• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
a zítra má přijít to pískoviště, jsem zvědavá, jestli si na tom už bude umět hrát, musíme teda ještě koupit písek :grinning: :grinning: :grinning:

A včera na pouti byl krásnej stánek s dřevěnýma hračkama, tak jsem tam nechala pěti kilo, ale fakt krásný hračky, vláčky, vkládačky atd. :wink:
21. črc 2008 ve 13:20  • Odpověz
mer, asi to nebude brzdit, teď budeš muset chodit, ale neboj, netrvá to dlouho a už si to zvládnou ukočírovat samy :slight_smile: my jsme taky jeden den kočárek brzdily, pak jí to jednou ujelo a od tý doby už jí to šlo :grinning:
21. črc 2008 v 19:06  • Odpověz
Mer nejde to brzdit,ale přesně jak íká srsnička ,za chvíli získá malá větší stabilitu a zručnost a pujde to samo,cvalík si už ted odrážedlo sama obrátí a jede dál :grinning: vydrž :grinning:
21. črc 2008 ve 20:16  • Odpověz
tak to budu muset vydržet :grinning: :unamused:
21. črc 2008 ve 20:36  • Odpověz
21. črc 2008 ve 22:22  • Odpověz
nebo tenhle
http://www.cindascreativecakes.com/home/home.htm

KDE ZASE JSTEEEE???????????????????????????????
21. črc 2008 ve 22:26  • Odpověz
autor
tadýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning:
21. črc 2008 ve 22:30  • Odpověz
autor
Mer, to ti nezávidím vybrat ten pravej a nejlepší :dizzy_face: Kdo vám bude dělat, nebo se do toho pustíš sama?
21. črc 2008 ve 22:34  • Odpověz
blázníš???????? :grinning: :grinning: :grinning:

Známá od mamky, je strašně šikovná, prý dokáže cokoliv, tak jsem zvědavá :wink:
21. črc 2008 ve 22:50  • Odpověz
je fakt úžasnej a není jedinej :slight_smile:
21. črc 2008 ve 22:56  • Odpověz
autor
jo, tak ten je naprosto nádhernej :dizzy_face:
21. črc 2008 ve 23:04  • Odpověz
autor
Mer, chci se zeptat, kdy ti spustili členství na mmb, za jak dlouho po zaplacení? Chci prodat ještě nějaký věci, tak proto se ptám, jinak nemám šanci :sweat_smile: :rolling_eyes:
21. črc 2008 ve 23:06  • Odpověz
Frog, ten je taky krásnej :wink:

Poppy, spustí to tak do 2 - 4 dní, já včera prohrabala skříň, nafotila a teď to tam musím vložit, to bude fuška, mám ještě milion věcí, který bych měla dát pryč, ale pořád se mi s nima nechce nějak rozloučit. Blbý je, že na tý fotce to vypadá úplně jinak než ve skutečnosti.
22. črc 2008 v 08:23  • Odpověz
ahojky, mer, mě se tam teda zobrazují pořád stejný dorty :unamused:
frog, ten je super :wink:
22. črc 2008 v 08:54  • Odpověz
dobré ránko všem dračicím a maminám :grinning: u nás už to jede od 7.30 :grinning: včera jsme se potkali s popynkovejma a ivankovejma,cvalík byl tak rozjetej ,že nechtěla jít domu,vztekala se a pak ,když jsem uklízela kočár utíkala mi k bráně a deme pá :grinning: je zvyklá být na chalupě pořád venku,tak jí dám botičky a doma chodí aspon po terase,škube mi kytky,doma to ,ale nedělá,to je potvurka :slight_smile:popynka už taky pěkně brebentí ,tak si holky včera pokecaly :grinning:
22. črc 2008 v 09:30  • Odpověz
frogísku ten dort je užasnej,písnu sms,jak na tom odpo budeme ju :wink: nechce se někdo přidat na mini srazík,třeba srsničky a ostatní,jen tak cournout s prckama,když nebude teda lejt?Zítra zas frčíme na chalupuc :dizzy_face:
22. črc 2008 v 09:33  • Odpověz
Sršni, musíš dát další stránku nebo jdi domů (home) a tam je gallery a tam jsou všechny možný dorty, poraďte mi, já fakt nevím jaký.

Frog a ty si ho budeš dělat sama?

V. dneska snědla hlínu z kytky :grinning: :grinning: :grinning:

My jedeme odpoledne do HK, tak nemůžeme :wink:
22. črc 2008 v 09:36  • Odpověz
autor
Hezké dopoledne,

my odpo taky nemůžem, pže jdem neteři na narozeniny :slight_smile:

teď čekáme návštěvu a pak razíme k našim, pak ty narozeninky:slight_smile: takže se dnes fakt nestihnem přdat :grinning:

Poppyška čaruje taky od půl osmý, dnes si přispala, je to dračice, už si vytáhla bundu ze skříně (stáhla ji z ramínka) a sedí u dveří s tou bundou a zkouší si nasadit boty, no asi by chtěla jít ven???? :confused: :sweat_smile: :grinning:

Stihla mi po obýváku rozcupovat na mini kousky toaletní papír, H. zapoměl zavřít dveře a než jsem stihla ustlat, bylo vymalováno :sweat_smile:

Mer, já to musím ještě nafotit, zaplatit a taky toho budu mít asi dost, budu se snažit prodat vše, co jen půjde. Přeci jen chci nakoupit další oblečení a to taky bude něco stát.
22. črc 2008 v 09:50  • Odpověz
autor
Cvali, tak pošlem holky ven ať si pohrajou, asi mají stejný potřeby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Už si pokecaj, pochoděj a pohrajou, tak proč ne???? :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2008 v 09:51  • Odpověz
autor
Venku je ale hnus, co to jeeeee????????????????? To je jak podzim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zima, blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2008 v 09:54  • Odpověz
V. čaruje od 6.15, ona snad nebude spát nikdy dýl!? :grinning:
22. črc 2008 v 10:21  • Odpověz
Ahojky..Ančí taky vstává každý den kolem 6.15,nemůžu si zvyknout.Venku je fakt divně,ale stejně tam musím :frowning2: ..
22. črc 2008 v 10:58  • Odpověz
Dobré ráno!
Tak teď mi odjela ségra, spala tu od včera. No a odpoledne asi nic nemám, v kolik kde je scuk????
22. črc 2008 v 11:34  • Odpověz
tak koukám,že z mini srazíku asi dnes sejde co?
22. črc 2008 v 11:48  • Odpověz
no tak v dešti teda neee. To je hnusný póčo, ach jo....
22. črc 2008 ve 12:19  • Odpověz
tak my jsme tak před dvěma měsíci vstávali před sedmou ted kolem pul osmé až osmi ,někdy se zadaří i v 8.15,když jde večer po 20 hodině,ale to je vyjímečně :wink:
22. črc 2008 ve 12:46  • Odpověz
ted už od 10.20 zařezává,spí ted 2a pul 3 hodiny,ale už jen jednou za den
22. črc 2008 ve 12:47  • Odpověz
Jo venku je fakt všelijak,tak radši nechám malou doma a skočím jen do penáče.Stačí že je tatí nastydlej,takže to možná chytne od něj :frowning2: ..
22. črc 2008 ve 13:19  • Odpověz
Mer. ne nebudu,to by nedopadlo,řeknu si jedné tetě :wink: :wink:
22. črc 2008 v 15:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.