• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
No mě normálka tak kolem 7. :frowning2:
10. črc 2008 ve 14:57  • Odpověz
jo a zase dlouho nic nepísnu, páč mi zčernala obrazovka ného notebooku :astonished:
ne nelegálním SW, ale praskla nějaká žárovčička :confounded: za neuvěřitelný 2 tis. Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: - bych do toho vrazila normální osram za 20 Kč a bylo by to :astonished: :confounded: :confounded:
tak já mizím, zase někdy, třeba na kafíčku :sunglasses:
10. črc 2008 ve 14:58  • Odpověz
Bublinky,nám je to taky líto,ale tak se mužeme vidět i v červenci někdy na mini polanským srazíku,maminy na pokec a holky na lumpačinky ne? JÁ TO FAKTIS V TOM SRPNU NEZVLÁDÁM,omlouvám se moc,tak snad to chápete,u nás mají narozky chlapi ,babí svátek ,my výročí svatby,no je toho moc a každej muže přijewt jinej termín,mají to daleko hlavně od nás :unamused:
10. črc 2008 ve 20:57  • Odpověz
frogísku ,zvládli jste to na jedničku,my dnes zas pobíhali po nákupech s tatíčkem a cvalík huláká na celou kamenici ,když vidí psa a to my ho přitom ještě ani nevidíme :grinning:
10. črc 2008 ve 20:59  • Odpověz
Ahojda!Koukám,že dneska je v Polance nějak mrtvo :frowning2: .Jak se všichni máte?
11. črc 2008 v 17:40  • Odpověz
Achojky cholky.Teeeda kde jste všichni?Je mi to jasný,půchýř vylezl,tak vy taky :grinning: ..já byla venku dopolko a odpol jsem uklízela.Taťku máme na kole s chlapama,objížděj hospy a já zas sedím doma :frowning2: ..Chci se zeptat,vy co máte chodítko,máte taky tak tenkou tu látku mezi nožkama.my máme půjčená,ale na sezení tam má jen takovej proužek,že to nemůže být ani pohodlný a navíc je to tak přisvorkovaný,že se bojím,že se to urve..Všimla jsem si u bublinek že maj chodítko..
11. črc 2008 v 18:50  • Odpověz
ahojky, je tu nějaký klídek.... my chodítko nemáme, tak neporadím :frowning2:
11. črc 2008 ve 23:28  • Odpověz
Dobré ránko, tak jak se vede?
12. črc 2008 v 08:29  • Odpověz
Dobré ráno!Nám se vede dobře vypadá to že dneska nebude takový pařák tak se bude lépe dýchat!
12. črc 2008 v 08:33  • Odpověz
Ahoj Polanko, sršničko, tak jak jsme byli u vás pro dortík, tak nakonec z toho vylezla angína, dojeli jsme domů a měla odpoledne 39 a já myslela , že zuby, nekašlala, zuby lezli taky, ale tohle by mě nenapadlo, až se pak osypala, tak jsem šla a prej se osypala z teplot :confounded: Už je to lepší, ale máme antibiotika . Ahoj ivanky, tady to vypadá na déšť, no včera to byla pořádná bouřka a odpoledne na chcípnutí :frowning2: Jo a toho 8.8 na narozeninky přijedeme , ale až kolem 16h až přijede muž dom z práce jo? penízky všem dám, teda ne všem, jen těm, co kupovali dárky :grinning: Zas abyste se na mě nesesypaly :grinning:
12. črc 2008 v 09:05  • Odpověz
Tý jo tady je Polanka a okolí 2??? :confused: :confused: Ani neřeknete :grinning:
12. črc 2008 v 09:09  • Odpověz
Akorát samý těhulky, nebo snažilky :confounded: :grinning:
12. črc 2008 v 09:09  • Odpověz
Ježiš bublinka tam je taky :grinning: ty seš horší, než já, za chvíli sjedeš celýho koňa :grinning: :grinning:
12. črc 2008 v 09:10  • Odpověz
Tak a jdu, nikdo nikde, tak nazdar bazar :wink: Jdu na MMB :grinning:
12. črc 2008 v 09:11  • Odpověz
autor
já tu jsem, nazdááár :wink:
12. črc 2008 v 09:12  • Odpověz
autor
hm, tak nic, no, jdu taky na mmb :dizzy_face:
12. črc 2008 v 09:13  • Odpověz
ahojky,tak sbalíno a za chvíli je vyexpeduju na tábor ,to bude klídek 14 dní :grinning: ,jenže Míša je čerstvě zamilovaná ,tak odjíždá s těžkým srdcem :frowning2: :slight_smile: doufám ,že marodi už nemaroděj :wink:
12. črc 2008 v 11:26  • Odpověz
A kampak jedou na tábor?
12. črc 2008 v 11:43  • Odpověz
jenom do olešnice v Orlickejch ,takže za roh,od manžela ,od celní správy ,jezdí každý rok a v zimě do Orlickýho záhoří na lyže na týden :wink:
12. črc 2008 v 11:58  • Odpověz
cvalík chrupe a doufám,že ještě minimálně hodinku bude :grinning:
12. črc 2008 v 11:59  • Odpověz
manžel je tam vezl,pak jedeme na návštěvu a od uterka budeme vegetit na chalupě,páč v pondělí jdu ke kadeřnici :wink:
12. črc 2008 ve 12:01  • Odpověz
tak hlavně aby měly hezký počasí!
Když na táboře prší tak to stojí za prd.Budou ve stanech nebo v chatkách!
12. črc 2008 ve 12:01  • Odpověz
Budou v budově,mají tam hernu a kola a docela vyžití ,ikdyž nebude zrovna na koupání,hlavně ,aby nepršelo celý dny ,to by neměli moc dobrý :unamused: já jdu baštit oběd ,měj se fajn a hezký zbytek dne i ostatním :wink:
12. črc 2008 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj, jen na skok, nestíhám, nejsem okolo pC, jdu vás jen pozdravit!
Zítra jedem do Ikei,, tak pokud někdo něco chcete, tak mi písněte sms, nevím jestli ještě dnes budu onlajn. :wink: :grinning:
Tak zase pápá!
12. črc 2008 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj holkyyy,
tak se hlásím po dlouhé době.
Dovolená se teda nějak nevydařila, v neděli jsem lehla s angínou jako prase, běhala po pohotovosti a dostala antibiotika, ještě teď mi je strašně blbě, nějak to nezabírá, takže jsem tak skoro celou dovču proležela, ale i tak jsme si to užili.
S V. nebyl vůbec žádný problém, chrupkala krásně v cestovní postýlce a v takovým kraválu, že jsem myslela, že mi snad ani nebude spát.

Frog, můžeš jít k bráchovi nebo mámě se zubama :grinning: :grinning: :grinning: ale to je asi daleko, co?

Sršni, opravdu nádherný dort, tu panenku jsi dělala sama???

Jinak mi zastavili členství na MMB, protože nemám zaplaceno, ale nemůžu se tam ani přihlásit, tak nevím co s tím, doufám, že mi nesmazali všechny fotky, jinak se zblázním, protože mi to dalo šílený práce :unamused:
12. črc 2008 v 19:54  • Odpověz
Ahoj Mer.Vítám tě doma!To je mně líto že jsi dovču promarodila tak ses těšila :frowning2: Pozdravuj manžu. :slight_smile:
12. črc 2008 ve 20:26  • Odpověz
ahojky, vítám Mer zpátky, brzy se uzdrav! JJ, panenku jsem dělala sama, hodím ještě jeden obrázek, co viděla Dorotka, ale vy ještě ne :slight_smile:
12. črc 2008 ve 23:26  • Odpověz
Nechcete někdo stan na hraní k narozkám - takový, co máme my - cirkus - máme ještě jeden, je origoš zabalený, nový, nepoužitý :wink:
12. črc 2008 ve 23:27  • Odpověz
a zítra ráno odjíždíme my pryč, takže až za týden :slight_smile:
12. črc 2008 ve 23:27  • Odpověz
Ahoj pOLANKO!!! Stan kdo nemáte určitě kupte, je to super. Andulka si tam zaleze a nechce vylízt, dokonce tam papá i kaká :grinning:
13. črc 2008 v 08:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.