• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Teda koupačka jo? A to jsem dneska jela kolem :angry: :grinning: Boože, viděla jsem bublinky!!! Tímto zdravíme a zas padááááááááááááááááááááááááááááááááááááám páááááááááááá :wink:
18. srp 2008 v 18:59  • Odpověz
No vidíš Dorot, to jste se mohli taky stavit smočit, že Mer?
I když dnes tam měli Mereditkovi nějaký útočný vosy, B. dostala dvě bíga. Chuděra, řvala jako tygr, pak byla protivná a doma ožila a ve vaně už to měla jen trošku červený okolo. Ale bylo mi jí líto :cry:
18. srp 2008 v 19:25  • Odpověz
To teda , malé bublinky mi taky bylo moc líto, chudinka malá :cry: :cry: tak hlavně jestli už to bude OK. Ta vosa byla mrcha, doufám že to nepřežila.
18. srp 2008 v 19:32  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak to je mi taky Bubblišky líto, dvě pigára, to není nic příjemnýho pro dospělýho, natož pro takovou prďolu, jako je Bubblinka. Ach jo :pensive:
Mě mrzí, že jsme nedorazily, ale měly jsme jiný plán a toto bylo na mě moc rychle. Mer, když mi psala, tak na starý telefon, ale tam mám funkční jen 1/4 displeje, takže si toho moc nepočtu. No a pak už bylo pozdě :unamused:
My jsme dnes byli s Ivanky na prochajdě a pak odpol jsem byla u mamky, taťka je ještě v nemocnici, tak tam zítra opět jedem. Hele Frog, kde jsi přesně pracovala. Taťka ležel do dneška na Chirurgii Jip 1., tak když jsme tam byli, tak jsem si na tebe vzpoměla. Měli tam celkem dost velkej frkot a upřímě, jsem ani nestlihla postřehnout, kolik tam bylo personálu, no masakr. Tatík měl "pokoj" č. 8. Dnes už je však na svým pokoji na Chirurgii A,B ve třetím patře. No tak když jsem to tam viděla, tak jsi mě prostě prolítla v myšlenkách :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2008 v 19:57  • Odpověz
Poppy, myslím na tvýho taťku ať je brzo fit...
Můj táta byl dnes na ultrazvuku v Jaroměři páč ho nějak pobolívá noha a zjistili že má na třech místech ucpanou nějakou cévu v lýtku tak mu dali nějakou injekci na rozpuštění tý sraženiny, a když to zítra nebude dobrý, tak musí hned na operaci, páč mu hrozí embolie. A mám starch jak mu dali dnes tu injekci, tak aby se to nerozpustilo jen trochu a neuvolnilo se to a nezpůsobilo mu to něco už dnes. ach jo...
18. srp 2008 ve 20:25  • Odpověz
Ahojky.Poppy já jsem dělala v té nové oranžové budově,jak je tam teďka vedle udělaná ta nová budova ER s přistávačkou pro vrtulník.Je to pavilon interních oborů a já jsem makala na modrý koronární jednotce,jak mě se stýská :frowning2: ...chaos,zmatek,akce..ach joooo :frowning2: ..
18. srp 2008 ve 20:32  • Odpověz
Je Frog, já tě chápu. Taky mi chybí ten chaos a akce z práce. Když někdo zavolal že nutně potřebuje odvézt něco někam za šibeniční čas a muselo se rychle jednat aby se zákazník neobrátil jinam, pak to hlídat po cestě aby to tam bylo včas, každý malinký zdržení zákazníkovi vysvětlit, tý jo, to mi chybí...

Holky, a co zítra to koupálko? Nenaláká se nikdo??? Švagrová mi teď psala že nepojede, a sama s B.taky nepojedu.
18. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz
autor
Frog, tak tam právě leží taťka, na té nové budově. Na koronární jednotce - tak tam byl před měsícem, dělali mu něco, jako že mu nařízli tepny a čistitili, to bylo tuším ve druhým patře od civilních výtahů v pravo.
Jak přistává vrtulník, tak leží přesně pod ním, okna má na dětskou chirurgickou kliniku. Hele, tak pojeď zítra s námi a můžeš je tam navštívit, co?????? Pojedem v poledne z Polanky.

Bubbly, co to???? Ach jo, moc moc budu na tatínka myslet, ať to má ok, ach jo. To je mi líto. Neboj bude líp :pensive:
18. srp 2008 ve 20:41  • Odpověz
autor
Bubbly, tohle mi taky chybí a taky ukecávat ceny :slight_smile: Vymejšlet si histrorky o zdržení, trochu sekýrovat řidiče, no prostě práce jako každá jiná, ale bezvadná. Já bych se chtěla jen tak virtualně vrátit, zažít chvilku stres a pak zas zmizet k Poppynce :dizzy_face: Jsem si zrovna dnes říkala, že se asi vydám na výlet, občíhnout co je nového a jak tam válčí, navštívit kolegy a pochlubit se Poppyškou:slight_smile:
18. srp 2008 ve 20:45  • Odpověz
Jo jo, to je přesně ono. Já bych tam taky ráda jela se podívat, ale nějak se k tomu nemůžu dokopat. Jen kvůli práci se mi až do HK nechce a když bych tam jela ještě pokoukat po obchodech tak to mě zas nebude bavit samotnou a když někoho vezmu sebou tak je zas blbý jít třeba na hodinu do práce - co by dělat ten můj doprovod. tak nevím jak to skloubit :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2008 ve 20:50  • Odpověz
Ahojda!Mně tedy práce vůůůůbec nechybí!Nejradši bych byla už na pořád doma! :frowning2:
18. srp 2008 ve 20:54  • Odpověz
AHoj Ivčo! No jo, mě tenhle domácí život nějak nebere. Nejradši bych byla v práci, aby tam měla B. svůj koutek s hračkama, to by bylo ideální.
18. srp 2008 ve 20:55  • Odpověz
autor
Bubbly, tak až se ti bude chtít, tak my vás doprovodíme :dizzy_face: Zajdu za kamarádkou a určo mi nebude vadit se hodinu trajdat :grinning:

Iv, to se ti nedivím, to ranní vstáváni by mě totiž zabilo :grinning: no a kdyby šéf přidal, tak bych se ale možná ukecala do tvé práce jít. Jen ne přidat práci, ale korunky :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2008 ve 20:58  • Odpověz
Jelikož jsem kuchařka tak si neumím představit jak by Ivča v kuchyni bivakovala.Já jsem ráda doma.Sice mně vaření moc baví,ale po tý dřině se mi nestýská a hlavně přes léto!Letošní léto si užívám úplně maximálně.
18. srp 2008 ve 21:01  • Odpověz
Tak jo Poppy, tak toho využiju! :wink:

V kolik jsi Ivčo vstávala? Já v 5.15, v 6.10 mi odjížděl bus směr HK. A doma z práce jsem byla v 18.45. A byla jsem z toho totalně hotová.
18. srp 2008 ve 21:02  • Odpověz
Nazdááár, teda tak to byly svináci ty vosy, toto léto nějak pruděj, nejenže jsme měli v ložnici a v obýváku po 1 sršni, ale vosy nás navštěvujou bez pozvání snad obden,já ječím, táta vytáhne noviny a přimáčkne tu krá.. jak říká rovnou na sklo, až to rupne a mě je blbě, ale dobře jí, mrše :grinning: Po práci se mi nestýská, ale po lidech jo :cry:
18. srp 2008 ve 21:03  • Odpověz
Já vstávala ve 4.30 :angry: To ani s dcerou ne :grinning:
18. srp 2008 ve 21:04  • Odpověz
autor
Dorot, jsem nevěděla, že Sršňovi se sami zvou do obýváku a ložnice:slight_smile: a každý zvlášť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2008 ve 21:08  • Odpověz
autor
tímto se omlouvám Sršničce, jestli jsem urazila :sweat_smile:
18. srp 2008 ve 21:09  • Odpověz
Když jsem děla v jídelně tak jsem vstávala v 5:00 dělala jsem od 6:00 do 15:00.A když v bikfoodu tak jsem vsávala v 6:00 dělala jsem od 7:00 do 16:00.Většinou jsem jezdila autem takže pohodička.Pak mi auto zchořelo. Sice jsme si pořídili jiný ale to už bylo jedno protože jsem byla těhotná a zůstala doma!
18. srp 2008 ve 21:10  • Odpověz
Ano, jsou to vtěrky :grinning: :grinning: Jinak zdravím Sršničky s velkým S a budeme muset domluvit dort, takže klíďo přileťe :grinning:
18. srp 2008 ve 21:11  • Odpověz
autor
No právě, já si sebe nedokážu v kuchyni představit, max u nádobí a brambor :grinning:
18. srp 2008 ve 21:12  • Odpověz
Jak ti mohlo shořet auto?????????????????????????????????????????
18. srp 2008 ve 21:12  • Odpověz
Já jsem ráda že se donutím vlízt do mojí kuchyně když mi to tu všechno kňučí hlady, pro jiný bych vařit nechtěla... Neumím to a nebaví mě to. Takže ZÁVIDÍM VŠEM KDO MAJÍ DOMA KUCHAŘE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. srp 2008 ve 21:15  • Odpověz
No to jsme si takhle jely a jely najednou přestalo autíčko jed tak jsem zastavila A Tomáš říká kouří se nám s kapoty.Nebít jeho tak sem tam uhořela.A pak už to šlo rychle!Z motoru zbyl jeden velký škvarek!
18. srp 2008 ve 21:19  • Odpověz
autor
No, mít doma kuchaře je bezva pocit, když mi chce pomoci. U Ivanky se určitě perou, kdo dnes uvaří, že??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky a to Iv, když hořelo auto, tak nechtěla ani vystoupit, velký dík tomovi, že ji domluvil :pensive:
18. srp 2008 ve 21:20  • Odpověz
autor
Jé, jsem napsala totéž :grinning:
18. srp 2008 ve 21:21  • Odpověz
a co to bylo za auto, že takhle hořelo??? Tý jo, to mohl být dobrý záížitek! :wink: :sweat_smile:
18. srp 2008 ve 21:24  • Odpověz
Bylo to Opel Vectra.Jo to byl fakt super zážitek.Ted už si z toho děláme srandu ale tehdy mně do smíchu moc nebylo.Strašně dlouho jsem na to auto šetřila a pak během pár minut bylo po všem!Obrečela jsem to! :frowning2:
18. srp 2008 ve 21:35  • Odpověz
No tak to tě Ivčo chápu, já jsem měla svýho Favorita - jako auto, a taky jsem ho měla ráda. Dnes s ním jezdí táta do práce...Už je ve velmi bídném stavu....
18. srp 2008 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.