• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Teda Poppy, takový "fó pá" ti Máchalovi asi nedpustí :pensive: . Jinak dobré ráno!
7. únor 2008 v 07:50  • Odpověz
autor
Bubbly, dooufám že jo, já bych odpustila, kdyby mě někdo udělal mladší :grinning:
7. únor 2008 v 07:52  • Odpověz
To je škandál :confused: :grinning: :grinning:
7. únor 2008 v 07:53  • Odpověz
No budiž no :confounded: :grinning: Andulka děkuje :wink:
7. únor 2008 v 07:54  • Odpověz
jinak hlásím, že je konečně krásně a už se těšíme ven :wink: Leze slunko :slight_smile:
7. únor 2008 v 07:54  • Odpověz
autor
díky, díky, díky :pensive:

Bubbly, nechceš přijet do Polanky? Venku to vypadá docela ok :dizzy_face: Máme uvařeno, tak asi vyrazíme dopol. ven, páč odpol jedem pryč.
7. únor 2008 v 07:56  • Odpověz
autor
Dorot, ty mě bereš myšlenky, právě jsem čučela z okna :dizzy_face:
7. únor 2008 v 07:57  • Odpověz
No jo, ale já nemám uvařeno... Leda že bych jela už teď-jako za chvíli a daly bychom si sraz v devět před tím hotelem na náměstí-tam co vždycky?? V jednu pak jdem k doktorce na tu půlroční.
7. únor 2008 v 08:09  • Odpověz
ahoj holky,
tak my razíme ven až odpoledne, páč musím taky uvařit :grinning:
7. únor 2008 v 08:10  • Odpověz
autor
Bubbly, Poppynka ještě chrupe, tak v děvět to nevim, nevim...
7. únor 2008 v 08:12  • Odpověz
autor
Ahoj Meredith, co budeš vařit???
7. únor 2008 v 08:12  • Odpověz
autor
Už se ozývááááá, tak jestli vyrazíte holky, tak dejte vědět, rady bysme vás viděly a mohly vyrazit do Vydrýska :grinning:
7. únor 2008 v 08:13  • Odpověz
No já už jsem se namalovala, tak se oblečte a v devět se sejdem.
7. únor 2008 v 08:15  • Odpověz
My jdem taky po O a vařit bude brambory na loupačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako a směrem k nám nejede nikdo jo? teda to jste kamadádky? I prd jste :angry:
7. únor 2008 v 08:16  • Odpověz
autor
OK, tak nám kdyžtak pojdte naproti.
7. únor 2008 v 08:25  • Odpověz
já budu vařit šunkafleky
7. únor 2008 v 08:30  • Odpověz
Ty jsme měli minule, já dělala teď rajskou na dva dny a zbytek je v mrazáku, takže jsem chtěla něco bez masa. Juk na fotky :wink:
7. únor 2008 v 08:33  • Odpověz
Namalovat se pak musím taky, nebo bych nemohla ani ven :grinning:
7. únor 2008 v 08:34  • Odpověz
ahojky holky..konečně jsemse sem dostala..včera si zabral pc mazlik a nepustil se ho..prý jsem na něm furt :slight_smile: ..
Dneska odpol razím ven,jde někdo???Cvaldíku kdepak jsi vyrazíme zas??Potřebuju provětrat šunky,včera lilo tak jsem byla zalezlá a to mi nesvědčí,pak tady šmějdím kde co sním...
7. únor 2008 v 10:15  • Odpověz
Dorot, hoď mi, prosím, odkaz na tu houpačku co jsi tenkrát kupovala.
Díky
:grinning:
7. únor 2008 ve 12:00  • Odpověz
autor
Čau Frog, já musím ještě odpol. ven, musím vyvenčit pesana, tak půjdem spol???
7. únor 2008 ve 12:29  • Odpověz
Zdar ženský, jakou houpačku? Já objednávala hopsadlo, myslíš asi hopsadlo, tak jukej :wink: http://www.nitextabor.cz/index.php?id=1017&lang=CZ&sekce=2 jinak hlásím, zima jak v psírně :angry:
7. únor 2008 ve 14:35  • Odpověz
jo, myslela jsem hopsadlo, jak se v tom Aduš hopsá? Může v tom už být, když ještě neumí sedět? Akorát nechápu jak se to instaluje na ty dveře
7. únor 2008 v 15:52  • Odpověz
ahojky všem,tak já dnes nestíhám ,byla jsem s Honzikem na očkování a bylo mu po tom zle,tak byl doma ,takže jsme měli celý dopo rozhozený a malá z toho byla protivná,nebo jestli po tom včerejším očku,takže se omlouvám bubleg.,že jsem dnes do POLANKY NEMOHLA.Jinak s malou dnes odpo.zas razil tatí,protože já balím děti na ty hory,takže fakt blázinec,ale zítra ven určitě pujdu,takže frog mužem spolu :wink:
7. únor 2008 v 16:16  • Odpověz
popy jestli ti bubl.nechala pro mě tu odsávačku,tak se pak nějak domluvíme ,kdy mi ji dáš ju?Cvaldík si ted poslední dva dny dost vymýšlí a vymrzuje chce být středem pozornosti a běda jak není ,no zkouší to na nás potvurka :grinning: jinak v noci spí zas normál ,to buzení po pulnoci bylo asi jen takovej pokus :grinning: snad :confused:
7. únor 2008 v 16:21  • Odpověz
Joo hopsá u tchánovců, my máme blbý futra :angry: Ale napravíme to. No na chvilku jí tam dáváme :wink: Drží to za zárubně nahoře a svírá se to jako kleště vlastní vahou dítěte, takže to drží.Poprvé se v tom jen točila :grinning: my jdem za chvilku koukat na školku :wink:
7. únor 2008 v 16:24  • Odpověz
Jukněte do albíčka,obvzlášť doporučuju Máchalovejm! :wink: :grinning:
7. únor 2008 v 17:45  • Odpověz
je tam pro ně jedna služební :grinning:
7. únor 2008 v 18:04  • Odpověz
autor
Jj, Cvaldo, mám pro tebe odsávačku od Bubblyka, tak se domluvíme přes IP jak ti ji dodam.
Chválím fotečky, holky rostou, to je masakr, kde jsou ty miminka??? :sweat_smile:
7. únor 2008 v 19:37  • Odpověz
popy,zítra určo pujdem ven,tak ti písnu pá jdu na ordinačku zase se to tam docela rozjíždí ,tak mě to zas baví,jednu chvíli to bylo o ničem :frowning2: :wink: dobrou všem
7. únor 2008 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.