• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
tak už dost o těch hadicích.. :grinning:
4. srp 2008 ve 13:44  • Odpověz
Moje teta na nich dělala léta, bohužel už ne, takže pokud mě to jednou čeká nedejbožžžžže, asi to bude horororororoooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :grinning:
4. srp 2008 ve 13:48  • Odpověz
Leje, koukala jsem na počasí a v pá má bejt hnusně, to naštve :angry: Kdyby aspoň nelilo, jinak musíme vymyslet nějakou hru, zabavit dračici, třeba na schovávanou :grinning:
4. srp 2008 ve 13:52  • Odpověz
ahojky, no teda, tady se to propírá :slight_smile: snad taky dorazíme, vidím to taky na tu třetí hodinku
já myslím, že klidně může dorazit celej koník - když budou vědět kam :grinning: :grinning:
4. srp 2008 v 16:37  • Odpověz
A co chlapi,budou tam nějaký?Já jestli mám brát tatíka..
4. srp 2008 v 16:43  • Odpověz
Frog, můj chlap tu bude určitě, myslím že po páte hodině dorazí i pan Meredith a zřejmě i pan Máchal. Jinak nevím...,

Daadinko,s dárkem pro nás si nelámej hlavu, už jsi přispívala na koně, přeci!!!

Mám tu pro všechny oslavenkyně i ty přání, tak mi někdo připomeňte aby se podepsaly a předaly, aby měly holky památku na první narozky!!!

Kokám že už je pozvanej celej Koník, no to bude teda mejdlo :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak super věc, rozbil se nám pultový mrazák tak jsem byli dnes kupovat jiný, koupila jsem si 7-šuplíkovej, ale nečekaný výdaj, ach jo, 13.000,- fuč, jen to fikne. :angry: :angry: :angry:

Bublinka si dnes při obědě ukázala na nočník, řekla "todle" (to je ted její nejoblíbenější slovo, na všechno co chce tak ukazuje a říká "todle"), tak jsem jí tam posadila a ona udělala velkou potřebu! No není úžasná??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2008 v 18:35  • Odpověz
No s tím mrazákem, to by mě naštvalo, nám se rozbila pračka, nám teda ne, ale manžový mamce a jelikož nejsou doma a moje je někde v garáži, nebo kde, tak vozíme prádlo mojí mamce, taky paráda, když jsem prala ob den :angry:
4. srp 2008 v 19:21  • Odpověz
No to teda je úžasná :slight_smile:
Bublinka je šikulka, to Adulka řekne ee , ale nevykajdí se, holt ještě čekáme :confounded:
No je sice šikovná, hlásí ee, ale až když je to v plíně :confounded:
4. srp 2008 v 19:22  • Odpověz
Zdravím děvčátka :dizzy_face:

tak Daadinka dělala velký ee do nočníčku jen jednou, vysadila jsem a ukazovala na ní e-e jakože tlačím a ona začla taky a udělala dva bobánky :dizzy_face: jenže od té doby jsem jí na nočník nedala, ona totiž kaká 5x denně a to bych jí tam musela mít skoro pořád, vždy když bych jí dala, už má v kalhotech :unamused:

jinak nám dneska zase udělal pápá vysavač :rolling_eyes: sic je to menší výdaj, ale teď jsme koupili byt a obávám se ještě výdajů kolem a teď tohle, jenže bez něj fakt být nejde. Jsem zvědavá kdy pro něj a kam zajedeme, ale 100% někde tady poblíž.
4. srp 2008 ve 20:20  • Odpověz
No my trénujem nočník už od tý doby co sedí, každý ráno povinně kaká do nočníku, pak jde ještě jednou před spaním, no a někdy i během dne. A skoro vždy se do něj aspon vyčurá. :wink:

Já se na ty vaše treperendy fakt už těším, jsou teď vidět pokroky každý týden, malou Dorotku jsem neviděla od čarodejnic, tak to bude vůbec už úplně jiný dítě!!!!

Jo holky a když je pozvanej celej koník tak jsem pozvala tady tu jednu spolukočárkovnici z naší vsi, skoro všechny ji znáte, Dádinka z poradny, Frog z porodnice, Cvalda, Poppy a Sršnička z toho jednoho oběda, Mer od vidění. Je to ta policajtka, snad vám tu nebude vadit. Ona je zapřísáhlá odpůrkyně internetu, tak nekoníkuje, ale má stejně starýho CHLAPEČKA (pozor!!!!!!!!!!!!!! KLUKA!!!!!!!!!!!! ) tak myslím že by to nemuselo být na škodu, co????
4. srp 2008 ve 20:38  • Odpověz
autor
Bubbli, to víš že nevadíííí :wink:

A Janina má taky KLUKA :grinning: :grinning: :grinning: sice mladšího a ženicha pro Ivanku :dizzy_face:
4. srp 2008 ve 20:40  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: to bude mazec, to se holky poperou :grinning: :grinning: :grinning:

jinak u nás teda pokrok tento týden obrovský, přededvěma dny si konečně sama sedla na zemi i bez opory nečeho vyššího a pořád by chtěla stát a ťapat a to teprve od včera chodí i pravou nohou, do včera zvedala jen levou a včera začla oběma a dneska pořád chtěla ťapat a když jsem jí řekla že ne, že to tak často nemůže tak se rozčilovala :wink:
4. srp 2008 ve 20:43  • Odpověz
Moc děkujem za pozvání a určite dorazíme!Přijedem s Poppynkama tatkové jsou v práci :cry:
4. srp 2008 ve 20:46  • Odpověz
Jo Helenu znám,chodily jsme spolu na odsávačku :slight_smile: ..tak to bude bitka,ale Ančí už ženicha má,takže vám ho asi přenechá,ale nesmíte žárlit,kdyby náhodou po ní šel :grinning: :grinning: :grinning:
A ty chlapi tam budou na tuty??Já že jinak by tatka nejel,se samejma babama by ho asi švihlo.Potřebuju to fakt vědět.
4. srp 2008 ve 20:51  • Odpověz
můj a poppy tam 100%nebudou :frowning2:
4. srp 2008 ve 20:54  • Odpověz
Zdar , no nazdar policajtka,no to bude táta rád :grinning: Můj taťka natuty bude, někdo řídit zpět musí ne? :grinning:
4. srp 2008 ve 21:05  • Odpověz
tak všem dobrou a hlavně klidnou noc :wink: :dizzy_face:
4. srp 2008 ve 21:26  • Odpověz
Jeste dokoukám zoufalky a mažu na kutě.Anicka se nekdy budi s kníkáním i 20krát za nioc a to jsem pak ráno jak zmlácená.Někdy spí jednorázově,ale někdy fakticky kníká,až musím vstát,dát jí dudu a zas usne..
4. srp 2008 ve 21:39  • Odpověz
Frog, MM tam taky bude :grinning:
4. srp 2008 ve 22:05  • Odpověz
autor
Hezké ranko,

Bubbli, jsem včera nějak přehlídla, jak je Baruška šikovnáááá že si už řekne :dizzy_face: To je super :grinning: :grinning: :grinning:

A jak psala Iv, tak tatínci od Poppynky a Ivanky s námi nedorazí :rolling_eyes:

Musím mazat, Poppyška vstává, tak pááá
5. srp 2008 v 07:22  • Odpověz
dobré ránko, polanko, tak náš tatínek má dovču, takže dorazit může, ale jak píše Frog - mezi babince by se mohl bát, ale zdá se, že to takový babinec nebude :grinning:
5. srp 2008 v 07:37  • Odpověz
dobré ráno, vemte chlapy, ten můj tu bude muset být chca nechca, tak at to nějak zvládne :sweat_smile: :grinning:

Já vím že Janina má taky kluka, ale to je ještě prťavec, toho ještě ženský zajímat nebudou.
Jo a pro ty dámy které jsou na starší, tu bude pravděpodobně můj dvouletý synovec Mates!!! přizvala jsem na pomoc mojí sestru, páč v pátek máme oslavu s vámi a v sobotu s celou rodinou,sama bych to asi fakt nedala, takže mi pomůže. :wink:
5. srp 2008 v 08:40  • Odpověz
Dobré dopoledne, srsnicko vem taťku ssebou, ať si můžou chlapi pokecat :wink: Konečně spíme, vstávala v 7 a už byla protivná jak noc :angry:
5. srp 2008 v 11:33  • Odpověz
autor
Zdárek všem,

volala mi kámoška z Krkonoš a má na prodej hafo čerstvých borůvek (sbírají celou sezonu), tak pokud byste měl někdo zájem o koupi, tak není problém:slight_smile: Cena 55,-/1litr - poctivý a z vlastní zkušenosti - velké a sladké NE JAKO Z POLSKA :wink:
5. srp 2008 v 18:07  • Odpověz
jj, taťku vezmeme, pokud se nic nepřihodí (snad se nic nepřihodí :confused: )
5. srp 2008 v 19:49  • Odpověz
Holky nevíte jestli tady musíme mít s malou trvalé bydliště aby tady mohla chodit do školky???
5. srp 2008 ve 20:22  • Odpověz
Poppy zítzra se zeptám mamky a dám vědět jo? docela bych si já vzala :slight_smile: Frog nejspíš jo,nevím to na 100pro :confused: Sršni ty holka jedna šikovná, že u tebe nechám udělat podobnou berušku akorát hambatou pro tátu příští rok k 30 :grinning: :grinning:
5. srp 2008 ve 20:23  • Odpověz
autor
Frog, taky si myslím že jo, ale to bych se asi zkusila zeptat na městě, nejspíš hned vedle polikliniky, na správě obyvatelstva;)

Dorot, dej vědět, já dám vědět kámošce a doveze mi je, čerstvý, chodí ráno od 4hod. Fakt doporučuju, já mám zatím v mrazáku 2litry, jsou velký a sladký. No a hlavně bez bordelu (lístečky atd.) takže ihned k zamražení.
Dnes jsme s mamkou sdělaly ty co jsme měli z polska a daly je do koláče a fakt nekecám, když prásknu, že ty borůvky jsou hořký....Takže jsem ráda, že mám užjen ty od Markétky:slight_smile:
5. srp 2008 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.