• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Takže report od doktorky: váha přesně 7kg, délka/výška 66cm-stejná jako minule. Takže do délky nic a do šířky 3/4kila... Ach jo. Ale prý je to v pořádku, že to potřebovala...
Fotečky moooc pěkný, konečně bude pořádek, když to vzaly do rukou naše dvě "nejsilnější" děvčátka!
A dnes jsem bublince koupila boooží čepičku s kšiltem, dvouvrstvou bavlněnou, takže na teď. Fakt jí bezvadně sluší. A taky jsem jí koupila Nexťácký kaťata, sice jsme se o ně s Poppy popraly, ale rozumnější ustoupila, takže je mám doma já :sweat_smile: .
7. únor 2008 ve 21:02  • Odpověz
ahojky tak mě sem konečně pustil :slight_smile: ..cvaldo já půjdu zítra určo ven,musím do dmka,dneska jsemt am sice byla,ale koupila¨jsem na zkoušku UM zn. Babylove a doma se mi to rozleželo a radši to dojdu vrátit,.páč mala má ze všeho vyrážku a tohle mlíko moc neznám,takže jsem dostala trochu bobka.
Jinka dneka jsem byla s poppy venku a byla to fajn procházka přirodou..kopeček sice pěknej,docela jsem si zafuněla,ale jinak fajn..
7. únor 2008 ve 21:31  • Odpověz
ahojky, na chvilku k Vám zavítám, co jsme dnes měli doma, to asi všichni tušíte, viz album na chvilku, ale protože zaltíčko moje největší je nemocná, tak jsme si to tak neužili. Dneska spinká už od pěti. Tak to je zatím vše, až budu mít čas ( :grinning: :grinning: :grinning: ) tak vás dočtu, teď půjdu asi spinkat. Dobrou!
7. únor 2008 ve 21:34  • Odpověz
a gratulujeme andulce k narozeninkám (už jsem Vás dočetla) a děkujeme za gratulace! Dorotko, dnes jsem ve Vaší končině byla, ale spěchala jsem. Takže se omlouvám, a teď už padám. Dobrou noc!
7. únor 2008 ve 21:49  • Odpověz
Holky, já tam chci jít zítra, nechaly jste mi tam něco? :grinning:
7. únor 2008 ve 21:51  • Odpověz
Srsnicko, ty jsi fakt skvělá! To je kráásný výtvor! Hm, to se tvoje princeznička má, takovej krásnej dortík!
Jdu na kutě, tak pápá
7. únor 2008 ve 21:58  • Odpověz
Krásné ránko všem, teda takovej krásnej dortík ooo :wink: I poppynka malinká měla krásnej, ale ochutnat nedala ani jedna :grinning: Já sháním na MMB tříštvrťáky NEXT riflový 80 a nemůžu sehnat zrovna jakou mám představu :angry:
8. únor 2008 v 06:59  • Odpověz
hezké ránko všem,tak fotečku jsme tam hodili přesně pro Aduš,aby měla partačku :grinning: Srsničko krásnej dort,šikulka,doufám,že si to malá aspon trochu užila ,ikdyž marodí,tak jste brzo fit a pusu marodovi :wink:
8. únor 2008 v 07:33  • Odpověz
frog my určitě dnes kolem té 15 vyrazíme,tak se sejdeme jako vždy ve 14.45 ,kdyby změna písnu :wink: tak jdu to tu zkulturnit,posnídat a pobrebentit s cvalíkem dnes už je od 7 vzhuru :confused: ,dobalíme mládež na hory,už se těšej ,jezděj každej rok od tatí z z práce a mají tam partu a hlavně se ulejou ze školy :angry: :sunglasses: krásný den všem
8. únor 2008 v 07:40  • Odpověz
jo popy, kdyby se ti to hodilo,tak se mužeš přidat :wink:
8. únor 2008 v 07:41  • Odpověz
Ahojky.taky jsem dneska vzhůru už od 7..Anča se najedla,chvili pohoda,ale tedka už zase kňourá :unamused: ...ven jdeme taky,takže jako vždy a ještě si písneme..
8. únor 2008 v 08:31  • Odpověz
Na fotky jsem koukala všem preventivně :grinning: Jo my jdem taky ven dneska bude krásně, slunko už svítí od rána, dneska přijde babička, tak jí půjdem asi naproti :wink: Cvaldo good parťačka, uděláme příště souboj sumo :grinning:
8. únor 2008 v 08:33  • Odpověz
Ahojda,přeji krásné ránko, těm vasim otázkám :grinning: už se trochu známe,párkrát už jsem psala.Mojí dcerce je 1a pul.Ale od ty doby co jsem dokojila,asi 2měsíce bojujeme pořád s nějakýmy virozama,takže mám malo času jsem k vám zavitat a nebo večer padám unavou,že nemám silu cokoliv napsat :confounded: Ale snad se to všechno zlepši a ráda bych vás poznala lepe.Zdraví Jana s Karolinkou
8. únor 2008 v 08:38  • Odpověz
ahojky budulinku,když jsi chodila na tuhle diskuzi ,tak já tu ještě asi nabyla,protože tě neznám ,ale to vubec nevadí,to je patálie s těma virozama u dětí,ještě se neumějí pořádně vysmrkat a tak je to o to horší a delší :frowning2: tak at to zvládnete a Karolínka je brzy fit a určitě tě rády mezi sebe přijmeme :wink:
8. únor 2008 v 09:02  • Odpověz
dorot jasně ,my máme ještě v záloze celnickou pepku :grinning:
8. únor 2008 v 09:03  • Odpověz
Ahoj budulinku, jak malá už je to O.K? S těma nemocema je to děs, nám se zatím vyhejbaj a doufám, že to tak bude i dál. Jo chtělo by to srazík, ale až bude hezky bych řekla, nooo Polaňačky si srazíkujou občas samy, kočárkujou :angry: :grinning: ne ne přejme jim to.Cvaldo já bych řěkla, že byla :grinning: :grinning:
8. únor 2008 v 09:07  • Odpověz
dobré ránko, no jo, krásná fotka! Bubblegum má inspiraci :grinning:
8. únor 2008 v 09:27  • Odpověz
jé, já jsem reagovala na konstatování z první stránky :frowning2: pardon
8. únor 2008 v 09:30  • Odpověz
dorot ,myslíš,že budulínka jsem tu zastihla ,no je to možný,ach ta skleroza :grinning: ale když to říkáš ,tak nezbývá než uvěřit :grinning: tímto se budulínkovi omlouvám :wink: no tak dokud se cvalík překuloval jen bez plín ,tak o.k ted se kutálí furt a ještě ,že máme obývák 8metru :grinning:
8. únor 2008 v 09:52  • Odpověz
tak a za chvíli jelikož odbije 10 pujde cvalík na kutě :grinning: a mamí chystá dobrutky lyžníkum na hory :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2008 v 09:56  • Odpověz
autor
Hezké dopoledne,
tak vás chci jen pozdravit a zas utíkám, musím to tu dát dokupy a do stavu obytného :grinning: Né, jen trochu uklízím, vařím, peču...
Srsni chválím dortík, moc hezký :wink: To máš potah z pěnových bonbónů, nebo marcipán???
A Verče přejem ať je brzy fit, no a dali jste ji ochutnat??? :grinning:
Bubbly, no tak to je Bublinka pěkná :wink: Neboj délku dožene :dizzy_face: :grinning:
8. únor 2008 v 10:07  • Odpověz
i my přejeme popynkám hezké dopoledne,jak to vidíš odpo.jestli se ti to dnes nehodí ,tak v pohodě,mužem to nechat na příští týden :wink:
8. únor 2008 v 11:07  • Odpověz
Tak jsem právě do Aněi nacpala mrkev s bramborem,proběhl první ksichtík,ale jen co to spolkla,tak dobrý a dlabala..jen to kakání je po té mrkvi takové smradlavější :grinning:
Popoy dneska nejde ven??Včera ta prochajda byla fajn,ale dneska radši pocourám po rovince :grinning: .Zatím to platí cvaldi??
8. únor 2008 ve 12:06  • Odpověz
autor
Holky, my určo půjdem ven, jen nevím, kde na vás narazím :grinning: Písněte mi do IP nebo sms, kde se sejdem. Vyrazím tak okolo druhé, ted čekám návštěvu, tak pak jsme jen vaše :wink:
Frog, po rovince a utrácet, co??? No, tak já si sebou taky něco vezmu at nezávidím :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2008 ve 12:19  • Odpověz
utrácet není pořádně co,ale musím do toho dm když jdem to včera nekoupila a navíc chci zkusit vrátit tu UM...tak až vyrazím tak ti písnu a ty mi dáš všdšt kde jsi ju.
8. únor 2008 ve 12:28  • Odpověz
cvalda,vubec se omlouvat nemusíš :grinning: s tím kočárkováním se máte,já tady nemám vubec s kym.pristěhovala jsem se sem za prítelem a skoro nikoho taky neznám :angry: ty virozy jsou hruza,ale musíme to zvládnout,ted nás trápí davyvej kašel,tak nám konecně po 1měsíci napsal Dr. antibiotika,konečně zabírají,tak se uz pri spaní nebudíme,ty deti jsou chudinky,kdyz si neumejí porádně odkaslat.zatím preji hezkej a poklidnej den
8. únor 2008 ve 12:29  • Odpověz
autor
Teda Budulinku, to je trápení, tak ať je Kájinka brzy fit, abyste mohly kočárkovat, no i když vy už asi za ručičku, co? :slight_smile: Vůbec si nevybavuju odkud jsi, ale tuším že z NMnM??? :confused: Opatrujte se holky a taky vám přejem hezký den marůdkovej :pensive:

Frogiku, jj, napiš a já odepíšu :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2008 ve 12:43  • Odpověz
Budulinku já se sem taky přistěhovala před 8 měsíci za chlapem a taky jsem tady absoulutně nikoho neznala,jen jeho a jeho rodinu a Rob byl furt v práci a já do¨ma těhotná úplně sama,takžee fakt vopruz..holky jsem poznala až tady před měsícem,ještě že máme doma ten net a to jsem ho nechtěla...
8. únor 2008 ve 13:10  • Odpověz
holky my už jsme vzhuru,tak budeme 14.30 před drogerii teta ,kdo se přidá?Budulínku,když budete fit mužete vyrazit kočárkovat snáma :wink:
8. únor 2008 ve 13:15  • Odpověz
frog,taky musím do DM,STÍHÁŠ TO VE 14.30?co POPYNKY taky?
8. únor 2008 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.