• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
mě ta icq 6 docela vyhovuje, můžu posílat sms zdarma.
Já jsem musela zase svázat nějaký skříňky, jako úchyty k sobě, aby se tam V. nedostala. Teď pořád zapíná DVD a líbí se jí jak vyjíždí dvd, a já jí vždycky dám přes ručičku a ona si myslí, že si hrajeme, minule jsem jí už ale dala s přes prdelku, protože to skoro rozbila a taky se věší na stojací lampu a cloume s ní, jsem zvědavá kdy jí shodí a rozbije. Když jí dám přes prdel nebo ručičku, tak to stejně asi nějak ještě nechápe nebo myslíte, že v tomhle věku už jo?
19. črc 2008 v 11:34  • Odpověz
Nevím jestli to chápou,ale já jí plácám dost často a občas se u toho na mě tak zvláštně podívá,jak kdyby se ptala,mámo proč to děláš,vždyť to bolelo..takže možná to trochu chápou.S tím kojením se asi nesejdeme,páč nikoho kdo by po skončení hubnul neznám,i cvalda kojením hubne..
19. črc 2008 ve 12:56  • Odpověz
no mrkni na diskuzi Jak dlouho jste shazovaly po porodu a kolik, jsou tam holky, který při kojení zhubly ještě více než nabraly, ale i ty, který při kojení neshodily skoro nic a po kojení už vůbec nic. Vetšina jich teda kojením hubla, to je pravda a já to odmítám číst, protože jsem akorát nasr..á, když tam čtu, že přibrala 26 kg a do půl roku měla 30 dole, to je tak nespravedlivý, ach jo :unamused:
19. črc 2008 ve 13:35  • Odpověz
Já neříkám že to není možný,ale že ve většině případů je to tak jak píšu.A už dost o tom :wink: ..
19. črc 2008 ve 13:55  • Odpověz
autor
Tak jsem si odklepla nainstalovat 6 a bohužel mě to vymazalo a já už si nepamatuju heslo a tak to zkouším, vymejšlím, no prostě hrůza, asi to rozsekám....s.ru na to, založím si nové a bude to.
Kdybych neměla milion emailových schránek, stopadesát hesek a deset nicků, tak bych si to možná i pamatovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuříííím :angry:
19. črc 2008 ve 21:14  • Odpověz
Poppy, já na tom jsem stejně, icq jsem si zakládala už 2x, protože jsem nemohla přijít na heslo, hlavně ty kontakty než jsem sehnala. Hesla jsem si konečně asi před měsícem sepsala na jeden papír, ale když něco potřebuju, tak nemůžu najít ten papír :sweat_smile:
19. črc 2008 ve 22:01  • Odpověz
dobré ráno!!! Dnes to vypadá sluníčkově, že?
20. črc 2008 v 08:29  • Odpověz
autor
Hezké ranko,
tak my chrupaly do půl deváté :confused:

Mer, to mě připomíná sebe :sweat_smile: Ještě když mi to Poppyška odnese kamkoliv, tak třeba heslo do netbanky jsem našla ve stanu a u toho pastelky :sweat_smile: :rolling_eyes:
20. črc 2008 v 08:59  • Odpověz
My vstávaly ve 4.30 :frowning2: a pak v šest, nevím proč se teď budí tak brzy.

Venku je krásně, odpoledne jdeme do Jiráskova na pouť, snad z toho V. neohluchne :grinning:
20. črc 2008 v 10:10  • Odpověz
autor
Mer, tak to se tam potkáte s Ivankovic rodinkou :slight_smile: Taky se budou pouťovat :dizzy_face:
20. črc 2008 v 10:30  • Odpověz
Mer, taky možná půjdem na pouť, tak se tam třeba potkáme všichni! :wink:
20. črc 2008 v 10:51  • Odpověz
tak jo, už se těším :grinning:
20. črc 2008 v 11:11  • Odpověz
autor
taky bych to mohla navrhnout, ale nevím nevím.... :sweat_smile:
20. črc 2008 v 11:17  • Odpověz
my půjdem asi jen na chvíli, V. z toho stejně ještě nemá rozum a většinou je tam dost velký randál, milion lidí, že se nedá projít, ale zkusíme to, třeba se jí to bude líbit :grinning:
20. črc 2008 v 11:35  • Odpověz
Nazdar baby z Polanky, se jdete točit na kolotoč jo? :grinning: My projížděli kolem ve čtvrtek jeli jsme od známých a Andul dělala jéééé :grinning: Já bych na to nevlezla, by mi bylo blbě a museli by uklízet v Jiráskově všechny střechy a ulice :grinning: Zítra odjíždímě na dovolenku tak tu moc nekendejte :wink:
20. črc 2008 v 11:45  • Odpověz
autor
Dorot, tak krásnou dovolenku, užijte si to ve zdraví a pohodičce.)

Tak návrh neprošel, mě to neva, vyrazíme na tůru, mám nějak chuť tůrovat, takže jdeme na výšlap - Polanka - pevnost a chata - Polanka

pa pa a užijte si to a ať se to holkám líbí :dizzy_face:
20. črc 2008 ve 12:03  • Odpověz
Ahojda!Jak se máte?Tak jsme se vrátili od rodičů!Ani na tý pouti jsme se nestavili škoda,ale už se těšíme na pout v Polance!Jinak u rodičů pohodička večer grilovačka Ivanka hodná jako obvykle!Některý příbuzní na za...!Jsem ráda ža jsem doma a máme zase svůj klid!PAPA
20. črc 2008 v 17:06  • Odpověz
ahojda holky ,zdravíme všechny maminy i dračice,koukám ,že je to všude stejný,přivázat na řetěz :grinning: cvalík už taky lítá,nechodí s ručkama před sebou,to chodila Míša :slight_smile: vyleze krom na velkou židli všu;de,z postelí se už naučila slézat,ale ,když je rozdivočelá,tak by šla i po hlavě :grinning: ,ted je tošku osypaná ,věčně stojí na chalupě u rybízu a cpe se :unamused: ,ted budeme asi do středy v POLANCE ,tak jsem určitě za váma zaskočím ,jdu na prádlo hezký ,ale studený :angry: den všem
21. črc 2008 v 07:31  • Odpověz
ahoj, tak já mám podruhý během 14 dnů angínu, antibiotika, fakt super :frowning2:
21. črc 2008 v 07:43  • Odpověz
tak to ti teda Mer nezávidím,co jsi to měla za antibiotika,že ti nezabrali?Hlavně aby to nechytla malá :unamused: my jak jsme měli předtím odjezdem na chalupu teploty,tak to bylo k zubum,ale myslela jsem ,že na ní něco leze :unamused:
21. črc 2008 v 08:37  • Odpověz
kdyžnebude odpo.lejt ,tak vyrazíme do ulic,klidně se muže někdo přidat :wink: kdo má v plánu prochajdu :slight_smile:
21. črc 2008 v 08:39  • Odpověz
koukám ,že my to dnes píše :grinning: to ta absence :dizzy_face: na chalupě nemám comp a na televizi chytíme jen 2 programy :grinning: ,ale pohodička :wink: xxxxxxxxxxxxxxxx
21. črc 2008 v 08:41  • Odpověz
měla jsem Pen Bene a měsíc před tím taky, teď mám nějaký Ospen, nejhorší je, že moje dr. mi řekla po dobrání antibiotik, že mám mandle čisté a že tam nic není a já si pořád stěžovala, že nemůžu vůbec polykat a výtěr byl tak negativní, tak nevím a dneska jsem byla u zástupu, protože je na dovolený a ta mi řekla pravý opak. Fakt divný :unamused:

Ta moje princezna bude asi nějaká tanečnice nebo hudebnice, jakmile slyší hudbu, tak sebou začne šít a tancovat jak divá :grinning: :grinning:
21. črc 2008 v 08:54  • Odpověz
V. právě je taky divná, v noci pořád brečí, je taková protivná, asi taky zuby :unamused:
21. črc 2008 v 08:55  • Odpověz
autor
Ahoj všem,
tak my jsme byly s holkama v lese na borůvkách, mňam mňam mňam, nasbírala jsem půl litr a bohatě mi to stačilo, na výdělek bych to určo nedělala, pže bych umřela hladýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Odpo taky razíme ven, tak se možná s Cvali potkáme :wink:
21. črc 2008 ve 12:18  • Odpověz
autor
jo a aby bylo potvrzeno, že je to fakt čertice, tak se mi dnes v nestřeženým okamžiku postavila v kočáře a držela se za boudu a to byla připoutaná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a před chvilkou se stejným způsobem postavila i v jídelní židličce, připoutaná a půltík naraženej na doraz a stála!!!!!!!!!! Mě švihne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2008 ve 12:35  • Odpověz
ahojky, my jsme se navrátily od babičky, máme se dobře, koukám, že v tom konečně nejsem sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. črc 2008 ve 12:51  • Odpověz
autor
Sršni nejsi, my s vámi držíme basu na 100% :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2008 ve 13:01  • Odpověz
autor
A co je u nás teď nejaktuálnější, tak právě Lea "žere" a Poppynka u ní sedí a říká ji ne ne ne, a strká ji prsty pod čumák aby ji je olizovala, z toho má děsnou srandu. Prázdnou misku vezme do ručiček a nese si ji do stanu, tam ji prstem matlá. Kam na to to dítě chodí??????????????????????????
21. črc 2008 ve 13:04  • Odpověz
V. se taky postaví v židlice, musím jí tam už poutat.

Tak dnes přišlo odstrkávadlo od FP, je super, ale paní nějak zapoměla na MMB napsat, že tam chybí ty míčky, tak to mě docela naštvalo, psala, že je v super stavu, ale tohle jí nějak uniklo.
Cvali, vy máte stejné, nevíš jestli nejde nějak regulovat, aby to nejelo tak rychle? V. ještě jak neumí pořádně chodit, tak to jede strašně moc rychle a padá u toho, tak musím chodit s ní a brzdit jí to :grinning: :grinning:
21. črc 2008 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.