• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
A včerjší oslavenykni vše nej nej nej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Včera jsem se na PC nedostala, tak aspon opožděně přejem dnes!
10. srp 2008 v 09:16  • Odpověz
ztráty a nálezy:

šustivá knížka z Tesca
víčko od misky na Tiramisu
a od minulé oslavy bílé ponožtičky se srdíčky
10. srp 2008 v 10:03  • Odpověz
ahojky, my jsme tak nějak výletili a navštěvovali a dopolko jsme byli na pouti, takže proto naše neúčast. No, na beremku jsem jako tady :wink: a co Vaše svatební foto? :sunglasses: :dizzy_face:
10. srp 2008 ve 13:01  • Odpověz
Sršni, napíšu ti to do IP, kde mě najdeš, ať na mě zas nečumí celý Náchod :grinning:

teda jsi tam úplně jiná, fakt ti to tam seklo :wink:
10. srp 2008 v 15:33  • Odpověz
Teda sršni,fotky naprosto nádherný,jsi tam úplně jiná :wink:..
10. srp 2008 v 18:46  • Odpověz
Holky chci se zeptat,dávate už holkám ovocné jogurty a jestli jo,tak jakou značku??Díkas
10. srp 2008 v 19:08  • Odpověz
Frog, já dávám ovocné už dlouho, a dávám choceňák, activii, holandii, floriana. Ona bílé totiž moc neeechce. :wink:
10. srp 2008 v 19:58  • Odpověz
Krásná, moc ti to slušelo, teď jako teda taky :wink: :grinning:
10. srp 2008 ve 20:26  • Odpověz
já dávám jen bílé jogurty, v pohodě je jí, ale taky chci už nějaký ovocný vyzkoušet :wink:
10. srp 2008 ve 20:52  • Odpověz
Nedáváme, máme srágoru po všech- já teda ne :confused: :grinning: Meredith, změna, máme novou koupelnu, návrh, udělali jsme ho v programu malování, rozkreslil si koupelnu, kachličky, vanu atd.................. a vymaloval barvama v programu malování, supeeeeer, akorát práce :confounded: Ale změna, obklady ne bambo, ale od Raka Zebrano :grinning:
10. srp 2008 ve 20:54  • Odpověz
No sršni, ty jsi měla háro !!!! Proč jsi to shodila takovou nádheru???
10. srp 2008 ve 20:54  • Odpověz
no, děkuji za pochvalu, kromě toho časového údaje je to ještě o 15 kg miň :frowning2: z toho jedenáct po svatbě a čtyři po berušce. Tak já to zase smáznu :wink:

tu nádheru jsem zkrátila k ramenům kvůli tomu, že jsem skončila školu a chtěla vypadat víc profesionálně :grinning: (na svatbě už jsem měla kratší) a ten dostřih proběhl loni myslím v červnu, když mi hodně začaly padat a už mi to lezlo na nervy :slight_smile: - když kouknete do dalších albíček, tak tam to uvidíte. Tak, a jdu to smazat, než mi to smáznou admini.

Zatím doboru, jdu balit a plácat dortíka, zítra jedeme k našim a babi má svátek :slight_smile:
10. srp 2008 ve 22:03  • Odpověz
my dáváme bílou choceň, activii a activi vanilkovou - jogurt a tvarohovou, u nás pro změnu není moc v kurzu ovoce
10. srp 2008 ve 22:05  • Odpověz
autor
Hezké odpolko,

kdepak se všichni touláte???

My dáváme Actvii, Holandii, Floriana. Střídáme bílé, ovocné. I tvarohy. A teď Nestlé dezerty s mlíčkem:slight_smile:
11. srp 2008 ve 13:47  • Odpověz
Hoilky,zítra mám scuka s cvaldou,tak něco vymyslíme co a jak ta oslava.Přemýšlím kde tu akci udělat.Vzhledem k tomu,že se k nám přidává Helča,tak se nabídla,že se pozeptá,jestli by to nešlo u nich,ale pokud to neklapne,tak přichází v úvahu jen koupaliště Polanka.Další malá prekéračka je,že daadinky muž jde na op...,takže neví jestli zrovna bude moc a bude to nejspíš vědět jen chvili dopředu,ale ona vám snad ještě písně.Prostě a stručně zatím nic nevím :wink: ..jen to co chci pro Aničku,aler ještě hledám toho nej...jen tak pro ukázku:http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14500669&tab=2
11. srp 2008 v 15:29  • Odpověz
Ahojda!Tak jsem Ivče začala dávat zeleninku.Zatím mrkev ta jí docela chutná no a brokolici ta nic moc ale taky jí spapá.Pozítří jdeme na květák :dizzy_face: A jinak jak se máte?
11. srp 2008 v 19:34  • Odpověz
autor
Čaues, tak zrovna my jsme dnes měli květáček k večeři :wink: Přejem Ivance dobré chutnání k zítřku :grinning:

Frog, Poppyška má taky skákacího osla a dost si na něm ted vyhraje, no spíš zaskáče :grinning: A i Bublinku to bavilo, když k nám zavítala :slight_smile:
11. srp 2008 v 19:50  • Odpověz
Jo a kde a za kolik jste ho koupily?já že na MMB ho má jedna za 300,další za 450,další za 499,-..a já pak nevím co v tom je..někdo píše máme atest,ne jako ty levné napodobeniny z od vietnamců,někdo nepíše nic a pak aby se v tom prase vyznalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2008 v 19:52  • Odpověz
Zdravím Berunky, tak jak jsem slíbyla Cvalíkovi tak píšu :wink:

Termín na oslavu zatím osobně nemohu udat, manža sechystá na tu operaci, už má vyběhaná všechna ta příšerná vyšetření, ale ještě se čeká na výsledky a pak hurá k docentovi a dostane termín, toť vše by mělo být do 14 dnů. Asi pochopíte že když by byl na operaci, že nemůžeme, navíc ho budu muset odvést a přivést. Nebude to v Polance samo, ale až na krajským.Psala jsem Cvalíkovi, že by mohli holky dohodnout třeba dva termínky a jeden by mi měl 100% dopadnout, ale samo to nechci nijak moc komplikovat. :confused:
11. srp 2008 ve 20:11  • Odpověz
Co se jogurtů týká, tak jelikož kojíme, nic mléčného nedáváme.
11. srp 2008 ve 20:17  • Odpověz
Jo a jinak jsem tady koupila Dádince v bzárku chodítko, mělo by nám tento týden dorazit, tak jsem na to zvědavá. Dianka chce totiž pořád chodit za ruce, nemáme doma nábytek a tak mi nic jinýho nezbejvá, ale už mě bolí doost záda. Tak se na to chodítko moc těším i za ni :grinning:
11. srp 2008 ve 20:40  • Odpověz
autor
Frogy, my jsme ho dostali a vím, že je mají jak vietnamci, tak i ve zdravotnických potřebách. My ho máme odtamtud, takže s atestem. U vietnamců si myslím, že s.rou na nějaký omezený % ftalátů. Však to omrkni na vlastní oči a porovnej, možná bych toto, asi koupila ne přes mmb, ale za hotový tady někde.

:slight_smile:
11. srp 2008 ve 20:59  • Odpověz
Dadi vy už jako chodíte Ju??Ančí furt ještě nic..
Poppy já si taky myslím že oni na to prděj,ale když ve zdravotkách to maj tak šíleně drahý :frowning2: ..no nic tak si kdyžtak doplatím ze svého.A jakou máte barvičku??
11. srp 2008 ve 21:33  • Odpověz
Frogísku, my jsme ale teprve minulý víkend přišli konečně na to, jak si sednout na úplné rovině bez pomoci a hned den na to přišla na to že by mohla ťapat, ale teď chce furt a vzteká se, když není po jejím, ale jen za ruce, je pořád jak na mol :wink:
11. srp 2008 ve 21:49  • Odpověz
Jo a navíc jsem dneska našla prořezanou jedničku nahoře, z jejího pohledu pravou :wink:
11. srp 2008 ve 21:52  • Odpověz
No šikulka.Jinak daadi,dneska sis psala se mnou :wink:
11. srp 2008 ve 22:03  • Odpověz
S Tebou??? :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: A já si říkala proč Cvalda zmněnila operátora a číslo a nedala mi vědět :grinning: :grinning: Nemněla jsem totiž čísílko v mobilu :grinning: Tak snad se nezlobíš, to víš, jste jmenovkyně :wink:
11. srp 2008 ve 22:09  • Odpověz
Jasně že se nezlobím.Já jsem si říkala,jestli mám napsat frogísek a nějak mi nedošlo,že jsme vlastně obě L....A jaké chodítko kupuješ?Já mám půjčený takový obyč a ještě že jsem ho nekupovala,malá se v něm akorát vzteká a vůbec do něj nechce,max. 5 minut a ven :frowning2:
11. srp 2008 ve 22:14  • Odpověz
no já myslím, že se jí to bude líbit, má to odstrkávací auta a furt by na něj chtěla, jenže jí musím hlídat aby někam neupadla a taky je na něm moc nízko, takže jen couvá :unamused: je to nějaké od ABC designu a jsou na tom pultíku v předu hračky. Je to taková ta klasika. Pardon za zdržení, ale už jsem byla kojit.
11. srp 2008 ve 22:28  • Odpověz
No Ančí v něm taky umí jen couvat.Možná že až časem přijde na to,jak v něm chodit dopředu,tak se jí to třeba začne líbit..Já zas tedka scháním cestovní postýlku a nemůžu se rozhodnout mezi:http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=553183
a nebo:http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=308372
11. srp 2008 ve 22:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.