• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahoj,
chci se zeptat, V. měla v neděli jahodovou přesnídávku poprvé a osypala se dnes šíleně na nožičkách a julince. Jak dlouho mám čekat než jí to zase zkusím dát?

teda Bubbly, to je pech s tou Ikeou. No mě je pořád blbě, nemůžu vůbec polykat, už přes týden, takže ani nechodím ven, nic, jsem zvědavá na výsledky výtěru.

:grinning:
15. črc 2008 v 09:16  • Odpověz
holky, nevím co V. k narozeninám, poraďte co se hodí pro roční holčičku, už třeba kočárek? Nebo nějakou skládačku? :unamused:
15. črc 2008 v 09:17  • Odpověz
autor
Mer, to nebude asi z přesnídávky, to by se osypala už včera :confused:
15. črc 2008 v 09:23  • Odpověz
hm, ale jinak měla vše jako vždycky, tak nevím :unamused:
15. črc 2008 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky!Tak jsem se chtěla pochlubit!Dneska jsme nechali Ivanku ozdobit náušničkami!Byli jsme v Polance na náměstí!Měla jsem z toho velký strach ale Ivča byla statečná a pan doktor šikovný.Než jsme vyjeli na náměstí tak už klidně spinkala v kočárku!A ted je taky v pohodě!Tak mám radost že to takhle dobře dopadlo!Mějte se hezky!
15. črc 2008 v 19:45  • Odpověz
tak to máte štestí, u V. to byl drasťák

Holky, myslíte, že na pískoviště je ještě u V. brzy? Přemýšlím, že bych jí ho koupila k narozeninám, ale jestli si tam už vyhraje :confounded:
15. črc 2008 ve 20:04  • Odpověz
Achojky.Já myslím že ten písek bude v tomhle věku akorát tak papat :slight_smile: a hrát si tam stejně ještě nebude umět ,ale naši se ho Ančí chystaj taky koupit..
15. črc 2008 ve 21:23  • Odpověz
Mer, B. písek už nepapá, a fakt si na něm už vyhraje. Kéž bych ho už měla. Písek má teda sice úplně všude,ale fakt ji to baví. Občas teda dostane chut strčit ruku nebo lopatičku do pusy, ale když tam jsi s ní tak bez problému.

Ivanky, tak to je malá statečná, B, ječela jak tur.
15. črc 2008 ve 21:27  • Odpověz
autor
Ahojky,
Ivi, to je fajnový, že už to máte zasebou, myslela jsem na vás a už se těším, až Ivanku uvidím, princezničku malinkatou :dizzy_face:

Mer, písekoviště je určo dobrej dárek, teď ji ty bábovky můžeš ukázat a přebírat kamínky, ale hlavně je to investice do budoucna, takže si myslím, že brzy není a dárek je to pěkný :wink:
15. črc 2008 ve 21:27  • Odpověz
holky, díky za názor, asi ho objednám, je přenosný, takže si ho pak odnesu na barák, myslím, že je to lepší dárek než milion nepotřebných blbostí :grinning:
15. črc 2008 ve 21:38  • Odpověz
Bubbly, kuk do IP :grinning:
15. črc 2008 ve 21:38  • Odpověz
Co to je? Naposledy včera večer :confused: :grinning: No ostudy jste!!!Letím páááá :slight_smile:
16. črc 2008 v 16:57  • Odpověz
Dobrý večer! :grinning:
16. črc 2008 v 19:37  • Odpověz
No nazdar :grinning: to je dost
16. črc 2008 v 19:38  • Odpověz
Pískoviště zatím nemáme, nemáme ho kde mít, ale časem u baráku bude, zatím nám stačí veliká hromada štěrku, ale ještě nemůžeme ven :frowning2:
16. črc 2008 v 19:40  • Odpověz
autor
Ještě jste marodi?
16. črc 2008 v 19:44  • Odpověz
Dorot, my prostor máme, ale nějak chybí šikovné ruce které by pískoviště vyrobily... Kupovat to plastový se mi nechce, máme spostu místa na nějaký pěkný dřevěný, ale nemá ho kdo udělat....Takže nesmutni, taky si chodíme hrát jak chudý příbuzný naproti ke švagrový...
16. črc 2008 v 19:46  • Odpověz
No jo, teploty už ne, ale berem furt antibio a na sluníčko a ještě vůbec ven nemůžem :frowning2: No my máme truhláře přímo u nosu a taky nemá kdo pískoviště udělat :grinning:
16. črc 2008 ve 20:06  • Odpověz
na MMB mají dřevěný s lavičkama a poklomem, to plastový taky nechci, ale manža ho prý vyrobí úplně stejný.

Jdu spát, právě jsem přišla z restauračky :grinning: :sunglasses:
16. črc 2008 ve 23:38  • Odpověz
tý jo, tak to je teda asi rekord, ne? Celý den sem nikdo nic nenapsal. Kde jsou ty časy..... :frowning2: :sweat_smile:
17. črc 2008 v 19:10  • Odpověz
teda holky, kde všichni jste? Neříkejte, že jste všechny tak vytížený :sweat_smile:
17. črc 2008 v 19:42  • Odpověz
Ahojky.Taky koukám co se to tady děje.Asi to tady na léto zavřeme ne :wink: ..
17. črc 2008 ve 21:44  • Odpověz
no asi to tak vypadá :unamused:
17. črc 2008 ve 21:58  • Odpověz
Venku je tak šeredně,tak kdepak se nám holubičky touláte :wink: ..My zítra frčíme do HK,tak navštívím své bývalé pracoviště a trochu si zastýskám :frowning2:
17. črc 2008 ve 22:24  • Odpověz
já si myslím, že se nikdo nikde moc netoulá, jen se sem už nechce moc nikomu psát :frowning2:
18. črc 2008 v 07:49  • Odpověz
autor
taky si to myslím :unamused:
18. črc 2008 v 08:24  • Odpověz
Ahojda!Mně by se chtelo psát :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. črc 2008 v 08:55  • Odpověz
mě právě taky :wink:
18. črc 2008 v 09:28  • Odpověz
tak já si budu psát sama se sebou. Právě jsme se vrátily z procházky, V. dostane mlíčko a jde spát. Dneska vydržela poprvé pár vteřin sama stát bez držení a byla z toho pěkně vyjevená, když si pak hrcla na zadek, ještě že má plínu :grinning:
18. črc 2008 ve 14:29  • Odpověz
Zdar baby, no já řo říkám pořád, je tu bordel :grinning: jak tu nejsem já, jde to od 10 k 5 :grinning: Mer jsi můj člověk, jen piš :wink: Já se k PC nedostanu tak čaSTO A OPRAVDU JSME VYTÍŽENÝ :wink: jEŠTĚ nakouknu, dorazil táta, tak asi navečer nebo večer páááá :wink: Včera jsme byli v POlance ale fakt jen na skok :wink:
18. črc 2008 v 16:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.