• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Hezké ranko,
Mer, to je fajn, že jste si to užily, ačkoliv počasí bylo střídavý. Nemoc brzy vylež ať jsi fit;)
Mrkla jsem ti na MMB, neboj fotky tam máš všechny:slight_smile: :slight_smile:
13. črc 2008 v 08:45  • Odpověz
Taky jsem na MMB :grinning: ale co sháním, tak neseženu a když, tak jen na ven, sháním mikinu 86 a teď tam je docela dobrá LOGG ale fakt na ven :confounded:
13. črc 2008 v 08:47  • Odpověz
Mer myslíme na tebe, taky prťka angínuje :frowning2: Ty ji vyžeň slivovicí i když v kombinaci s antibiotikama by jsi byla veselá matka :grinning:
13. črc 2008 v 08:51  • Odpověz
autor
Já jsem dlouho nic nekoupila:( Ale byla jsem tu v hraboši a tam jsem řádila, sehnala jsem fialkovou army budndu na podzim a stejnou vyšmírovala na MMB o 180,- dražší (bez poštovnýho) a taky obnošenou:/

Dorot, taky přejem Adulince brzký uzdravení!
13. črc 2008 v 08:54  • Odpověz
psala jsem jim e-mail, tak mi to obnovili, nechápu proč jsem se tam nemohla včera přihlásit a rovnou tam mám dva zájemce o věci po V. :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2008 v 09:02  • Odpověz
Já až budem zas doma, tak naházím taky nějkaký věci po A na mimáč, skladovat to fakt nemá cenu :cry: Co kdyby byl druhej chuligán ? :grinning: a ne princezna? :confused: :grinning:
13. črc 2008 v 09:19  • Odpověz
A co se mi ještě líbí, to je na MMA a to zas nemám čas ani nervy :grinning:
13. črc 2008 v 09:20  • Odpověz
myslíš aukce? Už jsem to párkrát taky zkoušela, ale někdy ta cena vyšplhá nesmyslně vysoko.

Taky si myslím, že nemá cenu to skladovat, co když to opravdu bude kluk, může to být zas holka, ale dá se to sehnat za pár kaček, bodyčka si nechávám i nějaký jiný věci, ale ostatní prodávám. :grinning:
13. črc 2008 v 09:48  • Odpověz
Tak až tam něco dáš Dorot, tak já se podívám, třeba by se nám hodilo něco pro V. :grinning:
13. črc 2008 v 09:49  • Odpověz
Když mě je to líto :cry: :grinning: Ale fakt to nemá cenu, ještě tak kombinézy na zimu si nechám a nějaký mikiny, co jsou super a bodýčka a tepláky na dotrhání, dotrhání, protože my máme snad kluka :grinning:
13. črc 2008 v 09:50  • Odpověz
mě je to taky strašně líto, ale fakt to nemá cenu, když za tři roky zjistíš, že máš kluka, tak už ty věci nebudou moderní a neprodáš to a můžeš to vyhodit :unamused:
13. črc 2008 v 09:54  • Odpověz
ahojda polanko

tak koukám, že se toho tady moc neděje :unamused:

jinak jsem vás trochu dočetla a mám jen pár poznámek:
- chodítka: se všeobecně nedoporučují, protože v nich děti "chodí" po špičkách a to je špatně :angry:
- nemoci: to je hrůza, my už naštěstí nemáme aspoŃ tu teplotu, ale rýma, kašel a krk nám zůstává i nadále :frowning2:
- mimi hadříky: taky doporučuju neskladovat, protože za pár let se nám stejně bude zase líbit úplně něco jinýho

a teď jeden dotaz: máte něco zaručenýho na nachlazení prcka??? - berem Libenar a Mucosolvan, ale mám pocit, že to nefunguje :angry:
13. črc 2008 v 15:06  • Odpověz
jo ivanky: v úterý hodně štěstíčka. ale malá ivča je pašák statečnej, tak to snad zvládne bez slzavýho údolí :sweat_smile:

jinak tu už dlouho nebudu-..... :angry: páč mám furt PC v kýblu, jsem u našich a pojedu domůůů... :wink:
13. črc 2008 v 15:08  • Odpověz
tak zatím ahóóóój někdy... :slight_smile:
13. črc 2008 v 15:10  • Odpověz
autor
Ahóójky Jani,

tak my jsme preventivně do osmi měsíců čistily každý večer po koupání nosík Physiomerem, nastříkala jsem na vatovou tyčinku a vytřela:slight_smile:
Na nachlazení jako takový mám sirupy, na vlhký kašel a i na suchý. Pak teda ještě moje lékarna obsahuje Paralen (sirup, čípky), Nurofen, Panadol (sirup i čípky), takže my podáváme podle potřeby:slight_smile: No a pak klasika něco na zuby (Calgel, Chamomilu)

No, je to děs, být bez PC, co? Závislost je hrozná věc, no to znám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No a co se týče těch věciček, tak naprostý souhlas, já jsem taky pro, to prodat, za vydělaný peníze nakoupit větší a potřebnější. Přesně vím, že kdybych to teď schovala a za pár let by byla holčička, tak bych asi nic novýho kupovat moc nemohla, pže bysme to přece nepotřebovali, ale takhle to mít nebudem, takže to budem potřebovat a samo že bude zas modernější výběr. Takže hurá prodávat:slight_smile:
Zrovna včera jsem vyřadila spoustu věciček a Poppynce se obsah šatníku smrsknul na dvě přihrádky ze čtyř :unamused:
13. črc 2008 v 16:04  • Odpověz
Tak Poppy hoď fotky, třeba se nám bude něco líbit. :grinning:

Jani, já taky nejsem pro chodítko, ale zrovna jsem jí objednala odstrkávadlo od FP, tlačí tady totiž před sebou pořád židli a hrozně se jí to líbí, pak z toho bude odrážedlo. :wink:
13. črc 2008 v 16:25  • Odpověz
autor
Mer, to musím nejdříve nabít baterky do foťáku, který nejsou už od oslavy Poppyšky nabité...ani fotky jsem ještě nestáhla...se stydím...
Hodím to na MMB, pak dám vědět :wink:
13. črc 2008 v 16:27  • Odpověz
autor
Hezké dopoledne:slight_smile:

opět nikde nikdo....:(
14. črc 2008 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holký!

Jo, chodítka jsou moc špatná, nedoporučují se... My ho máme, a občas používáme, no jo, jsem holt jedna z těch špatných matek - ale když si fakt potřebuju něco nutně udělat a B. se u všeho stavěla a padala a bulela tak jsem ji tam na 15 minut šoupla,a udělala si nejnutnější. No a nevím jestli ji to nějak ublížilo...ted už chodí krásně sama a nepotřebuju ji tam dávat, protože už umí spadnout na zadek a chodí už docela jistě.

No a věci po B. neprodávám protože 90% není našich, ale mám je půjčené a to co je naše, schovám pro druhé, nepotřebuju mít módní novinky. :wink: A pokud bude to druhé tak jak plánuji tak to bude ještě moderní to co máme. :grinning:

Mer, my jsme obě ještě ukašlaný, ale už vcelku O.K., ale taky nám nebylo moc dobře. Na dovču jedem za 14 dní tak snad budem zdrávi, lituju vás že jsi to promarodila....

Dorot, taky mám někdy pocit že B. je kluk, je to fakt torpédo. :unamused:
14. črc 2008 ve 13:23  • Odpověz
Já jsem pro prodej, protože ani nevím, jestli se s těma věcma trefím do letního nebo zimního období. Můžu mít mimi v létě a oblečení mít zrovna na zimu, ale chápu Bubbly, že když chce mímo teď tak to fakt nemá cenu prodávat.

Bubbly, určitě budete zdravé, když jste si to vybraly teď. Co Ikea, mají tam něco nového, hezkého? :grinning:
14. črc 2008 ve 14:43  • Odpověz
Ahojky.Já si teda skoro všechno nechávám,jen zaručený tutovky co vím že nosit nebudeme(takový ty dárky od tetiček atd. co se nedaj nosit :grinning: ) dávám pryč...Já náko na ty modní hity nejsem,takže pokud to bude jen trochu s dobou,tak v tom nevidím problém :slight_smile:
14. črc 2008 v 17:38  • Odpověz
Jj Frog, souhlasím s tebou :wink: . Taky koukám aby to spíš B. sedělo než aby byla jak z titulní stránky Miminka :grinning:
Mer, do Ikeii jse
14. črc 2008 ve 20:37  • Odpověz
Do Ikeii jsme nedorazily, páč se ségře podělalo auto. Jely jsme s B. naší feliciíí do Dvora, tam jsme měly přesednout k ségře do kombíku - jako aby se nám toho vešlo co nejvíc, ale ona nenastartovala. A tou naší jsem si to fakt neriskla a stejně by se nám nevešlo nic protože v kufru máme tu plynovou nádrž. Takže ségra jede teď v týýdnu jen s jejím mužem a seznamem... To mě štve, protože jsem si to tam chtěla prošmejdit...
14. črc 2008 ve 20:40  • Odpověz
autor
Bubbly, tak příště....od příštího měsíce bude nový zboží, katalog a nová nabídka :grinning: :sweat_smile:
14. črc 2008 ve 20:44  • Odpověz
autor
Jo holky, mám doma sandálky, který jsem koupila N., je to č. 20, ale jsou o pidi kousek menší a na hubenou nožičku, N. je nedá přes nárt, nemáte někdo zájem? Jsou krásný, sice nošený, ale není to vůbec znát. Jsou z MMB. Čisté - voňavé, prostě boží. Jestli budete mít někdo zájem, vyfotím a pošlu na email :wink:
14. črc 2008 ve 20:47  • Odpověz
Ve středu dopolko jedu do Polanky, musím na pasový. Tak jestli někdo budete mít čas, tak můžem chvíli korzovat po městě. :wink: :grinning:
14. črc 2008 ve 20:49  • Odpověz
autor
Středu máme volnou :slight_smile:
14. črc 2008 ve 20:57  • Odpověz
Pošli mi fotku těch sandošů, prosímtě. I když B. pořád ty její jsou.
A vypínám kompík, jdu spát. není mi pořád ještě moc dobře a dnes jsme byli na dlouhý rpocházce, celý odpoledne a mám dost.
Tak pá pá holčiny!
14. črc 2008 ve 21:01  • Odpověz
ahojky,nakukuju a zdravím všecny malé i velké :grinning: ,dnes plno zařizování a kadeřnice ,zítra pokud bude cvaldík v poho pojedeme zas na chalupu,nevím jestli jí lezou další zubiska ,nebo se o ní něco pokouší,ale není už dva dny stoprocentně o.k ,tak uvidíme zítra,jestli to bude v poho,nebo smutní ,že odjeli sourozenci,pes je z toho naprosto hotovej,je fixovanej na Míšu :frowning2: tak se tu mějte fajn a nemarodte,my snad taky nebudem :unamused: zas nakouknu :wink: :wink: :wink: jo a oblečení dávám kámošce,my už ho potřebovat nebudem :grinning: :grinning: :grinning: pa,pá
14. črc 2008 ve 21:12  • Odpověz
Dobré dopoledne :wink:
15. črc 2008 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.