• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Kde jste všichni?
Já se právě vrátila z baráku, makáme jak černý :grinning: :grinning: :grinning: Jdu odpočívat, V. hlídá tchýně, jedu si pro ní až večer a pak jdu pařit :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2008 v 15:04  • Odpověz
Venku je hezky,tak jsou všichni asi tam.Já jsem teďka sama,páč tatí si vzal malou a šli ven,takže tady brouzdám po netu a hledám recept na dortík,aby ho mohla i malá.Z čeho jste to dělaly vy na tu oslavu u bublinky??Asi dám piškoty,pribinu,banán,piškoty,pribinu a hrozno a tu pribinu trochu smíchám s jogurtem..
23. srp 2008 v 17:09  • Odpověz
jj, Frog, myslím, že to bylo z jogurtu,piškotů, ovoce, možná smetana, nevím, to řekne Bubbly.
Tak já se loučím, letím oslavovat miminko :grinning:
23. srp 2008 v 19:38  • Odpověz
Ahoj!

Venku je ale hnus, co?

Dneska měla B. obědu cizrnovou polévku (moooc jí šmakovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: ), teď spí a až se vzbudí tak jako druhý chod má bramborové špalíčky , karbanátky (mleté telecí+cuketa+vločky) a dušenou zeleninu. Tak doufám že i na tom si pošmákne.
No a je poledne takže jdeme jíst i my. Dobrou chuť i všem ostatním!
24. srp 2008 v 11:57  • Odpověz
Nazdar bazar Polanko, teda hnusně je, táta maká taky jako černej a večer je skutečně černej jak bota, Andulka šla spát s babičkou. Jinak dortíka měla piškoty a rozvařený jablíčka nastrouhaný a do toho se vlije 2 pudinkový prášky s vodou a nechá se zhoustnout a děláme vrstvy :stuck_out_tongue_closed_eyes: K obědu ,měla bramborovou kaši+kuřecí kousky a trochu zeleninky , teda snědla celou polívkovou misku :confused: My měli sekanou a bramborovou kaši a náš táta bude obědvat až večer -segedín
24. srp 2008 ve 12:30  • Odpověz
Tak Ančí měla dneska po dlouhé době skleničku,nechtělo se mi vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..Včera měla zeleninku s masíčkem a brambůrkou a tu zeleninu s br. jsem jí pokrájela na kousky a ona jedla sama a jak se jí to líbilo.Já pak sice musela trochu luxovat ale to neva :slight_smile: ..
24. srp 2008 ve 12:43  • Odpověz
tak já nevím, skleničky zas nechce a to ani přesnídávky, spíš chleba a ovoce, nebo rajčata, ty ve velkým množství. Jsem teda radši, ale je fakt, že na dovolený je měla denně, možná se jich přejedla no :unamused: Když jí sama, sní toho víc :wink: aspo|ň u nás to tak je
24. srp 2008 ve 12:57  • Odpověz
Holky, právě jsme se rozhodli, že jedeme do Kiky a Ikei, vyjíždíme za půl hodiny, povezeme ale 3 gauče, tak žádný nábytek už asi nenarveme, ale kdyby jste chtěly něco malého, tak mi zavolejte, tel. píšu do IP
24. srp 2008 ve 14:19  • Odpověz
Anička má přesnídávky ráda,má je denně.Chlebík s máslem taky jí,ale poslední dobou ho začala plivat,ta¨kže spíš suchej a plátkový sýr vedle jen tak natrhanej..skleničky jí dávám jen nouzově tak max. 2krát za měsíc..
24. srp 2008 v 16:52  • Odpověz
nazdárek bazárek, v Klouzku to bylo docela OK, kupovaly jsme se švagryní povlečení, dostaly jsme penízky od babi, ale musela jsem vybrat univerzální, strašně se mi tam líbilo od glucku, bylo i cenově OK, ale bylo moc růžový :frowning2:

http://www.gluck.com.pl/?a=nowosci_pp
Baby Heart Rw

nábytek už jsme nestihly, zatím je čas, nejdřív projekt :slight_smile:

dnes jsme se vrátili z Krkonoš, bylo to moc fajn, akorát dnes celý den pršelo, tak jsme byli na chatě, ale měli to perfektně nachystané i pro děti, takže se nenudili. V pátek a dnes nás trochu stihnul průjem, v pátek jsem byla ještě u zaskakující mudry, ale protože nebyla teplota ani nic jiného, tak to je nejspíš z jídla. No, chtěla jsem balit v pátek ráno (v půl dvanácté byl odjezd), ale kvůli dvěma cestám k mudře (jednou k naší - dovolená, pak jsme čekaly na autí a frčeli k zastupující (už s taťkou)), jsem musela zabalit během hodiny včetně poklizení bytu a uvaření obědu, leč povedlo se, i umýt nádobí a uklidit :grinning:

Teď jdu žehlit a zítra začínáme kolo praní :slight_smile:.
24. srp 2008 v 17:07  • Odpověz
To povlečení je krásný a nevypadá tak růžově,ale asi to klame :unamused: ..
24. srp 2008 v 17:26  • Odpověz
no jo, mně to taky nepřijde, ale ne pro každého je růžová jako růžová :rolling_eyes: :slight_smile:
jdeme koupat, pak umýt podlahu a spinkat, tak zatím papa a užijte si poslední celý srpnový týden!
24. srp 2008 ve 20:08  • Odpověz
kdyby to bylo růžový tak jako na tom obrázku tak bych ho taky bral,ale víc asi taky ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..Tak páček.
24. srp 2008 ve 20:23  • Odpověz
Jo a jen tak pro info.Poppynkovic maj zavirovanej pc,tak proto tu není.
24. srp 2008 ve 20:24  • Odpověz
tak jsme tu, takže:
Pro Frog a Bubbly mám vše, pro Dorot jen ten baldachýn, ostatní vyprodáno :frowning2:
Katalogy nejsou, chystají se nové, budou 4.9. :frowning2:
Takže jsem vás asi moc nepotěšila.
My jsme koupili taky hrníčky a talířky co chtěla Bubbly, k tomu ještě mističky a příbory, stoleček s židličkama, koš na hračky, nějaký krabice na bordel :grinning:
24. srp 2008 ve 21:42  • Odpověz
Mer, ty jsi zlatá! Díky! Mističky a příbory už máme a využíváme, takže nákup schvaluji! Jen pozor na vidličky, jsou dost ostré :fearful: :angry:
24. srp 2008 ve 22:00  • Odpověz
jj, ty zatím ani dávat nebudu :slight_smile:
24. srp 2008 ve 22:17  • Odpověz
Mer, B. už vidličkou jí :wink: . Samozřejmě za mého dohledu, ale už se jí daří si jídlo napíchnout a strčit do pusy :grinning:
25. srp 2008 v 07:43  • Odpověz
tak jsem právě přijela z nemocnice, mám zánět zvukovodu, super. Mám v uchu nějaký tampon, takže skoro neslyším a hlava mě bolí jak čert. :confounded:
25. srp 2008 v 09:07  • Odpověz
Jej tak to ti nezávidím,to jsem měla jako malá :frowning2: ..
25. srp 2008 v 10:23  • Odpověz
Mer, coto??? Tak at jsi brzo fit!

Holky neznáte z Polanky nějakou paní Ivanu Ulichovou? šije dětský věci : http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9102

docela bych to okoukla na vlastní oči, nemá nějaký obchod? Nevíte?
25. srp 2008 ve 13:20  • Odpověz
ahojky, tak to neznám, zkus ji napsat, má opravdu hezké věci, taky by mne to zajímalo
25. srp 2008 ve 14:10  • Odpověz
jj, mě se líbí ty maskáčové tepláky :wink:
25. srp 2008 v 16:13  • Odpověz
Zdar bazar, Mere to nevadí, sice mě dost štvou ty závěsy, ale co se dá dělat :wink: Děkujeme aspoň za list :slight_smile: Pak dáme vědět kdy se stavíme, páč pojedem do toho P. do koupelen :wink: Jinak jsem koukla na tu paní, sice neznám, ale zdá se mi to drahý, nevím :unamused: Ale šití je blbá práce, což chápu zas , ceny látek, materiál+práce :wink: Jdem na kávu :wink:
25. srp 2008 v 17:35  • Odpověz
Dorot, oni to prý můžou mít třeba na Zličíně nebo jinde, ale na Čerňáku bylo vyprodáno :frowning2:
25. srp 2008 v 18:45  • Odpověz
Jasný to nevadí, aspoň jsme "ušetřili" :grinning:
25. srp 2008 v 19:26  • Odpověz
Sršni, psala jsem jí, ale zatím neodpověděla. A drahý se mi to právě nezdá, pokud to je opravdu kvalitní matroš... No a proto bych to potřebovala vidět na vlastní oko. :wink:
25. srp 2008 ve 20:05  • Odpověz
Já to myslela tak, že na lítačku jí stačej tepláky za 60,- od ŤAmanů. A hlavně jak to vypadá, takhle bych to neriskla, prostě na MMB máš značkový za 150,-třeba :wink:
25. srp 2008 ve 21:23  • Odpověz
Jj Dorot, to souhlasím. Na lítačku stačí nějaký bazošový nebo ťamanský. Ale třeba ta bavlněná čepička za 45,- mi přišla dobrá (B. snese jen bavlnu jinak má vyrážku na čele), pak švagrová shání pro kluka do školy nějaký takový ty plátěný kahloty s těma sdvojenejma kolenama, to paní taky šije asi za 150,-, ségra kupovala pro Matese teď slipečky bavlněný za 110,-/ks a aní šije za 40,-/ks. Ale jde právě o to, jakej to je materiál ve skutečnosti.... :wink: :confused:
26. srp 2008 v 07:23  • Odpověz
Ahooj :dizzy_face:

tak ta paní je fakt husťačka, obdivuju ty co umí takhle šít, já si nejsem pomalui ani schopná zašít díru na kalhotech, na tyhle práce jsem fakt hrozná.
26. srp 2008 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.