a bylo to fantastický, Poppyška řádila ve velkým bazénu, chrupala pod stromem v kočárku a prostě byla skvělá, jako vždy:slight_smile: No problemo:slight_smile: Akorát to vstupný... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, zítra jsem měla před rokem rodit Poppyšku :sweat_smile:

Dorot, děkujeme za gratulaci, jsem nějak zapoměla poděkovat :sweat_smile: A normálně nekecám, od včera na tebe myslím, jak jsme před rokem prožívaly tvůj porod, jako že už jo, pak zas ne a prostě jsi nej rodička roku 07, pže neznám nikoho kdo by rodil intenzivně celej týden:slight_smile:

Bubbly, stále přemýšlím... :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2008 v 19:38  • Odpověz
autor
Mer, mě to tak vyhovovalo, holky taky nadávaly jaký je vedro a já zas, že je pod mrakem a že by mohlo být líp :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: njn :sweat_smile:
2. črc 2008 v 19:39  • Odpověz
Ahojky,no vedro bylo šílený,je mi z toho na bl...halva mě třeští jako čert.
Poppy nevím kdes byla ty,ale tady v Polance fakt pod mrakem nebylo :grinning:
2. črc 2008 ve 20:02  • Odpověz
tady právě taky pod mrakem nebylo, úplně vymetýno :slight_smile:
2. črc 2008 ve 20:13  • Odpověz
autor
Jak jsem psala, byla jsem na koupálku a tam teda pod mrakem bylo :grinning: Pže jsme čekali na sluníčko abysme mohly do vody, aby holkám nebyla zima :sweat_smile:
2. črc 2008 ve 20:45  • Odpověz
autor
Jenže já mám jednu dobrou schopnost, a to, že když je zima, tak mi zima není a můžu chodit i v triku s krátkým pod zimní bundou a když je vedro, tak to tak neprožívám, prostě mám asi dobrou regulaci:slight_smile: Sice špatně vidím, ale to že bylo pod mrakem - přesně řečeno zataženo, jsem fakt viděla :grinning:
2. črc 2008 ve 20:53  • Odpověz
poppy musím se tě zastat fakt bylo chvilku pod mrakem!Ale strašný dusno :wink:
2. črc 2008 ve 20:58  • Odpověz
jdu žehlit :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. črc 2008 ve 20:59  • Odpověz
autor
Já taky, mám toho hromadu, a asi si uvařím na zítra.

Ivi, dík. Možná to bude tím, že jsme byli nezávisle na sobě na druhým konci města :grinning:
2. črc 2008 ve 21:02  • Odpověz
Nj,tak jste na mě dvě,ale já jsem asi v době kdy bylo pod mrakem byla zalezla u dr... :wink: ..jinak máme 9,01 gr..
2. črc 2008 ve 21:26  • Odpověz
Dobrý večer!

Tak já žehlit nejdu, i když toho mám hromadu :slight_smile:. Třeba se to udělá samo.

V Ikee bych potřebovala asi tisíc věcí, takže tam pojedu taky, ale nevím jestli ještě v červenci nebo po dovolený - podle toho kolik mi zbyde peněz... To spíš. :sweat_smile:

No jo, Dorot už vloni rodila, tý jo, to je mazec.... :fearful:
2. črc 2008 ve 21:28  • Odpověz
autor
Mám dožehleno :dizzy_face:

Čekám až dopere pračka a pověsím to ven a jdu do hajan.

Vařit se mi nechtělo, nechám to na zítra :wink:
2. črc 2008 ve 22:10  • Odpověz
Já už mám taky dožehleno!A oběd budu mít u kamarádky!Asi smažený hermelín :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu do vany a spinkat!Ivanka je jako andělíček prostě ji miluju :slight_smile:
2. črc 2008 ve 22:45  • Odpověz
Polanko Dobrou noc!
2. črc 2008 ve 22:45  • Odpověz
já budu žehlit zítra, dnes mi to vše krásně uschnulo na sluníčku, oběd mám ze dneška, dobrou :grinning:
2. črc 2008 ve 22:54  • Odpověz
ahojky, my máme vyžehlíno, vypráno :wink: Vařit budeme zítra, ale jen něco lehkýho :dizzy_face: tak dobrou!
2. črc 2008 ve 23:15  • Odpověz
teda lidi, kde jste? Neupekli jste se?
3. črc 2008 ve 12:53  • Odpověz
My ne,páč jsme ani nevylezli po tom včerejšku.Bylo mi fakt dost zle z toho sluníčka..Anička tedka chrupká a já půjdu taky asi.Sice bych měla žehlit,ale nemůžu se donutit :angry:
3. črc 2008 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky!To zase byl den co?Jak jste ho přežili doufám,že bez úhony!A ty vaša zlatíčka taky pro ně to je taky zátěž :frowning2: Ted vypadá,že bude pěkný točo :frowning2:
3. črc 2008 ve 20:38  • Odpověz
Ahojda.Teda tady je vymeteno,kde jste všichni??
Musím se pochlubit s pokrokem.Anička se už dokaže sama posadit,celej den to tady trénovala a začínám už pomalu i lézt.Zatím to je teda spíš takový plazení,ale to neva,k lezení po čtyřek se dopracujeme :wink: ..taky sbírá co na koberci najde,takže musím furt vysávat,páč co drobek,to šup do pusinky..Včera jsem jedla chlebík se sýrem a upadl mi drobek chleba,no to jste neviděly ty mety.Nasadila tempo a než jsem se ohnula,měla ho v pusině :grinning: :grinning: ..
3. črc 2008 ve 21:20  • Odpověz
Breee ranko. Tak vcera jsme se jeste vegetili na zahrade a dnes hnusne. Adi obdrzela druhej pichanec od vcely. Tentokrat do chodidla a byla obrovska hrdinka, protoze ani nezabrecela. Tak uz jsem ji jednou po dlouheeee noci sundala SUCHOU plenku!!!!!! A spani pres den vetsinou na sucho zvladne-spi 1,5hod. Jinak sem tam louzicka, ale je to lepsi.
Jinak Poppy, gratulace k vyroci planovaneho porodu. Ja vcera mela vyroci zasazeni Adusky-2roky od oplodneni :grinning: A teda nevim, co to s nama bylo, jsme meli co delat, abychom zase nesazeli :sweat_smile: no nic.
A co dnes varite? Ja jsem opet bez inspirace-vyparenej mozek-a rizoto me nepiste, to uz jsme nedavno meli.
:wink:
4. črc 2008 v 08:34  • Odpověz
já dnes vařím na rychlo, připravuju na dovču, takže brambory, hotovou sekanou z Plusu a gulášovou polívku z pytlíku :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2008 v 09:26  • Odpověz
ahojky, přišela Vám už rodičovská?
4. črc 2008 v 09:29  • Odpověz
:grinning: :grinning: bré dopoledne Polanko,zítra ve 22h odjíždím směr Polanská porodnice, ale nic z toho nebude :grinning: Musíme počkat no :frowning2: :grinning: K obedu máme přírodní kuřecí s omáčkou jako na ptáčky a brambor, Andul ovesnou kaši s nektarinkama, jablíčkem a blumou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2008 v 09:29  • Odpověz
Zítra jedeme pro dortík, tak doufám,. že nebude pařák a že ho cestou domů nebudu ukousávat :grinning: Hlavně tu sukni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2008 v 09:31  • Odpověz
tak ted nechapu Dorot, jestli jedes fiktivne do porodky nebo pro dorta :grinning:
A Mer dik za tip, ale Adi by asi sekanou jeste nemela :sweat_smile: Nevadi. neco vymyslime a kam vlastne razite dovolenkovat? Ted v tom pocasi?

Nam snad dopadne Mor.kras.
4. črc 2008 v 09:49  • Odpověz
seymi, tys ještě nejela pro dorta do porodky? :confused:
4. črc 2008 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.