• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Jo,Frogísku,to je super,jsem ti říkala,že to bude coby dup,šikulka,ted ti to teprve začne :grinning: ,uvidím jak to udu tento týden zvládat,ale možná ,když jsme doma ,bych se s tebou odpo scukla ne,samozřejmě muže se i někdo přidat ne?Písnu ti ju?Jak seš na tom ty tento týden?
7. črc 2008 ve 20:06  • Odpověz
FROGÍSKU,MÁŠ ICQ?
7. črc 2008 ve 20:07  • Odpověz
jo mám,ale nepamatuju si heslo :grinning:
Ven určo můžem,jen ne zítra,mám návštěvu..
7. črc 2008 ve 20:12  • Odpověz
my zítra taky nemužem ,jdeme kupovat odpo koberec na chalupu,ve středu bychom asi na 99 procent mohli,H.jede pro dveře a nějaké ozdobné cihly na zídku u bazénu a veze to na chalupu a musí tam natřít futra,tak sním nepojedem.
7. črc 2008 ve 20:54  • Odpověz
a taky dodatečně gratulace fogiskom k 10.
marodkům posíláme ozdravné pusinky.
Bubbli - světlo na konci tunelu - to mě dostalo :grinning: :grinning: :grinning:
Cvaldi - tak to si to hezky užijte, taky už máme odřený čelo :unamused:
7. črc 2008 ve 23:12  • Odpověz
Dobré ránko, Polanko, zase máme zachmuříno :-/
8. črc 2008 v 07:52  • Odpověz
Dobré poobědě, tady svítí, chvílema prší, to je teda...
8. črc 2008 ve 12:33  • Odpověz
A ode dneška B. umí už čtyři zvířátka! Když se jí zeptám jak dělá pejsek, slepička a koníček tak to už umí a nově umí i kravičku :dizzy_face:
8. črc 2008 ve 12:51  • Odpověz
to je šikulka!
8. črc 2008 ve 14:14  • Odpověz
Bubli,zapoměla jsem se zeptat ,zda ti už dorazili korunky na učet :slight_smile: B. je šikulka
8. črc 2008 ve 14:43  • Odpověz
Jo,Cvaldi, dorazily, díky, zapomněla jsem dát vědět.
8. črc 2008 v 15:23  • Odpověz
ahojky,tak jak se vede? U nás dobrý :wink:
8. črc 2008 ve 20:59  • Odpověz
Ahoooj, u nas taky dobry. Jsem ted teda zamakala a domecek pro Adi je hotov! Ted uz jen smontovat konstrukci a muze se stehovat :grinning: Jeste chci nad dvere prisit cedulku s nazvem, ale nevim s jakym. Neco jako Na Paloucku, U Adi nebo tak....kdyby vas neco napadlo, sem s tim. Ja uz vazne nevim.
A je u vas taky takova kosa? Jsem chtela jet na kole ven a to se budeme muset poradne obliknout. teda Adi, ja se zahreju slapanim.
A kdo je ted na rade s jubileem? Mer.?
9. črc 2008 v 08:20  • Odpověz
Ahojky cholky,nutně scháním novou zubařku.Jsem pěkně nasraná.Chodím tady k jedny a musím k ní zítra jít,ale nedá se tam jí t kočárem,páč je to bejvala poloklinika u řeky a není tam výtah a šíleně schodů.Tak jí říkám,nemám se k vám jak dostat a ona:tak si zařidte hlidání a já,že tady nikoho nemám,takže až budu pod schodama a nebude tam nikdo,kdo by mi pomohl,tak jí cinknu a ona na to:takže v osm,nashle a položila to.Tak nevím jak se tam dostanu a pokud jo,tak bude čučet,až jí zaparkuju ten náš koráb uprotřed ordinace :grinning:
Nevíte někdo o nějaké šikovné,ale aby ještě brala..Tahle už je totiž stejně v důchodu,tak si za 2 roky budu muset hledat jinou..
Cvali jak dneska?je to tam všelijaký co??
9. črc 2008 v 11:26  • Odpověz
Frog ja chodila na Polikliniku dolu k Semerakovi. Je to taky starik, ale hodne a moc moc hodnej. Vrtal me jen jednou :grinning: a jak byl ke me setrnej, skoro to nebolelo. Se me po nem stejska. Tady mam takovyho od rany vazouna a zadna sraanda. Taky me vrtalk jednou a to teda bolelo jejej! :cry:
Tak zkus. Jinak mama je spokojena se Sedlackovejma, ale tam jsou taky schody. Tak nevim.
9. črc 2008 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj holky, chytla jsem od dcerenky mojí tu rýmu a kašel, jsem jak zmlácená...
mám takový blbý dotaz, mám zabalit toho koně pro B. já nebo to někdo zabalíte :sweat_smile: ?
9. črc 2008 v 16:48  • Odpověz
já to zabalím. :wink:
9. črc 2008 v 17:33  • Odpověz
Ahojky,tady je teda mrtvo..Tak já zas jdu.. :frowning2:
9. črc 2008 ve 20:18  • Odpověz
autor
Čaues,
já taky chodím na polikliniku a zubajdu mám v přízemí:slight_smile: Poppyšku jsem si taky vzala do ordinace a kočárek nechala hlídat spolutrpitelům v čekárně;) - měla jsem tam náhodou známýho, takže jsem byla v poho.
Frog, tak si vem golfky, ty tolik místa nezaberou :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 ve 20:34  • Odpověz
Mě ani tak nejde o to kolik místa jim tam zaberu,ale o to jak ten kočík dostanu do těch schodů a i ty golfky vážej 12kg,Ančí 9,velká brašna a to prostě nevynesu naraz,nejsem edvard :grinning:
9. črc 2008 ve 20:59  • Odpověz
autor
Já vynesla kočárek i na pojišťovnu MVZP po točitých schodech do 1.patra se všemi věcmi včetně Poppyšky. Můj kočárek má 13kg. :sweat_smile: Za siláka se nepovažuju, ale mám teda trénink každý den a je pravda, že tříkolka se nese asi určitě líp.
9. črc 2008 ve 21:14  • Odpověz
To jedno.Hoco váží 17kg a je pěkně široký a já se neservu kvůli náky krávě.Páč pokud bych ho tam vynesla,tak by mě asi nahoře mohly křísit s těma mejma chorobama :grinning: .Prostě bud mi nekdo ochotnej dole pomůže,nebo jí zavolám ať mi přijde pomoc ona.A jestli ne,tak si asi hold budu muset najít jinýho zubáka..
9. črc 2008 ve 22:22  • Odpověz
autor
Pro ni dojdi, stejně ji musíš zaplatit za návštěvu, tak co a má tam ještě sestru, tak at si střihnou holky:slight_smile:
9. črc 2008 ve 23:22  • Odpověz
ahojky všem ,nestíhám,včera chvilku prochajda s Froginkama,děvčátka chtěla jsem vás poprosit o prominutí,ale já bych z časových duvodu chtěla přesunout ty naše narozky na září,my to fakt nestíháme,v sobotu 9 máme oslavu s rodinou manžela,v něděli s mojí a ještě v pátek oslavu koníkovou ,já to musím na ten víkend připravit a to bych fakt nestíhala ,pak odjíždím s malou s klukama na to soustředění ,takže balit,ještě jsme s CVALDÍKEM na týden nikde nebyli ,takže to bude věcí,pro :slight_smile: stě to fakt nestíhám,raději bych se svezla s holkama v září,děti budou už ve škole a bude to takové klidnější.Vy budete ted v srpnu slavit tři,když počítám DOROTKY a my bychom byly taky tři :wink:
10. črc 2008 v 09:38  • Odpověz
Tak frog,doufám ,že jsi to u zubařky sympatačky zvládla :grinning: ,ale klidně jsi malou mohla ráno dopravit,jak jsem ti říkala,cvalík včera po té necelé hodince spánku přes den usnula po sedmé a vstávala v 7.30 :confused: v 6 kojení to sse vzbudí vždycky.JO A NAUČILA SE ŘÍKAT DEJ A TAK,stím dej bych sní mohla skočit do banky ne?
10. črc 2008 v 09:43  • Odpověz
tak peru věci na tábor a včera my to třikrát zmoklo,doufám ,že dnes takové štěstí mít nebudu :grinning: hezký den
10. črc 2008 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak jak Frog, jak jsi to vyřešila? Já jsem minule šla k zubajdě taky s B. ale musela jsem se objednat na jindy, páč jsem neměla kočárek a nějak mi nedošlo co tam s ní mám jako dělat. :sweat_smile:
Cvaldi, my máme 9.8. taky oslavu s rodinou,taky nevím kdy si to připravím, ale naštěstí naši pochopí jisté nedostatky. A zřejmě tady budu mít tou dobou ségru se synovcem takže mi pomůže. Ale pokud se chceš svést s holkama v září, tak já v tom problém nevidím, jen B.bude líto že nebude mít Malou Cvaldinku na mejdanu. :wink: :frowning2:
10. črc 2008 v 11:28  • Odpověz
Ahojky,zmákla jsem to v poho,nahoru mi pomohl hodný jinoch :slight_smile: a dolů koupodivu moje vlastní zubařka,které je přes 70let,jsem čuměla.Ale tedka me nasrala sociálka,ještě nemám peníze,tak jim volám a prý nemaj pevný termíny,takže peníze bych měla mít koncem přístího týdne..jsem z toho hotová,páč moje mateřská je pro nás dost podstatná.A pak mě nasrala ještě baba z MMB,jak jsem vám tenkrát psala o těch botách,že poslala každou jinou,tak mi pak poslala jedny grátis se vzkazem,ať se jí ozvu koncem června,že mi pošle nový a správný.Tak jí už týden píšu,dělá že neví kdo jsem a když už jsem konečně myslela že to pochopila,tak mi poslala číslo učtu a že děkuje za objednávku.Takže boty pořád nemám,ale další penízky by chtěla :angry: ..tak jsem jí pěkně poslala přílohou ten její vzkazík,tak jsem zvědává,jak se z toho vymotá..Dneska je den debil..
Aspoň že Ančí je hodná.A k té oslavě,my jsme rádi,že budeme mít na oslavě cvaldinky,obě :wink: ..a předpokládanémísto akcičky bude asi na koupálku ne :wink: ??
10. črc 2008 ve 14:06  • Odpověz
zdravíííím polanku :grinning:

jakpak se všichni máte???
no, já nevím, jak to děláme, ale my jsme furt marod :unamused: :angry: :angry:
od včera kašleme, frčíme a máme teplotu :angry:
buďte holky rády, že máte holčičky, ti kluci, to je děs - však to určo znáte, nemoc chlapů na 7 - RÝMIČKA :angry: :sunglasses: :astonished: :grinning:
10. črc 2008 ve 14:51  • Odpověz
jo, frog - mám chodí mateřská až po 24.
10. črc 2008 ve 14:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.