• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Jééé a jóó, oslavenkyni V. moc moc štěstíčka do života a ať ji všichni obletují všechny další roky stejně jako ten první rok :wink:
13. srp 2008 v 17:47  • Odpověz
Tak přejeme s froginkou oslavenkyni všechno nej,ať pěkně roste a je zdravá.
Bubli s tou oslavou je to takový komplikovanější,nejspíš bude až koncem září.Takže tímto bych se chtěla zeptat kdo má kdy čas.Buď by to bylo v pátek 19.9 nebo 26.9.,takže pište jak můžete.A nejspíš to fakt uděláme na kouzpálku,počásko totiž touhle dobou už nemusí být zrovna nej.
13. srp 2008 v 19:17  • Odpověz
ahojky tak my dnes byli taky na roční máme 10kg a 77 cm a oslavenkyni vše nej a pusinku od nás,jo a díky za gratulačky taky divošce to vyřídím,no dnes kus z jejího temperamentu zažili froginky :grinning: a to byla po očku ,takže docela klidná :grinning:
13. srp 2008 v 19:27  • Odpověz
jo oslavičku nějak naplánujem ,přispusobíme :wink:
13. srp 2008 v 19:30  • Odpověz
Mer, ano, bylo to myšleno na vás, ta gratulace. Napsala jsem to jak tydýt, sorry. :sweat_smile: :frowning2:

U nás jsou oba termíny O.K.
13. srp 2008 v 19:52  • Odpověz
autor
I my s připojujeme k zástupu gratulací pro V., přejeme mnoho zdravíčka, štěstíčka, radostí, co nejmín starostí a k tomu velikáánkou pusinku. :dizzy_face:
13. srp 2008 ve 20:22  • Odpověz
Jj procházka byla super,cvalinka je fakt ďáblík :grinning: ..a pan cvalda je vtipálek,chvílema jsem nevěděla,jestli si ze mě dělá srandu,nebo to myslí vážně :slight_smile: :grinning: ..
Tak holky piště piště jak ty termíny.
13. srp 2008 ve 20:22  • Odpověz
autor
My se přizpůsobíme, nám je to jedno :wink:
13. srp 2008 ve 20:28  • Odpověz
jj Frogísku,procházka po dlouhé době super :wink: náš tatí je šoumen,někdy nevím ani já jestli si ze mě dělá srandu,nebo to myslí vážně,ale myslím ,že už ho mám po těch letech přečtenýho vtipálka :grinning: takže Frog ,to si zvykneš,ještě pár procházek :grinning:
13. srp 2008 ve 20:56  • Odpověz
Však já jsem ráda,že jsem tady konečně poznala někoho s takovým humorem.U nás dělá jeden doktor a ten má humor naprosto stejnej a já ho uplně milovala..služba s ním,ač stála za prd byla fakt suprová..Takže se těším na další procházku a přístě zas můžeme probrat jiná zvířata :grinning:
13. srp 2008 ve 21:16  • Odpověz
Cvaldo, bacha na froga, aby Ti neskočila na manžu :wink:

Pro nás by byl možná lepší termín 26., sic má manža ten den přímo narozky, ale 20. budou naše velké oslavy u našich a tím pádem bude velké chystání, ale vyjadřím se konkrétně spíš až budu znát termín manžovi operace.
13. srp 2008 ve 21:20  • Odpověz
Jejda,takhle jsem to nemyslela..to milovala je obrazně řečeno :grinning: :grinning: :grinning: ..
13. srp 2008 ve 21:30  • Odpověz
Frogíku :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale představa je to opravdu krásná a k popukání, Cvalíkova manžu znám :grinning: :grinning: :grinning:

Všem dobrou nocičku a holky, dneska je středáááá :dizzy_face: :wink: Takže žádný poflakování u PC a šup šup.
13. srp 2008 ve 21:56  • Odpověz
jo jo, středa, je h. t. tře.... :grinning: :grinning: :grinning:

Já dorazila z hospůdky a kontroluju vás tady :wink: Přesně před rokem jsem to už měla za sebou, vyřízená jsem odpočívala na pokoji a V. si spinkala ve vozíčku. To to utíká.... Děkujeme všem za gratulace :wink:
13. srp 2008 ve 23:19  • Odpověz
Mer, 6. jsem taky celý den vzpomínala co bylo v tu dobu před rokem... Byla jsem z toho tak naměkko, že jsem večer, okolo tý třičtvrtě na devět, skoro bulila...
14. srp 2008 v 07:49  • Odpověz
Ahojte, no tak já mám výhodu že jsem rodila celou noc a malá se narodila 5:38, takže to bulavé zaspím, ale 100% budeme s manžou vzpomínat celej den 12.9. :dizzy_face:
14. srp 2008 v 09:16  • Odpověz
Nazdar Polanko!!! Teda tady se zas rodí? :grinning: Booože rodily celou noc, já dva dny :grinning: :grinning: Ne dělám si legraci :wink:
14. srp 2008 v 09:46  • Odpověz
já to nepsala že jako to bylo dlouho :wink: to bylo proto, že až tomu bude přesně rok, budu tuhoň :wink:
14. srp 2008 v 09:53  • Odpověz
:grinning: :grinning: Já vím :wink: Koukejte dorazit na další srazík!!!Už jsem tu vaši prdelu dlouho neviděla. Jo a fotečky dodáme nebojte, na koho mám mailík pošlu na koho ne písněte mi do IP jo?
14. srp 2008 v 09:55  • Odpověz
dorót, my ale narozdíl od vás byly na všech ostatních oslavičkách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
14. srp 2008 v 10:21  • Odpověz
tahám nás ze zapomnění
14. srp 2008 ve 20:24  • Odpověz
No teeeda tady je ,mrtvo.
Dokoukám na velmi kř. vztahy a doufám,žer pak vás tady bude víc :wink:
14. srp 2008 ve 20:26  • Odpověz
Jááááá nakukuju pouze :wink:
14. srp 2008 ve 20:29  • Odpověz
A co máchalovic,můžete toho 26.9.???
14. srp 2008 ve 20:47  • Odpověz
Noooo tak to musím zjistit, dáme včas vědět, co je to za den?
14. srp 2008 ve 20:54  • Odpověz
Pokud nebude táta pracovat, tak snad jo :wink:
14. srp 2008 ve 20:54  • Odpověz
Pátek samozřejmě..a bude to na 99% na koupálku v Polance..
14. srp 2008 ve 21:06  • Odpověz
autor
No a zase to jde od 10 k 5... :rolling_eyes:
15. srp 2008 v 09:42  • Odpověz
hojky..co máš na mysli poppy??
15. srp 2008 v 10:07  • Odpověz
Ahoj tak pokud je to pátek a táta nebude dělat dorazíme :wink: Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Mer , Bubli potřebuju vědět jestli máte zkušenost s prodejnou svítidel tam u vás v Poříčátku? Dnes tam táta byl a docela se mu líbilo, co tam měli. :wink:
15. srp 2008 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.