• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Nazdárek bazárek,
tak jsem tu! asi po týdnu, uf. Jj, měli jsme zavirovaný počítač, tak jsme ho museli nechat vyčistit, ale ty nervy, abysme nepřišly o všechny fotky, to bylo drsný. No, ale pan profík je fakt třída, tak to zachránil :slight_smile:

Jinak jsem taky koukala na paní a myslím, že je ze Studnic, tak tu fakt neznám. Něco se mi taky líbí, ale přesně jak píše Dorot, taky bych raději koupila na lítačku bazošový, nebo i od ťongů. No, teď jsem koukala, že N. oblíkne tepláčky, co jsem ji dávala ve !2! měsících jako kaťátka do kočárku, má je pod kolena, ale protože jsou super zakončený, tak je natáhne i přes bříško a netlačí ji. no a na doma je to super kousek, sice sepranej už, ale za 110,- nekupte to:slight_smile: :slight_smile:
Daadi, tak jehla a nit mi taky nic neříká, nejsem schopna si přišít ani knoflík:slight_smile: Moje mamka je taky na toto out a když se ji uvolnil na kalhotech na kapse knoflík, tak ho servala a servala i ten druhý, aby to nebylo blbý, chodit jen s jedním :slight_smile: :slight_smile: Takže já jsem talent na toto neměla po kom zdědit a obdivuju všechny, kdo tomu rozumí :slight_smile:
26. srp 2008 v 11:47  • Odpověz
Jo tak to jo, já koukala jen na ty tepláky, šila jsem a vím, co je to za práci, akorát ani já moc nemusím věci šitý doma, ale na lítačku, proč ne. Zkrátka já to myslela tak, že za 150,- když je to domácí(šitý doma, se mi to zdá dost, no nevím, jak bych to vysvětlila :grinning: Škoda, že tu nejde zvuk :grinning: Jinak jsem udělala kup, koupila jsem podzimní boty Andulce, na ceduli stálo 799,- :confused: ale jelikož to byl poslední kus, po slevě stály 400 :grinning: Kožený se žirafkou, jdu slavit :grinning: Teda už jsem slavila, koupila jsem boty sobě, ale u ťamanů za 200,- ale jako bacha, mě fakt vydržej, mám už 3 zimu od nich boty :wink:
26. srp 2008 v 11:50  • Odpověz
Nazdarek poppy.Ančí taky nosí věcičky vel. 0-3měs.Má takovou bílou tuničku a pro mimi to byli původně šaty.A tepláčky to samé,jen to má teďka jako třičvrťáky :slight_smile:
Dorot prosím tě tys psala že malá jí rajčata,to už jako můžou?Mě dr. říkala,že rajče je alergen a naši jich maj plnou zahradu,tak že by ančí taky mohla papat??
26. srp 2008 ve 12:23  • Odpověz
Frogíku, s rajčatama to zkus a uvidíš, já teda čerství taky nedávám, ale v jídle už je jedla a nic se nestalo. Záleží jen a jen na Tobě :wink:

Poppy, :grinning: :grinning: :grinning: tak knoflík se ještě ukecám přišít, ale tím to pro mě končí :dizzy_face: A moje mamka to sice zašije, ale taky to nesnáší, šití je v naší rodině taky out :wink:

Já nevím, no zatím Dádi nic nezničila, tak mi nepřijde tak strašný dát 130,- za tepláčky, zase oblečení nekupuju nijak moc, vždy se vypere a zase je, hlavně když chvilinku vydržej. Jinak to že jsou šitý doma ... když budou vypadat tak hezky jako na těch obrázkách tak mi to je úplně jedno kde je to šitý. Nepotřebuju značku, ale aby se mi to líbilo.
26. srp 2008 ve 12:55  • Odpověz
ahojky, to je zase počásko, co? Jsme vyrazily ven a byla nám zima, ještě že jsem přibalila bundu s sebou. Už se těším, že se snad tenhle týden ještě ohřejeme :wink:
26. srp 2008 ve 13:12  • Odpověz
nazdárek,my se ted taky vracíme k oblečení co už jsme vyřadili :wink: rajčátka jí nejedou ,ale rajská omajda s těstovinama to ,docela baští,no ty její porcičky,ale aspon ,že to :grinning: jinak stále závisláčci na mlíku :grinning:
26. srp 2008 ve 13:13  • Odpověz
my se taky těšíme,že ještě pobudeme na chalupě a užijeme trošku teplíčko :wink:
26. srp 2008 ve 13:14  • Odpověz
ikdyž to máme trošku složitější ,děda už je měsíc v nemocnici ,tak stejně pendlujem sem tam :unamused: cvalík baští syrové ovoce,jo a máme rýmku a kašlik ,ale tipuju ,zas k zubum :angry:
26. srp 2008 ve 13:19  • Odpověz
Tak rajčata i ostatní jí od 1 roku, bylo nám řečeno, že máme vyzkoušet po troškách a uvidíme na nic alergii nemá, jen nesnese jogurty, ale mlíko jo? :confused: Ale prej se to stává, tak nevím :grinning: Venku hnusně, naštěstí už dnes nemusíme, teď jsme byli 1h venku a ve městě od rána, pak půjde babi, pokud nebude lejt :angry:
26. srp 2008 ve 13:31  • Odpověz
Tepláky necháme teplákama, :grinning: :grinning:
26. srp 2008 ve 13:31  • Odpověz
tak my pofrčíme k babi, malá je vyspaná a po o. My pořád jen skleničkujeme, celkem mám strach jí udělat jídlo sama, ale už se na to chystám delší dobu. Vím že 100% tam nedám tolik zeleniny :unamused: osobně byc h ty některý jídla od těch 10měs. fakt nejedla, samá zelenina :pensive: Já totiž na zeleninu v jídle moc nejsem, čerstvou jo, ale tohle fakt nee. Papá moc hezky a včera jsem se až zhrozila, dala jsem jí k svátě to od Hami 100% ovoce (normálka to občas kupujeme) byl to banán a jablko a nejprve se oklepala a při další lžičce se jí zvedl i kufr, ale stále otvírala poslušně pusinku chudinka. Nikdy jsem jí při tom nijak do jídla nenutila :confused: tak jsem to dodlábla sama a dostala housku, ale mě to teda moc chutnalo :sweat_smile:
26. srp 2008 ve 14:00  • Odpověz
ahoj holky,
já jezdím každý den do nemocnice na převazy, bolí to jak čert, beru po 4 hodinách brufen, jinak bych asi chcípla.

Knoflíky si taky tak tak přišiju, ale pokud jde o něco jiného, tak ani náhodou, to musím k švadleně :grinning:

Rajčata taky už dávám na chleba s tvarohem, docela jí šmakujou, i když já s bráchou je nejíme :sweat_smile:

V. má taky třeba jednu mikinu nosí od cca 2 měsíců do teď a pořád jí je akorát. Tepláčky nosí taky ty co měla, když byla mímo, v pase jí jsou ok, jen jsou jako tříčtvrťáky, ale v létě to nevadí. Ale chystám se koupit na doma nějaký z mmb, aby je měla dlouhý na podzim.
26. srp 2008 ve 14:01  • Odpověz
no já koukala, že máme v šatníku ještě dost dobrých věcí 9-12 m :grinning: jsem z toho měla depky, že jsem zlá máma, nutím ji malý věci, ale oni ji jsou a koukám, že to není nenormální, tak jsem ráda :slight_smile: jen se musím dokopat jí to zase trochu protřídit a to se mi furt nějak nechce :frowning2:
26. srp 2008 ve 14:43  • Odpověz
kuk,kde jste všici :angry: my dnes procházkovali,s froginkama A poynkama ,pak jsme potkali další koníkajdy,docela čilej batolecí ruch na hlavní štráse :grinning:
26. srp 2008 ve 20:06  • Odpověz
popynkama samo :grinning: :grinning: :grinning: no holky se hrozně objímali,až se samou láskou porvaly :grinning: ,teda cvalík atakoval chudáka popynku,že se otočila zády a nechtěla se muchlat :grinning: ,no froginka to sledovala,no myslím ,že na jaře to budou bitky na pískovišti :grinning:
26. srp 2008 ve 20:09  • Odpověz
No tady!!! :grinning:
26. srp 2008 ve 20:18  • Odpověz
Čauky,jj,bitka to byla slušná..1:0 pro cvaldovic :grinning: .
26. srp 2008 ve 21:12  • Odpověz
Dobré ránko! :wink:
27. srp 2008 v 08:11  • Odpověz
Za chvíli jedem do kudowky do bazénu, prý to tam je hezký, tak jsem zvědavá. Máme to naplánovaný už dlouho, tak je mi trochu líto že je venku tak hezky, raději bych tam jela až bude ošlklivěji...
27. srp 2008 v 11:42  • Odpověz
Jo tam byl párkrát skorošvára a prej dobrý :wink: ..já jsem dala spát krakena,od rána tady kňourá,protivní,furt jí mám za zadkemK obědu jsem jí udělala polívečku,ale neměla v ní masínko,takže jí to nejelo..to bude mít asi po tatí,ten by taky masíčko mohl každý den třikrát :slight_smile:
27. srp 2008 ve 12:44  • Odpověz
ahojky Polanko, no v tom vodním světě jsme byli, mě se to docela líbilo, ale je fakt, že HK je lepší. :confused: a takdy o dost dražší :rolling_eyes:
27. srp 2008 v 15:11  • Odpověz
My nebyli nikde páč mám koziny moooc velký a vršek na ně prej nedělaj,takže smůla a přitom já jsem taková kachna,když jsme byli tenkrát u Mer.tak jsem byla z té vody uplně hotovson :grinning:
27. srp 2008 v 16:00  • Odpověz
Ahojky, tak konečně v pondělí už se dozvíme datumek manžovýho kuchání v HK, chuděra můj, nedovedu si to vůbec představit.

Jinak dneska je malá taky nějaká divná, furt by chtěla abych si s ní hrála, jakmile se odkvačím kus dál je zle :rolling_eyes: no ale když se vztekala, tak už jsem jí plácla, tohle mě totiž fakt vůbec neva. měli jsme dneska návštěvu, byla tu kámoška co je těhulka a čeká to koncem října, neví co to bude, tak jsem na ní moc zvědavá. Budou mít buď Františka a nebo Jindřišku.

Tak cvalíkovic je taková ranařka, Jo?? :grinning: To teda nevím jestli vás pustím k mojí Diance :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta ještě tak akorát mydlí kocoura a včera si málem udělala móňo o roh zdi :sweat_smile: měla tam včera flek jakoby modřina, ale dneska už je to fuč, tak nevím kam to zmizelo.
27. srp 2008 v 16:20  • Odpověz
autor
Ahojik:slight_smile:

jj, včera na Hauptstrasse byla bitka Cvalda vs Poppy, ale protože Poppy stála zády, tak neměla šanci :confounded: Každopádně bacha na Cvaldíka :grinning: :grinning: :grinning: Určo se nebudu bát ji jednou pustit s Cvali na disko :grinning: :grinning:

Dneska se P. osypala na zádech a v obličeji, tak jsem volala naší dr. a protože má dovolenou, tak měla zástup, a tam mi dr. řekla ať se zastavím, no tak jsem ji dala 30,- Káčé za to, že mi řekla, že to má od komára?! o čemž pochybuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: protože spí v bodýčku, okna zadělaný... Jsem si stěžovala Ivankám a Iv, by mě to prej řekla zadarmo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No a krom toho, tak je určo erupce jak sviňa, pže já už jsem dnes z té naší milované celkem na palici. Stále miláčkovi nedochází, že si může natlouct, když se mi staví v kočáře a vysí s hlavou dolů, drží se za madlo a protože měla dnes zataženou boudu tak se nemohla narovno postavit, tak stála jak to šlo - hlavou dolů...věřte mi nebo ne, ale toto mě dovádí k šíííílenstvííííí :angry:
27. srp 2008 v 19:59  • Odpověz
autor
Bubbly, určo dej vědět, jak bylo a jak se to Bublince líbilo:slight_smile:
27. srp 2008 ve 20:00  • Odpověz
autor
Mer, a jak je tobě? Asi to není moc příjemný, když je venku tak hezky - poslední záchvěvy léta:/
27. srp 2008 ve 20:02  • Odpověz
My tady taky měli dneska návštěvu.Kámoška se kterou jsem v HK bydlela a neviděly jsme se 8 let.Má 7.měs. Claudii a teďka je na začátku těhu,takže to bude mít docela divočinu..
Daadi,tak hnedka jak budeš vědět termín tak písni a udělám pevnej termín oslavy a začneme zajištovat věci kolem ju :wink:
27. srp 2008 ve 20:02  • Odpověz
Poppy, je mi fakt hrozně, strašně to bolíííííí. Včera jsem dr. říkala, že chci antibiotika, že to nepřestává a prý že se tohle antibiotikama neléčí. Dnes když jsem byla na kontrole mi jiný dr. řekl, že se to vůbec nehojí a že jestli mě to tak strašně bolí, že mi ATB dá. TAkže kdybych je brala už od pondělí, byla jsem dnes v pohodě. Nikdy bych nevěřila, že zánět zvukovodu může tak bolet, je to jak když mi tam někdo bodá nožem a ani ibalgin nezabírá. Je to prý horší jak zánět stř.ucha. Jinak já platím každý den 30 kč za to že mi vyndají tampon a dají mi tam nový a dneska jsem platila ještě za recept. Nevím na co si platím zdrav. pojištění.

Frog, jak závěs a polštářky, dobrý?

Jinak doufám, že to nejsou poslední záchvěvy léta, snad ještě bude hezky :wink:
27. srp 2008 ve 20:07  • Odpověz
No tak jsme přijeli z toho Polandu docela zklamaný. V HK je to stokrát lepš. Takže příště jedině tam. A tak levný to tady taky není, vyšlo nás to skoro nastejno. :angry:

Mer, já se pro ty kelímky stavím až ti bude líp, nebo jak to vidíš?
27. srp 2008 ve 20:41  • Odpověz
Bubbly, stav se kdykoliv, ale dám ti to asi jen mezi dveřma, protože mě to fakt bolí a každý mluvení atd. mě fakt bolí, tak jestli se nebudeš zlobit, jen dej dopředu vědět, kdy přijdeš :wink:

Holky, někde se tady stalo něco velkýho, nějaký požár nebo bouračka - jezdí tu milion hasičských aut a sanitek, brrr. :frowning2:
27. srp 2008 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.