• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
jé ,tak my holínky ještě nemáme,jenjsme koupili takový pořádný kotníkový podzimní botky od sante,takže ,když je hnus barevnej :grinning: nosí toto,holínky myslím koupím na jaře,no nevím ,protože ona se vymáchá venku naprosto ve všem,tak možná podlehnu a koupím,jen se mi zdá ,že v tom nemají pevnou nožku,ted jsem jí koupila ,takový sportovní boty něco mezi sandálema a botaskama,páč když je mokrá tráva,má v sandálech mokro :grinning: jo a máme už druhý sandále 21 20 už nám byly malé :confused: Dorot já někdy taky takhle vyhrknu,když jí vidím,že někde nahoře stojí,ale měl by se zachovat klid,no ale když já vidím hned to nejhorší :grinning:
16. srp 2008 v 15:14  • Odpověz
už jsem to našla, židle za 299 a stolek za 899 ??? :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2008 v 15:15  • Odpověz
Mer stou nožičkou to bude v poho ,bývá to rustové a srovná se to
16. srp 2008 v 15:15  • Odpověz
v to doufám :frowning2:
16. srp 2008 v 16:45  • Odpověz
Ano ano chci prosím seznam voňavek mailíkem díky, jinak z Ikey bych chtěla ten stoleček a dvě židle, co maj Bubblinky :wink: 499,- nee toto, co ty Mer, tak drahé :grinning: :grinning: Je to v dětská Ikea dětský nábytek :wink:
16. srp 2008 v 19:03  • Odpověz
S tou nožičkou jsem to říkala tchýni a říkala, že to bude dobrý :wink: já si to myslím taky :slight_smile: Nebůůůůj.
16. srp 2008 v 19:04  • Odpověz
nazdárek,tak hezký den všem a Bublince mamince vše nejjjjjjjj :wink:
17. srp 2008 v 11:31  • Odpověz
ahojky, taky vše nej k svátku bubblince mamince :grinning:
tak jak oslavili mereditkovi? Já si když tak taky zamlouvám seznam voňavek, můžu?
My jsme se navrátili vydovolenkovaní, teď budeme čtrnáct dní doma a pak zase frrrrr :slight_smile:
17. srp 2008 ve 14:19  • Odpověz
Taky přejeme bublince mamče všecho nej nej :wink: ..
17. srp 2008 ve 14:38  • Odpověz
autor
Aj my se přidáváme ke gratulantům a přejeme všecičko nej nej nej :dizzy_face:
17. srp 2008 v 17:09  • Odpověz
taky přejeme vše nej.

teda Sršni, mě přijde, že máte pořád dovolenou, ne? :grinning:
seznam parfémů Ti posílám mailem, jen nevím, jestli ho mám, napiš, prosím, do IP

Oslava dopadla dobře, dostala hromadu hraček, asi 4 panenky, dort krásnej a výbornej, večer možná hodím fotky :wink:
17. srp 2008 v 17:33  • Odpověz
Ahoj berunky!

Děkujeme za přání k svátečku!!!!

Nechystáte se dnes někdo do Polankyy na koupadlo dneska po obědě? je asi jeden z posledních letních dní, tak bych klíďo jela. Jeslti se teda udělá teplo, i když by mělo...

Mer, já mám stoleček, židličky a truhličku od paní z MMB za 500,- komplet (+poštovné). Ale je to použitý, což teda není vidět a nám to nevadí, jinak je to : http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20072816
a k tomu paní přidala toto: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20078031
18. srp 2008 v 07:56  • Odpověz
Ahoj holky,

jestli se chcete vykoupat, tak v jednu u nás, přijdou Bubblynky a možná i Sarah :wink:
18. srp 2008 v 10:20  • Odpověz
ahoj Bublinky,na koupálko to chce po o dokud je teplíčko,ale bude děsně studená voda po těch dvacítkách co ted byly,my zítra odjíždíme,tak dobaluju a vyrazím jen na chvíli odpo.na prochajdu s Frogískem,tak kdybys byla v Polance,tak dej vědět dala bych ti ty penízky,nebo se mužeš s náma cournout.
18. srp 2008 v 10:33  • Odpověz
tak jindy :grinning: :slight_smile:
18. srp 2008 v 10:35  • Odpověz
Mer, jsi tu?? Docela jsi mě nahlodala, ráda bych :dizzy_face: jsem sice domluvená s mamkou že se tam stavím, ale tam jsem skoro každej den a Dianku už to tam moc neba, nemá si tam moc jak hrát.
18. srp 2008 v 10:55  • Odpověz
Bubli a ty tu jsi??

Jinak teda holky mám průšvih :sweat_smile: :rolling_eyes: normálka jsem si obarvila prádlo a to cca díky Vanischi. Peru normálka všechny ručníky vždy spolu a jeden je brutus červenej, ale máme ho už dýl a peru ho pořád a nikdy nepustil, dnes jsem k ručníkům přidala i ubrus a dala tam Vanisch, nikdy jsem takovou vodu neviděla co tekla :angry: brutus růžovofialová, nechci vidět ten ubrus :confounded:
18. srp 2008 v 11:09  • Odpověz
Jsem tu. A místo na koupálko jsem se nechala pozvat k Mereditkovým. Takže Cvladi jindy... Ale zítra jedu na koupálko asi určo, po obědě, tak kdyby jste jel i někdo...

Daadinko, to neva, aspon budeš mít novej ubrus, ne? Já Vanish vůbec nepoužívám, takže bych to s ním neuměla a dopadla bych asi úplně stejně....
18. srp 2008 v 11:20  • Odpověz
Bubli asi přijedu k Mer. nechceš nějaký kosti pro psa?? dnes jsem ořezávala králíka, mám tam žebra a takový ty zbytky, samo nějaký to maso na tom je, je to nevařený. Mohla bych to vzít s sebou. Je mi líto to vyhodit, ale psa nemáme. Kdybys nechtěla neva, hodím to do popelnice.
18. srp 2008 v 11:29  • Odpověz
Bubli, já nikdy Vanisch taky nekupovala, jenže ten ubrus už mě tak štve, je to samej flek a nejde to dolů, no tak nepustilo to ani díky tomu zázraku, jen nechápu jak je možný že to prádlo není obarvený :astonished: :astonished: :astonished: :confused: fakt nechápu, ta voda byla brutální, ale vše má barvu jak má mít. UUUUUUUUUF
18. srp 2008 v 11:35  • Odpověz
Di, klíďo nám ty kosti přivez, on sežere všechno. :wink: Díky.
18. srp 2008 v 11:41  • Odpověz
Holky, jak jsem vám vyprávěla o tý mojí sestřenici co dělá tu modelku ve Francii, tak nám o víkendu oznámila že se bude vdávat, ale to by nebyla ona kdyby to měla obyč svatbu, takže :
12.12. ve 12hod. 12minut na Maledivách. Jede tam už 3 dny dopředu a má tam jako nevěsta třídenní kúry (masáže, perličkový koupele, kosmetiku, kadeřnice, manikúru, pedikúru...) pak přiletí ten její šamstr, budou mít obřad a týdenní líbánky. No není to romantika???? A pro rodiče udělaí slavnostní oběd v ČR až budou mít fotky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2008 v 11:44  • Odpověz
Ok, Daadi, těším se, přijeďte!
18. srp 2008 v 11:47  • Odpověz
12.12. mám svátek :grinning:

Teda Maledivy, chjooooooooooo :confounded:

Moje nejlepší kámoška se zas bude příští rok vdávat a bere si černocha, tak možná pojedu na svatbu do Anglie, ale nevím jestli to neudělají tady, mohli by teda tam :grinning: :grinning: :grinning: To už by šlo letět i s malou
18. srp 2008 v 11:49  • Odpověz
bubli, no to tý sestřenici závidím tak akorát ty líbánky, jinak ani náhodou, já si svatbu moc mco užila s rodinou a jinak bych jí ani nechtěla. A kostičky teda vezmeme :wink:

Tak Dianka se mi už budí, dám jí napapat a pomalu se zbalíme a přifrčíme :wink: Jo a my se taky budeme koupat??? Nebude moc studená voda??? Nebo je to jen pro prcky do malýho bazénku??
18. srp 2008 v 11:56  • Odpověz
tak si to holky užijte bude krásně ,ale voda asi studená,ale otužování je zdravé,já doufám,že si na soustředění užijem aspon krytej ,od středy zas nic moc počásko,cvalík si letos užila bazén na chalupě,kolikrát jí zuby drkotaly a nechtěla ven potvurka,od září budem zas chodit plavčit,doufám,že se krom bublinek přidá i někdo další :wink: když balím tak jsem docela ráda,že ještě kojíme a nemusím tahat sebou ještě jídlo pro malou,krom pár skleniček,křupek na tohle to je fakt výhoda,ale ta závislost :grinning:
18. srp 2008 ve 12:22  • Odpověz
tak už jsme po obídku a balím a jedeme :wink: Mer, zase tam jako minulepředpokládám :wink:
18. srp 2008 ve 12:23  • Odpověz
jasný nebo myslíš, že bydlím už jinde?
18. srp 2008 ve 12:41  • Odpověz
koupat se můžeme taky, ale voda bude asi fakt ledová :slight_smile: :wink:
18. srp 2008 ve 12:43  • Odpověz
Tak si plavky beru a uvidíme, jinak už vyrážíme, tak za čtvrt hoďky až 20min jsme tam :wink:
18. srp 2008 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.