• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ahojky,tak my nakonec výletovali s tatí na Březinku,krásnej výhled na Polanku a našli jsme i houby :confused: pak jsme se šli proběhnout na kolonádu u řeky tam to cvalíkovi pěkně sprintuje :grinning:
22. črc 2008 v 18:41  • Odpověz
zítra odpo razíme zase na vesnici :grinning:
22. črc 2008 v 18:41  • Odpověz
už se ,ale těšíme na sobotu,že přijedou děti,stýská se nám :frowning2:
22. črc 2008 v 18:43  • Odpověz
tatí nám razil na dvě hodinky s kámošem na pivko na cachtálko,nachystal nám na koupání ,tak jí tam jdu hodit
22. črc 2008 v 18:47  • Odpověz
Tak moje malušenka už spí, muž je taky u nějakýho kámoše, takže jsem sama samotinká.

No a protože srazík dnes nebyl, tak jsem k sobě pozvala kamarádku, byla tu skoro celé odpolko, a jsem tomu ráda, páč to byla "plodná" návštěva. Jedem v sobotu na tu dovču, chtěla jsem si se ségrou kupovat takovou tu malou ledničku do auta, nebo do zásuvky (jako že má dva konce), ale nějak nezbyly koruny, no a tak jsem se zmínila a ona nám ji na ten týden půjčí, takže SUPER!!!! Nebudeme tam mít totiž k dispozici žádnou kuchyňku, nic, takže se to bude moc hodit. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2008 v 19:27  • Odpověz
No a ty dorty jsou nááádherný!!!!
pořád přemýšlím jestli budu B. taky na tu rodinnou oslavu něco takovýho pořizovat (záměrně nepíšu "vyrábět", páč to rozhodně nebudu :grinning: ).
No a na tu koníkovou oslavu mám v plánu nechat udělat od mojí ségry takovej dětskej dortík aby ho mohly i holky - ona ho dělá jen z piškotů, bílého jogurtu, želatiny a ovoce. No myslím že to už si budou moct dát všechny, ne? Není v tom nic závadnýho, dávala jsem ho B. minulý týden a v pohodě, no nemělo jí být ani co, všechno tohle už jí. No a když to nebudete chtít holkám dát tak jim to nedáte, že. Ale aby z té oslavy taky něco měly a nemusely křoupat jen ty křupky... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2008 v 19:34  • Odpověz
ahoj taky už zařezává,ted jak už fakt pořád chodí ,tak je víc utahaná :grinning: jo bubli,ta moje kámoška co má ,ma tyáška ,tak 7.8 čekají Barunku :slight_smile:
22. črc 2008 v 19:36  • Odpověz
já jdu zašívat mám tam nějaké restíky :unamused:
22. črc 2008 v 19:39  • Odpověz
jé, tak vidíš! to ani nevím že je těhule! Tak to je hezký, hlavně aby to byla takový hodný mimi jako byla ta moje, ale aby jí to vydrželo dýl než té naší.
B. je taky večer už jako kůtě, ale když ona fakt celý odpolko chodí sem a tam jak vašnosta, už i ty ručičky má podél těla. No a pořád něco někam přenáší, nejraději Petrovy boty. Jak jsou těžký, tak jí to děsně baví. :sweat_smile: No a pak si je nazouvá a děsná sranda...
22. črc 2008 v 19:39  • Odpověz
jj, botičky u nás taky vedou :slight_smile: a bublli, v kolik vstává? A přes den spinká? My jsme dnes byly na návštěvě, trochu se to protáhlo, pak ještě jedna rychlonávštěva (ale vydržela bych dýl :slight_smile: ) a bylo
co třeba minisrazík v pátek, buď tam co vždycky nebo třeba ve Hronu? Tam se nekouří a dá se sednout i ven (když bude hezky)
jo, bubbli, dortík bude OK :wink: to si pošmáknou :slight_smile:
22. črc 2008 v 19:53  • Odpověz
Sršni, vstává mezi šestou, sedmou. Pak si dá půlhodinku spánku po okolo devátý, pak jde mezi dvanáctou a jednou, to tak hodinku a pak už je do večera vzhůru. :wink: . A jak ty, šlapeš? :dizzy_face:
22. črc 2008 v 19:58  • Odpověz
mer, ty dortíky jsou moc hezký, jaký číslo se Ti líbí?
22. črc 2008 ve 20:07  • Odpověz
no houbec šlapu :frowning2: jak na to vlezu, tam mrňavá řve, jak blázen, tak můžu jen, když mě nevidí, což se mi moc nedaří :rolling_eyes: a večer, když už mám čas, tak zas nechci kvůli sousedům, mají pod námi ložnici a vstávaj do práce :frowning2:
22. črc 2008 ve 20:08  • Odpověz
protože čas mívám kolem desátý :grinning:
22. črc 2008 ve 20:09  • Odpověz
no nic, jdeme spinkat, my teda naštěstí vstáváme kolem osmé až deváté, což mi vyhovuje :slight_smile: ale zítra se musíme vzbudit nejpozději v sedm a to teda nevím nevím :sweat_smile:
doboru noc!
22. črc 2008 ve 20:10  • Odpověz
Tak dobrou!
22. črc 2008 ve 20:12  • Odpověz
Sršni, fakt nevím jaký číslo, líbí se mi jich asi 10 :grinning: :sweat_smile:
22. črc 2008 ve 21:29  • Odpověz
hele, a jak se Vám daří prodávat oblečení na mimáči? Taky chci něco zkusit, ale zdá se, že bez registračky asi nic, co? I když jsem to ještě nezkoušela.... a jakou registračku jste si koupily?
22. črc 2008 ve 21:33  • Odpověz
mě se to daří docela dobře, ale ne jen oblečení, prodala jsem i jiné věci, kosmetiku, starožitnosti, kabelky atd., ale jsou i věci, který neprodáš. Já měla jednu hvězdu za 169 kč na 3 měsíce a teď platím 339 na měsíc, protože prodávám i nové zboží a přivýdělek, ale to asi poslední měsíc, pak se na to vyprdnu :wink:
22. črc 2008 ve 21:56  • Odpověz
dík :wink:
22. črc 2008 ve 22:36  • Odpověz
dobré ránko, tak jsme se vykopaly :slight_smile:
23. črc 2008 v 07:19  • Odpověz
ahoj

tak koukám, že tu zas nikdo není :unamused: :confounded:

já mám ale smůlu :angry:

poppy dík za ty rady na nemoci :slight_smile: snad nám to pomůže - klici jsou hrozný bačkory, fakt že jo
rýmička a už umíraj

a ke všemu jsme byli včera očkovat hexa a prevenar a zase umíráme :confused:

taky chci jít korzovat..... :frowning2:
23. črc 2008 v 10:29  • Odpověz
ahojky všem,tak my v pátek nemužem budeme na chalupě až večer jedeme domu,protože v sobotu jede tatí s cvalíkem pro děti do Olešnice na tábor a já zatím buduvařit oběd :wink: jinak už jsem dnes dvakrát restartovala comp,po té co se mu cvalík podíval na zoubek,už ví kam patří i cédo za chvíli ji asi najdu sedět u compu :grinning: Bubli doufám ,že ta nově narozená Barunka bude hodnoučká moc bych jim to přála ,protože s Matyáškem si užili :wink: jinak Cvalík taky nosí vše co ji přijde do cesty,ale nelítá přes hračky jak zběsilá ,pěkně si je obejde i přes prahy bez držení se naučila chodit,když lezla tak si dávala hračky do pusy a lezla snima,jak pes,ted snima chodí :grinning: to nás vždycky pobaví v puse hračku v obou rukách a jde :grinning: je to sranda s dětičkama ,ale je to ted hezký období ikdyž náročný,aspon ,že si přes den ty 2-3hodinky schrupne,jinak není chvíli v klidu dračice :wink:
23. črc 2008 v 11:46  • Odpověz
jej, kde jste všichni? Nakupujete na mimáči? :grinning:
23. črc 2008 ve 21:33  • Odpověz
já jsem tu, já nenakupuju, já vkládám věci na mmb :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2008 ve 21:44  • Odpověz
co ty Sršni, dáš se do toho taky?

:grinning:
23. črc 2008 ve 22:32  • Odpověz
tak ahojda - kde jste všechny v tomto hnusném počásku :frowning2:
já mám takovou smůlu, vždy, když jsem u PC a prcek je hodnej, tak tu nikdo není :unamused:
24. črc 2008 v 09:43  • Odpověz
ahojky, no jo, to je takový o náhodě :wink:
24. črc 2008 v 09:49  • Odpověz
jéjéjé - to je poprvý, co na mě někdo reagovat do pár minut :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. črc 2008 v 09:57  • Odpověz
jo a kde jste ivanky?????? - se mnou nemluvíte???? :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2008 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.