• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Dobré ráno!
Dáádi, to jsem ráda že se k tomu nic nepřidaloi, to budou opravdu snad jen ty zubiska... :wink:

Mer, to máš pravdu, kupovat to jen po kouskách, to nebude nikdy nic, to se snažím muži taky vysvětlit, ale prý nejde všechno hned najednou a honem jak si myslím. No já myslím že by to šlo, no musím ještě zapracovat. Jinak jsem na koupelny ujetá, koupelna by byla první co bych předělala. A jak tak koukám na to co tam budete mít vy, to je krááááásné!
22. srp 2008 v 07:50  • Odpověz
to jo, určitě nejde všechno najednou, my i když mám hypošku, tak stejně nezbude na milion věcí a bude se to dělat postupně.

Já se z těch koupelen po.... Mám to tu týden už rozložené, ale nemám na to čas. O víkendu je na baráku akce, takže zase musím vařit a obskakovat a půjdu tam asi i makat... :grinning: Doufám, že nebudu tak dlouho vybírat až nepřeberu :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2008 v 08:13  • Odpověz
Mer, určitě vybereš dobře :wink:

Holky, nemáte některá doma takovej ten starej vysavač jak nebyl na elektriku, ale vysávál sám od sebe? Takovej ten na tyči. Nevím jak to popsat. Mám doma jen takovej starej normální a ten než připravím když chci vysát ten kousek koberce na kterým si B. hraje tam to je úděs. A je abnormálně hlasitej a ani moc nevysává... Tak jsem myslela že by mi stačil ten starej, ale nikdo ho nemá... :frowning2:
22. srp 2008 v 08:18  • Odpověz
Dobré ránko,
Frogiku, klidně bych se přihlásila do Snu, ale zatím mi to vždycky uteklo.
Bubbli, my ho nemáme, ale používám takový ten malý, jak se nabije ze zásuvky. A rychlou službu udělá i smetáček a lopatka :slight_smile:
22. srp 2008 v 09:11  • Odpověz
Já bych nás do toho Snu taky přihlásila, docela to sleduju a dobrý. Jen teda občas to je hoooodně moderní :fearful: Ale já teda nevím jestli to platí Prima????
22. srp 2008 v 09:33  • Odpověz
Já myslím,že asi jo,páč tam vždycky říkaj,že je to dárek od Ge money bank..Pořad je super,jen my vadí ti dva jak tam brutálně ničí ten strarý nábytek..člověk by to třeba ještě šlušně prodal,nebo si to vzal na chalupu,atd..a oni to rozsekaj na kousky..Zrovna minuly měsíc běžel konkurs,chtěla jsem přihlásit naše,aby jim předělali pár místností v baráčku a mamka řekla NE!!
22. srp 2008 v 10:44  • Odpověz
No s rodičema bych tu proměnu neriskovala, my máme sice s mamkou stejnej vkus, ale ten šok by nepřežila :grinning: Prosím vás, kdy je ta oslava dalších narozek? Já jsem snad blbec :angry: Bubbli my máme malej vysavač ten ruční , jak ho nabiješ a pak řádíš, ale můžu ti říct, že drobečky a podobný svinstvo, než abych vytáhla toto, vezmu smetáček a je
22. srp 2008 ve 12:02  • Odpověz
No však já bych se s ní na všem předem domluvila,právě že si tam můžeš popsat jak bys to asi chtěla a vzhledem k tomu,že naši maj barák na vsi a maj zahradu a zvířátka,tak by jim to určo neudělali přemodernizovaný..ale když nechce tak smolík..Oslava se zatím ještě neví,až podle operace Daadi manži,ale zatím na 90% pátek 26.9..
22. srp 2008 ve 12:30  • Odpověz
Já se přiznám že se smetáčkem jsem na koberec ještě nikdy nešla! Tak ale zkusit to můžu. :dizzy_face: A nebo tu uklízečku. Mer, můhla by jsi ji pak poslat vvždycky ještě ke mě, já to tu más sice malý, ale uklízet mě stejně vůbec neba a mohla by mi chodit i vařit. :grinning:
22. srp 2008 ve 12:31  • Odpověz
Jo, jasný bubbly, pošlu ji vždycky i k Vám :grinning: :grinning: :grinning:

Já bych se do toho Snu taky chtěla přihlásit, ale nevím, zas aby na mě čučel celý národ a pak ty pomluvy, no znáte to, nebo ne? Já teda jo :grinning: :grinning: :grinning: A občas je to tam fakt strašně přemodernizovaný,že se mi to ani nelíbí. Jak co
22. srp 2008 ve 12:49  • Odpověz
tady je taky pár zajímavých van,ale na to je potřeba fakt prostor :slight_smile: :http://www.novinky.cz/clanek/147365-obrazem-neobvykle-i-tradicni-vany-pro-pozitek-z-koupele.html
22. srp 2008 v 15:57  • Odpověz
krásný vany, tak prostor ten my máme, ale na ty vany nemáme :grinning: :grinning: :grinning: Ty stojej určitě tak 50 hadrů :grinning:
22. srp 2008 v 16:23  • Odpověz
Ahojda!Holky nechci vás zklamat ale prý se do Snu můžou přihlásit jen z Prahy a okolí :frowning2:
22. srp 2008 v 19:51  • Odpověz
Ahoj Ivanky, no jo, tak to máme smůlu... TO asi aby nemuseli všechen materiál a nábytek vozit až kdoví kam, páč beztak všechno kupujou v Pze.
22. srp 2008 v 19:54  • Odpověz
tak to je pěkně nespravedlivé :angry:
22. srp 2008 v 19:55  • Odpověz
Přihlásit se může kdokoli,ale koho si vyberou je jen na nich a je pravda,že berou co je ve středoč. kraji,což naši jsou,ale když nechtěj :unamused: ..
Mer koukala jsem na ty vany,na jejich stránkách ceny nemaj,ale našla jsem je jinde a třeba ta avokado stala kolem 12-15 tis..
22. srp 2008 v 19:58  • Odpověz
Frog, Avokado je od Ravaku a je to jedna z nejlevnějších van a taky z nejmenších, ta je levná, dá se pořídit i za 7. tis., myslím, že ale ty ostatní vany jsou mastný.

Přidala jsem nějaké fotečky, tak mrkněte, některým jsem to poslala i mailem :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2008 ve 20:21  • Odpověz
Jo na koberec , tak to bych taky se smetáčkem nešla, jedině s rejžákem :grinning:
22. srp 2008 ve 20:33  • Odpověz
Máš mail :grinning:
22. srp 2008 ve 20:33  • Odpověz
Sršničky pak písněte, jak v Klouzku :wink:
22. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz
V. to mooooc sluší, má krásný šatky s páskem, no kočka to je :dizzy_face:
22. srp 2008 ve 22:02  • Odpověz
ooo, V. děkuje :wink:
22. srp 2008 ve 22:50  • Odpověz
Mer kdo ti dělal dort a kdes vzala předlohu?
22. srp 2008 ve 23:18  • Odpověz
Frog, předlohu jsem vzala z toho odkazu, jak jsi tenkrát dávala, že chceš dorta, vybrala jsem si z té stránky co jsi tam měla taky svůj dort, tenhle byl teda jiný :grinning: Původně měl být tříposchoďový, ale paní si ho udělala podle sebe dvouposchoďový, ale vůbec to nevadilo. Dělala ho mámina sestřička. :wink:
22. srp 2008 ve 23:51  • Odpověz
Právě že si říkám,že přesně takovej buide mít Ančí,takže originální opět nebudeme :frowning2: ..ale nám ho bude dělat srsnicka,takže uplně stejný nebudou :wink:
22. srp 2008 ve 23:55  • Odpověz
měl to být tenhle, teď na to koukám, že byl úplně jinej než předloha, ale i tak byl krásnej :wink:
23. srp 2008 v 00:02  • Odpověz
právě proto jsem vybrala jiný, abychom se neopičili :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2008 v 00:03  • Odpověz
Jasně v poho,já pak taky hodím foto jakej jsme ho měly my :wink: :slight_smile:
23. srp 2008 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.