• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
nechodí - jezdí ráno na 4hod :grinning: teda manžel a tatínek, prostě sebevrazi :grinning: Marky je jen přebírá a odměřuje :slight_smile:
5. srp 2008 ve 20:32  • Odpověz
Blázen ve 4h :grinning: ale jen ať natrhá :grinning: :grinning: Fajn dám vědět nejspíš zítra večer, nebo pozítří, já jedu k našim budu tam spát a nevím, jestli jde mamce net :cry: Přinejhorším jedu ve čtvrtek do Polanky :grinning: Ale jen na honem :wink:
5. srp 2008 ve 20:37  • Odpověz
Poppy tak já bych si vzala 3litry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2008 ve 21:21  • Odpověz
Hoj holky, právě jsem dorazila z Jiráskových oslav :grinning: ¨¨

Taky se zeptám mamky ohledně borůvek a dám vědět :wink:
5. srp 2008 ve 22:58  • Odpověz
Ahoj Polanko!Tak jsem byla včera s Ivčou u Dr.dostala další pigáro váží neuvěřitelných 7190g a Dr.říkala,že je šíkovná a čiperná holčička krásně se přitahuje za ručičky až do sedu skoušela jí postavit na nožičky taky paráda.Od pátka se nám přetáčí ze zádiček na bříško.Jo taky se jí prý klubou zoubky ale může to ještě chvilku trvat.A nakonec mně celou v ordinaci počůrala :grinning: Máme z ní radost a jsme štastní že jí máme.
6. srp 2008 v 08:46  • Odpověz
Iv, mě zase předevčírem V. načůrala do šuplata, když ležela na přebalováku :grinning:
6. srp 2008 v 10:22  • Odpověz
ahojky, ivanky, to věřím, to fakt šikulinka :wink:
6. srp 2008 v 11:19  • Odpověz
dorotko, můžeme zkusit i hambatou :grinning:
6. srp 2008 v 11:20  • Odpověz
ahoj, taky chválím Sršničce berušku, je krááásná!!!

Tak jsem si dnes zvážila dítko, abych mohla do knížky zaznamenat kolik vážila přesně v roce a má krááásných 8,7kg, 74cm.

No a vzpomínám jak mi bylo před rokem!!!! Au au au!!!!!!!!!! :sweat_smile:
6. srp 2008 v 11:56  • Odpověz
autor
Hezké popoledne :grinning:

K dnešním krásným prvním narozeninkám přejeme pidi Bublince všecičko nej, nej, zdravíčko, štěstí, dobrou náladu, všechny zoubky bez bolesti a snad brzy i sourozenečka :dizzy_face: K tomu velkou pusu od tetky, strejdy a Poppynky :dizzy_face:
6. srp 2008 ve 12:06  • Odpověz
Ivanky, to je Ivanka šikulka že ž se přetáčí, no a váhu má taky ukázkovou!!!!
6. srp 2008 ve 12:07  • Odpověz
gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeee! Hodne zdravi a elanu!
6. srp 2008 ve 12:21  • Odpověz
My se taky přidáváme s Vanilkou ke gratulantům, moc moc štěstí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
6. srp 2008 ve 13:22  • Odpověz
Ahojky bublinko ml.Přejeme Ti všechno nej nej,ať pěkně rosteš a děláš mamince jen samé radosti,ale trošíčku ji pozlobit můžeš :wink: :wink:...frogískovic.
6. srp 2008 ve 14:50  • Odpověz
my bubblince taky moc a moc gratulujeme a ještě víc pogratulujeme, až začne olympiáda :grinning:
6. srp 2008 v 15:49  • Odpověz
Bublinka moc děkuje za všechna prání!!!!!!! A těšíme se na vás v pátek! Začátek oslavy mezi 14 - 15 hodinou. Zváni jsou všichni aktivní účastníci polanské diskuze a ti co to jen čtou nechť tiše závidí!!! HA! :wink:

Mimochodem Bublince roste stolička mooooc ji to bolí, ach jo... Celou noc bulila a celý den taky a měla i docela průjem...
6. srp 2008 v 18:57  • Odpověz
Ančí taky v noci moc nespala,kňourala,celej den je nevrlá,tak že by taky stolička :unamused: ,zítra jí tam mrknu.
6. srp 2008 ve 20:04  • Odpověz
jejky, chuděrka bublinka, moc si narozininky neužila :frowning2: jako u Máchalů :frowning2: a frogískovi uviděj, jestli zubisko :confused:
6. srp 2008 ve 22:54  • Odpověz
Ahojky.Tak dneska jsem poprvé prvnííííííí :slight_smile: ..
7. srp 2008 v 08:30  • Odpověz
A možná i poslední :frowning2: ...
7. srp 2008 ve 13:24  • Odpověz
Docela si tady vystačím sama se sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..Anička se dneska od rána začala stavět v postýlce,takže už jí má uplně dole..
7. srp 2008 ve 13:24  • Odpověz
jéje, ahojky frogísku, teď jsem nakoukla, ať nejsi sama :wink: my razíme na koupálko :sunglasses:
7. srp 2008 ve 14:36  • Odpověz
Já vám to koupání závidím :frowning2: ..na moje prsa prej nedělaj plavky,takže mám smůlu :unamused: :frowning2: :cry:
7. srp 2008 v 16:21  • Odpověz
Nazdáááár, velká gratulace na dálku, ale ruce si budeme tisknout až-již zítra :wink: :grinning: Dnes naše FBI stanice projížděla Jiráskovem a kolem 15-16 h byla viděna paní Meredith ve svém luxusním voze, jedoucím směrem do prčic :grinning: asi na Polanku :wink: To jen tak aby jste věděli, že jste fakt sledovaný :grinning: :grinning: Jinak tiramisu se chladí, akorát nevím, jestli nebude málo :angry: nějak jsem neodhadla krém :angry:
7. srp 2008 v 19:06  • Odpověz
Dorot, jakým luxusním voze ??? :grinning: :grinning: :grinning:
Jela jsem se svým postarším kombíčkem nakupovat na zítřek do hypošky a taky nákup domů. Měla jsem narvaný košík, že mi to z toho padalo a lidi na mě čuměli, asi 10 tašek, no hrůza v tom vedru.

Zítra má být prý počásko nic moc, tak hlavně, aby nepršelo :wink:
7. srp 2008 ve 20:04  • Odpověz
Tak zítra dorazíme až se malá vyspinká,takže počítám tak kolem 15.30..
7. srp 2008 ve 20:21  • Odpověz
Mer nám povíde, my prošli půl Polanky, aj k Poppynkom do oken jsem koukala, když jsme sjížděli kopec od místa, kde se roděj děti :grinning: a prd, nikdo nikde :frowning2: :grinning: My dorazíme kolem 16 asi, tak se mějte krásně, zítra zkusím dopoledne nakouknout, ale nevím, kdyby byla změna, nebo cokoliv potřeba písněte SMS a jsem tu jak na koni :wink:
7. srp 2008 ve 21:16  • Odpověz
autor
Zdárec děfčata :grinning:

Na zítra se taky moc těšíme a dorazíme kolem 14hod :wink:

Prosím Meredith, Efbíajku Máchalku a Frogisku, aby si vzaly nádoby na víte co :grinning: Mám to v kyblíčkách a ty musím vrátit, takže si to odměříme u Bubblinek.
Že nám Bubblisku půjčíš odměrný válec? :grinning:

Díky a pa a zítra :dizzy_face:
7. srp 2008 ve 21:44  • Odpověz
my dorazím mezi asi na 15, jak se naše Beruška vyspinká :wink:
tak zatím dobrou!
7. srp 2008 ve 22:20  • Odpověz
Ahoooj,dneska zase první :slight_smile: ..tak to nám to počásko nějako nevychází :unamused: ,no snad se to ještě zlepší.Máme něco dovézt nebo bude všeho dostatek?????
8. srp 2008 v 07:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.