• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Tak kde jste? :grinning:
18. črc 2008 v 16:16  • Odpověz
Ahojky,tady jsem :wink: ..před chvílí jsme se vrátili z HK,Robík je o pár ml krve lehčí a taky v peněžence jsme udělali vítr.V tescu v CA měli spoustu pěknejch věcí,ale já nějak neměla chuť na zkoušení a po dvou kusech jsem to vzdala,ale určo bych si vybrala.Koupili jsme si ooobrovskej meloun,měli ho zrovna za 7,90,tak se tady s ním teďka cpu,jejda ten je sladoučkej,mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..Tak to je asi vše.Zítra budeme trochu přesouvat nábytek v ložnici a opravovat komodu,kterou mamka zavřela nožkou,když byla trochu vzteklá a ona to chudinka nepřežila :frowning2: ..
18. črc 2008 v 17:06  • Odpověz
Ahojda!Taky jsme si koupili melouna už se na něj těšíme!No taky bych potřebovala něco koupit na sebe ale pořád nemůžu najíd tu správnou náladu a hlevně odvahu :frowning2:
18. črc 2008 v 17:48  • Odpověz
Hele holky,mě Ančí asi spolkla celou orbitku co mi spadla na zem,myslíte,že z toho může neco být?
18. črc 2008 v 19:18  • Odpověz
tý jo, Frog, já nevím, nechceš si radši zavolat na pohotovost?
18. črc 2008 v 19:38  • Odpověz
holky, jsou u šestý nemoci horečky nebo nemusí být?
18. črc 2008 v 19:38  • Odpověz
autor
já myslím že ne, ale byla bych asi pro si pohlídat každej bobek :sweat_smile:

My nemáme holčičku, ale čertíka. Fakt, to není možný, co dokáže vymyslet, udělat a čím mě překvapit. To že slejzá z postele a sedačky bravůrně jsem si zvykla, ale dnes si tam i vylezla, na sedačce běhá jako by nic a válí se po opěradle. Na postel v ložnici se vydrápala tak, že si stoupla na Leu a díky ní se vyhoupla nahoru. Neskutečnýýýý, pomóc!

Dnes jsme si s babičkama udělaly výlet za hranice, H. je v práci, takže dámská jízda. Koupily jsme si borůvky, 45,- Kč za litr, no ale doma jich bylo pouhých 800ml :rolling_eyes: šmejdi :angry: A taky nám babička koupila klobouček, dobrůtky, klobásku pro taťku a já ještě zeleninu na moje oblíbený lečo. Pak jsme se stavily v Motoru na obídek :dizzy_face:
18. črc 2008 v 19:49  • Odpověz
autor
Mer, asi by měli, tím se to ze začátku projevuje :confused:
18. črc 2008 v 19:49  • Odpověz
Já taky myslím, pokud jí nezaskočila a fakt jí spolkla, tak jí vykaká :wink: My jsme měli teploty kolem 39 3 dny, pak naskákala vyrážka a pak nic a zas za dva dny teplota, mazala jsem k Dr. a byla to angína, nekašlala teloty 3 dny, osypaná, ale prej se osypala z teplot, každopádně bych pak vyrazila k Dr, kdyby teploty trvaly dýl, než tři dny a přesahovali 39 :wink:
18. črc 2008 v 19:52  • Odpověz
Myslela jsem, že pokecám, ale bohužel ne, tátu máme na stavbě a Andulka spí, jdu se koupat a čekat na tátu, pááá. :wink:
18. črc 2008 v 19:53  • Odpověz
autor
jj, přesně tak, pokud jsou teploty dýl jak tři dny, tak mazat k dr. :wink:
18. črc 2008 v 19:54  • Odpověz
Stoupla na Leu :grinning: :grinning: Kaskadérka :grinning: :grinning:
18. črc 2008 v 19:54  • Odpověz
autor
Poppyška nespí ještě, sedí mi na klíně a studuje svíčku v celofánu :sweat_smile:
18. črc 2008 v 19:55  • Odpověz
Já si říkala, stejně jí nic jinýho nedá, než Nurofen a kašel fakt neměla, ale bylo mi divný, že furt nejí a angíny teď řáděj, to to pitomý počasí :angry: A to jedem v Po na dovču :angry:
18. črc 2008 v 19:55  • Odpověz
autor
jj, jsem přišla do ložnice a P. na posteli, Leunka schovaná za postelí a já spustila jak to dokázala, Leuna začala mlátit ocasem o postel a tak jsem dala Poppynu dollů aby mi to ukázala a fakt ukázala jak jsou sehraný
18. črc 2008 v 19:57  • Odpověz
autor
jdu zkusit uspat draka, tak zatím pa, ještě se stavím
18. črc 2008 v 19:58  • Odpověz
autor
a nikde nikdo, no tak já jdu, páááá
18. črc 2008 ve 20:23  • Odpověz
teda, Poppynka je fakt drak.
V. začíná taky, dělá strašný vylomeniny, pořádek tady snad už nikdy mít nebudu, absolutně všechno otevře a vyhází, teď začala oblizovat prkýnko u wc :sweat_smile:

Nevím, co jí je, minulý týden jí vyskočilo asi 5 pupínků na hlavě, uších a v úterý se osypala na nožičkách a pipce. V neděli měla tu jahodovou přesnídávku. Rostou jí taky zuby a moc mi nechce jíst, je taková mrzutá, v noci brečí. Teploty nemá, tak nevím, jestli s ní radši v pondělí jít :frowning2:
18. črc 2008 ve 20:53  • Odpověz
Dobrý večer.
Jé, já se omlouvám, ale jsem fakt NĚJAKÁ VYTÍŽENÁ poslední dobou. :frowning2: Ségra mi přivezla z Ikei takovou velkou knihovnu, tak jsem přebudovávalla obývák aby tam měla B. svůj hrací koutek s kobercem. No představovala jsem si to mnohem jednodušeji tu přestavbu. Nemám hotovo skoro nic, všechno rozkrámovaný, roztahaný. Do toho ta moje cácorka šmajdá sem a tam, Petr se jí směje že chodí jak Frankenstein - s rukama před sebou. Ale začíná se bát a je mnohem opatrnější, naučila se padat na zadek nebo na ruce, takže už konečně z ní můžu spustit oči. Ale docela se rozchodila, už skoro ani neleze...

Koukám že to je s těma treperendama všude stejný, jsou to dračice!

Zítra jede P. s mým tátou a bráchou po autobazarech, můj táta shání auto, tak to jedou chlapsky okouknout :sunglasses: . S mamkou pojedu asi taky za hranice, chci se podívat na ty ratanový krámoviny co tam mají.

No a teď jdu oprášit orbitrek, páč se nám v tom "novým" obýváku trošku plete, tak mi dal P. n.ůž na krk, že buďto začnu šlapat nebo ho dá na půdu-že už jsem na něm dlouho ani nestála. Tak musím jít aspoň na chvíli, aby ho fakt neodnesl! :fearful:
18. črc 2008 ve 22:18  • Odpověz
taky bych si nejradši pořídila nějaký cvičíci stroj,ale do tý naší garzoniery :grinning: to bych na něm musela i spát!
18. črc 2008 ve 22:24  • Odpověz
Ivanky, je to super věc ten šlapák, ale bohužel, vůle a píle mi vydržela asi 2měsíce, shubla jsem 6kilo, ale moje lenost zvítězia. Ale teĎ už fakt jdu na to, nebo ho muž odnese a to bych brala jako že jsem to vzdala, a to neeeee!!!!!!! I když do dovči stejně už asi nezhubnu (jedem za týden :frowning2: :unamused: ), no ale ono žádný vedro na plavky snad nebude, tak se nemusím nijak dřít :grinning: :grinning: :grinning:
Tak dobrou, pápá a nemyslete si, že když sem nepíšu, tak že s vámi už nejsem kamrád! Máme fakt moc práce, a to léto k tomu... :grinning: :wink:
18. črc 2008 ve 22:29  • Odpověz
teda Bubbly, to máš fakt vůli v půl jedenáctý večer jít cvičit. Já před chvílí sežrala chleba u SExu ve městě.

Já teda naopak tloustnu, od té doby co nekojím, tak mám zpátky několik kil a centrimetrů navíc. Jsem pěkně nas...á. Jestli to mám z té nové antikoncepce nebo co, tak buď přestanu brát antikoncepci nebo začnu zase kojit :grinning: , protože k cvičení a nežrání se asi nikdy nedonutím :frowning2:
18. črc 2008 ve 23:02  • Odpověz
Dobré ráno!
A ty už nechodíš do tý posilky, Mer? Já taky netvrdím, že co jsem zhubla, jsem nepřibrala zpátky... CO nekojím, tak z těch šesti kil, co jsem vycvičila, jsou tři zpátky.... A nabrala jsem tak divně kolem břicha, fuj.
Mamka šla uspávat ven B. tak mám chvilku klídku... Chlapi odjeli po těch autech.
19. črc 2008 v 09:40  • Odpověz
autor
Bré dopoledne,
my razíme za chviku k našim na obídek, ale ještě toho chci doma trochu stihnout - uklidit, pověsit prádlo atd.

loučím se, pa pa
19. črc 2008 v 10:04  • Odpověz
Poppy, včera jsi se na to vyprdla, viď? Ráno jsi byla v 5.30 připojená na skypu, chtěla jsem ti napsat, ale nevím jestli jsi tam byla. Já byla už vzhůru, celou noc jsme s V nespali.

Bubbly, teď jsme v posilce dlouho nebyla - dovolená, pak ta angína, pořád mě bolí v krku, chci začít od příštího týdne :sweat_smile:
19. črc 2008 v 10:13  • Odpověz
Ahojky,já vám říkala,že jakmile přestanete kojit,tak to půjde nahoru :angry: ..kojení je prostě zázrak přírody :wink:
19. črc 2008 v 10:14  • Odpověz
to ale neni u všech, znám holky co kojily a nehubly a přestaly kojit a začaly hubnout :frowning2:
19. črc 2008 v 10:16  • Odpověz
autor
Mer, já jsem online na skypu stále :grinning: A štve mě, že se nemůžu dostat na icq, pže si nemůžu psát s lidma, co nemají skype. Furt mě to láká nainstalovat si novou verzi (6) a tu já nechci, nevyhovuje mě. Právě přes icq se chci domluvit s tou kámoškou co má ty věcičky z N.

Frogy, já jich znám taky spousty, že co přestaly kojit, tak zhubly víc, než když kojily. Ono to bude asi tím, že když se přestane kojit, tak si samo tělo žádá tu energii, co vydávalo, když se kojilo. A zvyk je se najíst..., tak to bude asi tím...
19. črc 2008 v 11:00  • Odpověz
autor
Jdu si kreslit obličej a hádejte kde jsem našla tubu make-upu, no to by nenapadlo nikoho...v postýlce pod polštářem, schovala si to tam naše malá čertice. Ach jo. Furt někde něco hledáme...
Před pár dny držela H. klíče nad záchodovou mísou a koukala na Honzina jak si čistí zuby a smála se, tatínkovi teda do smíchu nebylo...
Nebo mi odnesla plechvku z hladkou moukou z kuchyně do pokojíčku...taky jsem na to přišla, až když jsem ji potřebovala. Naštěstí ji nezvládla otevřít... :grinning:
19. črc 2008 v 11:08  • Odpověz
autor
plechovku s hladkou moukou - ty hrubky, pardón :grinning:
19. črc 2008 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.