• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahojda!Tý jo já vám všem závidí aspon ty 3 místnosti!Ale snad to už dopadne a taky si pořídíme větší byt.Přesně kde vzít a nekrást???? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. srp 2008 ve 22:04  • Odpověz
Budu na vás myslet!At vám to dobře dopadne!!!!
19. srp 2008 ve 22:05  • Odpověz
Ahoj, Mer, nemyslela jsem tebe že musíš bydlet v nějakým super luxusu, to ne, nemylsela jsem nikoho konkrétně. Doufám že jsi se nenaštvala :sweat_smile: . Myslela jsem že to je dneska taková divná doba, můžeš mít všechno, ale za hodně peněz a pak jen splácíš a splácíš... To je děs. Takže já se pořád nemůžu rozhodnout jestli vzít nějakou půjčku na přestavbu tady toho celýho, nebo jestli to budem plácat takhle po kouskách jako teď, prostě když se něco malinko ušetří tak se něco koupí, ale to nebude nikdy hotový všechno... Ach jo.

Mer, dej vědět jak jsi na tý ortopedii dopadla, jsem docela zvědavá co ti tam řeknou. Mylsím ale že to je jak říkala Cvalda-jen růstem... :wink:

Frog, to je teda Ančí opravdu velká holka!!! :wink: B. je asi jako Vanilka.
20. srp 2008 v 09:26  • Odpověz
Zdar Polanko, krásný den, i když tady k ránu bouřilo :angry: Jo s bydlením je to hrůza, kdybyste byli u nás dříve viděli byste, že nám netekla teplá voda v umyvadle,m ani v kuchyni a jen ve vaně a to čůrkem. Zkrátka jak sociálové, takže předělávat byla nutnost. Hypošku máme na 20 let a muž to má nějak pojištěný, kdyby přišel o práci atd......... Jak píše Meredith, asi pak taky budem jíst suchej chleba, takže se pak můžem navštěvovat :grinning: Prostě dneska to jinak nejde. Naštěstí jsou řemeslníci tak ochotní, že co jde napíšou na hypotéku :slight_smile: Ivanky, rozumím vám, my nemáme taky žádnej palác, prostě malej byteček, ale na dobrým místě, útulnej, ale 5 let jsme bydleli, jak píšu bez vody, nádobí jsem myla ve škopku z vody z konvice, slast, se asi zblázním, až poteče voda z kohoutku a nejen studená :grinning: Noc hrozná, měla nějaký živý sny, pořád kecala, až se vzbudila a nechtěla ležet, tak šla ke mě a spala naštěstí do 7.30, což je pohoda. proti dvoum dnům, kdy vstala v 1h a myslela, že je ráno :confused: Jdu žehlit, páááá nakouknu asi behem dne, nebo večer
20. srp 2008 v 09:28  • Odpověz
Bubbli to znám, neboj nejseš sama, kdo takhle uvažuje. Ale ani dřív to jinak nešlo, baráky se stavěli a to byli vejplaty ještě menší. Já se taky bojím, co bude atd, ale jinak by to fakt nešlo. A zas jsem asi naočkovaná od truhlářů. prostě mi řeknou, tak si to kup tam a tam levný, ale až se to to rozsype, tak co jako? Ale je fakt, že jsem si myslela, že od truhláře jsou věci na zakázku dražší, ale ono prd, viz třeba ta skříňka do koupelny, já nejsem blázen, abych ji kupovala za 11.000,- to fakt ne, když jsme obědnali lamino za 1000,- jedno 1000,- druhý a 1000,- práce a navíc to bude na míru. Stejně tak skříně, Ikea je sice fajn, taky jsem uvažovala o PAX skříních, ale, je to bez vnitřku, prostě jen holá skříň a např. Venta v Trutnově to udělá skříně za 20.000,- se všíma to platí hypoška :slight_smile: Jo a my včera teda uvažovali, kde jsme vzali ty peníze na zařízení, jako gauč,.... a fakt z Lišky, která nám končila oběma a ještě ze svatby :confused: No a dost o bydlení :grinning: Jinak Bubbli máte hezkou kuchyň, Obývák, prostě neřekla bych, že nějaká hrůza co blbneš :wink: A máš barák, my jen byt :slight_smile:
20. srp 2008 v 09:34  • Odpověz
Jsem se nějak rozjela, fakt jdu žehlit :grinning: :grinning:
20. srp 2008 v 09:35  • Odpověz
Tak ještě nejdu, ještě nespí :angry:
20. srp 2008 v 09:42  • Odpověz
Našli jsme nábytek v Pol. kde prodávají stejný nábytek, jako tady např. Jamall, BRW, atd........., ale za nižší ceny, velká hala v sobotu tam asi zajedem, už jsme tam byli a super, vyplatí se platit v polských a např. teď jsme v Hradci koukali na sedačku tu samou, jako tam akorát o 5000 dražší, hajzli co ty naši OBCHODNICI :angry:
20. srp 2008 v 09:46  • Odpověz
Zdravím :dizzy_face:

Bubli, boty si vezmu normálka, mám jen dvoje zavřený a nepromokavý nejsou asi ani jedny, tak snad to přežijou, budu mít stejně jen golfky, takže asi žádný velký kaskadérský kousky nezvládnu :wink:

Dorotko, a kdepak že je ten nábytek, písni mi to klidně do IP, koukáme už po pokojíčkách a byly jsme v Polance a úplně vytočená jsem byla, měli jen sady a to že se Ti ze sady 2věci nelíbili, tak nezájem. Musí se to prej koupit celý :rolling_eyes:
20. srp 2008 v 10:16  • Odpověz
Jak celý? To je bordel teda, já chci pak taky jen postele, ale to až dýl. Já to pak písnu najednou všem zájemcům jo? :wink: Jo a ještě jak ušetřit na spotřebičích, který jdou taky z hypošky, našli jsme si na netu ty naše , ale ve vyhledávači jsme si zadali od nejlevnějšího a juk, na všem jsme dohromady ušetřili 22.000,- tak jsme to donesli do kuchyňskýho studia s tím, že pokud nám nenechaj tuto cenu, objednáme to přes net a ono to funguje. Většina prodejců to tak dělá, jen to nešířej do světa :wink:
20. srp 2008 v 10:34  • Odpověz
Jdu pokračovat, nebudu vytápět obývák žehličkou, tak zatím :wink:
20. srp 2008 v 10:35  • Odpověz
no my bysme tu sadu i brali, jenže ne jak vypadal ten psací stůl a jedna skřínka, vypadaly příšerně a co já s nima bych asi dělala. Postel byla super a šatní skříň byla dle mojich představ, klidně bych si ji koupila 3x (2 do ložnice a 1 do dětskýho) jenže prostě smůla no.
20. srp 2008 v 10:39  • Odpověz
No jo, někdy to je asi fakt nutnost vzít si tu hypošku, chápu...
20. srp 2008 ve 12:32  • Odpověz
Dala jsem si prát pračku, na 30° protože tam byli i B. nový věci na sebe a když se doprala a šla jsem ji pověsit tak mě málem trefil šlak rptože všechno obarvený na šedorůžovou, cuplíkatý (jako žmolkovatý) protože ta moje bosorka mi to nastavila na 80°!!!!!!!!!!!!!!!! Chodí si tady kam se jí zachce a všude škodí!!!!!!!!!!!!!!!! To mě naštvala páč to můžu všechno vyhodit!!!
20. srp 2008 ve 12:34  • Odpověz
Tak to je fakt na "ránu"..a jak tam nahoru dosáhla??Anička je taky takovej malej záškodník :wink:
20. srp 2008 ve 12:40  • Odpověz
no dosáhne tam v pohodě, "prát" chodí pořád, jen ještě nikdy předtím netočila tím kolečkem. No asi mě viděla jak s tím točím, tak musela taky... Ach jo.
20. srp 2008 ve 12:45  • Odpověz
Ty jo,jsou to prostě holky chytrý..
20. srp 2008 ve 12:50  • Odpověz
venku se to počasí docela vybírá, zítra snad bude zase léto???
20. srp 2008 v 18:11  • Odpověz
:grinning: Teda to by mě šlehlo toto, bublinka jedna mrňavá :angry: :grinning: Léto, no nevím možná poslední záchvěvy :confounded:
20. srp 2008 ve 20:52  • Odpověz
Bubbly, nejsem naštvaná, v pohodě :grinning: Já myslím, že čekat, až se něco ušetří a pak udělat kousek a pak zas kousek, tak to nebude nikdy nic, nevím no, ale dluhy jsou taky na prd

Dorot, písni mi taky do IP, prosím tu prodejnu v Polsku. Prosím tě napiš mi ještě jak to uděláte s tím zavěšením na zeď :wink: té skříňky myslím.

Bubbly, teda to Bára vyvedla věc :grinning: , no jo stane se, čekají nás horší věcí :grinning: :grinning: :grinning:

Tak my dnes byli u toho dr., prý je naprosto vše v normě, chodila před ním, měřil jí nožičky, kontrolovat kyčle, prý že tam nic nevidí, tak volám svojí dr. a prý že se jí to nezdá, ať se ještě zastavíme, že nás pošle asi do Hradce, že to tam prostě viděla, takže příští týden s tím jedeme ještě do Hradce, tak snad tam taky nic nezjistí.

Dneska udělala sama 3x pidi krůčky, tak se asi brzy rozejde :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2008 ve 21:25  • Odpověz
Ta skříňka se prej "normálně našroubuje" :grinning: říkal táta :wink: Jako vrchní skříňky u kuchyně :wink: Musí to prej mít vyšší nosnost.Ještě to nemaj chlapci přesně vymyšlené :wink: Juk na Modrou S. máme tam album :grinning: :grinning: krása :grinning: Prodejnu písnu sem jo, všechny si to přečtou a hotovo :wink:
20. srp 2008 ve 21:27  • Odpověz
Ahojky.Mer to určo bude v pořádku,ale víc očí víc vidí,takže pro kontrolu je to asi lepší,než kdyby to přešla a ty ses pak kvůli tomu nervovala.Jinak V. je šikulka,to Ančí se zatím jen staví,ale všude kde to jen trochu jde,takže jsem furt u ní aby nežuchla na hlavu..dneska byla s tatí na prochajdě a potkaly se s poppynkou velkou a malou a pak ještě s panem poppynem a šli na pivko a já seděla doma :angry: ..No a jak se nám Ančí furt vrhá na pulitr s pivem,tak jí dal Rob cucnout a ona si pak doma krkla a normálka z ní bylo cítit pivko :grinning: ..hrůza.
20. srp 2008 ve 21:30  • Odpověz
Takže pozooooooooooooor nebudu popisovat desetkrát :wink: Jedeme od Polanky směr Klouzko jo? A jedeme jedeme a po pravé staně bývala ta krytá tržnice, terazky tam stojí obchoďák a po vaší levé ruce bude hřbitov, takže zahneme ke hřbitovu , odbočíme tedy z hlavní silnice vlevo a jedeme za hřbitov pořááááááááááááááááááááááád rovně, nikde neodbočujeme a pak budeme mít po pravé ruce stavebniny atd........ je to víc budov najednou a vlevo pak je nábytek, velká hala, prodejna , to nemůžete nenajít :wink:
20. srp 2008 ve 21:31  • Odpověz
no musí to mít velkou nosnost, hrcne si ti na to dítě a je to dole. Prý se to musí dát nějak do zdi a na nějaký traverzy :unamused:
20. srp 2008 ve 21:31  • Odpověz
To máte malou alkoholičku :grinning: Ale trocha piva jednou začas, no doufám, že ne každý den!!!! :confused: :grinning:
20. srp 2008 ve 21:32  • Odpověz
Dorot, takže je to v Klodzku?
jinak fotky dobrý, krásně vám tam svítí sluníčko.

teda Ančí, dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2008 ve 21:35  • Odpověz
Jo je :wink: Jinak nevíme teda, nám to budsou dělat tady v truhlárně, takže to nějak vymyslej, zas se nám nezdá, že když někdo má už koupelnu hotovou, třeba 2 roky a chtěl by závěsnou skříňku, že by musel bourat kachličky, to bude držet na nějaký konzole, co unese určitou váhu. A sedat na skříňku, no to by byla prdel modrá :grinning:
20. srp 2008 ve 21:49  • Odpověz
Fotky dobrý, ale už aby to bylo :grinning: Svítí svítí, ale v létě je to očistec
20. srp 2008 ve 21:54  • Odpověz
Nazdar ženy, jdem spát, dobrou noc všem :slight_smile:
20. srp 2008 ve 21:59  • Odpověz
Tak pozor, prý budeme mít od stropu pověšený lana, ze Zoo od šimpanzů a na tom bude viset ta skříňka, takže Mer , tady vidíš, jak to u nás chodí :grinning: No někdo je jinej, ale já to nejsem :grinning:
20. srp 2008 ve 22:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.