• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ze stropu lana??? Zajímavé... :grinning: :grinning:
20. srp 2008 ve 22:17  • Odpověz
ahojky, tak jsem si vás dočetla, teď máme návštěvu vzácnou, tak není moc času. Zítra jedu s návštěvou do Klouzka, tak to tam omrknu :grinning:
k té hypošce - jen takový detail - dokud není ta hypoška splacená, tak OPRAVDU NEbydlíte ve svým :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bydlíte sami :grinning:
my už taky tři roky odkládáme rekonstrukci jádra - zatím stavebka došly (ve smyslu zkončily), takže ještě připravit projekt a netuším, kolik to bude konečná částka - nejdřív musíme nechat udělat úložný prostory v chodbě, pak tam přesunout věci z pokojíčku, ten zařídit pro mrňku a pak se vrhneme na jádro - koupelna, kuchyň :confounded: no, jímá mě z toho děs, a k tomu samozřejmě taky splácíme. I když jsem z baráku, tak mě zatím vidina vlastního moc neláká, tak nějak vím, co je s tím práce a hlavně to taky stojí peníze, no a když mě to chytne, tak se můžu realizovat u našich :grinning: :grinning:

bubbli, uf, to jsem si oddychla, mám pračku s vrchním plněním, takže tam jen tak nedostane :pensive:
a jdu žehlit, v pátek frčíme na hory, tak ať jsme v gala - teď jsem dokuchtila rajskou :slight_smile:

Dobrou noc všem, šmírákům nic :grinning:
20. srp 2008 ve 22:31  • Odpověz
Dooobré ránko, vrchní plnění máme též, tak snad nic neobarví, to spíš já, :angry: Sršni koukni v Klouzku a informuj, my pojedem asi v So.
21. srp 2008 v 09:11  • Odpověz
Ahojky.Srsni tak se přihlaš do té soutěže jak běží na primě..jak se staví sen :wink: :slight_smile: ..Já mít tenhle prtavej byt svůj,tak do toho hnedka jdu.Můžeš si tam zadat požadavky na barvy,styl...a oni ti to zaplatěj.Sleduješ ten pořad někdy??
21. srp 2008 v 09:13  • Odpověz
My ho sledujeme, akorát bych byla naštvaná, kdyby se mi to nelíbilo, :grinning: Ale zadara proč ne co?
21. srp 2008 v 09:16  • Odpověz
No to by mě asi taky švihlo,třeba jako ta šílená kuchyň v kombinaci kanárkově žluté a fialové,to bych asi omdlela..ale jinak se jim zatím všechno vydařilo :slight_smile:
21. srp 2008 v 09:36  • Odpověz
To jo no, já se barev nebojím, tak by mě to nevadilo, horší je to s mužem :grinning: Ale je fakt, že se zatím ve všem shodujem, až teda na koupelnu, pořád chtěl nějakou normální(ve smyslu klasická) no a po dohodě sám vybral moderní :grinning: :grinning:
21. srp 2008 v 09:49  • Odpověz
Tak kde jste? Dělá se hezky, tak asi venku, že? my půjdem po O do města, jdu okouknout ty židle, tady je teda nemaj, ale zeptám se jestli mi je objednaj za cenu, jako na netu a když ne, tak si je objednám sama a hlavně matrace maj v akci, tak jsem zvědavá :wink:
21. srp 2008 v 10:07  • Odpověz
já vybírám koupelny, V.spí, takže toho musím využít :grinning:
21. srp 2008 v 10:27  • Odpověz
Koukni na www.venta.cz Červený Kostelec a pokud dlažbu a obklady, tak z Polských jen: www.paradyz.com.pl a nebo www.opoczno.cz a z českých Rako. Španělský neeeeeeeeeeeeeeee!!! Ani Obi, Hornbach neeeeeeeeeee!!!
21. srp 2008 v 10:31  • Odpověz
http://www.gres.cz/koupelny-fotogalerie.html ještě inspirace, dobře udělané a maj i návrhy (ukázku 3D
21. srp 2008 v 10:35  • Odpověz
http://www.rako.cz/cz/realizace/169-zebrano/1400 my toto, ale jinak barevně pojednané :wink: (světlejší)
21. srp 2008 v 10:36  • Odpověz
Venta v ČK nám dělá komplet návrh, jen musím vybrat zařizováky
21. srp 2008 v 10:48  • Odpověz
mě se hrozně líbí tato vana, ale nemůžu se rozhodnout
http://www.idealstandard.cz/vyrobky/akrylaty/Sweetlife/main_Sweetlife.htm
21. srp 2008 v 10:49  • Odpověz
Krásná, fakt moc hezká,pro nás by byla široká, museli jsme slevit, když ji chceme obkládat 5cm kachliček na každý straně :wink:
21. srp 2008 v 10:51  • Odpověz
Nám dělají návrh tady u nás, už podruhé :grinning:
21. srp 2008 v 10:51  • Odpověz
já ji chci zapustit a taky mít okolo hodně odkládacího prostoru, bude pod oknem, je docela levná. Ale fakt nevím, musím k tomu pak už ladit vše do obla nebo kulata
21. srp 2008 v 10:53  • Odpověz
hrozně se mí líbí Evolution od Raka, ale zapuštěná by už vypadala jinak než s čelním panelem
21. srp 2008 v 10:54  • Odpověz
To jo, to známe :grinning: Nezávidím, navíc vy dvakrát, což bych byla v koncích :angry: Zlatě za komančů, jedny kachličky, vana universál a hotovo :grinning:
21. srp 2008 v 10:54  • Odpověz
já právě místo mám, takže se můžu s vanou rozcapovat, ale chci to mít hodně jednoduchý, ne žádný blbiny navíc :grinning:
21. srp 2008 v 10:55  • Odpověz
jo přesně, tohle je hrůza, je toho milion, dolů mám skoro vybráno. Čtvercový sprcháč s čirým sklem, hranaté umyvadlo na desku, hajzlík ještě nemám. Nahoru mám čtvrtkruhový sprcháč s čirým sklem a teď mě čeká ta pitomá vana, umyvadla a hajzlík :grinning: :grinning: :grinning: Venku hezky a já tu čučím do katalogů.
21. srp 2008 v 10:56  • Odpověz
jo a to čištění toho čirýho skla, to bude něco a vůbec dvě koupelny, se z toho po.....si budu muset najmout asi uklizečku :grinning:
21. srp 2008 v 10:57  • Odpověz
AAAAAAAAA musím se teda zeptat v bance na uklízečku, jestli, když u nás bude jestli to platěj :grinning: :grinning: My máme WC MIO od Rocy, ty maj hezký WC i celý sestavy :wink:
21. srp 2008 v 10:59  • Odpověz
hoď odkaz na to WC, nemůžu to najít :wink:
21. srp 2008 ve 12:06  • Odpověz
OOOOOmlouvám se moc moc moc, záchod je JIKA- MIO :wink:
21. srp 2008 ve 13:11  • Odpověz
máte to sedátko jak se pomalu samo zaklápí? Docela o tom uvažuju, dítě s tím křápne a je po něm :grinning: :grinning:
21. srp 2008 v 15:10  • Odpověz
Jo objednal ho, že prej mu občas taky spadne, a že spadne to slyšíme až v obýváku, zas takovej rozdíl to není :wink:
21. srp 2008 v 17:30  • Odpověz
Zdraví dádinkovic :dizzy_face:

Koukám tady se maká a maká :grinning: :grinning:

To my jsme si byli včera u bublinek na návštěvě a moooc se nám tam líbilo, malá Dádi měla teda teplůtku a nějak jí tekla voda z nosu, ale dnes už nic, Bublinka říkala že to měli u zoubků taky, tak doufám že to jsou opravdu jen zoubky, včera měla v zadečku večer 39°C ale ráno už jen 36°C a večer dneska už 37°C tak snad už to bude OK, rýmička jí už dneska taky netekla. ale byla nějaká podivná.

Přišel nám dneska výpis z elektriky a málem mě to kleplo :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: budeme doplácet 7tis!!! Musíme si vzít kontokorent, protože nevím kde bysme na to vzali, zaplacené to má být do 2.9. což teda taky moc nechápu co si myslej. Vylezlo nám to takhle vysoko, protože v září to nechtěli zaplatit a teď nám splátku za srpen do toho nezapočítali :rolling_eyes: jinak by to bylo o něco hezčí 3,7tis ale stejně bysme na to neměli. Chjo, dostali jsme totiž úžasnej mrazák od manžovejch rodičů, oni se ho totiž potřebovali zbavit a my si chtěli koupit novej a oni nám ho vecpali, já byla pořád proti a manža mě furt odpálkovával a teď to sám vidí.
21. srp 2008 ve 21:07  • Odpověz
Achojky.Tak vy takhle akcičkujete ju??Daadi už víš něco bližšího ohledně termínu??
21. srp 2008 ve 21:23  • Odpověz
Frogíku, ohledně termínu nevíme zatím nic, ta můra psycholožka mu ještě po 14dnech neposlala výsledky, takže se to zase protáhne, holt se to asi nějak domluví a buď mi to půjde a nebo ne :frowning2: Bez těch výsledků totiž nemůže k docentovi a pak musí do nemocnice pro termín. Vypadá to prozatím až na to další pondělí, že by snad ....
21. srp 2008 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.