• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ahojky všem,tak jsme zas na skok doma,ale zítra večer zas frčíme,uplně jsme zapoměli Andulce i Aničce popřát ,takže dodatečně berušky vše nej k svátečku,Srsničkom prima dovču,má být nádherně,proto i my jsme raději na chalupě než ve městě,do města jen za povinnostma :wink: jinak cvalík lítá jako drak´,jak lítá pořád nahatá tak je odřená,příští týden jdeme na roční :slight_smile: prohlídku ,tak ,aby se dr.nezděsila :grinning: ,ale ona to je teda dílo,z bazénu ji nemužeme dostat,drkotá zubama a nechce jít ven potvurka,skáče z nafukovacího krokodýla pod vodu,bez signálu :confused: jináč teda brebentí,vše opakuje no je to ted sranda jí pozorovat,tak doufám,že si všichni s dětičkama taky užíváte,krásný večer a zítra ještě juknu než odfrčíme,jestli tu bude volno :grinning:
30. črc 2008 v 17:50  • Odpověz
frogísku ,neděs se oni to dělají ,vymýšlí blbosti a my se děsíme :confused:
30. črc 2008 v 17:51  • Odpověz
Díky :slight_smile:
30. črc 2008 ve 20:41  • Odpověz
autor
Hezké ranko holky Polankový:slight_smile:
Frog, já bych taky řekla, že to nic nebude, ale určo bych o tom seznámila dr., já teda radši řeknu všechno, než nic a taky se na všechno ptám. Zrovna u úterý jsem ráno volala dr., že má N. flek na krku, tak mi doporučila po telefonu Fenistil gel a když jsem dorazila do lékárny, tak mi lékarnice řekla, že gel nee a flek byl jednou tak velkej, tak jsme mazaly k dr., aby se na to podívala a teď kapeme fenistil 3xdenně :rolling_eyes:
31. črc 2008 v 07:57  • Odpověz
Ahojky, zase zdravíme po delší době staré známé :wink: :dizzy_face:

Chci se zeptat na toho 8.8. jak to je v plánu??? Já jestli se nám podaří dorazíkovat :wink: Ale snad ano.
31. črc 2008 v 08:21  • Odpověz
ahoj holky,
Daadinky, 8.8. to určitě platí, jen ještě dáme vědět v kolik hodin, ale bude to asi tak nějak podobně jak to měly Poppynky.

Já se právě vrátila ze svižné procházky, dala si 20 bazénů, voda sice trochu studená, ale jinak nádherná, koupala jsem se v prádle, snad mě sousedi neviděli :grinning:
31. črc 2008 v 09:27  • Odpověz
autor
Mer, tak ty bazény závidím :wink: Taky bych se sebou plácla do vody :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2008 v 10:29  • Odpověz
ahojky,Mer taky na chalupě neřeším jestli plavky jo ,nebo ne,sousedi nesousedi,máme tam samý duchodce :grinning: tak to je dnes tedy pařáček,tatí je v práci a zařizuje věci pro dědu,páč je zas v nemocnici,ale odpo hned vyrážíme a už se těším do bazénu,cvalík mi ted nechtěl usnout ,máme tady vedro na chalupěj ak to je zděnej barák,tak dole v přízemí je příjemně a líp mi tam chrupe,tak jsem zvědavána jak na dlouho to má dnes doma :unamused: mějte se krásně v pondělí zas přifrčíme ,tak juknu :wink:
31. črc 2008 v 11:23  • Odpověz
Poppy, však někdy přijeďte, uděláme zase bazénový srazík. :grinning:
31. črc 2008 ve 20:55  • Odpověz
Achojky cholky,přidala jsem nějaké fotečky do albíček..Jinak u nás nic novýho,vedro je úmorný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2008 v 19:26  • Odpověz
Frog, hezký fotečky, pošli mi,prosím, mailem tu jak tam je V. s balonkama a na tý motorce, díky :wink:
1. srp 2008 ve 20:58  • Odpověz
autor
Ahojky,
včera v noci byla ale masakrová bouřka, co? S Poppynkou to ani nehlo a ta spala na jeden zátah do 7hod., takže celkem pohoda :dizzy_face: Taťku máme opět v práci, tak jsme samy samotinký :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mer, děkujem za pozvání a rádi se někdy ukážem :dizzy_face:
2. srp 2008 v 09:31  • Odpověz
autor
Jo Frog, koukala jsem na fotky a josu super :dizzy_face:
2. srp 2008 v 09:44  • Odpověz
tady nebyla bouřka skoro vůbec.

Já mám dnes poprvé na celý den na hlídání V. u druhé babičky, tak mi bylo trochu smutno, ještě jsem ji nikdy neměla celý den pryč.

Makáme na baráku, takže vařím a lítám a obsluhuju :grinning:
2. srp 2008 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma z dovči, byla úúúúúúúúžasná, moc jsme si to užili, počasí stoprocentní, takže koupačky, opalovačky (no to moc ne, byli jsme s dětma pořád ve stínu...), pohoda...
Příště chci jet zase s takovouhle partou, je to úplně jiné než když jsme byli jen sami. Fakt bezva.

Koukám že tady se taky moc nekecalo a spíš se užívalo sluníčka :wink:

Frog, pošli mi pls taky tu fotku jak tam jede Bublík s Mereditkou, díky.
2. srp 2008 ve 14:56  • Odpověz
Ahoj Bubblynky,
měli jste krásný počasí, my si to taky užili u bazénu.
Dej vědět, abychom se domluvily na té oslavě :wink:
2. srp 2008 ve 21:54  • Odpověz
Dobré dopoledne Polanko!! Hlásím se po delší pauze. Prosím vás veškeré informace ohledně narozenin my posílejte spíš na mailík, tam vždy navečer nakouknu :wink: Hlavně, kde se slaví, a co vzít sebou, kromě dítěte a manžela :grinning: Rídi pomůžem s jídlem, popř. něco koupíme :wink:
3. srp 2008 v 09:46  • Odpověz
ahojky, my jsme se taky navrátili, bylo to super, super počasí, a v dovolenkování ještě pokračujeme, takže tady budeme opravdu střídmě :wink:
3. srp 2008 v 18:21  • Odpověz
ahoj holky, vítáme vás z dovolené.

My se dnes potkali v Jiráskově v parku s Poppynkovejma a Ivankama :grinning: Byli jsme všichni s rodinkama na výletě. Kdy jste jeli domů? :wink:
3. srp 2008 ve 20:23  • Odpověz
Jeli jsme domů v pět zase vlakem.Hlavně Poppynka měla zážitak no a mi nakonec taky.Byl to moc fajn den!
3. srp 2008 ve 21:24  • Odpověz
autor
Ahojky, taky vítáme, jsme rádi, že jste všichni ok :dizzy_face:

Mer, my jsme jeli v 16:50 motoráčkem domů. Byl to naprosto super výlet, jak pro nás tak pro holky :dizzy_face: Poppyška doma dělala celý večer šššš hůůůů, šššš hůůů :grinning: :grinning: :grinning: a dokonce to práskla i babičce do telefonu. Na cestu domů jsem ji však musela převlíknout, protože byla jak malý cikáně :grinning: Ochutnala co mohla a všechno si nechala označkovat na tričku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
No a kluci samozřejmě že litovali, že neviděli Marnou :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2008 ve 21:29  • Odpověz
autor
No a v kolik jste vyrazili k domovu vy?
3. srp 2008 ve 21:31  • Odpověz
autor
Jé, Ivi mě předběhla :dizzy_face: :grinning:
3. srp 2008 ve 21:32  • Odpověz
autor
já fakt nemůžu bumbat, pže mám potom zpomalený reflexy :sweat_smile: :grinning:
3. srp 2008 ve 21:33  • Odpověz
my jsme šli pak procházkou chvilku po tom co jsme se viděli. Pak jsme se doma cachtali ještě v bazénku :grinning:
3. srp 2008 ve 21:57  • Odpověz
Holky prosím vás u koho to v pátek bude,zase u bublinek??
3. srp 2008 ve 22:13  • Odpověz
autor
Hezké ranko,
Frog, ano je to u Bubblinek, v pátek, ale od kolika ještě nevíme, asi jako jsme to měli my:slight_smile:?????
4. srp 2008 v 08:07  • Odpověz
Dobré ráno, konečně usnula drakouš malej, takže shrnutí, poslední dobou chodí spát kolem 22h, kdy my s tatínkem už skoro spíme :confounded: :grinning: Myslím, že měla být chlaPEC, BO LEZE všude a hlavně leze hlava nehlava, takže ráno visela hlavou dolů z mojí postele a držela se za polštář, já stála vedle postele, takže jsem zasáhla, ale stály mi na hlavě všechny vlasy :angry: :grinning:
4. srp 2008 v 09:00  • Odpověz
Všechny zdravím :dizzy_face:

Holky, vypadá to, že nám volný pátek nakonec nedopadne, že nebudeme moct. Začíná se nám rýsovat návštěva tetičky z Mladé Boleslavi. Ještě dám vědět. Ale to snad pochopíte, že nemůžu odmítnout, vidíme se jen 1x za rok, takže u ž se na ní i dost těším. Bublince pošlu penízky raděj na účet a kdopak zařizuje dáreček pro bublinky??? Nikdo mi zatím nenapsal, ale předpokládám že možná Poppynka???
4. srp 2008 v 10:10  • Odpověz
Holky, na oslavu narozenin v pátek jsou zváni všichni, kdo chodí na koně !!!! Teda myslím na Polanku, ne všichni co chodí na server Modrý Koník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2008 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.