• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
:grinning: :grinning: AAháááááááááááá :grinning: :grinning: fakt jdu :wink:
28. srp 2008 ve 21:37  • Odpověz
my budeme ten týden pryč, takže bohužel :frowning2:
28. srp 2008 ve 21:53  • Odpověz
taky přeju dobrou noc.my zítra frčíme do HK,Rob jede darovat plazmu a já pocourám s Ančí a kámoškou po pěší zoně a možná navštívíme oblíbenou pizzerku Santa Maria..Mám tam oblíbených pár dobrůtek,tak asi zhřeším finančně a dám si gnochi salmone :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..mňááámka.Teďka tady koukám na jste to co jíte a říkám si,že bych taky měla už začít něco dělat,ale jak mě se nechce.Kde jsou ty časy,kdy jsem měla 68 kg,ale to taky byl život.Denně krabka LM,jedna akce za druhou,litry vína a dalších tekutejch dobrůtek,z akce rovnou mezi pacoše a na jídlo nebyl ani čas..Ale zas na druhou stranu,tímhle tempem jet ještě pár let,tak skončím v léčebně :grinning:
28. srp 2008 ve 21:59  • Odpověz
dobré ránko, teda, to byl život Frogisku :wink:
29. srp 2008 v 08:32  • Odpověz
jeje, kde jste všichni?
29. srp 2008 ve 13:12  • Odpověz
Zdravíme Polanku :dizzy_face:

Jsem nějaká KO a šla bych hnedka spát. Určo ale nejsem sama :grinning:

Dorotko, IP jsem četla, když by to bylo aktuelní, tak ještě možná písnu. Ono, my stejně nemáme teď jiný auto než žabku a já tam nepojedu. Předpokládám, že přivízt si to musíš sama, odvoz není?..

Frog, takovej život co jsi mělaa teda rozhodně nezávidím, to já byla asi pořád taková uťáplá , nikdy žádný akce a tak, ale vynahrazovala jsem si to chlapama :dizzy_face: ty jsem honila o 106, parkrát jsem se taky zlila, ale na prstech by se to dalo spočítat a to jak mi pak bylo zle nikdy nezapomenu, fuj fuj.

Sršni, koukám dneska sama samotinká :dizzy_face: ale už jsem se přidala.
29. srp 2008 ve 13:56  • Odpověz
ahojky,tak my měli trápení se stoličkama,ted tři dny rýma,ucpanej nos a ,když lehla ,tak kašel,alejen přes den ,na noc jsem dávala sinecod a noci dobrý,cvalík je proti starším zlatý dítě,za rok v noci brečela snad jen dvakrát,jinak pořád bez dudlíku a miláček hodnej,to jsem předtím neznala,ta je fakt za odměnu.Ale ikdyž trápěj jsou to zlatíčka ne? :slight_smile: my jedeme Bublli do HK v neděli celá rodinka se vycákat,takovej výleteček před školníma povinostma,cvalík od 12.30 chrupe a vubec se jí nechce vstávat,se nedivím ,když je takový divný počásko :frowning2:
29. srp 2008 v 15:11  • Odpověz
Bubli,od října bude bazén v pondělí asi večer v 17.30,ale není to ještě jistý,jinak my chodíme po 12 taky chrupat ,ale když je potřeba tak vydrží a jde dýl,když má činnost ,tak není ani protivná,tak to snad ten měsíc vydržíme ,jinak chodí taky jednou denně a spí 2-3 hodiny,někdy déle :confused: ,ale to pak jde večer ve 21 ,opice,doufám,že se to ted po létě změní :wink:
29. srp 2008 v 15:14  • Odpověz
Ahoj Polanko, tak Dadinko odvoz asi je, ale za peníze to je jasný :frowning2: naštěstí máme vlek, tak se to dá :wink: Spali jsme v pohodě, akorát ji ráno vzbudil táta :wink:
29. srp 2008 v 15:37  • Odpověz
Zuby už jsem viděla a konečně i začala za jíst :slight_smile: Počasí hnus co? U nás střídavě leje, tak jsme doma a já šiju závěsy atd....................
29. srp 2008 v 15:58  • Odpověz
ahoj holky,

Bubbly, já bych jela, ale neřeknu teď dopředu, protože toho máme taky moc s tím barákem. Jak by jste jely? Autama nebo vlakem, busem?

Jinak já byla včera v noci na pohotovosti, už se ta bolest nedala vydržet, v sobě asi milion brufenů a nic,tak mi píchli injekci a asi na 5 hodin dobrý a od půl čtvrtý jsem zas v bolestech. Prý je to divný, že by ATB už měly zabírat, nezabírají, opět jsem na brufenech a bolesti, už nemůžu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Potřebuju být fit, na baráku nám srovnávají zahradu se zemí, potřebuju tam být a řešit dalších milion věcí a nedá se to, ještě že mi rodina tak pomáhá, jinak bych byla namydlená.

V. dnes měla 38 naměřeno, tak doufám, že se to nevystupňuje, včera měla 2 očkování, jsme poslaný s nožičkama do HK. Taky super - dr. ordinuje jen v pátek a od 7.00 a je to na čísla a sestra mi řekla, že ať se připravím, že je to na celý den, tak jsem jí říkala, jak mám čekat v čekárně s ročním dítětem celý den, že musí taky spát atd., no a že prý dr. si nepřeje objednávat na čas, tak že to takhle prostě je, fakt super !!! :grinning:

S bazénem taky přemýšlím, že bych přešla k vám, protože tam V. zná holky, ale zavolám si ještě v pondělí, kdy máme termín a podle toho se rozhodnu.
29. srp 2008 v 16:36  • Odpověz
Venku je fakt hnus, taky jsme dnes nebyli venku, jinak jsem jí zkusila dát ke sváče trošku ovesný kaše s jabkama a nijak odvařená z toho teda nebyla a mě teda moc chutná. Ale ona je nějak už asi předláblá těch přesnídávek, už se jí po tom otáčí kufr a jabka nechce už v žádný podobě. Ne že by je teda nejedla vůbec, to ona pusu otvírá, ale když vidím jak se potom oklepe a nebo se jí otočí kufr chudince, tak teda jí to nedávám.

Dorot, no to máte fajn, on manža měl služební oktávku v kombíku, ale pak jí prodali a teď má krumpl, kterým bych se neodvážila jet dál jak po Machlandu. Prostě je to starej náklaďáček snad ještě i s původníma gumama :frowning2: nno děs a hrůza a žábu manža řídit nemůže, takže jsme dost namydlený. Kdybysme to tenkrát věděli že toho služebáka má jen na chvíli, tak jsme koupili něco většího :frowning2:

Co se zubů týká, tak nám se klube teprve 4 a to jednička vlevo nahoře. Vůbec se na ty stoličky netěším, ale je fakt že by byly třeba :unamused:
29. srp 2008 v 16:37  • Odpověz
Sršni, kde to furt cestujete? Vy jste teda cestovatelé :grinning: :grinning: :grinning:

Frog, to mi povídej s tím hubnutím, dneska jsem si taky říkala, že bych už měla začít konečně něco dělat, hlavně k té nové práci budu potřebovat nějaký elegantní hadry na sebe, nemůžu tam chodit v riflích :grinning: a to co mám doma je mi všechno malý, ach jo :frowning2: Ale fakt už nevím, kde bych na to vzala čas a energii, jsme v jednom kole a jsem ráda, že se můžu nažrat :grinning: :grinning: :grinning: TAky už mám během 3 měsíců čtvrtý ATB, takže imunitu mám oslabenou jak nevím co :frowning2:

Daadi, já už dneska spala dvakrát :grinning: Musím tu bolest nějak zaspat
29. srp 2008 v 16:41  • Odpověz
Daadi chlapi k tomu sämozřejmě patřili :grinning: :wink: .
Mer. to je divný,že ti to nezabírá a furt to tak ukrutně bolí.nechceš radši zajet na jiné ušní??My se před chvílí vrátili z HK,bylo to fajn.Zas jsme něco utratili v Tescu a já si dala tu mňamku jak jsem o ní včera psala..
29. srp 2008 v 17:22  • Odpověz
Frog, byla jsem už u třech doktorů, pořád na stejném ORL, ale každý den slouží někdo jiný a je pravda, že nebýt jednoho dr., tak do teď asi nemám ATB
29. srp 2008 v 18:45  • Odpověz
Mer ,manža stím zvukovodem chodil taky sem na ORL a dobrý,ale chodil každej den něco mu tam kapali a MĚL TAM NACPANEJ TAMPON a antibiotika,trvalo to asi 14 dní a měl to o.k,cvalík chrupkala přes tři hodinky,byli jsme venku ,jenže chce pořád chodit,tak vymetla pár kaluží a mohli jsme jít domu,naše oblíbené oblečení jsou ted tepláky :grinning: ,ted tu lítá jak zběsilá,křičí cáky a mlátí na dveře u koupelny,tak jdem na to :wink:
29. srp 2008 v 18:56  • Odpověz
jo a já teda stopro věřím tomu,že se nejlíp hubne kojením,cpu se jak zběsilá a hubnu,možná ,kdybych ubrala na tom papáníčku šlo by to ještě líp,ale já mám pořád hlad :grinning:
29. srp 2008 v 18:58  • Odpověz
taky tam mám pořád narvanej tampon a trvá to už týden a nic se nelepší.

tak já začnu asi zase kojit :sweat_smile:
29. srp 2008 ve 20:29  • Odpověz
No tak to by byl asi zázrak,kdybys z té koziny ještě něco vymáčkla :grinning: ..
Holky nebyla jste některá tady v Polance na mamologii?já tam mám jít a trochu se bojím,páč mamince mé kamarádky tam to prso ty sestry tak nacpaly,že jí to pod prsem ruplo :frowning2: :unamused: ..
29. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz
Frog, já byla asi před týdnem, ale dělali mi jen ultrazvuk, ne mamo, protože jsem prý ještě moc mladá na záření. Bolelo mě pořád v podpaží, tak jsem chtěla mít jistotu a dobrý. Avon za mě zaplatil 200 kč a já platila jen 30 kč a ještě dostala zdarma krém na ruce :grinning:
29. srp 2008 ve 20:43  • Odpověz
Ahojky Polanko.Kdepak všichni jsou??My jsme dneska doma,žádný plány nemáme.Já jsem dopolko udělala debordelizaci na balkoně,vyhodila starej stůl a pěkně to tam všechno umyla,včetně podlahy a hnedka je tam kupa místa čisťounko.Jak bydlíme u hlavní,tak je to síla,ten nápor aut a můžu utírat tu černotu skoro denně :angry: ..
30. srp 2008 ve 13:50  • Odpověz
ahojky,tak my dnes taky vyjímečně doma,chtěla jsem jet s holkama na chalupu,ale nemáme autí,páč kluci jeli hrát do Dvora,tak jsem se dala do prádla a uklízení,Míša razila s malou ven,zítra jedeme podle počasí ,bud do toho hk do bazénu,nebo ,když bude hezky do Prahy do ZOO :wink: Vyrážíme ráno ,tak musím vše nachystat. :slight_smile: Mer ,ale věřím až přestanu kojit,tak zas naberu,protože jsem pěkně rozmlsaná :grinning: :angry:
30. srp 2008 ve 14:49  • Odpověz
Dobrý večer Polanko, tak jsme byli v PL a máme zamluvenou sedačku, rohová a za super cenu 12.200 :wink: Jako u nás 22000,- podobná :angry: Jinak pokud byste někdo jel kupovat též, tak pokud si nevyberete na krámě, tak čekací doba na vámi vybranou a potah atd............. 3 měsíce, masakr maj toho moooooc a kupa čecháčků :grinning: My měli štěstí, že nám padla do oka a byla to ta co jsme si představovali. V So pro ni jedeme :slight_smile:
30. srp 2008 ve 21:08  • Odpověz
My dnes byli na návštěvě a A si vyhrála s dětma, takže jsem odpočatá a A unavená usnula při jídle a do potýlky byla odnesena značně tuhá :slight_smile: Doufám, že noc bude dobrá, trápěj nás sny, má je až moc živý :unamused:
30. srp 2008 ve 21:15  • Odpověz
TAK ZAS NIKDO PŘEJEME DOBROU NOC !!!!!!!!!!!! :wink:
30. srp 2008 ve 21:18  • Odpověz
holky, vy máte ten bazén v pondělí? My zase v pátek ve stejnou hodinu jako minule :unamused:
30. srp 2008 ve 21:21  • Odpověz
autor
Ahoj všem,

tak snad už bude N. lépe, po probrečených nocí se dnes probudila s bezva náladou a prázdným bříškem. Začala mi totiž už dny odmítat noční mlíko:/ Nechápu, kouká na mě, jak ji ho připravuju a jen si sednem, že si dá, tak řev, řev, řev a ne ne ne. Co to je???? Že by už nechtěla ani to???? Tak jsem ji dnes ráno zkusila nabídnout 60ml Nutrilonku v jejím hrníčku a světě div se, vypila to, ale víc nechtěla, takže opět výlévám zbytečně připravený ml. No a nechtěla ani mlíko od Nestlé - banánový hotový, takže tím trubky taky propláchnem. Ach jo.

Když tady tak hezky vychvalujete PL, tak až budem shánět, tak tam nakouknem. Já teda nejsem pro polsko, ale když se pak dozvíte, že to tahají z PL a na obchodě nápis jak kráva - výhradně české zboží, to je pak mazec.

Mer, my nejdem vůbec:slight_smile:
31. srp 2008 v 07:35  • Odpověz
Ahojky cholky.Venku je docela pěkně tak zas pošlu tatí s malou pryč až se vychrupe a já si stoupnu k žehličce :slight_smile: ..už se nám blíží ty naše první velké narozky a já chystám docela početnou oslavu,tak snad to všechno klapne v pohodě.
Mer jak ouško,je to lepší?
Ještě se chci zeptat,kde tady v Polance pořídím nejlevnějc peřinku a polštář pro malou nevíte??
31. srp 2008 ve 12:24  • Odpověz
Poppy,
V. mi taky už asi 14 dní odmítá večer mlíko, musím jí držet ručičky, abych do ní vůbec něco nacpala a pravidelně to všechno vylejvám.
Proč nebudete chodit na plavčo?

Frog, ucho už je mnohem, mnohem lepší, dnes mi to proplachovali a vysávali, myslela jsem, že chcípnu bolestí, ale je to fakt lepší, zabírají asi ATB. Ale řeknu Vám, že horší bolest jako porod a tohle jsem fakt nezažila :frowning2:
31. srp 2008 ve 12:52  • Odpověz
Tak to je skvělý že ti to polevilo :slight_smile: ..ono to chvíli trvá,než per orální ATB zaberou.Já jsem tu osaměla,už mám vyžehleno a čučím na novu.
31. srp 2008 v 16:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.