• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
budulínku jestli si z NMnM TAK TAM JEZDÍM ZA KÁMOŠKOU :wink:
8. únor 2008 ve 13:18  • Odpověz
já se pokusím,jdu teda krmit...
8. únor 2008 ve 13:21  • Odpověz
KDYŽ NEBUDEŠ STÍHAT PÍSNI MI JEŠTĚ NA KONÍKA VYRAZÍM POZDĚJI ,JDEME BAŠTIT :grinning:
8. únor 2008 ve 13:27  • Odpověz
poppy, je to z mandlovky, s těma pěnovýma bonbona jsem to ještě nezkoušela, je to prej hustý :confused: ve smyslu že je to nejdřív horká matlačka, rychle to vychládá, nacpeš do toho hodně cukru ještě.... no, zatím mě to neoslovilo.
8. únor 2008 ve 13:47  • Odpověz
tak brouček už je relativně OK, akorát že zhubla, takže v pondělí musíme na převážení. Absolutně nic nejí, jen pije ode mne, tak fakt nevím, co tam v pondělí navážíme :frowning2:
8. únor 2008 ve 13:48  • Odpověz
SRSNIČKO,TAK ASPON ,ŽE PIJE TO JE DULEŽITÝ ,VĚTŠINOU,KDYŽ JIM NĚCO JE NECHTĚJÍ ANI PÍT TAK SE HOLKY DRŽTE :wink:
8. únor 2008 ve 13:58  • Odpověz
ano,ano jsem z NMnM.já se snazim jeste kocarkovat,ale už to s tou moji dracici moc nejde,nejradeji litá a vozi kocarek a za rucicku nechce ani nahodou :grinning: Ale uz je s ni aspon sranda,ted zacina mluvit,vsechno opakuje,tak si musim davat pozor na pusu :sweat_smile: .já jinak pocházim od trutnova.Vidim,ze je tady další marod,tak se brzy vylezte a jak ríka cvalda pit,pit,pit
8. únor 2008 v 15:18  • Odpověz
ahojky, tak marůdek už spinká, podařilo se mi do ní večer natlačit tři lžičky mrkve a jablíčka (přesnídávky), kaši jsem udělala z vody, to ji moc nenadchlo, ale snad už to bude lepší. Tak já jdu gruntovat a chystat na zítra, přijedou babi a dědi (jak s oblibou říkám :slight_smile:) tak jdu dělat salát a dortíka. A když zbyde čas, tak můžu vyčistit Verunčiny otisky ze stěny :grinning:
Dobrou noc!
8. únor 2008 v 18:56  • Odpověz
autor
Hezký večer,
no tady to dnes žilo... :sweat_smile: To je dobře že Verunce je už líp, ještě Kaji, aby byla fit a bude to nej, nej, nej :dizzy_face:
Tak jsme dnes procházkovaly s Frogem a Cvaldou a konečně se holky mohly přesvědčit, že moje Poppynka je opravdu popelnička :grinning: Na prochajdě si vynutila jídlo a tak jsme musely zaplout do cukrárny a dát si něco dobrýho :grinning:

A DNES VE 13:30 SE NARODILA POPPYNCE SESTŘENINKA ELIŠKA, 48CM A 3715G :dizzy_face: HURÁ, HURÁ, HURÁ :dizzy_face:
8. únor 2008 v 19:50  • Odpověz
autor
Jo a Meredith, jakpak jsi pořídila??? Byla jsi spokojená? :wink:
8. únor 2008 v 19:50  • Odpověz
nechala jsem tam přes 400 kč. Hrůza, nesmím tam už chodit.
8. únor 2008 ve 20:13  • Odpověz
koupila jsem troje šaty, overálek na spaní, manžestráčky, a ještě něco, teď si nemůžu vzpomenout :grinning:
8. únor 2008 ve 20:15  • Odpověz
Ahojky holky.Tak jsem uspala tu mojí dračici a mám čas chvili brouzdat po pc.
Poppy koukala jsem na stránky porodky,ale ještě tam nic není,odpol to asi nikdo nefotí,takže až v pondělí.
8. únor 2008 ve 20:30  • Odpověz
autor
TAky jsem uspávala, nějak se ji nechtělo :sweat_smile:
Ne, fotka tam zatím není, v pátek odpol. to nehrozí, že by někdo fotil. Já taky rodila v pátek a foto bylo až v pondělí. Jinak jsme prý měly stejnou PA, že si na mě vzpoměla, když příjmala švagrovou. Jinak měla nástup v 7ráno, ještě ji chtěli poslat domů, i když byla na 5cm, ale neměli místo. Jenže J. nechtěla, že už to chce mít zasebou, tak ji daly na pokoj. V 11 píchli vodu a ve 13:30 byla Eli na světě :dizzy_face: Žádnej oxitocin, epidural, nic... :dizzy_face: Holky šikulky to zvoládly celkem rychle. A malá je hezounká, trošku cvalíček, ale na to jak se šlechtila (od 2.2.) tak to se teda vyšlechtila
( :grinning:
8. únor 2008 ve 20:47  • Odpověz
autor
Teda Meredith, ty jsi to tam zkoupila celé, ne??? Ještě že v pondělí bude nový zboží :wink: :grinning:
8. únor 2008 ve 20:48  • Odpověz
autor
A stálo to za to, co??? Možná levnější a hezčí než některý věci na MMB.
8. únor 2008 ve 20:49  • Odpověz
no že by tam měli zas nějaký extra věci, tak to moc ne, ale něco se tam vybrat dá. Koupila jsem tam třeba přesně stejnou sukýnku od Nextu co mají na mmb a výhodou je, že neplatíš poštovné.
8. únor 2008 ve 20:58  • Odpověz
levnější je to určitě než ne mmb
8. únor 2008 ve 21:00  • Odpověz
a v pondělí bude jen jeden pytel nového zboží a šatičky už měla vyvěšené :grinning:
8. únor 2008 ve 21:01  • Odpověz
autor
A tys nám je vykoupila, co???
8. únor 2008 ve 21:07  • Odpověz
jen troje :grinning: Měla jsem v ruce asi ještě dvoje, ale vrátila jsem je. Čekají tam na Vás :grinning:
8. únor 2008 ve 21:11  • Odpověz
No teda a já se na to pondělí klepu,jak tam vlítnu a ono prdlačka jo..chlapík mě navnadil,že bude háfo zboží a prd.. :frowning2:
Právě brouzdám po mimáči a scháním svetýrek,mám představu jak má vypadat ale nic takovýho jsem tam nenašla
8. únor 2008 ve 21:28  • Odpověz
já zase sháním kalhoty, taky se tam těším, takže se tam možná potkáme :grinning:
8. únor 2008 ve 21:40  • Odpověz
autor
??? Co to???
8. únor 2008 ve 21:41  • Odpověz
no šatičky tam nějaký mají, ale jinak si myslím, že to v pondělí nebude nic moc, a každý pondělí prý jen jeden pytel.
8. únor 2008 ve 21:59  • Odpověz
autor
No, ale ten jeden pytel je doooost velikej, takže tam bude zboží na dost stojanů :wink: Potřebuju nějaký Rollky kaťata a jako na MMB za 300,- se mi do toho moc nechce. Počkáme a uvidíme :slight_smile:
8. únor 2008 ve 22:02  • Odpověz
ahojda tety,přeju pěknej večer. trošku jsem výletovala a říkala si,že už tu nikdo nebude,ale tady se to kecá o 106 :wink: Poppy,tyy jo,tak konečně máte princeznu na světě, to je priiima a ani se s tím holky moc necrcaly,viď? :grinning: :slight_smile:
teda holky,takový ooobr nájezdy na nový obchůdek...aby tam na nás něco zbylo. nelvětší prča bude,až se tam budu s nějakou z vás o nějakej extra kousek rvát a nebudu vědět,že spolu večer co večer kecáme tady :sweat_smile: :confused:
8. únor 2008 ve 22:09  • Odpověz
no já tam v pondělí nejdu, nemám na to nervy se tam s někým o něco rvát, prý tam má být narváno :confounded:
8. únor 2008 ve 22:13  • Odpověz
autor
já tam byla tohle pondělí a byla jsem tam sama s jednou mamkou :wink:
8. únor 2008 ve 22:17  • Odpověz
a jak tam dlouho je ten hrabák? Já myslela, že je to něco nového
8. únor 2008 ve 22:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.