• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
no jo Mer, taky mi z toho běhá mráz po zádech, asi něco hnusnýho. ach jo...
Tak já ti napíšu kdy bych se stavila :wink:
27. srp 2008 ve 21:07  • Odpověz
Jo mer. super,polštárky za 19,- nikde nekoupíš :wink: ..
27. srp 2008 ve 21:23  • Odpověz
autor
Takže velká auta s houkačkama razila směr Jiráskov, jo? Fuj, nám z toho s Ivi taky nebylo nejlépe:( Čučely jsme z okna...:/
27. srp 2008 ve 21:46  • Odpověz
bubbli, my jsme tam byli ještě před Beruškou, tak možná od té doby podražili, není divu, že jich tu je tolik na koupálku, že jo. Jirka byl hooodně zklamanej už tenkrát, mně se líbila ta vířivka :slight_smile:

mer, ať už Tě to nebolí a brzo se to uzdraví - no, to naše zdravotnictví, to mi povídej, od března se léčím s tou vyrážkou kolem pusy a stejně furt prd (jak se říká hezky česky) a na těch poplatcích už mě to taky stálo min. jedny nové šaty :unamused: fakt mě ta vláda s.... je to ještě horší, než když se neplatilo - přijde mi, že dýl čekám, jsem tam kratší dobu a ke všemu nic nevyřeší!!! taková pomoc je zadarmo drahá :angry:
27. srp 2008 ve 21:47  • Odpověz
Tak už to vím,v Žabokrkách hořela slejvárna,je to stará zavřená fabrika..
27. srp 2008 ve 21:50  • Odpověz
autor
Frog, ty jsi se minula povolání, měla jsi dělat pro FBI :wink: :grinning:
Děkujem za info :dizzy_face:
27. srp 2008 ve 22:14  • Odpověz
Teda Frog, rychlý info :grinning: :grinning: :grinning: !

No Sršni, platili jsme 14 Zl./os/hod. pak ještě 4 Zl.doplatek a 4 Zl.na parkovišti. Děti do 4let zadara. Takže 36Zl. A to je za hodinu a 10minut...
V HK to stojí 135,-Kč /2hodiny/osobu a za B. jsme platili 40,- - takže 310,- Kč.

O doktorech a jejich přístupu ani nemluvit :angry: :angry: :angry: .
28. srp 2008 v 08:35  • Odpověz
Mer, přeju hlavně brzo uzdravení a úlevu holka, jak se prosím Tě u toho staráš o malou?? Vůbec si to nechci ani představovat, když mi není ok, jsem dost protivná :unamused:

Frogíku, s tím si buď 100% jistá, že jakmile budu vědět termínek, že se ozvu a už to domluvíme na beton :wink:

Dorotko, pořád marně čekám na tu IP s adreskou toho obchůdku s nábytkem kam jezdíte.
28. srp 2008 v 09:29  • Odpověz
Daadi, pomáhá mi hodně mamka, první den zůstal MM doma, pak jsem to tak nějak přežívala, za chvíli mamka taky přijede a jede se mnou s V. na očkování, protože mě to dneska propichovali, celou noc jsem nespala, skoro jsem jela na pohotovost, a dr. primář (to je ten co mi nechtěl dát atb) mi dnes řekl, no jo, ucho to bolí a pak řekl sestře ať mi podrží hlavu a něco mi tam dělal, myslela jsem že chcípnu bolestí a trochu jsem se cukala a tak mi řekl, jestli se budete takhle cukat, tak nepomůžete mě, ani sobě, no prostě jednání opravdu hezké. Prý jsem tam měla hnis, dali mi injekci proti bolesti, ale stejně se mi vůbec neulevilo. Opravdu, platím každý den a ještě za tohle jednání, ať jdou s tím zdravotnictvím někam :angry:
28. srp 2008 v 09:58  • Odpověz
Zdra bazar, teda ......... tady nám někdo fušuje do řemesla :grinning: FBI :grinning: :grinning: Mer hodně zdravíčka, ať ten fuj hnus zdrhne a máš klid :wink:
28. srp 2008 v 10:11  • Odpověz
ahojky Polanko,
daadi, dorotka už to tady psala někde psala - přijíždíš do Klouzka :slight_smile: za hřbitovem doleva a tam to je :sweat_smile: myslím
zkusím to najít, kde to psala, ale jak ji znám, tak už Ti určo napsala
28. srp 2008 v 11:07  • Odpověz
Je to strana 184

dorotamachalova • 20. srpen 2008 ve 21:31

Která pravidla porušuje: | Zruš Takže pozooooooooooooor nebudu popisovat desetkrát Jedeme od Polanky směr Klouzko jo? A jedeme jedeme a po pravé staně bývala ta krytá tržnice, terazky tam stojí obchoďák a po vaší levé ruce bude hřbitov, takže zahneme ke hřbitovu , odbočíme tedy z hlavní silnice vlevo a jedeme za hřbitov pořááááááááááááááááááááááád rovně, nikde neodbočujeme a pak budeme mít po pravé ruce stavebniny atd........ je to víc budov najednou a vlevo pak je nábytek, velká hala, prodejna , to nemůžete nenajít
28. srp 2008 v 11:08  • Odpověz
Ahöjky cholky.Já tady řeším dilema co to ma malá za pupínky na obličeji.Včera měla 3 do rána má o tři víc.Jsou to malé načervenalé tečky,vypadá to jako malinké štípance a ale jsou všechny stejně velký..Tak tady pročítám ty dětské nemoci,nesedí to teda na nic,jen malinko na zarděnky a s těma se stejně prý nic nedělá,tak uvidíme zítra..a nebo tady máme komáry co utočej jen na Anču :angry:
28. srp 2008 v 11:14  • Odpověz
Frog, V. to měla taky asi před měsícem, na hlavě, ve vlasech, na uchu a pak to asi za týden zmizelo, teploty neměla.
28. srp 2008 v 11:44  • Odpověz
Tak to budou asi fakt komáři.
28. srp 2008 v 11:50  • Odpověz
ahojky,Bubli,tak plavání nám začíná v pátek 5.9 v 11.30,ale kvuli placení bude frmol,tak já jdu už na pul jedenáctou,tak dej vědět,jak vy,jinak od října se to přesune asi na pondělí a na jinou hodinu,ale to nám ještě během září řekne,my už se mooooc těšíme,jinak zdravíme všechny malé i velké holkyyyyyyyy :grinning:
28. srp 2008 ve 12:46  • Odpověz
sršni moc moc díky :wink:

co to máte všichni za ďobance :confused: :confused: :confused: že by fakt komáři??!!!

Jinak jsem si říkala, že dnes udělám po pár letech zase rizoto :unamused: že ho dám i Dádince, no a co myslíte, dala jsem do toho moc rejže a málá se mi chudák začla dávit, moc odvařená z toho nebyla ale pusinku otvírala prdelka moje, no tak jsem jí netrápila, a dala zase raděj skleničku a hned byla větší radost. Rizoto jsem si dala já, no a je fakt , že je problém to polykat. Jsem fakt trubka, co si o mě ta holka bude myslet :sweat_smile:
28. srp 2008 ve 13:28  • Odpověz
Cvali, to jsi si volala do bazénu?
28. srp 2008 v 15:22  • Odpověz
Mer volala jsem naší instruktorce,je to moje známá :wink:
28. srp 2008 v 15:40  • Odpověz
autor
Taky jsem zvažovala, jestli chodit do bazénu, či ne, ale asi si budem chodit sami, když já furt ještě nevím...jednou se mi chce, jindy zas nee. Taky kvůli spaní, jídlu atd.

No a dnes Poppyška celý den nespala, vytuhla až o půl páté, takže doufám, že bude chrupat do rána, stačilo by do 7hod.

A dnes jsme se byly podívat ve školičce, kam bych Poppynku chtěla dát, jsem nadšená, moc se nám tam líbilo, P. se líbily hračky, postýlky, židličky, jak to bylo všechno malilinkatý a na její výšku jak dělaný. Už máme podanou přihlášku když bylo P. půl roku, teď jsme se dozvěděli, že na rok 2010 je školka úplně obsazená, takže ještěže jsme to podali s předstihem:slight_smile:
28. srp 2008 v 17:40  • Odpověz
Poppy prosím tě a jak to je s přihláškou?Musí mít dítě trvalé bydliště v místě kde chce chodit do školky??Páč my tady jsme jen v podnájmu a trvalé máme u Poděbrad..
28. srp 2008 v 17:50  • Odpověz
autor
Na to jsem se ti nezeptala, ale zeptám se, určo, hned jak p. uč. uvidíme:slight_smile: Jinak co se týče přihlášek, tak ve většině školek vám řeknou, že stačí podat v měsíci dubnu příslušnýho roku, ale zas tady jsem slyšela názor od zkušené osoby, že přihlášek si můžeme podat třeba deset a pak se rozhodnout a nastoupit. No a samo, že se zohlednuje i termín podání žádosti.
Každopádně se ti na to zeptám, ale myslím si, že si tu přihlášku podat můžeš, že to asi nezáleží, no je to můj názor, ale zeptám se ti, jak to je:slight_smile:
28. srp 2008 v 17:56  • Odpověz
ahoj Poppy
28. srp 2008 v 18:02  • Odpověz
smarja, skolka, co? Tak to jsem mimo
28. srp 2008 v 18:04  • Odpověz
koukam, ze ty uz taky, tak nekdy cus :wink:
28. srp 2008 v 18:07  • Odpověz
autor
Seymi, ahoooj, už jsi asi pryč, co???? :sweat_smile:
28. srp 2008 v 18:08  • Odpověz
nee, jseste neee
28. srp 2008 v 18:09  • Odpověz
jak se mate? Ja nejak nemam chte a ani casu sem lezt. Sem tam hodim neco na duben a nazdar. Hledam postel pro Adus a nejaky tento ke staveni, tak mam toho sezeni u PC dost a Adi taky chce mou pozornost.

A jak Poppy? REoste, co?
28. srp 2008 v 18:11  • Odpověz
prave Adus roztrhla stranku v knizce, musim ji slepit, uz tu buli, ze si nemuze cist.
28. srp 2008 v 18:11  • Odpověz
tak je zalepeno, ale nejak ji desne mrzi, ze ta knizecka ma bo a tak ty stranky jsou jeste umaceny od slzicek.
28. srp 2008 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.