• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Dobrý večer Polanko, Dadinko máš IP ohledně nábytku, my od Braunau to máme jinak tu cestu :wink:
28. srp 2008 v 19:48  • Odpověz
Školka, mazééééééééééééééééc u nás se děti do školek rozdělujou podle toho, kde v jaký části bydlíš, pokud jke teda volno :wink: Alůe vybrat si můžeš snad jakou chceš, ale myslím, že musí být trvalý bydliště, ale nechci kecat
28. srp 2008 v 19:50  • Odpověz
To jsem tu zas sama, to mi děláte schválně ne? :grinning:
28. srp 2008 ve 20:07  • Odpověz
Jsem tu Dorot!!!

U nás teda do školky berou přednostně místní, pak až ty z okolí. A přihlášky minimálně rok dopředu...

Cvaldi díky za info, musím to taky ještě promyslet, B, je kachna, moc jí vodička baví a děti jí taky baví, tak bych chtěla chodit, ale o půl dvanácté to je vražedný čas. chodí spát už jen jednou denně a to od půl 12 do 13. Tak nevím jak bych to měla dělat???

Jinak máme doma kotě, prý je u domu potřeba (no nevím :sweat_smile: :confounded: ) a to je B. nejlepší hračka a největší kamarádka. Dnes jsem dala B. kousek melounu, tak si jen ukousla a běžela dát zbytek kotátku. No kotě nadšeno nebylo, ale B. mu to vehementně spala do pusy... A obdivuju to kotě jak je trpělivý, B. ho tahá za uši, mačká mu bříško, a jemu je to úplně jedno.
28. srp 2008 ve 20:25  • Odpověz
Bubli naši maj taky kočku, a dobrý je to splachovací kocour, než by ji seknul, zaleze si na drápadlo až ke stropu :grinning: Cpe mu taky všechno a už mu vlezla i do granulý na WC naštěstí tam nic neměl :grinning:
28. srp 2008 ve 20:29  • Odpověz
Vzpomínám na Mer. chudák, snad už je to lepší :frowning2:
28. srp 2008 ve 20:29  • Odpověz
No B. lezla do granulí Rodymu, ale to už má zakázaný, tak to pochopila. Kočce tam zatím snad na žrádlo nechodí...
28. srp 2008 ve 20:32  • Odpověz
Tak naše A. leze zas do pelechu S. a to pak ječím, ona jí hází hračky a je spokojená, jen samej chlup :angry: :grinning: Ale my říkáme, že to má protilátky :grinning:
28. srp 2008 ve 20:33  • Odpověz
No jasně. Tak protilátek má B. teda už určitě dost, je to takový typický špinavý vesnický dítě :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2008 ve 20:35  • Odpověz
Dnes jsme byli od 24h vzhůru do 3h, kdy byla u mě v posteli a střídavě usínala a brečela, byl to mazec do 5h se pak budila po půlhodině s brekem a v 5 usnula natrvdo a spala do 7.45h mazec, asi zuby, furt něco rve do pusy a brečí :frowning2:
28. srp 2008 ve 20:35  • Odpověz
No jo, chudák A... Takových nocí máme taky už několik za sebou. Vždycky když jí leze zub, to pak přesně takhle, brečí, usne na 10minut a zase brečí.... Ale to jsou vždy tak dvě tři noci a dobrý. Tak vydržte!
28. srp 2008 ve 20:37  • Odpověz
Vydržíme, my všechno vydržíme :grinning:
28. srp 2008 ve 20:37  • Odpověz
Akorát je mi jí líto, spinkala by a nejde to, navíc pláče Amííí amííí a já jí nepomůžu, když ji přivinu k sobě uklidní se, ale za chvíli si sedne. koupila jsem gel a teď jsem jí dala na noc Nurofen :wink:
28. srp 2008 ve 20:42  • Odpověz
taky jí pak už nakonec dám nurofen, když fakt nemůže spát. Ale moc to teda nepomáhá, stejně spí chvíli a zas ječí... TO je hrozný když pláče a volá tě a nemůžeš jí pomoct, co? Já jsem na tohle hroznej cíťa, nemůžu ji nechat jen tak brečet. :confounded: :frowning2:
28. srp 2008 ve 20:48  • Odpověz
Ahojky..Ančí má tedka taky neklidné noci,už několik nocí za sebou si tak mezi 3-4 sedne a povídá a trvá jí to třeba 1,5 hodiny a to mě už z toho hrabe,páč chci spát. :angry:
28. srp 2008 ve 20:52  • Odpověz
Mě taky pak hrabe když se budí každých deset minut, to vždycky už jakš takš zaberu a ona zas začne výt. To je děs. Chápu že to byla dobrá mučící metoda. Budit mučence když usínal.
28. srp 2008 ve 20:54  • Odpověz
No právě, že nemůžeš pomoct a ještě když chce spát, dospávala dopoledne 2h, přes den byla jak čert a k večeru to zas začlo
28. srp 2008 ve 20:55  • Odpověz
autor
My taky trpíme, strašně moc, z pusinky ji tečou cinty, dudák má celej zasliněnej a z nosu ji teče, chrochtá u toho a strašně pláče, jako když by ji na nože braly, ach jo. Taky jsem namazala, přes hodinu a půl uňuchňávala a konečně zabrala. Je mi ji moc líto.

Holky, ať už mají ty zubizka venku, je to šíííílenýýý!

Mer, myslíme na tebe, ať jsi brzy fit a je ti líp. Ach jo. Je to strašný. Uši fakt bolej...au au au:(
28. srp 2008 ve 20:57  • Odpověz
No tak jí lezou špičáky, dle mého kouku a zas najednou :frowning2: Zatím mě nechala nahlídnout jen dolů. Uši jsou jak zuby :angry:
28. srp 2008 ve 21:00  • Odpověz
B. ted vylezly nahoře půlky stoliček a dole se derou taky obě stoličky, taky najednou. ty spodní jsou už vidět,ale ještě nejsou venku tak čekám každou chvíli zase trápení... špičáky ještě nic.
28. srp 2008 ve 21:02  • Odpověz
autor
Já teda nevím, co N. leze, ale připadne mi to jako zuby moudrosti, podle toho jak vyvádí, tohle neznám, co se dělo dnes :confounded:
28. srp 2008 ve 21:03  • Odpověz
U nás se to Poppy taky stupňuje. Nejdřív to byla jen rýma, pak rýma a nespaní, teď rýma nespaní a průjem. TAk se těším na další level....
28. srp 2008 ve 21:05  • Odpověz
No tak to byly nějaký erupce, když i u vás :wink:
28. srp 2008 ve 21:09  • Odpověz
Holky, vymyslely jsme si s Poppynkovýma holkama výlet do HK do aquacentra, pojedem asi 10.9. přidáte se někdo?
28. srp 2008 ve 21:26  • Odpověz
Já ani nevím,jestli jí třeba nelezou nějaký zoubky,páč jakmile jí strčím prst do pusy,tak mě tak kousne,že mám ještě pár minut otisk a bolí to jako čert.Instikntivně bych jí vždycky málem jednu plácla,ale vím že tomu nerozumí,takže plácání se nekoná..
28. srp 2008 ve 21:30  • Odpověz
Frog :grinning: to známe :grinning: :grinning: Bubli asi ne, nemáme moc času a budu ráda, když se dostanem na srazík :wink: Ale nápad dobrej :grinning:
28. srp 2008 ve 21:32  • Odpověz
Jdeme spát, přejeme všem krásnou dlouhou noc a broučkům ničím nerušený spánek :wink:
28. srp 2008 ve 21:33  • Odpověz
Díky Dorot :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2008 ve 21:34  • Odpověz
Nemáš zač, přeju to taky kvůli sobě že? :grinning:
28. srp 2008 ve 21:35  • Odpověz
Děkovala jsem za pochvalu nápadu s bazénem. ale díky za přání dobré noci, taktéž ti přeju... I všem ostatním...
:wink: :wink: :wink:
28. srp 2008 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.