• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Dobré ranko,
dnes bude sluníčkově :dizzy_face: My jedeme vejletíkovat, tak se tu mějte a pa pa :dizzy_face:
6. črc 2008 v 07:55  • Odpověz
Dobré ráno!
Potřebuju pro B. nový botičky, ty první jí jsou už malý, nějak jí vyrostla nožička...Měla je 1,5měsíce :fearful: :confounded: :angry:
No jo, těhulkovat. :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
6. črc 2008 v 07:59  • Odpověz
Dobré ránko, Polanko! Vypadá to, že bude moooc hezky :wink:
6. črc 2008 v 09:19  • Odpověz
Ahoj polanko!!! Musím pochválit tetu sršničku, dort byl výbornej, píšu byl, protože ten spodní díl je doslova sežranej, ráno zbyl ještě kousek, ale o ten byla rvačka při snídani, ještě , že máme uloupenou a schovanou panenku v lednici :grinning: Ještě jednou děkujeme :wink:
6. črc 2008 ve 12:14  • Odpověz
jj, teda Sršnička umí... My jsme si taky vždycky pošmákli. :wink:
6. črc 2008 ve 12:19  • Odpověz
Tak to si asi u srsničky objednáme jeden na září :wink: ..
6. črc 2008 ve 13:12  • Odpověz
6. črc 2008 ve 14:26  • Odpověz
Kuk, new photos!! Už nemáme ani panenku, jako fakt :grinning:
6. črc 2008 ve 20:58  • Odpověz
Ahojda!Zdovolením jsem mrkla na ty fotky a ten dort je fakt úžasnej!!!Klobouk dolu fakt nádhera!
6. črc 2008 ve 21:15  • Odpověz
Šikovná teta co? :grinning: Fakt, během odpoledne doslova sežranej spodek a odpoledne panenka :grinning: Chudák, tolik práce a vrhnem se na to, a je pryč, ale málem jsem plakala , mě bylo líto ho rozkrájet :confused:
6. črc 2008 ve 21:24  • Odpověz
Teda ten dort vypadá naprosto naprosto naprosto úúúúúúúúúúúúžasně :wink: :wink: :wink: .
6. črc 2008 ve 23:00  • Odpověz
ahojky, no zrovna jsem koukla do toho albíčka a musím říct, ten dort se fakt povedl :grinning: na moji omluvu - neviděla jsem ho složenej. Zdá se, že dojel v pořádku :slight_smile:. A musím říct, že jsem od jara vylepšila technologii a A. měla dortík nakonec hezčí než naše princezna :frowning2: to tak bejvá, kovářova kobyla :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2008 ve 23:03  • Odpověz
no, je fakt, že práce to docela dalo - tři odpoledne :grinning:
6. črc 2008 ve 23:04  • Odpověz
autor
Já teda taky musím pochválit, klobouk dolů :dizzy_face: Říkám stále, že se Sršnička minula povolání :grinning:
6. črc 2008 ve 23:39  • Odpověz
tak snad jsme to stihly - gratulujeme Aničce Dorotce Máchalovic k dnešním prvním důležitým velkým narozeninám, přejeme hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a spokojenosti, nerušený spánek a dobré přátele!
7. črc 2008 v 00:00  • Odpověz
poppy dík, máš hezký počet příspěvků :slight_smile: no, možná kdyby to bylo povolání a musela bych to dělat každý den, pak by ty dorty vypadaly jako z PC (znalí Polanských poměrů si doplní é)
7. črc 2008 v 00:01  • Odpověz
autor
Tááák, sice nejsem první, ale přesto jsem nemohla dospat, abych se i já přidala ke gratulacím óbr narozkám naší malý Adulince Máchalovic. Přejeme hodně moc zdravíčka, štěstíčka, lásky, dobré nálady, hodné rodiče, no prostě vše co se dá:slight_smile:
K tomu všichni 4 posíláme moc moc pusinek:slight_smile: :slight_smile:
7. črc 2008 v 06:26  • Odpověz
autor
Sršni, já myslím, že vypadají luxusně, s dovolením jsem vyšmírovala další tvoje práce a musím fakt říct, že z PC(:slight_smile:) na tebe nemají:slight_smile: I co se originálnosti týče. Já na toto nemám, nervy fantazie, čas..., no prostě nádhera:slight_smile:
7. črc 2008 v 06:28  • Odpověz
Adus posila Adus gratulace a pusuuuuuuu a ja se samo pripojuji!!!!
7. črc 2008 v 08:40  • Odpověz
moooooc vélíká gratulka malé Dorotce i od nás Žvejkačkových! :wink: :dizzy_face:
7. črc 2008 v 08:40  • Odpověz
Dortík je opravdu "de luxe" :wink: Mnam mnam. Jakto že tohle někdo umí??? :frowning2: n :sweat_smile:
7. črc 2008 v 08:42  • Odpověz
Dorot, vše nej, nej, nej, ať jste zdraví a krásní :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2008 v 10:53  • Odpověz
Malé Dorotce taky vše nej nej přejí frogískovic :wink:
7. črc 2008 ve 13:03  • Odpověz
ahojky všem, jak se vede? Dnes nic moc počasí, co?
7. črc 2008 ve 13:40  • Odpověz
Sršni, u nás leje jako z konve, měla jsem v plánu dlooouhou procházku s kočárkem a psíčkem po okolí, ale budu muset sedět doma, což mě teda štve. :angry: .
B. dospává noc, oka jsme nezamhouřili, B. má rýmu a bolelo jí bříško,takže plakala a plakala... Spí už od 12.00hod. To je u ní už teda mega výkon...
7. črc 2008 ve 14:01  • Odpověz
Děkujeme děkujeme, za přáníčka , Andulce vyřídím , má teplotky, celej den prospala :confounded:
7. črc 2008 v 18:49  • Odpověz
B. už spí, teda ona je takovej uknouránek když jí není dobře, to je síla.... :frowning2: .
bude po tatínkovi, ten taky při každý rýmě vidí světlo na konci tunelu, když zavře oči :rolling_eyes: ...
7. črc 2008 v 19:12  • Odpověz
ahojky všem,dnes jsme na skok doma z chalupy,velcí odjíždí v sobotu na tábor,tak jsme nakupovali,pereme žehlíme,doufáme,že se nám vylepší počásko a bude to i schnout :grinning: Srsničko,dortík moc krásnej šikulka :wink: koukám Bublinečka marodí a Máchalka malá taky,tak at jste brzy fit holky,tak ta naše dračice už 3 dny chodí sama,pustí se a jde naprosto kdeko-li,takže jsme přijeli z odřeným frnáčkem :grinning: ještě teda nejistý krok ,takže po pár krocích si raději sedá,ale nebojí se teda pustit a rozeběhnout se,takže to vzala na chalupě po trávníku,trochu z kopečka a odřela se o plastovou židli kterou atakovala,no nestíháme jí chytat-prostě na řetěz,jinak to nevidím :grinning:
7. črc 2008 v 19:26  • Odpověz
Bubli,nám už jsou první botičky taky malý :grinning: ,byli to 18 :frowning2: tak se tu všichni mějte ,zas nakouknu ,když budu ted doma :dizzy_face:
7. črc 2008 v 19:34  • Odpověz
Ahojky cvali..tak my už si sami sedáme a začala i lézt.Tedka mi teprve začne honička.Dneska se začala v postýlce snažit o postavení,ale ještě nemá sílu v nohách a ta technika by taky chtěla trochu vylepšit :wink: ,ale myslím že to nebude dlouho trvat a zmákne to :wink:
7. črc 2008 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.