• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Seymi, já myslela oběd pro vás ne pro malou :grinning:

Jedeme jen do Miletína, je to cca 50 km odsud. Jedna kamarádka je těhotná, tak nemůžeme moc daleko, ale jde o to hlavně vypadnout. Máme pronajatý barák s bazénem. Má být od zítřka hezky, tak snad to dopadne.Teda s tím dítětem se musí brát ale věcí, ještě že máme velký auto :grinning: :grinning: :grinning:

Dorot, kdy má Aduš narozky? :sweat_smile:
4. črc 2008 v 10:30  • Odpověz
Priste to zkusim, jestli me tam nejakyho upecou?
Jo a Mer fakt super napad. Adi uz se pecou karbanatky! Neni to sice uplne sekana, ale mlety maso jo. Jako priloha bude dusena mrkev a nazvu to .... hm .... Kreci karbose v kukuricnych vlockach s mrkvi podle pani Meredith ... fadni ... tak ... kureci placicky v mrkvovem poli s kukuricnym sypanim :confused:
4. črc 2008 v 10:31  • Odpověz
mer, tak jeste tak tech 20km a jsi u nas. Taky mame bazen ... o prum.1m :grinning: A s tema vecma, jsem si myslela, ze to nebude tak sileny, ale kdyz jezdim do Polanky, tak jsme az po strechu. A ted jeste jedna taska na vic s Adusinejma botama. A postylku v Polance mame, tak ze na dovolenku ji budeme asi mit na strese :grinning:
4. črc 2008 v 10:34  • Odpověz
No my máme taky bazén, stejně velkej jako na tý dovče, ani bych nikam nemusela jezdit, ale jde o to někam vypadnout :grinning: :grinning:
4. črc 2008 v 10:50  • Odpověz
narodila se 7/7/07
4. črc 2008 v 10:58  • Odpověz
přišel Vám už ten rodičák na červenec?
4. črc 2008 v 11:00  • Odpověz
Tak tak :grinning: Jakej rodičák? Jako prachy? :grinning: Ty mi choděj kolem 9-10
4. črc 2008 v 11:00  • Odpověz
co furt s tema penezma mas? Jako ze cekas az nam buds moct vymist konta? :grinning:
4. črc 2008 v 11:06  • Odpověz
Mer jj, vypadnout je potreba. Jsem zvedava na tu nasi dovolenou. No pak napisu. Mame ubytovani s polopenzi, ale to vyletovani s Adi je sazka do loterie. uvidime. Treba se ji bude chtit :sweat_smile:
4. črc 2008 v 11:07  • Odpověz
autor
Ještě nedorazily :confounded: Taky čekám, ale mám tucha, že až v pondělí :angry:
4. črc 2008 v 11:58  • Odpověz
autor
Tak už přišly :slight_smile:
4. črc 2008 ve 12:17  • Odpověz
poppy, dík moc :wink:
4. črc 2008 ve 12:37  • Odpověz
aaaaaa Poppysa jde utracet a Srsna by taky rada, co? :grinning:
4. črc 2008 ve 12:45  • Odpověz
autor
Není zač :wink:

No, už tam mám houby....jsem si zaplatila, co jsem ani nechtěla a to jsem ani nevystrčila nos z baráku :rolling_eyes:
4. črc 2008 ve 12:47  • Odpověz
to mi povídej :frowning2:
4. črc 2008 ve 12:48  • Odpověz
autor
Viď, vydřiduši, pořád chtěj někde nějaký peníze.

Jsem si naběhla, z Atlasu mě ukecali o odebírání kartiček - Poznávej svět, tak říkám ok, pošlete mi to, no a poslali, za týden další a pak další obálka a já nestačila platit, normálně mě tím zahltili a už jsem jim volala, že to nechci a už mi přšla další, tak to nesu na poštu tak jak to je, ani jsem to nerozdělala a posílám to zpátky. Vše jsem jim srovnala a už to doma nechci ani vidět, jsem o nějakou korunu lehčí, nasraná a vytočená. No, tak jsem si postěžovala :sweat_smile: :unamused:
4. črc 2008 ve 13:00  • Odpověz
tak mně furt nic nepřišlo :frowning2:
4. črc 2008 v 18:21  • Odpověz
Srsni nesmutni mě taky ne..
4. črc 2008 ve 21:10  • Odpověz
mě přišla :grinning:
4. črc 2008 ve 22:05  • Odpověz
autor
Dobré ranko, já dnes už od půl 6 čaruju. Stihla jsem si objednat kontaktní čočky, nasnídat se a brouzdat po netu. Všichni totiž ještě chrupou:slight_smile:
5. črc 2008 v 08:41  • Odpověz
já ne, já balím, Poppy, botičky jsou V. docela velké, ale myslím, že je ještě užijeme :wink:
Já se s vámi loučím, týden tu nebudu, tak moc nekecejte, ať nemusím moc dočítat.
Ještě sem možná před odjezdem nakouknu :grinning:
5. črc 2008 v 09:08  • Odpověz
dobré dopoledne, včera večer jsem hodila nějaké fotečky - do srazíkovýho i do našeho :wink:
5. črc 2008 v 11:06  • Odpověz
autor
Mer, užijte si to;)

Sršni, koukala jsem ráno, moc hezký:slight_smile:
5. črc 2008 ve 12:46  • Odpověz
Hezký večer přeju, tak manža odešel se sousedem do hospody :rolling_eyes: takže sobotní večer sama doma :angry: asi si pustím nějaký to DVD a bude po ptákách.

Jinak taky moc moc uvažuju o dárečku co dostali Poppynky, moc se mi to líbilo, no a nebo plyšáčka, ještě uvidíme. Nevím ani totiž jestli by to šlo, myslím ten stejnej dáreček jako měli Poppynky, jestli to nebyla jen nějaká akce někde, protože mi přijde, že všude jsou ty stany nějak drahý :confused:
5. črc 2008 v 19:45  • Odpověz
Ahoj drahušky!
Byly jsme s B. u babí a dědý a ségry a B. bratrance, ale už jsme zpět.

Rozhodla jsem se zařídit B. dětský koutek u nás v obýváku, takže k narozkám dostane od každého něco - od našich kus dětského koberce, od nás regál na hračky a stoleček se židličkama a truhličku na hračky a od ostatních příbuzných si ještě musím něco navymýšlet :grinning: :wink: - což nebude problém. Jsem ráda že bude mít všechny ty svoje poklady na jendom místě, takhle je má roztahaný po všech koutech...

Dádinko, nic si z toho nedělej, můj muž byl včera se svojí bývalou láskou celý odpoledne, setkání po letech - tak si prý měli co říct. No asi jo když spolu byli asi 4hodiny :grinning: .

Sršni, přišla mi dnes :wink: .

Frog - gratulka k pohybovému pokroku, ted už to půjde fik fik. :dizzy_face:
5. črc 2008 ve 20:05  • Odpověz
autor
Daadi, ti chlapi se dnes asi domluvili, ten můj šel taky dnes :slight_smile: A s klukama :grinning:
Teda Bubbly, co toto 4hodiny?!

Jo a k stanu, stál 459,- cena je normální, nebyl ve slevě ani v akci, od vás Bubbly vybrala 400,- a já si zbytek doplatila :wink: Kupovala jsem ho v KiKu :wink:
5. črc 2008 ve 20:31  • Odpověz
autor
Jo a koukaly jste, že je založený téma skorosousedů? :sweat_smile: :grinning:
5. črc 2008 ve 20:31  • Odpověz
Já jsem koukala Poppy, těhulky... Tak se k nim třeba na podzim přidám. :grinning:
5. črc 2008 ve 21:05  • Odpověz
autor
No, tak to budu držet pěsti, abys byla mezi nimi :wink:
5. črc 2008 ve 21:06  • Odpověz
zrovna jsem si to bubbli na srazíka vzpomněla, jak jsi říkala, že budeš chtět po narozkách začít těhulkovat :slight_smile:
5. črc 2008 ve 23:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.