• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahoj holky,

Dorot, to jsi se mohla stavit :wink:

Mě taky ten domácí život nějak moc nebere, hned bych šla do práce :frowning2:
18. srp 2008 ve 23:44  • Odpověz
Jdu spát, celý večer vybíráme sprchový kouty, umyvadla, vany, už mě to faaaaaaaaaaaakt nebavíííííííííííííííííííííííííí :frowning2:
18. srp 2008 ve 23:45  • Odpověz
tak dobrou :wink:
18. srp 2008 ve 23:45  • Odpověz
Dobré ráno! :dizzy_face:
19. srp 2008 v 07:16  • Odpověz
Dobré ránko, Bubbli a mer, tak co fotky z oslavy? :slight_smile:
19. srp 2008 v 08:02  • Odpověz
Sršni, tak něco málo z dovči a pár z oslav tam vkládám...
19. srp 2008 v 08:18  • Odpověz
Dobré ráno Polanko!
19. srp 2008 v 09:08  • Odpověz
Bubbly, super fotky :grinning: :grinning: :grinning:

Já tam taky něco vložím, slibuju, co nejdříve, ale teď nějak nestíhám :sweat_smile:
19. srp 2008 v 10:53  • Odpověz
Zdar bazar. Mer u nás to samé, ale už máme vybráno vana Campanula - Ravak., umyvadlo-Top Hall52 ROca, Hajzlík- Mio-Roca a koupelna od Raka- Zebrano. nazdar a hotovo, už to nechci měnit :grinning: Jooooooooooooooo, ten stoleček a židle nebudu v Ikee potřebnovat Andul dostala od babiček z Aska :slight_smile:
19. srp 2008 ve 12:16  • Odpověz
Já musím ale vybírat koupelny dvě, tři umyvadla, dva sprcháče, dva hajzlíky

Mě se docela líbí vana Teiko, Tenerife, umyvadla nevím, sprcháč taky asi od Teika nebo Ronalu, ale už mě to fakt nebaví

umyvadlo pěkný, co budeš mít pod ním, nějakou polici nebo skříňku? Mě se líbí jen pult zavěšený na zeď a obložený dřevem, ale teď zjišťuju, jak se to udělá .

Zebrano se mi taky líbí, ale nevím, jestli mi to tam půjde, musím mít něco světlého :frowning2: :wink:
19. srp 2008 v 15:50  • Odpověz
Jej no to je těžká práce, mě stačilo tohle, my máme koupelnu +WC dohromady oddělený zíďkou a rozměry celý místnosti 2,5x2,7 m takže taky žádnej taneční sál, ale nakombinovali jsme to tak, aby to opticky zvětšilo prostor :wink: Necháme si udělat v truhlárně právě tu závěsnou, je to vlastně od Rocy ta zavěšená wenge+dub myslím. Jinak stojí 11.000,- blázni :angry: nás vyjde asi na 3000,-
19. srp 2008 v 19:44  • Odpověz
Jo pro nás je problém sehnat židle. prostě chceme moderní židle, což je problém, jelikož stojej ty co bych chtěla, tak jedna 6000,-!!!!!!!!!!!! no jsem magor? Nejsem :angry: :grinning:
19. srp 2008 v 19:49  • Odpověz
hele mě se líbí všechno nejdražší, v Ikee seženeš, ne? To zatím neřeším. Teď koupelny, pak elektriku a kuchyň a pak ostatní, kdyby byly na výběr 2 věci, ale tohle je hrůza. Jsem tak nerozhodná, kdyby to někdo rozseknul za mě :grinning:
19. srp 2008 ve 20:30  • Odpověz
Neseženu , koukali jsme a bohužel, právě židle jsou natřený lakem, potřebujeme bílý židle a už se to na jedný odíralo, takže nic moc a když se zas líbila, tak se na ní blbě sedělo :confounded: Už jsem teď koukala na jednu a docela jde, zkusím hodit odkaz :wink:
19. srp 2008 ve 20:35  • Odpověz
Dorot, hoď odkaz na tu závěsnou skříňku. Já pořad taky nevěděla, jak to vyřešit. Každý mi říká, vyzděný pult a do toho zapustit umyvadla, že je to super na údržbu, ale mě to přijde takový staromódní a usedlý, koupelnový nábytek je většinou drahý, od 20 tis. výše. A mě se nejvíc líbí ty závěsné pulty. Kdo vám to bude dělat? Truhlář? To se musí asi dát na nějaký traverzy, aby to něco uneslo, třeba děti, když si na to sednou. Takže se udělá třeba ze sádrokartonu a obloží dřevem?
A pak řeším, když si tam dám ten pult, tak nebudu mít žádné skříňky, žádné úložné prostory, jak to budeš řešit?
http://www supersektor cz/kuchynska-zidle-diana-3 akorát bílá :wink:
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Upraveno na žádost zmíněné firmy.”
já chci trochu jiné židle, známá sehnala přes internet docela pěkný, za 3 tis. jednu, ale to je taky dost.
19. srp 2008 ve 20:36  • Odpověz
hele, nemáš skype nebo icq? Aby jsme tu neotravovaly holky s koupelnama :sweat_smile:
19. srp 2008 ve 20:37  • Odpověz
No nazdar já původně chtěla takový vejce umělohmotný, ale to právě stálo 6000,- ICQ tu je, takže někdy můžem, ale moc tu nejsem, nárazově, tak až tu budu tak písnu jo? Teď se jdu vysprchnout a spát. Tak páááááááááááááááááá :wink:
19. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz
Ahoj holky, mám takový blbý dotaz : jak to děláte že vůbec můžete přemýšlet o takových drahotinách? Máte na to nějakou půjčku? Nebo našetříno? Nebo kde se berou peníze na vybavení???? Chápu na co je hypotéka, ale když už má někdo hypotéku jak si může vzít ještě nějaký úvěr na bydlení??? To budete pak splácet hroznejch peněz, ne? Já to fakt nechápu, my nemáme ani novej barák ani hezký vybavení, všechno jsme dali dokupy z toho co kdo kde měl a fakt mi není jasný jak to někdo dělá že má všechno NOVÝ??? Jsem z toho nešťastná, taky bych chtěla mít všehcno podle sebe, hezký, nový...
19. srp 2008 ve 20:49  • Odpověz
Bubbli asi tak, hypoška je na vestavný věci, to znamená dveře, okna, koupelna, vestavný skříně atd............... podle toho, jakou hypošku máš. Pokud máš v rodině truhláře, zedníky, atd........ jde to. Podotýkám, že co jde děláme sami a když se někdo zeptá, co nám, holce atd k svátku vánocům tak peníze. A jelikož jsme věděli, že budem předělávat byt, byli jsme v prčicích a ne na dovolený, jo na jedný jo, ale skoro zadarmo. No nevím, Prostě je jasný, že si tu židli nekoupím ani za 6000,- ani za 3000,- ale do 1000,- se snažím ušetřit., což jde blbě, navíc něco jsme našetřili ještě z dob, kdy nebyla princezna a hlavně končila nám liška :wink: Tak asi tak :slight_smile: Jediná útěcha pro tebe je, že až všechno koupíme budeme mít co? No toooooooooooooooooo........... PRD :grinning:
19. srp 2008 ve 20:55  • Odpověz
Jo třeba Andilka bude mít pokojíčkovej nábytek z mojí bývalý kuchyňský linky, na kterou dáme místo pracovní desky, co tam je tak nový lamino, no nebejt truhlářů, tak nevím. Taky mě bere fantas, když někde něco vidím, ale pak uvažuju, jak to udělat laciněji, hodit na to tapetu a podobně :wink:
19. srp 2008 ve 20:57  • Odpověz
A fakt jdu, nebo mě táta zbije :grinning:
19. srp 2008 ve 20:57  • Odpověz
Bubbly, já taky nechápu kde na to lidi berou. Mám pár kamarádů, který staví nový barák a nemají žádnou hypošku a ni půjčku.
My máme hypotéku na 30 let a stačit nám v žádným případě nebude !!! Takže budeme muset vzít další částku, ale vůbec nevím, jak to budu splácet. Ta částka co máme platit teď, to je moje mateřská (zatím neplatím celou, protože ještě nemáme vyčerpáno). Až budeme platit celou, absolutně nevím, kde budu brát na žrádlo atd. Ale nějak se to udělat musí, je plno lidí, který to taky plácaj od deseti k pěti a jde to. Budu muset jít asi co nejdříve do práce nebo fakt nevím. Mám z toho taky pěkný nervy, ale kdybychom si nevzali hypošku, tak nebydlíme nikdy a byli bychom nadosmrti u našich. Holt nepojedeme už asi nikdy na dovolenou, budeme žrát suchý chleba´nebo fakt nevím :grinning: :grinning: :grinning: Ale zase budeme ve svým. Uvidíme, snad to nějak dopadne, taky se strašně bojím, ale bez hypotéky bych neušetřila ani na koupelnu. A v dnešní době je úplně normální mít půjčky, jen to musíš platit. :grinning:
19. srp 2008 ve 20:59  • Odpověz
Jo, přesně jak říká Dorot.
Já teda taky nevím kde třeba vezmu na gauč, nábytek atd., to z hypošky nejde vzít, ale udělat se taky nějak dá..., teď to neřeším.
Já nebudu mít dobu třeba dveře, gauč, stůl, prostě jen nejzákladnější věci. O zateplení, nové fasádě, plotu, dlažbě, to ani nemluvím, to nebudeme mít asi nikdy. Ale hlavně aby se dalo bydlet a ostatní bude třeba časem. Já mám teď doma třeba obývák - nábytek z 30 let staré obývací stěny mojí mamky a taky to slouží. :grinning:
19. srp 2008 ve 21:02  • Odpověz
a to máš Bubbly ještě o dost větší mateřskou než třeba já a MM vydělává na chlapa docela málo. Ještě že když jsem ve srabu, půjčí maminka :grinning: :grinning: Jinak někdy nevím co bych dělala. :frowning2:
19. srp 2008 ve 21:04  • Odpověz
Díky za vysvětlení, Dorot. :wink: Tak hlavně aby jste nakonec všechno vybrali k co největší spokojenosti a aby se vám tam dobře bydlelo.
Myslím si že to je taky o tom jestli někdo má potřebu bydlet v perfektním luxusu a x let splácet půjčky a hypotéky a nebo jestli dokáže žít tak nějak normálně a za ty peníze si jet raději na dovolenou nebo prostě užít si je jinak... Takže to je buď a nebo. A taky aby se to dalo všechno splácet tak mít jistotu práce. Já mám docela strach nějak se zadlužit. vím že kdyby byly pak nějaký problémy, třeba Petr přišel o práci, tak vůbec nevím co by se dělo. Naši ani P.rodiče by za nás nic platit nemohli, tak bychom o všechno přišli a šli někam do nějakýho soc.bytu?

No nic, jsem dnes nějaká unavená, půjdu koukat asi na TV, tak dobrou všem!!! (těm co nakukují tajně nedobrou :angry: )
19. srp 2008 ve 21:08  • Odpověz
já nemám potřebu bydle v perfektním luxusu, já chci jen bydle sama a klidně v obyčejným baráku s obyčejnýma věcma, ale i to stojí peníze, který nemáme, takže jsme to museli udělat takhle. :wink: Jinak se snažíme vybírat vše co nejlevnější a musíme z plno věcí ustoupit. Jinak to prostě nejde. Taky se bojím toho zadlužení jak čert kříže, ale bydlet nadosmrti s našima? Tak to se mi fakt nechce a v bytě teda taky moc ne. A i ten byt by stál prachy, na který bychom si museli vzít půjčku. :wink:
19. srp 2008 ve 21:16  • Odpověz
Ahojky cholky.Tak jsme dneska byly předčasně na roční a máme 10kg a 75 cm..taky budeme za pár let řešit bydlení,panelák nesnesu napořád,jsem z vesnice,takže chci jasně něco svýho,ale kde na to vezmeme :frowning2: ..už tedka se v tom plácáme.
Tak já jdu taky na kutě,jsem k.o...Ančí tedka 3 noce po sobě od 3.00 stojí v postýlce a nechce spát a usne po velkém boji tak kolem 5.00 :frowning2: :unamused: :angry:
19. srp 2008 ve 21:23  • Odpověz
pro nás byla nutnost ten 100 let starý barák předělat, bydelt by se v tom bez toho nedalo, takže taky to není nic novýho, krásnýho, ale aspoň něco.

V. má necelých 9 kg a 73 cm. To je Ančí docela velká holka :grinning: :grinning: :grinning: V. taky poslední noci nechce spát, hlavně nechce moc usínat, jakmile vidí, že jdeme do postýlky, tak se mě chytne jak klíště a začne řvát. Ale dneska teda usnula hned, byla od půl druhý vzhůru.
Jinak v noci pořád pobrekává nebo najednou zařve, že se skoro posadím v posteli co se děje a pak zas usne :grinning:

Zítra jdeme na tu ortopedii, tak mi držte pěstě :frowning2:
19. srp 2008 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.