• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Dobré ráno, odměrný válec nemám, ale postačí-li vám Mirka tak O.K.
Počasí teda zlobí...
Frog, myslím že všeho bude dosti
8. srp 2008 v 08:01  • Odpověz
no jo, počasí na prd, snad se umoudří :frowning2:

Holky, nechcete někdo tuto kšiltovku? Koupila jsem ji na MMB a je nám malá

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14097918&tab=2

je úplně nová, holčičce prý už byla malá, je na 9-12 měsíců, vezmu ji když tak s sebou. Nechala bych ji za 120 kč :wink:
8. srp 2008 v 08:09  • Odpověz
Ahojda holky!To počasí je pecháček co!?Když bude pršet bude se oslava konat?
8. srp 2008 v 08:27  • Odpověz
Zdravíme všechny od Polanky :wink: :dizzy_face:

Z dnešní oslavičky se musíme omluvit, protože tetička dorazila a zítra ráno už jedou domů, takže musíme dát tetě přednost, snad to pochopíte. Navíc koukám že teda počásko hrůza a to včera bylo tak nádherně.

Oslavenkyním přejeme jen a jen to nej nej a ať je rodiče nezlobí.
8. srp 2008 v 08:30  • Odpověz
Teda to je hnusko počásko :frowning2: ..kampak se schováme???
8. srp 2008 v 08:59  • Odpověz
OSLAVA SE KONÁ ZA KAŽDÉHO POČASÍ !!!

když tak je venku stan a můžeme jít k Bubblynkám do baráčku :wink:
8. srp 2008 v 10:15  • Odpověz
To je fajn, protože kdyby se nekonala, tak bychom se viděli snad až na Vánoce :grinning:
8. srp 2008 v 10:22  • Odpověz
Jak na vánoce,další oslava je za měsíc :slight_smile: ..taky trojitá.
8. srp 2008 v 11:14  • Odpověz
Tak to musíme vědět datum, protože my máme taky oslavy 3 ještě neslavila druhá půlka rodiny Andulku a její svátek bude :wink: A na sršničku budu mít prosbu o dortík pro babičku :wink:
8. srp 2008 v 11:29  • Odpověz
No já se s holkama musím domlivit a vzhledem k tomu,že tam ani jedna dneska nebude,tak to spácháme co nejdřív a dáme vám vědět ju..
8. srp 2008 ve 12:05  • Odpověz
ahojky, tak to mě těší, že se to koná, ale počasí nic moc, teď spinkáme, jen co se vyspinkáme, tak dorazíme :slight_smile:
8. srp 2008 ve 13:53  • Odpověz
Taky spinkáme,ale myslím že tak za hodku snad vyrazíme.Tatí šel pozdě spát po noční(až k poledni),tak mu dám pár minutek k dobru :slight_smile:,ať není uplně k.o.
8. srp 2008 ve 13:56  • Odpověz
Tak malá už hajá,byla to rychlovka.Jinak už jsem vložila fotečky do obou albíček a tedka jdu ještě rozesílat na mejlíky :wink:
8. srp 2008 ve 21:24  • Odpověz
Ještě jednou moc děkujeme za pozvání na oslavu!Bylo to moc príma. :slight_smile:
8. srp 2008 ve 21:48  • Odpověz
autor
I my moc moc děkujem, bylo to výborný, všecičko, moc se nám líbilo. :dizzy_face:
8. srp 2008 ve 22:11  • Odpověz
My taky moc děkujeme, moc se nám to líbilo, před chvílí jsme dorazili, malá už spinká, jdu za ní, jsem k.o. :wink:
8. srp 2008 ve 22:18  • Odpověz
ahojky, taky moc a moc všem děkujeme, hlavně domácím, ve 21:14 jsme dorazili a ve 21:30 už spinkala umytá a najedená :grinning: to je bleskovka, co?
Já budu ještě chvilu šmejdit a pak šupky dupky do hajan!
8. srp 2008 ve 23:09  • Odpověz
autor
Dobré dopoledne, tak nevím, co jste mi včera udělali s naší holčičkou, věřím tomu,že ji někdo domluvil, aby hezky spinkala. Tak poslechla, spí totiž od deseti večer ještě teď... :confused: :dizzy_face:
9. srp 2008 v 09:30  • Odpověz
Dobré dopoledne, tak naše holčička, šla spát ve 22.30 jelikož se vítala s babičkou a dědou a spala do 6.30, nyní pokračuje po svačině ve spánku, já vařím :wink: Ještě jednou moc děkujeme za krásnou oslavu a všem za dárky. Moc rádi jsme poznali nové tváře a miminka :slight_smile: :slight_smile: Snad se brzy zas sejdeme. I tátovi se opět líbilo, obzvlášť jsme cestou rozebírali ty delikátní spermie, co nakousla Naty :grinning: :grinning: Prej proč do lednice? Co to je za blbost, takže cestou z Jiráskova, kdy Andulka zabořila hlavu do autosedačky a dělala mrtvou bylo téma až domů velice zvláštní :grinning: :grinning: Fotečky dodáme postupně. Ještě písnu receptík na Tiramisu jo?
9. srp 2008 v 10:11  • Odpověz
TIRAMISU: krém. ušleháme 4 žloutky s cukrem a přidáme do nich 2 pomazánkový másla, poté vyšleháme smetanu na šlehání a přimícháme ke krému, uvaříme asi 0,5l kávy, buď zrnkové, nebo rozpustné a vlijeme tam panáka rumu. Cukrářské, nebo obyčejné piškoty máčíme v kávě a tvoříme vrstvy piškoty, krém piškoty krém do misky, nebo do dortové formy. Množství si odhadněte baj voko :wink: Doporučujeme jíst lžící, je to blemsta, ale výborná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2008 v 10:14  • Odpověz
Jo a navrch kakao, neměli jsme chybělo :confounded:
9. srp 2008 v 10:14  • Odpověz
ahojda

také moc děkujeme za pozvání, moc se nám to líbilo, ale našeho prcka asi nikdo neuhranul, páč šel spinka vo půl jedenáctý (večír) a vstávali jsme už v 00:15 :angry: a pak už každý 2 hoďky :confounded: :confounded:

jinak se už těšíme na daší slezinu :grinning:

P.S. sím, sím, taky mi šoupněte foto do mejlíku - janina.kub@seznam.cz, nebo aspoň do IP - díky
9. srp 2008 v 16:59  • Odpověz
Tak tady jako mrtvo? To snad ne? :grinning:
9. srp 2008 ve 20:26  • Odpověz
já jsem tu :wink:
9. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz
recept jsem si vytiskla a až nakoupím suroviny, jdu na to.

Bubblynkám počasí myslím vyšlo docela dobře, ráno to vypadalo špatně, ale pak se umoudřilo :slight_smile:
9. srp 2008 ve 20:40  • Odpověz
Sršni, kde tě najdu na beremese? Chci vidět fotky :wink:
9. srp 2008 ve 20:43  • Odpověz
Jeee já tě chci taky vidět :wink: ..Jo Mer. prosím co že to všechno bylo v tom salátu,byl fakt úúúúúúúúžasnej.Skoro jsem ho Roboi snědla :grinning: .Dneska jsem dělala poprvé holandské karboše a fakt se mi povedly,k tomu ten salát a mám org..... :grinning:
9. srp 2008 ve 21:05  • Odpověz
teda, Frog, až tak???

je v tom cukr,pepř,sůl,ocet, olej - normální, ne olivový, kukuřice a patří tam ještě jarní cibulka, s tou je to ještě lepší.
9. srp 2008 ve 21:35  • Odpověz
holky, my jenom žerem :grinning: :grinning:
9. srp 2008 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj!
Nejdřív chci všem poděkovat za účast, gratulace a dárečky, oslava byla super.

Jen jsem to nevychytala s uspáváním, když jste všichni odjeli tak B. ještě lítala s Matesem a dělali blbosti a do postele se dostala o půl 11 a to hodinu totálně hysterčila jak byla přetažená, nemohla vůbec usnout.Tak to byla taková nic moc tečka.

No a po salátu docela dobrá noc, nikdo se nevznášel :grinning: :grinning: :grinning: . Ta dnešní byla o poznání horší. Zas se prokňučela k ránu. Teď už tu polehává a naříká, protože je nevyspalá. :angry: .
Včerejší oslava dobrá, nepršelo, babičky si daly vínko na tykačku :wink: . B. dostala milion hraček, polici už má úplně zaplněnou, budem to muset zase nějak pořešit. A dostala toho velkýho houpacího kouhouta - toho z našich dob! :wink: A houpačku na ven, takže to měla takový "houpací" narozky.

Sršni, kytičkovej dort všem moc chutnal a nikdo mi nevěřil, když jsem žertovala, že sem ho dělala sama, no je to prostě rodina, která mě zná!!!! :frowning2: :sweat_smile:
10. srp 2008 v 08:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.