• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Mer :grinning:
4. srp 2008 v 10:33  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no proto Mere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bysme se asi pak fakt nevešli :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2008 v 10:35  • Odpověz
to ne teda, to je škoda Daadi že nepřijedete, zkus to ještě nějak udělat :frowning2:
4. srp 2008 v 10:36  • Odpověz
ahoj všem jsme na skok zase doma,koupili PRCKOVI boty nakoupili a zase dnes frčíme,jinak u nás taky vše o.k cvalík lítá jako drak ,všude vyleze ,ale už i sleze ,takže už mi tolik vlasy hruzou nevstávají :grinning: dnes lítala po kamenici a honila chlapečka na motorce a šla pěšky až domu,nejhorší,že nechce chodit vubec za ruku ,takže ji honím i po silnici :angry: ale je to miláček,krásně brebentí a je to sní fakt sranda,ale tak myslím ,že i vaši miláčkové na tom budou podobně,takže to znáte.My se pak holky dohodnem s Froginkama a Daadinkama a uděláme oslavičku v září,my fakt nestíháme.Moc si to užijte a těšíme se až se zase uvidíme :slight_smile: všem krásné dovolenky :slight_smile:
4. srp 2008 v 10:37  • Odpověz
ještě to není jistý Mere, jen raděj dávám info, že mooožná, navíc mi tento týden manža jezdí po doktorech, zítra jde na hadici do žaludku a pod. nevím jak na tom bude.
4. srp 2008 v 10:38  • Odpověz
a všem oslavenkyním moooooooooc pusinek od nás :wink:
4. srp 2008 v 10:39  • Odpověz
Jo a začátek je mezi 14.00 - 15.00 a opět nám poskytnou azyl Bubblynky :wink:
4. srp 2008 v 10:39  • Odpověz
No Di,gastroskopie,hadici do žaludku mám za sebou několikrát a je to děs fuj,nezávidím chudák :unamused: jdu nachystat oběd,až se cvalík vyspí odjíždíme mějte se krásně
4. srp 2008 v 10:41  • Odpověz
taky jsem byla na gastroskopii, myslela jsem, že chcípnu a manžel byl třikrát !!!
4. srp 2008 v 10:45  • Odpověz
Cvaldo, ahoj holky, no užívejte léta, manžu lituju taky, pak ho ještě právě v pátek zase čeká rentgen žaludku a to je zase pít sajrajt, fuj. No, chystá se totiž na tu bandáž žaludku, tak je to mazec co si musí projít, ale je to jeho jediná šance si myslím.
4. srp 2008 v 10:48  • Odpověz
autor
já mám zasebou kolonoskopii a enteroklýzu :stuck_out_tongue_closed_eyes: nikdy více :rolling_eyes:
4. srp 2008 v 11:09  • Odpověz
Poppy to věřím, tak ať seš brzo fit :wink: Dádinky , pokud dorazíte bude to fajn, pokud ne, chápeme to :wink: Škoda, že je zvána jen Polanka, docela bych si promluvila s pár dámama z jisté diskuze, co tu fungovala dřív :confounded: :grinning: :grinning:
4. srp 2008 v 11:34  • Odpověz
Jsem nějak v ráži :grinning: Jdu dodělat O, aspoň se snažím s tím drakem, co tu lítá a všechno rozhazuje, např. trhá toaleťák na pidi kousky a ječí jéééé, ale je klid :grinning:
4. srp 2008 v 11:35  • Odpověz
autor
Dorot :grinning: S kým třeba????
4. srp 2008 v 11:36  • Odpověz
To je jedno, jen mě s..., že všichni čtou, ale nepíšou, ale což, jen jsem se vnitřně naštvala zas :grinning: :grinning: Asi se potřebuju vybouřit :grinning: Jo a hlavně napište jak s dortama, my asi nebudem mít dort na oslavu, ale fakt něco udělám, třeba vodu z vodovodu :grinning:
4. srp 2008 v 11:37  • Odpověz
Jo a budem se snažit dorazit co nejdřív, ale vidím to tak kolem 16h ale zdržíme se nebojte , dámička chodí spát kolem 22h, takže cíl =utahat jak koně :grinning:
4. srp 2008 v 11:39  • Odpověz
Jdu dodělat O, pokud dítě dovolí kouknu pak ještě 1 :wink:
4. srp 2008 v 11:42  • Odpověz
Ahojky,teda vy jste se nějak s tou gastroenterologií rozjely :grinning: ..já bych na to nešla ani za nic,mě by to musely udělat jedině v celkové narkoze :grinning: ..jsem sračička co a to jsem v tom a dalšíc tisíckrát hnusnějších věcech deset let denodenně dělala..asi právě proto.V pátek dojedeme až se malá vyspí,takže náko po té třetí..
4. srp 2008 v 11:47  • Odpověz
autor
Frog, tak to chápu, právě proto, že jsi v tom dělala se vůbec nedivím :wink: Lepší je, když nevíš co tě čeká, jaký můžou být následky atd...

my též dorazíme, právě potvrzuji naší učast :dizzy_face:

Dorot, tak ta voda, bude báječná :grinning:
4. srp 2008 v 11:50  • Odpověz
kolonoskopie :astonished: :astonished: :confounded: :confounded: fuj, mě stačil rentgen střev, to bylo taky hnusný. Ale co je to další Poppy ani nevím a úplně se bojím zapřemejšlet, fuj.
4. srp 2008 v 11:51  • Odpověz
jo a kdo zařizuje ty dárečky pro bublinku??? čekám na IP :wink: penízky pošlu na účet :wink:
4. srp 2008 v 11:53  • Odpověz
to druhý je dadi vyš. tenkýho střeva a hadička se zavádí nosem :unamused:
4. srp 2008 v 11:53  • Odpověz
autor
mě ji zaváděli krkem, musela jsem spolkout hadičku, tenkou a když to přešlo do jicnu, tak ji daly směr do tenkýho střeva, pak mě natočili hlavou dolů a nohama nahoru a napouštěli kontrasní látkou, nejdříve teplou a pak studenou...
4. srp 2008 ve 12:09  • Odpověz
autor
pusou :grinning:

ale to snad bylo horší než ta kolon.
4. srp 2008 ve 12:10  • Odpověz
autor
celá procedůra trvala asi 35min :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U kolon je dobrý, že tě trochu oblbnou, ale fakt jen trochu...
4. srp 2008 ve 12:12  • Odpověz
no fuj, nosem :confused: no nazdar, jsem říkala že raděj nepřemejšlet, já jdu píct hrníčkovej nadejchanej prník, mňam mňam je to rychlovka a dobrota, pak ještě najuknu
4. srp 2008 ve 12:12  • Odpověz
tak pusou nakonec, fuj, hrůza, raděj bejt zdravej. Jak já byla na tom rentgenu střev, tak to Ti zase napouští studenou kontrastní látku ze zadu :sweat_smile: a u toho rentgenujou.
4. srp 2008 ve 12:17  • Odpověz
Daadi, Bubblynky mají už dárek koupený a ještě jim k tomu musíme něco dokoupit.
4. srp 2008 ve 12:41  • Odpověz
No tak to bud ráda,mému bývalému to zaváděli nosem a řval u toho jak tur,no ale zas chlapi jsou větší sr... :wink:
4. srp 2008 ve 12:46  • Odpověz
No, když na to člověk musí, tak se nedá nic dělat, ale to radši 3x hadici dolů, než bůhví kam strkat horem , je jedno, kterou dírou a ještě hlavou dolů, to by byl můj konec :confused: :grinning:
4. srp 2008 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.