• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Tak já už taky padám do peřin, už jsem KO a zase ráno budu nadávat, že jsem nešla dřív spát. Snad mi do toho zítra nic nepřijde a juknu zase ráno. Všem sladké sny.
11. srp 2008 ve 22:44  • Odpověz
Dobrou noc.
11. srp 2008 ve 22:48  • Odpověz
Osobně se mi víc líbí ten HAUK, jinak já cestovní postýlku mám z Polska ( Baby Smile) a mám ji i s tím nástavcem nahoru pro mimi a dost ji využíváme, dokonce má i houpání jako kolíbka, ale na hraní ji nepoužíváme, jen na spaní. Jen k ní nemáme návod :rolling_eyes: takže se nám ještě nepodařilo zjistit jak jí úplně složit zpět do tašky. Tak a už jdu, papa :wink:
11. srp 2008 ve 22:50  • Odpověz
No mě se líbí ta druhá,ale mám pocit,že přes tu šedou sítku hůř uvidí,přes tu černou to půjde určo líp..
11. srp 2008 ve 23:01  • Odpověz
autor
Frog, modrýho :grinning:

a co se týče postýlek, tak prý to na očička nevadí, ani šedá, ani černá. Já osobně nemám vůbec tucha, co je dobrý a co ne, takže přeju správnou volbu, ať se Ančí líbí v jakýkoliv :dizzy_face:
11. srp 2008 ve 23:38  • Odpověz
Krásné ráno :dizzy_face: Já jsem první :astonished: :confused: :confused: :sweat_smile:

Frog, my máme tu síťku bílou a malá přes to kouká úplně v poho, už právě musí spinkat až úplně dole, vršek má sice nosnost do 12kg, ale jak už si sedne, tak by se nakláněla moc dolů a nechtěla bych vidět ty následky :wink:
12. srp 2008 v 08:07  • Odpověz
autor
Nazdárek :wink:

tak jsem zavelela a s Poppyškou uklízíme pokojíček, by člověk neřekl, co se všechno nakupí, roztahá a dá vytvořit za brajgl. Jde nám to pomalu, pže každá moje snaha je nedoceněná a následně znehodnocená :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. srp 2008 v 08:42  • Odpověz
Tak tu celé dopoledne projíždím MMB a hledám co bysme si přáli k narozeninkám. No asi to bude koš na hračky, radíme se s taťkou. Buď tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=8396776&tab=1 a nebo tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14808185&tab=0 . škoda že u toho druhého nejsou psané rozměry. Máme totiž v pokojíku stále bordel jako v tanku, protože hračky nejsou kam uklidit :sweat_smile:
12. srp 2008 v 10:17  • Odpověz
Tak si o ně napiš prodávající,já to taky tak dělám..
12. srp 2008 v 10:46  • Odpověz
no ještě uvidíme, probereme to s manžou ještě večer, oboje je moc pěkný.
12. srp 2008 v 11:00  • Odpověz
Poppy a ta modrá je světlá nebo tmavá.Na fotce vypadá dost tmavě..
12. srp 2008 ve 13:30  • Odpověz
autor
Frog, náš má značku TCM (z Tchiba) a je modrý. Spíš je to tmavší modrá. Koukala jsem na mmb, jaký nabízejí a některý ty ksichty hraček jsou fakt děsný a ani není poznat co to je. Ten náš je celkem dobrej, dá se na něj koukat :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2008 v 15:41  • Odpověz
Ahoj Holky,
tak my jsme doma, V. má od rána průjem,jednou zvracela a teplotu 38,4. Takže prý teď nesmí nic jíst, aspoň 6 hodin, jen černý čaj, jsem zvědavá co jí dám na noc, když nesmí mlíko. :frowning2:
12. srp 2008 v 15:42  • Odpověz
autor
Daadi, ty koše jsou krásný, ale u toho druhýho bych se bála, aby nebl moc měkký, jako že by nemusel být moc stabilní, prostě aby něco vydržel. My máme takovej podobnej na prádlo, ale je děsně nestabilní, tak je složený v posteli, aby nezabíral místo :sweat_smile:
12. srp 2008 v 15:43  • Odpověz
autor
Jej, Mer, tak to je mi berušky líto. Třeba to budou jen prořezávajcí se zoubky a kombinace horka :confused: :unamused: Ať je V. brzy líp, posíláme pusinky :dizzy_face:
12. srp 2008 v 15:45  • Odpověz
autor
No a k večeři ji zkus nabídnout suchej rohlík, ten se při dietě může. Nebo piškotky a banán :pensive:
12. srp 2008 v 15:45  • Odpověz
Ta zkratka je jako výrobce jo?Já zas našla nějakou zn. Mondo...hrůza,ale fakt si radši připlatím,než abych koupila šunt.A kde jsi ho koupila ty??Jinak jsem čučla na fotky a poppynka je fakt kaskadér.Se to s ní nepřeklopilo??
12. srp 2008 v 16:02  • Odpověz
ahoj,tak my se hlásíme,zase na chvíli doma,v sobotu frčíme s klukama na týden na soustředění,takže z chalupy jsem přivezla kupy špinavých hadru a ted vyprat a sbalit se na týden,zítra máme scuka s Frogískem a probereme ty narozky,blbé je ,že u nás na chalupě to ještě nejde ,jak se ještě buduje ,je okolí pro tyhle prcky nebezpečné ,mám co dělat uhlídaT NAŠEHO DÁBLÍKA :grinning: ,ale příští rok už to bude o.k :wink: Daadinko,mě si opravdu nepsala :grinning: operátor pořád stejný :grinning: ,jinak se přispusobíme,jak ti to bude vyhovovat,nějak se dohodnem :wink: Míša ted razila s Cvalíkem ven a já peru ,věším ,žehlím fuj v tomhle vedru,ale musím,cestovní postýlku máme ABC design žlutou sítka bílá,používám ji na chalupě na střídačku s normální postýlkou,jednu mám dole ,druhou v patře,podle toho ,kde se co v chalupě buduje ,tak ,aby nebyl cvalík rušen přes den ze spánku :grinning: ted ji berem na soustředění.taky jsem ji používala jako ohrádku má prulez ven a cvalík se vní vyřádil a dětské návštěvy taky :grinning: TAK U NÁS NEJVĚTŠÍ USPĚCH Z DÁRKU K NAROZKÁM BYL STAN S BOŘKEM,toho ted miluje nic jinýho ji v televizi nezajímá,ale slyší Bořka a tancuje a křičí bo,přijeli jsme z chalupy letěla do obýváku a křičela bo,nebo zapne televizi a říká bo není ,kde je,na chalupě chodíme do kravína pro mlíko,tak každej den letí ke kočáru deme bu,jak už mají breberky malý ze všeho rozum,jinak pořád kojíme dá se říct ,že plně :grinning: protože pořád papáme decentně,přesnídávky nejí,ale ovoce sama na chalupě dlabe,tak aspon to,jabka nechce ani loupat jí je se šlupkama :grinning: tak to je tak ve zkratce zpravodajství od nás a jdu zas makat :grinning:
12. srp 2008 v 16:13  • Odpověz
jé koukám,že popynčina oblíbená činnost lézt na židli,to u nás taky vede,včera jsme měli na chalupě návštěvu 16 měs holčinku a ta když slezla z plastový zahradní židle na kterou jsme ji předtím posadili ,přiběhla naše dračice šup a byla nahoře a děsně duležitá,že jí to zasedla,přistrčí si ždli k oknu řve na sousedku pani a leze na parapet a to jsem byla už docela v klidu ,že ze všeho umí slézt dolu,ale když jí vidím na tom parapetu,tak mě vždycky málem švihne,joooooo a bude huř že?
12. srp 2008 v 16:19  • Odpověz
frogísku díky počásku to prádlo dnes v poho zvládám ,takže krom té roční prohlídky máme zítra volno,tak si písneme ju?Už se těším na lezoucí Froginku :slight_smile:
12. srp 2008 v 16:21  • Odpověz
Jo určo si písneme.Mělo by být příjemně,i když tedka už je tam taky pěkně,ale v poledne jsem byla pro pečivo a fůůůj,byl pařák..
12. srp 2008 v 16:28  • Odpověz
Tak a je vybráno, díky radě Poppynky jdeme do toho prvního :wink: Manžu totiž taky uchvátil Pů, i nočníček řekl, že raděj připlatíme za Půa :grinning: ale mně se to taky moc líbí.

Cvalíku zdravím :dizzy_face: jsem ráda že jsi nezmněnila :wink: :wink: :wink:
12. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz
autor
Ahojik,

jej, Daadi, tak doufám, že jsem poradila dobře, ale snad jo, z vlastní zkušenosti :sweat_smile:

Frog, na bříšku má vyraženou značku tcm, to je zboží z Tchiba, obchody jsou co si pamatuju v Praze třeba v Butovicích, ale i na Zličíně v Metropoli. No a třeba v Kaufu tady, ale i v Hypce jsou stojany s tímto zbožím, tak třeba by se našlo i tam. My jsme ho dostali, tak ani nevím, kolik stál :sweat_smile: :slight_smile:

Cvali, teda Cvalík je teda pořádná divoška, tak asi Saigon ti není cizí, co? To mě připomíná, že píšeš o Poppynce, holky jsou prostě v určitejch blbostech stejný.
A dodatečně gratulujem Cvalikovi k narozeninkám, všecičko nej nej, hlavně zdravíčko, dobrou náladu a co nejméně jalovejch nápadů :grinning: A samozřejmě k tomu mooře pusinek :dizzy_face:

No a dnes se nám v nestřeženým okamžiku Poppynka dostala sama z kočárku, prostě vystoupila a stála před kočárkem. Celou cestu na procházce nacvičovala obraty a postoje v jedoucím golfáku a když tatínek zastavil, tak mu prostě naše divoška vysoupila...
Ze židličky vystupuje takhle vždy když dojí, takže ji musím vytahovat hned, jak naznačí že má plnej pupek, takže aby se nepřevrátila, tak ji vyndavám. Frog, nepřevrátila se, jsem to ale s nervama skoro nevydržela, aby nehupsla dolů. Ale pro to foto jsem to vydržela...abyste věděli, co ty naše divošky vymyslí :grinning:
12. srp 2008 ve 21:07  • Odpověz
Bóže co nás ještě čeká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. srp 2008 v 07:37  • Odpověz
Jinak dobré ránko Polanko!Asi nás dnes čeká příjemný den bez veder!Tak si ho všechny užíjte!!!!
13. srp 2008 v 07:40  • Odpověz
Achojky :slight_smile:
13. srp 2008 v 09:32  • Odpověz
Všechny moc zdravím :dizzy_face:

Poppy :grinning: :grinning: :grinning: njn, neboooj, já Tě nezbiju :wink: moc :grinning: :grinning:

Holky nechete některá koupit Huggiesky do vody??? jsou to ty 9-12kg bylo jich tam 12ks a je jich 11ks. Jak nám propíchli bazén nějaký idioti, tak jsme jich víc nepoužili a za rok už Diance nebudou. PC byla 199,- nechala bych je za 150,- Předání by mohlo proběhnout jak by se to hodilo.
13. srp 2008 v 10:17  • Odpověz
Ahoooj!

Nejdříve gratulace oslavenkyni!!!! Moc moc moc štěstíčka, zdravíčka atd atd... Hlavně ať jsi fit!!!!

Holky, jestli tu oslavu nemáte kde udělat, tak samozřejmě útočiště nabízím. :wink: .
13. srp 2008 v 16:38  • Odpověz
oslavenkyně děkuje (teda jestli to bylo myšleno na nás)
jinak dnes jsem ji taky měřila a vážila a měří 73 cm a váží 8,9 kg :slight_smile:
13. srp 2008 v 17:09  • Odpověz
Taky moc gratulujeme!

Začala jsem Ivanku nosit v babyvaku moc jí to líbí protože může koukat na svět!Byli jsme nakupovat v hypošce a v kaufu a pak jsme se šli ještě podívat za tatkou do práce.A můžu říct že tolik lidí se zamnou ještě nikdy takhle neotáčelo.Asi jsem jim připadala jako exot :wink: Starší lidi čuměly jak z jara.Ale mě se to moc líbí a Ivče taky.
13. srp 2008 v 17:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.